Asociácia športových klubov Inter Bratislava otvorí svoje brány

Hant aréna, Trnavská cesta
maps.google.sk

Deň otvorených dverí pripravila asociácia pre rodičov s deťmi a bude spojený s náborom. Uskutoční sa v sobotu 20. júna v priestoroch Hant arény, športovej haly na Pasienkoch. Podujatie sa začne o 9. hodine a potrvá do 18. hodiny.

Jednotlivé kluby pripravili pre deti rôzne atrakcie a ukážky svojho športového umenia – nebude chýbať prekážková dráha, loptové hry, trenažéry či kolky. Návštevníci si budú môcť pozrieť aj bicykel, na ktorom súťažil Peter Sagan. Podujatie je spojené aj s náborom športovcov. V novodobej histórii tejto najväčšej bratislavskej športovej asociácie ide o prvú takúto akciu.

AŠK Inter Bratislava je zoskupením dvanástich športových klubov, ktorými sú atletika, basketbal, hádzaná, rýchlostná kanoistika, kolky, športová gymnastika, rekreačná telesná výchova a šport, tenis, turistika, vodné lyžovanie a vodný motorizmus.

AŠK Inter je organizáciou s bohatou históriou, vznikla 1. júla 1940 ako ŠK Apollo a úspechy jej športovcov radia klub z bratislavských Pasienkov medzi najvýznamnejšie športové organizácie na Slovensku. Cieľom AŠK a jej pracovníkov je vytvárať podmienky pre fungovanie klubov v zmysle ich športového poslania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk