Odfoťte prírodu a vyhrajte

príroda, jar, motýľ
SITA

O Apple Ipad Air, Tablet ASUS, víkendový pobyt pre dve osoby v areáli Divoká Voda v Čunove či víkendový pobyt v hoteli Zochova Chata súťaží v treťom ročníku fotosúťaže Život v Bratislavskom regióne už takmer sto fotografií.

Súťaž je zameraná na ochranu životného prostredia. Záujemcovia môžu posielať svoje fotografie do 15. mája a víťazné fotky budú súčasťou putovného filmového festivalu Ekotopfilm – Envirofilm.

„Cieľom fotosúťaže je ukázať veci, ktoré chceme chrániť, ktoré stojí za to vidieť, prípadne veci, ktoré by sme chceli zreštaurovať alebo nejakým spôsobom dať do poriadku na dobrovoľníckej báze. Ak by táto súťaž viedla k takému koncu, teda že by sa naozaj niečo zmenilo v Bratislave na základe fotografií, tak sa dostávame do úplne iného rozmeru,“ povedal bratislavský župan Pavol Frešo, ktorý nad súťažou prevzal záštitu.

Súťažiaci môžu posielať svoje fotografie na portál www.ephoto.sk, kde sa bezplatne zaregistrujú. Každý užívateľ môže prihlásiť do súťaže maximálne tri fotografie. Hodnotenie bude zamerané na kvalitu technickej a profesijnej stránky, prihliadať sa bude aj na kreativitu.

Na výhercov čakajú atraktívne ceny. Zahlasovať za najlepšiu fotografiu môže aj laická verejnosť, a to na facebookovej stránke organizátora fotosúťaže Krajskej organizácie cestového ruchu Bratislava Region Tourism, www.facebook.com/BratislavaRegionTourism.

Po ukončení fotosúťaže je plánovaná vernisáž víťazných fotografií a dvadsať najlepších poputuje aj po všetkých krajských mestách v rámci tradičného festivalu Ekotopfilm – Envirofilm. Fotosúťaž Život v Bratislavskom regióne pripravila Bratislavská župa a Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism.

plagát, fotosúťaž, bsk
BSK

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk