Známi mímovia v sobotu vystúpia v Bratislave. Čaká na vás nezabudnuteľná šou

The Umbilical Brothers
youtube.com

Austrálska dvojica mímov The Umbilical Brothers sa opäť predstaví slovenským diváčkam a divákom. Vystúpenie sa bude konať v sobotu 17. októbra v Istropolise.

Shane Dundas a David Collins sú známi tým, že vo svojich vystúpeniach kombinujú pantomímu s dialógmi, bábkami, groteskami či zvukovými efektmi. Komici dokonca zvyknú do predstavení zapájať aj obecenstvo, čím pre návštevníčky a návštevníkov šou vytvárajú neopakovateľné zážitky. Svetoznámi zabávači si Slovensko vždy pochvaľovali.

Môžem úprimne povedať, že som nikdy v žiadnej inej krajine nevypil toľko vodky. A to sme boli aj v Rusku! Ešte tri mesiace po turné som triezvel,“ vyhlásil Collins.

Ich najnovšie predstavenie s názvom KID’s SHOW predvedie bohatý program, ktorý však napriek svojmu názvu nie je vhodný pre deti. Záujemcovia si môžu zakúpiť vstupenky prostredníctvom siete Predpredaj.sk. K dispozícii sú aj VIP lístky, ktoré okrem občerstvenia po predstavení zahŕňajú aj stretnutie s dvojicou.

The Umbilical Brothers boli hosťami v reláciách takých osobností, akými sú Larry King, David Letterman či Jay Leno. So svojimi kúskami sa predstavili na komediálnom festivale Cat Laughs v Melbourne, v opere v Sydney, na festivale Fringe v Edinburghu, kde získali Choice Critics‘ Award a nominovali ich napríklad aj na prestížnu Perrier Award. Magazín Entertainment Weekly ich zaradil medzi 100 najkreatívnejších ľudí v zábavnom priemysle.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk