Cesta v kraji prejde obnovou za takmer 900-tisíc eur, hotová má byť po dvoch mesiacoch

dialnica-d4-rychlostna-cesta-r7.jpg
Foto: archívne, SITA/Alexandra Čunderlíková

Termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 19. apríla. Predpokladaná dĺžka realizácie prác je dva mesiace.

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) zrevitalizuje cestu v Chorvátskom Grobe za takmer 900-tisíc eur. Vyplýva to z oznámenia vo vestníku Úradu pre verené obstarávanie, v ktorom BSK hľadá dodávateľa prác.

Predmetom zákazky je revitalizácia nevyhovujúceho krytu vozovky na ceste III/1059 Chorvátsky Grob m. č. Čierna Voda,“ uvádza sa v oznámení. Predpokladaná hodnota zákazky je 883 888,82 eur bez DPH, termín na predkladanie ponúk do verejnej súťaže je do 19. apríla. Predpokladaná dĺžka realizácie prác je dva mesiace.

Revitalizácia krytu bude prebiehať odfrézovaním nevyhovujúcich asfaltobetónových vrstiev vozovky a realizáciou nových asfaltobetónových vrstiev vozovky vystužených geomrežou zo sklenených vlákien,“ uvádza sa v oznámení.

Súčasťou predmetu zákazky je aj vypracovanie projektu dočasného dopravného značenia (DDZ) počas realizácie stavby vrátane zabezpečenia určenia použitia DDZ a povolenia čiastočnej uzávierky, jeho realizácia a obnova pôvodného vodorovného dopravného značenia na opravenom úseku cestnej komunikácie.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk