Nákupné centrum Polus City Center v Bratislave sa zmení, bude mať nové meno a prejde aj modernizáciou

Polus city center.jpg

Pre návštevníkov pripravia nové obchody, zmodernizované parkovanie alebo vynovený food court.

Nákupné centrum Polus City Center v Bratislave mení svoj názov na VIVO! Nákupné centrum nezmení len názov, ale súčasťou zmeny je aj rekonštrukcia interiéru nákupného centra. Tá zahŕňa modernizáciu parkovacieho systému v garážach, vynovený food court, celkovú modernizáciu priestorov, ako aj otvorenie supermarketu Lidl, vylepšenej predajných prevádzok vrátane kľúčovej služby a kvetinárstva. Informovala o tom Žofia Hrebíčková zo spoločnosti PRime time.

Majitelia nákupného centra chcú z VIVO! urobiť moderné centrum, ktoré poskytne obyvateľom Bratislavy širokú ponuku služieb a voľnočasových aktivít. Návštevníci nájdu v centre nové značkové obchody, kino, kaviarne, viacero reštaurácií alebo oddychové zóny.

Dnes odpovedáme na najnovšie trendy a meníme sa s cieľom reagovať na potreby návštevníkov, poskytovať im kvalitný verejný priestor a prinášať im čo najpríjemnejšie zážitky,“ vysvetľuje Adrian Bódis, Country Manager Slovak Republic spoločnosti IMMOFINANZ, v ktorej vlastníctve je Polus City Center.

Nové služby aj exteriér

Redizajn interiéru vznikol v britskom štúdiu Air Design, ktoré má za sebou históriu renovácií viacerých nákupných priestorov. Pri projekte sa inšpirovali myšlienkou „druhého domova“. Atmosféru vo VIVO! dosiahli pohodlným a dizajnovým mobiliárom, novým ekologickým osvetlením, navýšením množstva zelene a drevených prvkov, ako aj ústretovejším navigačným systémom.

Nová éra s VIVO! sa začína už v novembri. Návštevníci sa môžu v najbližších mesiacoch tešiť na veľa ďalších služieb, udalostí, noviniek, obchodov a módnych značiek, ktoré obohatia nákupné možnosti. V plánoch je aj modernizácia exteriéru, nová cyklotrasa a prepojenie s jazerom Kuchajda. S podporou Polus City Center bol pripravený aj projekt rekonštrukcie móla na jazere,“ dodala Hrebíčková.

Ďalšie k téme

    Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

    Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom