Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BVS, budova
Foto: ilustračné, SITA
25. augusta 2017 Správy BratislavaNovinky z Bratislavy od BratislavaDen.skBVS, © BratislavaDen.sk

Bratislavská vodárenská spoločnosť predĺžila kvôli generálnemu pardonu prevádzku kontaktných centier

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) predĺži od piatka do štvrtka 31. augusta zákaznícke hodiny svojich kontaktných centier. BVS tak reaguje na zvýšený záujem o využitie generálneho pardonu, týkajúceho sa zlegalizovania pripojenia na verejnú kanalizáciu.

„Pred ukončením generálneho pardonu, ktoré je stanovené na 31. augusta, sme na našich kontaktných centrách zaznamenali nárast počtu žiadostí o zlegalizovanie pripojenia na verejnú kanalizáciu zo strany občanov využívajúcich túto službu bez zmluvného vzťahu s našou spoločnosťou,“ uviedol finančno-obchodný riaditeľ BVS Rastislav Gajarský.

Z tohto dôvodu sa BVS rozhodla v termíne od 25. do 31. augusta v pracovných dňoch predĺžiť zákaznícke hodiny všetkých kontaktných centier BVS. Pracoviská v Bratislave, Malackách, Pezinku, Senci, Senici a Skalici budú otvorené do 18. hodiny.

Legalizáciu odvádzania odpadových vôd môžu zákazníci zrealizovať aj vyplnením tlačiva zverejneného na internetovej stránke www.bvsas.sk a jeho doručením na adresu spoločnosti.

Je to príležitosť, ako sa vyhnúť pokutám za neoprávnené vypúšťanie odpadových vôd do verejnej kanalizácie, ktoré sú v prípade fyzickej osoby (nepodnikateľa) stanovené na 300 eur a v prípade ostatných producentov až na 3 000 eur.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X