Nahliadnite do zákulisia SND, divadlo chystá Deň otvorených dverí

SND: Deň otvorených dverí
ilustračné: SITA

Začiatok divadelnej sezóny sa bude aj tento rok niesť v znamení Dňa otvorených dverí. Priaznivci a obdivovatelia múz tak môžu zavítať do Slovenského národného divadla (SND), zažiť katarziu v prítmí hľadiska a dotknúť sa umenia.

Centrum marketingu SND v spolupráci s umeleckými súbormi a Umelecko-dekoračnými dielňami SND na svojich fanúšikov myslí aj tento rok. V sobotu 8. septembra od 10. hodiny v novej budove SND a Umelecko-dekoračných dielňach SND.

Exkurzie do zákulisia budú mať tento rok nevšedné čaro a prekvapia nečakanými efektmi, na tvorivých dielňach zažijú drobizg i dospeláci reálne skúšky, návštevníci si budú môcť vyskúšať rôzne netradičné kostýmy a rekvizity, hereckí harcovníci i predstavitelia mladej umeleckej generácie im prezradia, aké kuriózne situácie zažili na javisku (i mimo neho) a ako sa im podarilo prekvapiť spoluhráčov, porozprávajú ako sa vynašli, keď sa odrazu v ich pamäti objavilo „okno“, teda keď „vypadol“ text; nebude chýbať autogramiáda… jednoducho bude toho pre všetky generácie ešte oveľa, oveľa viac. Postupne sa o všetkom dozviete.

Nezabudnite si už teraz rezervovať čas – sobota 8. september od 10. hodiny, nová budova SND v Bratislave a Umelecko-dekoračné dielne SND.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk