Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mhd, trolejbusy
ilustračné: SITA
18. júla 2018 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2018 Diskusia()

Zmena zastavenia liniek MHD v Petržalke potrvá do 27. júla

Zmena zastavovania a presmerovanie liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD) pre opravu križovatky Rusovská cesta – Hálova v Petržalke bude trvať do 27. júla. Týka sa to autobusových liniek 83, 84, 88, 92, 99 a N95.

Okrem križovatky opravujú aj zastávky Jungmannova a Hálova. Zastávku týchto liniek obojsmerne zrušili a zastávku Jungmannova obojsmerne premiestnili približne 60 metrov bližšie k zastávke Hálova. Dopravný podnik Bratislava o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke.

Zmeny v obsluhovaní liniek

Linky č. 83 a 84 jazdia od pondelka v smere na Technopol (83) alebo Ovsište (84) od zastávky Dvory pokračovaním po trase Panónska cesta, výjazd na Bratskú vpravo, zjazd na Kopčiansku smerom k železnici Petržalka a výjazd vpravo na Rusovskú cestu. Tam sa od premiestnenej zastávky Jungmannova napoja spoje na svoju trasu. Na obchádzkovej trase obslúžia len zastávku Rusovská cesta. V smere na zastávku Pri kríži vozia tieto linky cestujúcich od premiestnenej zastávky Jungmannova, pokračujú po trase priamo Rusovská cesta, Einsteinova, výjazd na Most SNP, kde sa od zastávky Aupark napoja na svoju trasu. Linky neobsluhujú zastávku Dvory.

V smere Vozovňa Petržalka linka č. 92 od zastávky Dvory pokračuje po trase Panónska cesta, výjazd na Bratskú vpravo, zjazd na Kopčiansku smerom k železnici Petržalka a výjazd vpravo na Rusovskú cestu, kde sa od premiestnenej zastávky Jungmannova napojí na svoju trasu. Na obchádzkovej trase obsluhuje len zastávku Rusovská cesta. V smere na Volkswagen linka č. 92 od premiestnenej zastávky Jungmannova pokračuje po trase Rusovská cesta, Einsteinova, výjazd smerom na Most SNP a zjazd na Einsteinovu smerom na Most Lafranconi. Tam sa od zastávky Einsteinova napojí na svoju trasu. Neobsluhuje zastávku Dvory.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X