Zo zákutia ružinovskej nemocnice sa stal na sociálnej sieti hit

Nemocnica ruzinov fb.jpg

Na facebookovej stránke Zomri sa príspevok Nájdi 5 rozdielov s ružinovskou nemocnicou a záberom z hry Outlast stal za pár hodín hitom. Vidíte tie rozdiely aj vy?

Pod príspevkom, ktorý zdieľa 180 ľudí a má viac ako 2,4 tisíca lajkov, sa spustila diskusia.

„Ja som sa raz omylom zatúlal na úplne najspodnejšie poschodie Kramárov, keď som išiel pozrieť ženu do pôrodnice. Myslím, že na hento nič nemá,“ napísal užívateľ Ma Ho. „Sa smejete, ale keď ma tou chodbou pred mesiacom o 11. večer so zápalom pľúc tlačil na vozíku ošetrovateľ z pohotovosti na pľúcne, nebolo mi všetko jedno  ? Hrobové ticho, nikde ani nohy a toľko svetla tam zas nebolo, museli vymeniť žiarovky,“ podelila sa o svoj zážitok Veronika.

„Takto to dopadá, keď zo 4,5 mld. ročne na zdravotníctvo (čo na 5,5 mil. prestarnutú krajinu nie je práve veľa) idú 30-40 % marže spriazneným súkromným labákom, MRI, CT etc., ale keď vám UNB po úraze alebo nádore dáva na operačke dokopy gebulu za 10k, dostane od poisťovne nejaký paušálny liter a dovi dopo. To potom na nejaké renovácie moc nezostane (resp. zostane sekera),“ rozohnil sa Jan.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk