Horor v taxíku má dohru. Mladý občan Uzbeckej republiky čelí obvineniu zo zločinu sexuálneho násilia

Policia bratislva rychlost meranie kontrola.jpg
Foto: ilustračné, www.facebook.com

Polícia vyzýva aj napadnuté ženy z minulosti, aby sa prihlásili a vypovedali proti mužovi.

Policajné oddelenie v Bratislave IV intenzívne pracuje na vyšetrovaní incidentu, ktorý sa stal v noci zo štvrtka 14. na piatok 15. decembra. Na základe vyšetrovania a dôkazov bol 24-ročný občan Uzbeckej republiky obvinený zo zločinu sexuálneho násilia v štádiu pokusu.

Muž sa mal podľa doposiaľ zabezpečenej dôkaznej situácie dopustiť protiprávneho konania voči poškodenej žene počas jazdy v taxíku. Policajti rýchlo zasiahli a obmedzili muža na osobnej slobode krátko po spáchaní činu.

Po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ spracoval podnet na väzobné stíhanie tohto jednotlivca. V súvislosti s týmto prípadom žiada polícia verejnosť o pomoc.

Ak sa ženy stali obetiam násilného správania sa v vozidle taxislužby Toyota bielej farby v posledných troch týždňoch v nočných hodinách v Bratislave, vyzýva sa ich, aby sa prihlásili prostredníctvom bezplatného čísla polície 158 alebo poskytli informácie formou súkromnej správy na FB Polícia SR Bratislavský kraj. Tieto informácie budú kľúčové pre ďalšie vyšetrovanie a vyvodenie trestnej zodpovednosti v tomto prípade.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk