Polícia hľadá tohto muža: Mal by objasniť okolnosti požiaru známeho podniku na Dunaji

Kolaz bratislava poziar dunaj lod podpalac.jpg
Foto: www.facebook.com , www.facebook.com - koláž BaratislavaDen.sk

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri identifikácii muža zachyteného na videu, ktorý by mohol objasniť okolnosti požiaru podniku Pink Whale. Škody sa vyšplhali na minimálne 50-tisíc eur. Ak máte akékoľvek informácie, kontaktujte políciu na čísle 158 alebo cez sociálne siete.

Polícia prvého bratislavského okresu žiada verejnosť o pomoc pri vyšetrovaní prípadu poškodzovania cudzej veci. Doposiaľ neznámy páchateľ založil požiar v známom podniku Pink Whale nachádzajúcom sa na pontóne brehu rieky Dunaj, čo spôsobilo škody vo výške minimálne 50-tisíc eur. Incident sa stal medzi 5.00 hod. 12. mája 2024 a 8.00 hod. 13. mája 2024 na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu.

Polícia zverejnila videozáznam, na ktorom je zachytený muž, ktorý by mohol poskytnúť kľúčové informácie k vyšetrovaniu. Identifikácia tejto osoby by mohla výrazne napomôcť objasniť okolnosti požiaru a odhaliť páchateľa.

Touto cestou vyzývame občanov, ktorí majú akékoľvek informácie k totožnosti muža na priloženom videu, k jeho súčasnému pohybu alebo pobytu, aby nám ich oznámili na bezplatnom čísle polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície,“ uvádza polícia vo svojom stanovisku.

Požiar spôsobil značné materiálne škody a narušil prevádzku podniku, ktorý sa nachádza na frekventovanom mieste pri Dunaji. Vzhľadom na vysokú hodnotu spôsobenej škody je nevyhnutné, aby sa verejnosť zapojila a poskytla akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť k chyteniu páchateľa.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk