Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Radi píšete a fotíte, zaujímate sa o dianie okolo seba?
Privyrobte si písaním článkov na blog. Info: [email protected]
Volby urna sita.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
26. októbra 2017 NovinkySprávy od BratislavaDen.sk Diskusia()

Župné voľby do VÚC 2017: Kandidáti na predsedu a poslancov BSK Bratislavského samosprávneho kraja

Vo voľbách, ktoré sa budú konať začiatkom novembra, si okrem nového župana zvolíme aj poslancov BSK. O miesto župana sa uchádza 18 kandidátov, o kreslo poslanca sa za mesto Bratislava uchádza množstvo kandidátov. Pozrite si ich mená, vek, povolanie i politické zaradenie.

Kandidáti na župana:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradanie
1 Rastislav Blaško 46 publicista,
fotoreportér,
reprezentant
Slovenska vo
futbalgolfe
Pezinok nezávislý kandidát
2 Jozef Danko 45 podnikateľ Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
3 Juraj Droba 46 poslanec NR SR
(SaS), manažér
Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO), Strana
maďarskej komunity –
Magyar Közösség Pártja,
NOVA, Občianska
konzervatívna strana,
Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
4 Pavol Frešo 48 predseda
Bratislavského
samosprávneho
kraja
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
5 Milan Ftáčnik 61 vysokoškolský
učiteľ
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
6 Natália Hanulíková 28 psychologička,
predsedníčka
Strany zelených
Slovenska
Bratislava – Karlova Ves Strana zelených
Slovenska
7 Ľubomír Huďo 54 novinár Bratislava – Dúbravka nezávislý kandidát
8 Martin Jakubec 33 manažment
riadenia,
generálny
manažér,
pedagóg,
podnikateľ
Bratislava – Nové Mesto nezávislý kandidát
9 Ľubomír Kolárik 51 súkromný
podnikateľ
Chorvátsky Grob Strana zdravotne a
sociálne znevýhodnených
občanov
10 Daniel Krajcer 48 publicista Bratislava – Staré Mesto MOST – HÍD, SKOK –
Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených
11 Rudolf Kusý 41 starosta mestskej
časti Bratislava –
Nové Mesto
Bratislava – Nové Mesto nezávislý kandidát
12 Marián Leinerovič 67 pedagóg Stupava Nový parlament
13 Milan Lopašovský 54 farmaceut Bratislava – Staré Mesto Strana moderného Slovenska (SMS)
14 Ján Mrva 48 starosta Bratislava
– Vajnory
Bratislava – Vajnory nezávislý kandidát
15 Lukáš Parízek 31 štátny tajomník
MZVaEZ SR
Bratislava – Vajnory Slovenská národná strana
16 Jalal Suleiman 51 prekladateľ Pezinok Komunistická strana
Slovenska
17 Andrej Trnovec 54 kultúrno-osvetový
pracovník
Bratislava – Staré Mesto Slovenská ľudová strana
Andreja Hlinku
18 Jozef Uhler 41 IT špecialista Bratislava – Jarovce nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov BSK za Staré Mesto:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Zuzana Aufrichtová 42 urbanistka Bratislava – Staré Mesto Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
2 Pavol Baxa 59 projektový
manager
Bratislava – Staré Mesto Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
3 Ľubica Blašková 62 vysokoškolský
učiteľ
Bratislava – Staré Mesto Nový parlament
4 Ľubomír Boháč 60 architekt Bratislava – Staré Mesto Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
5 Martin Borguľa 40 občiansky aktivista Bratislava – Staré Mesto MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
6 Jana Cehláriková 29 štátna
zamestnankyňa
Bratislava – Staré Mesto Slovenská národná strana
7 Marta Černá 81 predsedníčka Fóra
spotrebiteľov
Bratislava – Staré Mesto Nezávislé fórum
8 Martin Gajdoš 39 architekt urbanista Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
9 Michaela Hornáčková 27 živnostník Bratislava – Staré Mesto Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
10 Miroslav Hoschek 57 ekonóm Bratislava – Staré Mesto Nový parlament
11 Ján Hraško 54 podnikateľ Bratislava – Staré Mesto Strana moderného Slovenska (SMS)
12 Boris Kábele 52 živnostník Bratislava – Staré Mesto Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
13 Gabriel Kollár 65 ekonóm Bratislava – Staré Mesto Strana moderného Slovenska (SMS)
14 Miroslav Kollár 68 vysokoškolský
učiteľ, občiansky
aktivista
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
15 Ján Kopas 55 výtvarník Bratislava – Staré Mesto Komunistická strana
Slovenska
16 Martin Kormúth 34 právnik, ochranár Bratislava – Staré Mesto Strana zelených
Slovenska
17 Milan Lopašovský 54 farmaceut Bratislava – Staré Mesto Strana moderného Slovenska (SMS)
18 Barbora Oráčová 45 poslankyňa
Starého Mesta
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
19 Jozef Sivák 72 vedecký pracovník Bratislava – Staré Mesto Nový parlament
20 Jana Španková 53 vicestarostka Bratislava – Staré Mesto MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
21 Radoslav Števčík 47 starosta Starého
Mesta
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
22 Miroslav Šuňal 45 politológ Bratislava – Staré Mesto Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
23 Peter Tatár 64 lekár Bratislava – Staré Mesto MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
24 Marián Tkáč 38 podnikateľ,
ekonóm
Bratislava – Staré Mesto Slovenská národná strana
25 Matej Vagač 49 občiansky aktivista
Bratislava
otvorene
Bratislava – Staré Mesto nezávislý kandidát
26 Martin Valent 59 režisér Bratislava – Staré Mesto Strana zelených
Slovenska
27 Peter Velčický 46 technický manažér Bratislava – Staré Mesto Slovenská národná strana

 

Kandidáti na poslancov BSK za Ružinov:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Igor Adamec 53 riaditeľ TVRaRE,
s.r.o.
Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
2 Tomáš Alscher 33 ekonóm Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
3 Marián Andel 67 dôchodca Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana
4 Dagmar Bednáriková 55 daňová poradkyňa Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana
5 Sylvia Beňová 40 Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
6 Kristína Biháriová 28 invalidný
dôchodca
Bratislava – Ružinov Strana zdravotne a
sociálne znevýhodnených
občanov
7 Roman Blanár 53 prevádzkar v
reštauračnom
zariadení
Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
8 Kamil Bodnár 37 dátový analytik Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
9 Ján Buocik 40 Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
10 Petra Demková 39 živnostníčka Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
11 Slavomír Drozd 52 dizajnér Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
12 Martina Fondrková 43 poslankyňa
miestne
zastupiteľstvo
mestskej časti Ružinov
Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
13 Marián Gajdoš 58 zástupca starostu Bratislava – Ružinov #SIEŤ
14 Natália Grausová 63 poslankyňa NR SR Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
15 Adam Greksa 32 podnikateľ Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
16 Danka Hevierová 63 ekonómka Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana
17 Ján Höher 69 tenisový tréner Bratislava – Ružinov Nový parlament
18 Miloslav Hrádek 43 manažér Bratislava – Ružinov SME RODINA – Boris Kollár
19 Dušan Hruška 57 živnostník Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
20 Martin Chren 36 ekonóm Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
21 Pavol Jusko 53 vysokoškolský
pedagóg
Bratislava – Ružinov SME RODINA – Boris Kollár
22 Branislav Kaliský 49 architekt Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
23 Monika Kozelová 56 dramaturg Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
24 Petra Krištúfková 40 poslankyňa NR SR Bratislava – Ružinov SME RODINA – Boris Kollár
25 Daniel Kučera 43 technický manažér
– zriaďovateľ školy
Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana
26 Marcela Kulifajová 42 koordinátor v
oblasti odborného
vzdelávania
stredných
odborných škôl
Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
27 Maroš Mačuha 44 SZČO Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
28 Marek Machata 34 projektový
manažér
Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
29 Jozef Matúšek 70 učiteľ na
dôchodku,
občiansky aktivista
Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
30 Silvester Minarovič 79 právnik Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana
31 Robert Műller 60 zdravotne ťažko
postihnutý
Bratislava – Ružinov MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
32 Ondrej Noskovič 59 administratívny
pracovník
Bratislava – Ružinov Nový parlament
33 Petra Palenčárová 36 manažérka Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
34 Martin Patoprstý 32 občiansky aktivista Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
35 Dušan Pekár 53 starosta Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
36 Pavol Petrovič 53 podnikateľ Bratislava – Ružinov Šanca
37 Denisa Pilotto 41 architektka Bratislava – Ružinov SME RODINA – Boris Kollár
38 Vladimír Randa 78 živnostník Bratislava – Ružinov Nový parlament
39 Anna Reinerová 59 ekonómka Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
40 Erika Reinoldová 35 občianska
aktivistka
Bratislava – Ružinov Nezávislosť a Jednota
41 Patrik Riszdorfer 48 mediálny poradca Bratislava – Ružinov Strana moderného Slovenska (SMS)
42 Branislav Saga 52 živnostník Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
43 Anton Savitský 67 pracovník
bezpečnostnej
služby
Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
44 Vladimír Sloboda 38 manažér kvality Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
45 Ľubomír Ščasný 57 ekonóm Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
46 Janka Šípošová 68 psychologička,
expertka pre
obete trestných
činov
Bratislava – Ružinov Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
47 Ladislav Špánik 64 dôchodca Bratislava – Ružinov Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
48 Lucia Štasselová 59 poslankyňa Bratislava – Ružinov nezávislý kandidát
49 Michal Vicáň 33 projektový
manažér
Bratislava – Ružinov SME RODINA – Boris Kollár
50 Štefan Zima 68 dôchodca Bratislava – Ružinov Slovenská národná strana

 

Kandidáti na poslancov BSK za Vrakuňu:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Milan Antolík 57 projektant Bratislava – Vrakuňa Strana zelených
Slovenska
2 Juraj Kaliský 64 stomatológ Bratislava – Vrakuňa Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
3 Lukáš Královič 18 študent – Galileo
school
Bratislava – Vrakuňa nezávislý kandidát
4 Oľga Kubalíková 55 ekonóm Bratislava – Vrakuňa MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
5 Radovan Sednička 40 podnikateľ Bratislava – Vrakuňa Nový parlament
6 Zuzana Schwartzová 51 manažérka Bratislava – Vrakuňa Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
7 Soňa Svoreňová 33 podnikateľka a
odborníčka v
cestovnom ruchu
Bratislava – Vrakuňa nezávislý kandidát
8 Jozef Šiška 58 manažér SBS Bratislava – Vrakuňa Slovenská národná strana
9 Peter Šrobár 39 advokát Bratislava – Vrakuňa Nezávislé fórum

 

Kandidáti na poslancov BSK za Podunajské Biskupice:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Dagmar Anettová 58 pedagóg Bratislava – Podunajské
Biskupice
Nový parlament
2 František Dej 69 podnikateľ Bratislava – Podunajské
Biskupice
MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
3 Ľudovít Hajduk 46 riaditeľ a prorektor Bratislava – Podunajské
Biskupice
Slovenská národná strana
4 Stanislav Koiš 30 občiansky aktivista Bratislava – Podunajské
Biskupice
nezávislý kandidát
5 Jana Kováčiková 34 manažérka Bratislava – Podunajské
Biskupice
MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
6 Mikuláš Krippel 31 právnik a
univerzitný učiteľ
Bratislava – Podunajské
Biskupice
Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
7 Katarína Matuszná 36 špecialista nákupu Bratislava – Podunajské
Biskupice
Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
8 Alžbeta Ožvaldová 56 starostka Bratislava – Podunajské
Biskupice
Nezávislé fórum
9 Zuzana Špaleková 55 štátna
zamestnankyňa
Bratislava – Podunajské
Biskupice
Slovenská národná strana
10 Eva Tručková 62 administratívna
pracovníčka
Bratislava – Podunajské
Biskupice
Nový parlament
11 Ildikó Virágová 50 podnikateľ Bratislava – Podunajské
Biskupice
Nezávislé fórum

 

Kandidáti na poslancov BSK za Nové Mesto:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého bydliska Politické zaradenie
1 Andrej Árva  35 ekonóm,
občiansky aktivista
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
2 Katarína Augustinič  35 dopravná
inžinierka
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
3 Marián Bauman  48 živnostník Bratislava – Nové Mesto  Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
4 Klára Dynisová  52 administratívna
pracovníčka
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
5 Pavol Galamboš 53 ekonóm Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
6 Dušan Galis 67 poslanec Národnej
rady Slovenskej
republiky
Bratislava – Nové Mesto  MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
7 Miroslav Goldschmied 43 manažér Bratislava – Nové Mesto  MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
8  Karol Holan 69 dôchodca Bratislava – Nové Mesto Slovenská národná strana
9  Ivan Ištvánffy 44  riaditeľ ASM MO SR Bratislava – Nové Mesto Slovenská národná strana
10  Martin Jakubec 33 manažment
riadenia,
generálny
manažér,
pedagóg,
podnikateľ
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
11  Rastislav Krúpa  44  podnikateľ Bratislava – Nové Mesto  Nový parlament
12  Richard Mikulec  41  právnik, občiansky
aktivista
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
13  Vladimír Mikuš 31  politológ Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát
14  Martin Ondruš 49  stomatológ Bratislava – Nové Mesto  SME RODINA – Boris Kollár
15  Denisa Pavlišinová 52 tanečný pedagóg Bratislava – Nové Mesto  Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
16  Lubomír Petrík 70 právnik Bratislava – Nové Mesto  Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
17  Juraj Petrovič 46 manažér Bratislava – Nové Mesto  Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
18  Edita Pfundtner 44 advokátka Bratislava – Nové Mesto  MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
19  Štefan Polák 62 lekár – pedagóg
LFUK
Bratislava – Nové Mesto  Slovenská národná strana
20 Zuzana Rattajová 36 ekonómka a
kultúrna aktivistka
Bratislava – Nové Mesto  Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
21 Alexandra Suchánková 33  manažérka Bratislava – Nové Mesto  Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
22 Róbert Šetina 38  projektový
manažér
Bratislava – Nové Mesto SME RODINA – Boris Kollár
23 Ivana Trgiňová 47  psychoterapeut Bratislava – Nové Mesto  Nezávislé fórum
24 Martin Vlačiky 35  geológ –
paleontológ,
občiansky aktivista
Bratislava – Nové Mesto  nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov BSK za Raču a Vajnory:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého bydliska Politické zaradenie
1 Marián Borbély 58 SZČO Bratislava – Rača SME RODINA – Boris Kollár
2 Michal Drotován 36 prednosta
miestneho úradu
Bratislava – Rača nezávislý kandidát
3 Justín Horvatovič 34 požiarny technik Bratislava – Vajnory Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
4 Dagmar Kramplová 59 vedúca
organizačného
oddelenia
Bratislava – Rača Slovenská národná strana
5 Monika Luknárová 47 manažérka Bratislava – Rača nezávislý kandidát
6 Jozef Nemšovský 74 dôchodca Bratislava – Vajnory Slovenská národná strana
7 Róbert Pajdlhauser 50 manažér logistiky Bratislava – Rača Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
8 Peter Pilinský 45 starosta Bratislava – Rača MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
9 Ján Polakovic 28 projektový
manažér
Bratislava – Rača nezávislý kandidát
10 Michal Vlček 37 ekonóm Bratislava – Vajnory nezávislý kandidát
11 Juraj Vodenský 39 podnikateľ Bratislava – Rača Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
12 Anna Zemanová 58 poslankyňa NR SR Bratislava – Vajnory Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
13 Rastislav Žitný 45 vicestarosta Bratislava – Rača MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI

 

Kandidáti na poslancov BSK za Karlovu Ves:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Tibor Balga 30 VŠ pedagóg Bratislava – Karlova Ves Slovenská národná strana
2 Vladimír Balogh 71 lekár Bratislava – Karlova Ves Strana moderného
Slovenska (SMS)
3 Igor Bendík 41 podpredseda BSK Bratislava – Karlova Ves Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
4 Martin Berta 57 podpredseda BSK Bratislava – Karlova Ves nezávislý kandidát
5 Peter Buzáš 56 aktivista iniciatívy
Naša Bratislava,
vedúci správy
budov
Bratislava – Karlova Ves nezávislý kandidát
6 Janka Ďurčová 65 ekonómka –
dôchodkyňa
Bratislava – Karlova Ves Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
7 Zuzana Garelová 33 rodičovská
dovolenka
Bratislava – Karlova Ves Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
8 Iveta Hanulíková 53 ekonómka Bratislava – Karlova Ves MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
9 Natália Hanulíková 28 psychologička,
predsedníčka
Strany zelených
Slovenska
Bratislava – Karlova Ves Strana zelených
Slovenska
10 Peter Hrčka 30 finančný manažér Bratislava – Karlova Ves Slovenská národná strana
11 Peter Húska 38 zamestnanec
samosprávy
Bratislava – Karlova Ves nezávislý kandidát
12 Ľubica Chmelová 58 odborná
referentka
Bratislava – Karlova Ves Nový parlament
13 Juraj Kadnár 45 olympionik Bratislava – Karlova Ves MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
14 Peter Karlík 28 účtovný analytik Bratislava – Karlova Ves Strana zelených
Slovenska
15 Eva Kováčová 43 marketingová
špecialistka
Bratislava – Karlova Ves SME RODINA – Boris Kollár
16 Robert Krampl 43 IT špecialista Bratislava – Karlova Ves Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
17 Michal Meňhár 30 kuriér Bratislava – Karlova Ves Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
18 Petra Nagyová
Džerengová
45 spisovateľka Bratislava – Karlova Ves MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
19 Ľuboš Orlický 30 riaditeľ spoločnosti Bratislava – Karlova Ves Slovenská národná strana
20 Lívia Poláchová 47 aktivistka
iniciatívy Naša
Bratislava,
učiteľka
Bratislava – Karlova Ves nezávislý kandidát
21 Balázs Szamaranszký 30 IT manažér Bratislava – Karlova Ves Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
22 Jaromír Šíbl 55 aktivista iniciatívy
Naša Bratislava,
ochranár
Bratislava – Karlova Ves nezávislý kandidát
23 Ivan Šimčík 41 ekonóm Bratislava – Karlova Ves Nový parlament
24 Rastislav Velček 39 právnik Bratislava – Karlova Ves Strana zelených
Slovenska

 

Kandidáti na poslancov BSK za Devín a Devínska Nová Ves:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Andrej Kovarík 34 ekológ a
protikorupčný
aktivista
Bratislava – Devínska
Nová Ves
Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
2 Villiam Liedl 43 obchodný riaditeľ Bratislava – Devínska
Nová Ves
Strana zelených
Slovenska
3 Milan Mošať 29 riaditeľ spoločnosti Bratislava – Devínska
Nová Ves
SME RODINA – Boris Kollár
4 Vladimír Mráz 61 prednosta úradu Bratislava – Devínska
Nová Ves
Nezávislé fórum
5 Jozef Pacacha 66 štátny
zamestnanec
Bratislava – Devínska
Nová Ves
Nový parlament
6 Štefan Sekáč 59 živnostník, technik Bratislava – Devínska
Nová Ves
MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
7 Štefan Sojka 69 dôchodca Bratislava – Devín Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
8 Juraj Strempek 36 vedúci oddelenia
ekonomiky a
rozpočtu
Bratislava – Devínska
Nová Ves
Slovenská národná strana
9 Veronika Veslárová 29 právnička Bratislava – Devínska
Nová Ves
nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov BSK za Dúbravku:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zaradenie
1 Jozef Bacigal 74 chemik Bratislava – Dúbravka Nový parlament
2 Dávid Béreš 25 právny asistent Bratislava – Dúbravka SME RODINA – Boris Kollár
3 Marián Bohunský 52 ekonóm Bratislava – Dúbravka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
4 Alexej Dobroľubov 28 riaditeľ neziskovej
organizácie
Bratislava – Dúbravka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
5 Robert Doman 63 živnostník Bratislava – Dúbravka Nový parlament
6 Branislav Dudík 46 elektrotechnik Bratislava – Dúbravka Nový parlament
7 Anton Dzurdzík 55 referent v
samospráve
Bratislava – Dúbravka Slovenská národná strana
8 Leo Galešić 21 aktivista Bratislava – Dúbravka Strana zelených
Slovenska
9 Peter Gašparovič 50 obchodník Bratislava – Dúbravka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
10 Peter Hanulík 57 odborník na
životné prostredie
Bratislava – Dúbravka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
11 Jaroslav Hatina 69 dôchodca Bratislava – Dúbravka Slovenská národná strana
12 Milan Huľo 35 kontrolór kvality Bratislava – Dúbravka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
13 Juraj Káčer 32 ekonóm Bratislava – Dúbravka nezávislý kandidát
14 Juraj Karovič 66 farmaceut Bratislava – Dúbravka Strana moderného Slovenska (SMS)
15 Andrei Daniel Kiszel 41 konateľ Bratislava – Dúbravka Slovenská národná strana
16 Daniela Olenočinová 45 odborný radca –
školstvo,
dobrovoľná
hasička
Bratislava – Dúbravka nezávislý kandidát
17 Iveta Petrušková 56 marketingová
manažérka
Bratislava – Dúbravka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
18 Marek Rapant 26 právnik, občiansky
aktivista
Bratislava – Dúbravka Strana zelených
Slovenska
19 Maroš Repík 45 hudobník,
manažér
Bratislava – Dúbravka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
20 Rastislav Rogel 48 podnikateľ Bratislava – Dúbravka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
21 Juraj Štekláč 46 lekár Bratislava – Dúbravka nezávislý kandidát
22 Marián Takács 38 technik PO Bratislava – Dúbravka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
23 Michal Vavro 45 športový tréner Bratislava – Dúbravka Strana zelených
Slovenska
24 Martin Zaťovič 45 starosta MČ
Bratislava –
Dúbravka
Bratislava – Dúbravka nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov BSK za Lamač a Záhorskú Bystricu:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zameranie
1 Gabriela Bizoňová 38 ekonómka Bratislava – Lamač nezávislý kandidát
2 Barbara Galla 25 kynologička Bratislava – Záhorská
Bystrica
Strana zelených
Slovenska
3 Jozef Krúpa 54 starosta MČ
Bratislava –
Záhorská Bystrica
Bratislava – Záhorská
Bystrica
nezávislý kandidát
4 Vladimír Kubovič 49 štátny radca Bratislava – Záhorská
Bystrica
Nezávislé fórum
5 Ján Mihálik 29 IT špecialista Bratislava – Lamač Slovenská národná strana
6 Radoslav Olekšák 39 politológ, ekonóm Bratislava – Lamač MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
7 Juraj Pravda 64 hotelový manažér Bratislava – Lamač Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
8 Július Rozložník 72 dôchodca Bratislava – Lamač Nový parlament
9 Ľubomír Šrámek 40 hudobník Bratislava – Záhorská
Bystrica
SME RODINA – Boris Kollár
10 Peter Šramko 62 starosta MČ Bratislava – Lamač Bratislava – Lamač Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska

 

Kandidáti na poslancov BSK za Čunovo, Jarovce, Petržalku a Rusovce:

Poradové číslo Meno a priezvisko Vek Zamestnanie Obec trvalého pobytu Politické zameranie
1 Ivana Antošová 48 kontrolór,
poslankyňa
Mestskej časti
Petržalka
Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
2 Augustín Arnold 60 energetik Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
3 Michal Babiar 64 poradca, dôchodca Bratislava – Petržalka Slovenská národná strana
4 Vladimír Bajan 57 starosta Petržalky Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
5 Michal Borguľa 57 podnikateľ Bratislava – Jarovce Nový parlament
6 Ján Bučan 37 predseda o.z. My
sme Petržalka,
zástupca starostu
Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
7 Miloš Černák 62 technicko-prevádzkový
manažér
Bratislava – Petržalka Slovenská národná strana
8 Anton Čulen 52 asistent poslanca
NR SR
Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
9 Rudolf Daniš 50 vodoinštalatér Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
10 Eduard Demel 35 podpredseda o.z.
My sme Petržalka,
ekonóm v
súkromnom
bankovom sektore
Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
11 Vladimír Dolinay 36 učiteľ Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
12 Miroslav Dragun 28 riaditeľ Inštitútu
pre rozvoj
Bratislavského
kraja
Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
13 Milan Dvorský 34 SZČO, IT technik Bratislava – Petržalka Demokrati Slovenska
14 Ľudmila Farkašovská 54 námestníčka
primátora
Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
15 Gabriela Ferenčáková 63 starostka Bratislava – Čunovo Nezávislé fórum
16 Anton Gábor 70 pedagóg Bratislava – Petržalka Nový parlament
17 Juraj Galbavý 44 lesný inžinier Bratislava – Petržalka Slovenská ľudová strana
Andreja Hlinku
18 Marian Greksa 58 slobodný umelec Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
19 Mária Hofferová 61 topmanažérka Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
20 Peter Hochschorner 65 tréner – vodný
slalom
Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
21 Jana Hrehorová 37 občianska
aktivistka a
poslanec MČ
Petržalka
Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
22 Ernest Huska 60 podpredseda
Petržalského
okrášľovacieho
spolku
Bratislava – Petržalka Nezávislé fórum
23 Marian Chmelár 57 právnik Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
24 Pavel Chvojka 33 manažér Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
25 Lenka Jakubčová 33 advokátka Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
26 Martin Jóna 44 ekologický
aktivista
Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
27 Ján Karman 35 stavebný inžinier Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
28 Stela Kiššová 25 farmaceutický
laborant
Bratislava – Petržalka Mladá Bratislava
29 Roman Kollár 27 marketingový
špecialista,
ochranár
Bratislava – Rusovce Strana zelených
Slovenska
30 Libuša Kollárová 34 lektor, občiansky
aktivista
Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
31 Dušan Kosík 63 stavebník Bratislava – Petržalka Nový parlament
32 Juliana Kozáková 62 dôchodkyňa Bratislava – Petržalka Nezávislosť a Jednota
33 Maroš Krajči 50 športový manager Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
34 Denisa Krásna 41 Bratislava – Petržalka Slovenská národná strana
35 Juraj Kríž 30 Bratislava – Petržalka Mladá Bratislava
36 Miroslav Kučera 62 Bratislava – Petržalka Nový parlament
37 Miroslav Lažo 40 Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
38 Peter Mach 66 Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
39 Tatiana Mikušová 61 stavebná
inžinierka
Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
40 Ladislav Nedelka 36 hasič Bratislava – Petržalka VZDOR – strana práce
41 Ivan Nemček 66 dôchodca Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
42 Beata Novomeská 38 živnostníčka Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
43 Lýdia Ovečková 39 ekonómka a
občianska
aktivistka
Petržalské ihriská
Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
44 Elena Pätoprstá 57 designérka,
protikorupčná
aktivistka
Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
45 Veronika Patrovičová 71 ekonómka Bratislava – Petržalka Nový parlament
46 Oľga Paučová 61 štátny
zamestnanec
Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
47 Iveta Plšeková 46 viceprimátorka Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
48 Michal Radosa 40 zástupca starostu Bratislava – Petržalka nezávislý kandidát
49 Štefan Rehák 62 vedecký pracovník Bratislava – Petržalka Slovenská národná strana
50 Ladislav Setnický 60 finančný poradca Bratislava – Petržalka Strana moderného Slovenska (SMS)
51 Ladislav Snopko 67 dramaturg Bratislava – Petržalka Nezávislé fórum
52 Michal Sopko 54 pedagóg Bratislava – Petržalka Nový parlament
53 František Šebej 70 poslanec Národnej
rady Slovenskej
republiky
Bratislava – Petržalka MOST – HÍD, SMER –
sociálna demokracia,
SKOK – Európski liberálni
demokrati, Strana
zelených, SDKÚ – DS –
Slovenská demokratická a
kresťanská únia –
Demokratická strana,
STAROSTOVIA A
NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI
54 Pavel Škodler 65 starosta Bratislava – Jarovce Nezávislé fórum
55 Štefan Škrabák 72 dôchodca Bratislava – Petržalka Komunistická strana
Slovenska
56 Patrik Škrášek 39 manažér Bratislava – Petržalka SME RODINA – Boris Kollár
57 Martin Štuk 40 vedúci kancelárie
europoslanca
Bratislava – Petržalka Sloboda a Solidarita,
OBYČAJNÍ ĽUDIA a
nezávislé osobnosti
(OĽANO),
Kresťanskodemokratické
hnutie, Strana maďarskej
komunity – Magyar
Közösség Pártja, NOVA,
Občianska konzervatívna
strana, Zmena zdola,
Demokratická únia
Slovenska
58 Nina Uherčíková 29 asistentka
poslanca NR SR
Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
59 Jozef Uhler 41 IT špecialista Bratislava – Jarovce nezávislý kandidát
60 František Valášek 62 lekár Bratislava – Rusovce Nový parlament
61 Milan Valko 62 športový redaktor Bratislava – Petržalka Nový parlament
62 Jozef Valo 59 analytik Bratislava – Petržalka Kotleba – Ľudová strana
Naše Slovensko
63 Michal Vičan 37 profesionálny
tréner
Bratislava – Petržalka Mladá Bratislava
64 Jarmila Vidová 50 vysokoškolská
učiteľka
Bratislava – Petržalka Strana moderného Slovenska (SMS)

 

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X