V Dúbravke sa začínajú vianočné trhy, potrvajú do stredy

vianočné trhy
ilustračné: SITA

Počas štyroch dní sa na pódiu pred Domom kultúry Dúbravka vystriedajú hudobníci s hitmi legendárnej skupiny Elán, prídu aj účastníci tohtoročnej speváckej súťaže Superstar, o zábavu sa postará aj kapela O.B.D. a vianočné trhy v Dúbravke zakončia žiaci zo Základnej umeleckej školy Eugena Suchoňa.

Vianočné trhy prinesú na pár dní sviatočnú atmosféru aj do Dúbravky. Nové vianočné trhy v Dúbravke odštartujú dnes o 15. hodine pred Domom kultúry Dúbravka a potrvajú až do stredy 16. decembra. Návštevníci sa môžu tešiť na hudobný program, chýbať nebude vianočný punč či lokše. O podujatí informovala hovorkyňa Dúbravky Lucia Marcinátová.

Vianočné trhy dnes o 15. hodine odštartuje Elán párty, o zábavu sa postará aj spevák Otto Weiter so svojím Vianočným koncertom. Na otvorenie trhov pozývajú aj miestni hasiči, ktorí pripravia vianočnú kapustnicu. Program bude pokračovať v pondelok vystúpeniami tohtoročných účastníkov speváckej súťaže Superstar. Od 16. do 18. hodiny budú môcť návštevníci pred kultúrnym domom v Dúbravke stretnúť napríklad Barboru Hazuchovú, Réku Ballovú či Samuela Sleziaka. Prítomných roztancuje Škola Breaku z Dúbravky, tanečníci v poslednom čase žnú úspechy na rôznych medzinárodných súťažiach.

V utorok 15. decembra od 16.30 do 18.00 hod. sa o zábavu postará skupina O.B.D. a vianočné podujatie v Dúbravke v stredu 16. decembra ukončia žiaci zo Základnej umeleckej školy Eugena Suchoňa.

Na Nových vianočných trhoch v Dúbravke budú stánky, vianočný punč či lokše. „Medzi stánkami nebude chýbať ani starostovský – dúbravský s knižkami o Dúbravke a starostovským punčom,“ pozýva starosta Dúbravky Martin Zaťovič.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk