Zvrhlík masturboval priamo pred ženou vo vlaku, polícia ho okamžite zatkla

Zvrhlik masturbacia muz.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Cestou do Bratislavy si žena všimla, že ju muž uprene pozoruje, napokon bezostyšne vytiahol z nohavíc svoj úd a začal pred ňou onanovať.

Počas cesty vlakom z Krakovian do Hlavnej železničnej stanice v Bratislave spozorovala 39-ročná žena uprený pohľad neznámeho muža. Krížom cez uličku vo vlaku ju totižto 42-ročný muž najskôr pozoroval. Chvíľu na to, vytiahol z nohavíc pohlavný úd a začal pred ženou onanovať.

Akonáhle to bolo možné, žena toto konanie oznámila na linke 158 a policajti muža v čase krátko po 10.15 h obmedzili na osobnej slobode,“ informuje polícia na svojej fanúšikovskej stránke na sociálnej sieti. Muž bol predvedený na policajné oddelenie za účelom vykonania ďalších potrebných procesných úkonov.

Týmto konaním spôsobil verejnosti verejné pohoršenie a zároveň sa dopustil protiprávneho konania. Ako ďalej informuje polícia, poverený policajt odboru železničnej polície začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu výtržníctva. Po vykonaní potrebných úkonov vzniesol obvinenie 42-ročnému Mariánovi B. z okresu Galanta a umiestnil ho v cele policajného zaistenia.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk