Jedna tragédia za druhou: V piatok mŕtvy muž nájdený na Železnej studničke a v sobotu náhle úmrtie športovca

Policia miesto cinu paska vysetrovanie.jpg
Foto: KR PZ Bratislava

Počas víkendu prijala polícia ďalšie dva oznamy o nájdení tiel dvoch mužov bez známok života. Jeden sa našiel v piatok na Železnej studničke a druhý umrel v sobotu v Starom Meste po nešťastnej náhode.

Polícia v Bratislave prijala v sobotu 7. januára približne o 2.20 hod. na linke 158 oznámenie, podľa ktorého sa mal v Starom Meste nachádzať 31-ročný muž, ktorého sa aj napriek snahe privolanej rýchlej zdravotnej pomoci nepodarilo zachrániť. Informuje o tom na sociálnej sieti bratislavská krajská polícia. Na miesto boli vyslaní policajti Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I, ktorí oznámenie potvrdili a v súčasnosti sa vykonávajú všetky potrebné úkony s cieľom objasnenia danej udalosti.

Poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ Bratislava I začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia,“ dodala v statuse polícia.

So žiaľom v srdci vám oznamujeme, že pri nešťastnej náhode prišiel o život Miroslav Celler. Bol výborným športovcom a kamarátom, no predovšetkým skvelým manželom a otcom. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť jeho rodine a najbližším. Odpočívaj v pokoji, Mirec,“ potvrdila v krátkom statuse Slovenská sqaushová asociácia. Podľa portálu TV JOJ Miroslav Celler sa stal v roku 2015 majstrom Slovenska. Celkovo vyhral 8-krát majstrovská SR v junioroch. V rámci slovenského rebríčka sa najvyššie dostal na druhé miesto.

V piatok 6. januára krátko pred 11.00 hod. polícia prijala na linke 158 oznámenie o nájdení tela muža bez známok života v rekreačnej lokalite Železná studnička v Bratislave. Po náleze sa na mieste vykonali prvotné úkony vedúce k zisteniu potrebných informácií s cieľom objasniť príčiny a okolnosti udalosti. Cudzie zavinenie bolo vylúčené. Informovala o tom v tlačovej správe policajná hovorkyňa Jana Šimunková.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk