Zlodejská dvojica skôr pripomínala sériu A je to! Policajti ich chytili krátko po ich pokuse

Policia kradez vlamanie.jpg

Pár zlodejov sa po neúspešnom pokuse o vlámanie sa do stánku so sladkým pečivom rýchlo dostal do rúk policajtov.

Obvinenie vo veci prečinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva voči 23-ročnému Jozefovi C. a 21-ročnému Denisovi Z. vzniesol poverený príslušník piateho bratislavského okresu. Podľa dostupných informácií bratislavskej polície sa obaja muži v nočných hodinách pokúsili vlámať do stánku so sladkým pečivom pred obchodným domom na Panónskej ceste.

Pracovník SBS služby si všimol ich pokus o vlámanie a rýchlo kontaktoval políciu. Napriek niekoľkominútovej intenzívnej snahe otvoriť dvere stánku ručným náradím to však lupičom nevyšlo. Obe osoby boli políciou zadržané neďaleko miesta činu a eskortované na policajné oddelenie pre ďalšie potrebné úkony.

Ďalšie vyšetrovanie preukázalo, že jeden z obvinených už čelí obvineniu z majetkovej trestnej činnosti spáchanej v minulosti na území piateho bratislavského okresu. Šlo o krádež vlámaním sa do zásielkových boxov.

Obaja muži momentálne zostávajú v cele policajného zaistenia. V prípade preukázania viny pred súdom môže hroziť 23-ročnému Jozefovi C. a 21-ročnému Denisovi Z. trest odňatia slobody až na dva roky.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk