Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kaštieľ v Rusovciach
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
11. októbra 2016 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Zmluvy na rekonštrukciu kaštieľa v Rusovciach už podpísali

Vedúci Úradu vlády SR Igor Federič v pondelok podpísal zmluvy s úspešným uchádzačom v ukončenom verejnom obstarávaní na rekonštrukciu rusovského kaštieľa.

Verejné obstarávanie na rekonštrukciu kaštieľa v Rusovciach vyhralo Združenie NKP Rusovce, tvorené firmami Dopravoprojekt, a. s., Bratislava a Metroprojekt Praha, a. s.

Zmluvy zahŕňajú komplexnú projektovú dokumentáciu na rekonštrukciu kaštieľa v Rusovciach a priľahlého areálu, ako aj čeľadníka, historických záhrad parku vrátane všetkých ostatných objektov nachádzajúcich sa v priľahlom areáli a parku. V zmluvách je tiež autorský dozor počas stavby. Združenie NKP Rusovce v oboch zmluvách ponúklo za projekt rekonštrukcie rusovského kaštieľa spolu 1 022 191,20 eur vrátane DPH. Vďaka verejnému obstarávaniu je suma za projektovú dokumentáciu oproti predpokladanej hodnote zákazky o 177 809 eur vrátane DPH nižšia.

V súlade s podmienkami verejného obstarávania musí úspešný uchádzač dodať projektovú dokumentáciu v lehote šesť mesiacov od nadobudnutia účinnosti zmluvy o dielo. Po jej dodaní Úrad vlády SR vypíše ďalšie verejné obstarávanie na samotnú rekonštrukciu kaštieľa.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X