Polícia zadržala podozrivého z vraždy ženy na Prievozskej, má ísť o Kuchára Joža

Muž putá zvrhlik polícia zadrzanie zatknutie
Foto: ilustračné, GettyImages

Vyšetrovatelia pracujú na získaní všetkých relevantných informácií a dôkazov, aby mohli vec riadne posúdiť a predložiť ju príslušným orgánom.

Bratislavská krajská kriminálka intenzívne pracuje na vyšetrovaní závažného trestného činu, ktorý sa odohral v jednom z bytov na Prievozskej ulici v druhom bratislavskom okrese.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave spustil trestné stíhanie vo veci trestného činu vraždy podľa § 145 ods.1 zákona 300/2005 Z. z. Trestného zákona.

Vďaka dôslednej operatívno-pátracej činnosti sa podarilo policajtom bratislavskej krajskej kriminálky v priebehu piatkového popoludnia zadržať osobu, ktorá je dôvodne podozrivá z uvedeného trestného činu.

S touto osobou boli ihneď vykonávané potrebné procesné úkony. Vyšetrovatelia pracujú na získaní všetkých relevantných informácií a dôkazov, aby mohli vec riadne posúdiť a predložiť ju príslušným orgánom. Očakáva sa, že vyšetrovanie bude pokračovať v snahe objasniť všetky okolnosti spojené s uvedeným incidentom.

Podľa portálu tvnoviny.sk ide o osobu, ktorá sa na weboch prezentuje ako Kuchár Jožko. Ponúkal a internete varenie doma aj na eventoch.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk