Panika medzi psíčkarmi v Petržalke pokračuje: Pozrite sa, na akom mieste otrávili ďalšieho psíka

Psíčkari z Petržalky
ilustračné: gettyimages

Psíčkari v Petržalke sú pri prechádzkach so svojimi miláčikmi posledné dni v strachu. Niekto na sídliskách rozhadzuje otravu. Do zoznamu ulíc, kde sa našla otrava, pribudla ďalšia.

Len prednedávnom sme informovali o nešťastí, ktoré postretlo psíka nášho čitateľa. Jeho štvornohý miláčik zjedol otravu a za krátku chvíľu na to zomrel. Psíčkar varoval, že majitelia psov bývajúci na uliciach Šintavská a Budatínska by sa mali mať na pozore. Diskutujúci pod jeho príspevkom upozornili na niekoľko ďalších ulíc, v ktorých mali byť taktiež údajne rozhádzané otravy (blízkosť obchodného centra TESCO, Holíčska, Vyšehradská a Tupolevova ulica).

Ďalšie nešťastie

V stredu 28. novembra otrave podľahol ďalší psík. Nešťastie sa stalo v doobedných hodinách na mieste, kde sa spája Topoľčianska ulica s Tematínskou ulicou a je tam pešia zóna v smere na Veľký Draždiak, kúsok od detského ihriska. „Psík bol z našej ulice, jeho pán s ním bol vonku a len ho mal na voľno. Odbehol hneď oproti položenému ihrisku pre deti, je tam chodník, denne prejde veľa ľudí tade, Filipko už len dokríval k pánovi a do pol hodiny vykrvácal zo zadku a vypenil z papuľky,“ opísala nám situáciu čitateľka. Na prípad svojho suseda upozornila aj ostatných psíčkarov na sociálnych sieťach.

Psíčkari z Petržalky
Príspevok varujúci na ďalšie miesto s otravou. Foto: www.facebook.com
Psíčkari z Petržalky
Na tomto mieste sa otrávil ďalší psík. Foto: Google maps

Stále neznámy vinník

Hoci podal majiteľ psíka, ktorý ako prvý varoval pred otravami, trestné oznámenie, v prípade zatiaľ nenastal výraznejší posun a vinník ostáva stále anonymný. Médiá o prípade zatiaľ taktiež nepriniesli nové informácie. Petržalskí psíčkari sa navzájom pred otravou varujú na sociálnych sieťach i naďalej.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk