Foto: V Bratislave sa začalo s výstavbou prvého slovenského mrakodrapu, takto to vyzerá na stavenisku

1 / 7
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Foto: V Bratislave sa začalo s výstavbou prvého slovenského mrakodrapu, takto to vyzerá na stavenisku

ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2
Foto: SITA/Branislav Bibel

Stavebné mechanizmy v areáli projektu Eurovea 2 počas prvého dňa betónovania základovej dosky pre prvý slovenský mrakodrap so 45 poschodiami a výškou 168 metrov – Eurovea Tower, ktorý bude súčasťou zóny Eurovea City v Bratislave. Termín otvorenia prvej časti nákupného centra je naplánovaná na koniec roka 2022 a druhá časť mrakodrap Eurovea Tower v polovici roka 2023. Bratislava, 18. september 2020.

1 / 7
Ďalšia fotka
ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2ARCHITEKTÚRA: Výstavba projektu Eurovea 2

Najčítanejšie za týždeň

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X