Prvý júnový víkend v kraji bude patriť zábave aj poľovaniu

piknik
SITA

Ľudia môžu zavítať na Pivný festival v Stupave, absolvovať vinohradnícky chodník v Šenkviciach, navštíviť výstavu poľovníckych trofejí v Doľanoch a zúčastniť sa na otvorení turistickej sezóny v Modre.

Pravý poľovnícky guľáš z diviny budú v sobotu ponúkať v Doľanoch. V Kultúrnom dome Juraja Fándlyho bude výstava poľovníckych trofejí, kde môžu návštevníci vidieť aj preparáty medveďov, vlkov, muflónov či jeleňov. Akcia sa začne o 14. hodine a potrvá do večera.

Lokálne minipivovary, člnkovanie, detské atrakcie, ale aj Zóna A budú v sobotu v Stupave na Stupavskom pivnom feste v parku kaštieľa. Od obeda môžu návštevníci ochutnať pivá malých pivovarníkov zo Slovenska, Čiech, Dánska, Rakúska aj z Holandska.

Na modranskej lúke Otčenáška otvoria v sobotu popoludní turistickú sezónu podujatím Modranský piknik, ktorý bude plný histórie. Slávnostné otvorenie štvrtého ročníka podujatia Za vínom do Šenkvíc, ako aj otvorenie novovybudovaného vinohradníckeho náučného chodníka bude v sobotu ráno v Obecnom dome v Šenkviciach.

Krajská organizácia cestovného ruchu Bratislava Region Tourism predstaví bratislavský región v Nitre na Festivale chutí Nitrianskeho kraja. Druhou akciou za hranicami Bratislavského kraja bude nedeľný HelpFest vo Vlčkovciach pri Trnave, ktorý je jednodňovou benefičnou akciou pre deti s detskou mozgovou obrnou.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk