Čo sa to stalo v psychiatrickej nemocnici? Polícia odtiaľ viezla popáleného muža

Psychiatria policia hasici zachranka pomoc poziar.jpg

V pezinskej psychiatrickej nemocnici vypukol úmyselný požiar, ktorý spôsobil škody za približne 40-tisíc eur. Na mieste bol zadržaný podozrivý muž s popáleninami dolných končatín. Polícia už vedie trestné stíhanie.

Polícia v Pezinku vyšetruje okolnosti požiaru, ktorý vypukol v psychiatrickej nemocnici. Hliadky Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku boli vyslané v sobotu 5. júla krátko pred 19.00 hod. k prevereniu oznámenia o požiari vnútorných priestorov jedného z pavilónov nemocnice.

Po príchode na miesto zistili, že požiar bol úmyselne založený v jednej z izieb, čo viedlo k zničeniu zariadenia izby a poškodeniu chodby nemocnice.

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru požiar uhasili, pričom škody boli vyčíslené na približne 40-tisíc eur. V súvislosti s týmto prípadom bol na mieste zadržaný podozrivý muž, ktorý bol následne za asistencie hliadky PZ prevezený do nemocnice v Bratislave s popáleninami dolných končatín.

Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku už vedie trestné stíhanie vo veci zločinu všeobecného ohrozenia v súbehu so zločinom poškodzovania cudzej veci.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk