Presunuli aj dnešný let do Londýna. Čo sa na letisku deje?

letisko, Bratislava
ilustračné: SITA

Lietadlo smerujúce z Bratislavy do Londýna malo problém už včera podvečer, krátko po vzlietnutí sa pre poruchu muselo vrátiť naspäť na bratislavské letisko.

Technické problémy lietadla už druhý deň komplikujú odlety z Bratislavy do Londýna. Let do Londýna vo štvrtok podvečer skomplikovali problémy s podvozkom, lietadlo sa preto muselo vrátiť na bratislavské letisko. Cestujúci odleteli až po polnoci náhradným lietadlom. Potvrdila to hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika Veronika Ševčíková.

Rovnaké lietadlo malo do Londýna letieť aj dnes ráno, no podvozok ešte nie je opravený. Cestujúci preto odletia náhradným letom dnes okolo obeda.

Ako hovorkyňa informovala vo štvrtok vo večernom spravodajstve TV Markíza, ide o lietadlo AirExplore, ktoré momentálne lietajú pre spoločnosť Ryanair. Lietadlo vzlietlo z bratislavského letiska vo štvrtok krátko po 18. hodine, no v Rakúsku sa otočilo a vrátilo sa naspäť. Podľa informácií TV Markíza lietadlo nejaký čas krúžilo nad bratislavským letiskom a vypúšťalo palivo, aby mohlo núdzovo pristáť.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk