Najlepšie maskary od Maybelline

Unnamed 197.jpg
Foto: makeup.sk

Maskara je jedným z najpopulárnejších kozmetických produktov. Trh s riasenkami je veľmi bohatý, takže výber správneho produktu môže byť náročný. Aj v sortimente jednej značky, akou je Maybelline, nájdete viac ako desať maskár s rôznymi vlastnosťami a účelmi. Pri správnom výbere vám pomôže naše hodnotenie riaseniek Maybelline. Je založené na recenziách od zákazníkov, blogerov a odborníkov

Ako si vybrať maskaru Maybelline

Na uľahčenie hľadania najlepšej možnosti vám odporúčame použiť nasledujúce kritériá:

  • Účel. Všetky maskary mihalnice zafarbia, ale pôsobia inak. Maskara by sa mala vyberať podľa potrieb vašich mihalníc. Môže im chýbať objem, zakrivenie, dĺžka či hrúbka. Skúste si vybrať maskaru Maybelline, ktorá vyrieši váš problém. Svoje hľadanie môžete začať s univerzálnym produktom, ktorý milujú mnohé dievčatá a to je najlepšia maskara Lash Sensational.
  • Odtieň. Odtieň by ste si mali zvoliť v závislosti od príležitosti. Klasické čierne, ultra čierne a hnedé tóny sú ideálne pre každodenné použitie a formálne udalosti. Na párty, fotenie a iné neformálne stretnutia odporúčame vyskúšať farebné maskary na mihalnice (a obočie). Napríklad žltá, ružová alebo zelená, pozornosť venujte rade Snapscara od Maybelline.
  • Tvar štetca. Výber štetca závisí od cieľa, ktorý chcete maskarou dosiahnuť, a vašich počiatočných údajov. Ak máte riedke a mäkké mihalnice, odporúčajú sa štetce s umelými štetinami, nie silikónovými. Na tvrdé a dlhé mihalnice sa odporúčajú umelé štetiny, dlhé a tvrdé štetiny. Silikónové štetce s dlhými separačnými čiastočkami sú vhodné pre husté mihalnice. Rovné štetce s hustými štetinami pomôžu dosiahnuť objem, silikónové ideálne oddelia mihalnice a zakrivené ich natočia.

Po porovnaní produktov značky sme si v nižšie uvedenom zozname najlepších riaseniek od Maybelline povedali o hlavných výhodách a nevýhodách jednotlivých riaseniek a tiež sme zdôraznili ich kľúčové vlastnosti.

Unnamed 196.jpg
Foto: makeup.sk

1. Maybelline Sky High

Maybelline Sky High je bestseller značky vo vodeodolnej verzii. Poskytuje objem, predlžuje a oddeľuje mihalnice pomocou kefky s viacerými štetinami. Je bezpečne fixovaný na mihalniciach a neroztečie sa ani pri silnom daždi, snežení alebo kúpaní v mori. Nezanecháva stopy na horných a dolných viečkach, vydrží až 10-12 hodín. Jedna vrstva maskary dodá prirodzenú farbu, druhá a tretia vrstva dodá hustotu. Zmyte dvojfázovým odstraňovačom make-upu alebo hydrofilným olejom.

2. Puma Smudge Resistant

Maskara z limitovanej kolekcie so športovou značkou Puma je zabalená v lakonickom ružovom flakóne. Má klasický veľký štetec so syntetickými štetinami a je dostupný v jednom odtieni – extra black. Prípravok chĺpky trochu naťahuje, nerobí ich tvrdými, nehybnými a nezaťažuje ich. Nezanecháva stopy na viečkach, aj keď je pokožka očných viečok je náchylná k masnosty. Vydrží po celý deň, neroztečie sa počas dažďa alebo sneženia.

3. Volum‘ Express The Colossal 100% Black

Maskara z radu s „kolosálnym“ objemom so sýtym extra čiernym odtieňom a kolagénom v zložení. Produkt má rovnú hustú kefku s umelými štetinami, ktorá rýchlo oddeľuje riasy. Zachytáva malé množstvo produktu, čím zabraňuje vzniku hrudiek a lepkavých chĺpkov. Maskara je ideálna na každodenné použitie, keď si potrebujete rýchlo a efektívne upraviť oči.

4. Volum‘ Express The Falsies

Najlepšia maskara so zakrivenou kefkou s efektom bujných umelých alebo predĺžených rias. Pri nanášaní viac ako jednej vrstvy maskary sa nevytvárajú hrudky a vzniká dodatočný objem a hrúbka. Produkt je dlhotrvajúci a vydrží až 10 hodín. Nešúpe sa a je vhodná aj pre citlivé oči. Ak sa aplikuje od koreňov mihalníc, môžete získať efekt ceruzky namaľovanej medzi oblasťou rias.

5. The Falsies Lash Lift

Maskara je navrhnutá tak, aby vytvorila efekt umelých mihalníc. Nadvihne mihalnice a zvýrazňuje vzhľad. Uľahčuje to zvlnená kefka do tvaru osmičky s množstvom štetín, ktorá zachytí riasy až pri korienkoch. Trvanlivosť maskary je 8-10 hodín. Jedna vrstva stačí na výrazné zvýšenie a zafarbenie aj svetlých mihalníc.

Informačný servis

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk