Bratislavská vodárenská spoločnosť predĺžila kvôli generálnemu pardonu prevádzku kontaktných centier

BVS, budova
Foto: ilustračné, SITA

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) predĺži od piatka do štvrtka 31. augusta zákaznícke hodiny svojich kontaktných centier. BVS tak reaguje na zvýšený záujem o využitie generálneho pardonu, týkajúceho sa zlegalizovania pripojenia na verejnú kanalizáciu.

„Pred ukončením generálneho pardonu, ktoré je stanovené na 31. augusta, sme na našich kontaktných centrách zaznamenali nárast počtu žiadostí o zlegalizovanie pripojenia na verejnú kanalizáciu zo strany občanov využívajúcich túto službu bez zmluvného vzťahu s našou spoločnosťou,“ uviedol finančno-obchodný riaditeľ BVS Rastislav Gajarský.

Z tohto dôvodu sa BVS rozhodla v termíne od 25. do 31. augusta v pracovných dňoch predĺžiť zákaznícke hodiny všetkých kontaktných centier BVS. Pracoviská v Bratislave, Malackách, Pezinku, Senci, Senici a Skalici budú otvorené do 18. hodiny.

Legalizáciu odvádzania odpadových vôd môžu zákazníci zrealizovať aj vyplnením tlačiva zverejneného na internetovej stránke www.bvsas.sk a jeho doručením na adresu spoločnosti.

Je to príležitosť, ako sa vyhnúť pokutám za neoprávnené vypúšťanie odpadových vôd do verejnej kanalizácie, ktoré sú v prípade fyzickej osoby (nepodnikateľa) stanovené na 300 eur a v prípade ostatných producentov až na 3 000 eur.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk