Práce na dočasnom dopravnom značení pre výstavbu križovatky Triblavina sú prerušené

Triblavina znacenie varovanie dialnica d1 bratislava.jpeg
Foto: ilustračné, ww-w.ndsas.sk

Pred pripojením a otvorením nových úsekov v smere do Trnavy a do Bratislavy mala byť pre plánované práce doprava obmedzená.

Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) nateraz nebude realizovať avizované práce na šiestej etape zmeny dočasného dopravného značenia pre potreby výstavby križovatky Triblavina na úseku diaľnice D1 Bratislava – Senec.

Tieto práce diaľničiari plánovali uskutočniť pôvodne počas približne dvoch týždňov od 14. do 27. marca. O rozhodnutí prerušiť práce informovali v súvislosti s mimoriadnymi okolnosťami, ktoré aktuálne platia na Slovensku, pričom o novom termíne pokračovania prác budú verejnosť včas informovať.

Pred pripojením a otvorením nových úsekov v smere do Trnavy a do Bratislavy mala byť pre plánované práce doprava obmedzená, za predpokladu priaznivého počasia (bez dažďa), najmä z dôvodu predznačovania a realizácie vodorovného dopravného značenia, zametacích a geodetických prác.

Počas obmedzenia sa mali posúvať a prevážať betónové zvodidlá, osadené a upravené malo byť aj zvislé dopravné značenie. Po ukončení prác by mala byť doprava vedená v režime 3 + 3 v jednom jazdnom páse v smere Trnava – Bratislava do novembra 2020.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk