Zlodejka sa ulakomila na železo,ďalší kradol v potravinách

POLÍCIA: Pomoc pri zistení totožnosti
Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po dvoch neznámych páchateľoch, ktorí 27. februára v čase krátko pred 15:15 v predajni drogérie na ulici Ľudovíta Fullu v Bratislave bez použitia násilia ukradli viacero pánskych toaletných vôd rôznych značiek, ako aj viacero zubných pást. Prvým z hľadaných je muž vo veku približne 30 až 35 rokov, štíhlej postavy s nakrátko ostrihanými vlasmi. Oblečenú mal čiernosivú mikinu, čierne nohavice s bielymi pásmi po stranách a obuté mal tenisky bielej farby. Druhým je muž vo veku približne 25 až 30 rokov, štíhlej postavy. Oblečenú mal modro-bielo-červenú bundu, čierne nohavice a obuté mal šedé tenisky s bielymi pásmi po stranách. Cez rameno mal prehodenú čiernu tašku s bielymi pásmi. Bratislava, 6.marec 2015. Foto: SITA/KR PZ Bratislava

Zlodejku železa chytili policajti v nedeľu ráno na Jégého ulici v Bratislave. Tridsaťjedenročná Nataša práve vytrhávala železné zábrany chrániace žľaby na odvod dažďovej vody.

Podľa bratislavskej policajnej hovorkyne Tatiany Kurocovej, štyri už mala vo vozíku a ďalšie dve mala pripravené na naloženie. Hliadka ju predviedla na policajné oddelenie. Keďže Bratislavčanka sa nedávno už podobného činu dopustila, tentokrát ju obvinenie z krádeže neminulo.

Opakovanej krádeže sa dopustil aj 28-ročný Nitran. V potravinách na bratislavskom Námestí SNP ukradol tovar za takmer 60 eur. Správal sa agresívne a pokúsil sa ujsť pracovníkovi SBS, privolaní policajti ho spacifikovali za použitia donucovacích prostriedkov, uviedol bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff. Zlodej skončil v policajnej cele, hrozia mu až dva roky za mrežami.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk