Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zs_alexandra_dubceka_majernikova_maps.google 1.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
maps.google.sk
5. mája 2016 Nezaradené od BratislavaDen.skSITA, © SITA 2016

Zverejnili výzvu na obnovu hygienických zariadení na ZŠ Majerníkova, hodnota zákazky je 82 800 eur

Mestská časť Karlova Ves vypísala výzvu na predloženie cenovej ponuky na rekonštrukciu hygienických zariadení v Základnej škole (ZŠ) Alexandra Dubčeka na Majerníkovej 62 – východná strana. Samospráva zverejňuje výzvu na svojej oficiálnej internetovej stránke.

Predmetom zákazky je kompletná rekonštrukcia hygienických zariadení pre žiakov a zamestnancov školy a miestnosti pre upratovačky, ktoré sú na štyroch podlažiach nad sebou. Predpokladaná hodnota zákazky je 82 800 eur vrátane DPH, financovať ju budú z rozpočtu Karlovej Vsi. Cena za zákazku musí zahŕňať všetky náklady, ktoré s ňou sú spojené. Víťazom bude uchádzač, ktorého konečná cena v eurách za zákazku bude zo všetkých predložených ponúk najnižšia.

Mestská časť žiada predložiť cenové ponuky do utorka 10. mája do 12. hodiny. Uchádzač vloží ponuku do obálky, ktorú označí „SOCIÁLKY ZŠ A. DUBČEKA – NEOTVÁRAŤ“. Ponuky môžu záujemcovia priniesť osobne alebo poslať poštou na Miestny úrad Bratislava – Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava 4.

Každý uchádzač môže predložiť iba jednu ponuku. Ak pošlú ponuku po tomto termíne, nebudú ju v mestskej časti vyhodnocovať a samospráva ich neotvorené vráti uchádzačovi. Víťaznému uchádzačovi do troch dní od vyhodnotenia súťaže pošlú oznámenie o úspešnosti jeho ponuky s návrhom zmluvy o dielo.

Samospráva informuje, že podlahy, obklady, steny, stropy a dĺžky jednotlivých rozvodných potrubí a elektrického vedenia treba pred prácami zamerať. S prácami na obnove hygienických zariadení chcú začať 1. júla, dokončiť ich chcú najneskôr do 25. augusta. Mestská časť tiež žiada záruku šesť rokov na dodaný materiál i vykonané práce.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Sledujte novinky z Bratislavy na:

Facebooku BratislavaDen.sk
Instagrame @bratislavaden

...alebo ich odoberajte cez e-mail:
Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
X