Paľo Habera: Slovenské publikum je veľmi srdečné a myslím si, že aj verné

Habera.jpg

Slovenský spevák Paľo Habera predstaví na turné s kapelou Team aj špeciálnu scénu, ktorú bude prevážať päť kamiónov. Celú koncertnú šnúru bude zabezpečovať viac ako 40 ľudí.

Muzikanti sa na vystúpenia veľmi tešia. „Tým, že nehráme až tak často, vlastne raz za tri – štyri roky, tak pre nás je už každé turné výnimočné. A zdá sa, že aj pre našich fanúšikov. Cítime to podľa ich záujmu, že sa už nevedia dočkať, kedy nás zase uvidia. Vlastne oni sú tým dôvodom, prečo hráme,“ povedal Habera. „Slovenské publikum je veľmi srdečné a myslím si, že aj verné. Keď si ho raz získate, už ho nestratíte,“ dodal 54-ročný frontman. Muzikanti sa v rámci Habera & Team „33“ Tour 2016 zastavia 1. mája v Prievidzi, 4. mája v Košiciach, 6. mája v Poprade, 11. a 12. mája v Bratislave a 16. mája v Martine. Hosťom turné bude hudobník a spevák Peter Aristone. „Som Paľovi vďačný a teším sa na to. Mám rád jeho staré hity z 80. rokov, to boli super veci, je to skvelý muzikant a spevák. Osobne ho zatiaľ veľmi nepoznám, ale ako hudobníka ho veľmi uznávam,“ vyznal sa Aristone.

Kapela Team vznikla v roku 1980. V rokoch 1989, 1990 a 1991 skupina získala ocenenie Zlatý slávik, pričom v roku 1991 si toto ocenenie v kategórii spevák odniesol Pavol Habera. Na konte majú jedenásť albumov a medzi ich najznámejšie hity patria skladby ako Reklama na ticho, Lietam v tom tiež (Prichytený pri živote), Prievan v peňaženke, Severanka, Držím ti miesto, Krátke lásky (sú tie najdlhšie), Je to vo hviezdach či Nemám čo stratiť.

https://www.youtube.com/watch?v=M_1jo2uIpww

Ak si aj vy chcete vychutnať Paľa Haberu a Team po niekoľkých rokoch naživo, vstupenky na podujatia sú dostupné v sieti Ticketportal

Ďalšie k téme

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk