Raper Rytmus ukázal nový luxusný byt v Bratislave, z balkóna dovidí až na hrad

nový byt Rytmusa
Foto: Instagram/rytmusking - koláž BratislavaDen.sk

Ak chcete mať bývanie blízko bytu známeho speváka, musíte sa presťahovať do Petržalky.

Patrik Rytmus Vrbovský patrí už roky medzi najznámejších slovenských raperov. S partnerkou Jasmínou Alagič žili v byte na nábreží Dunaja, z ktorého sa presťahovali do vily v Malinove neďaleko Bratislavy.

Podľa najnovšieho príspevku na raperovom Instagrame však investíciám do nehnuteľností nie je koniec. Rodina kúpila nový byt v petržalskej novostavbe, konkrétne v projekte Liget.

Zelená lokalita

Novostavba sa nachádza priamo v lokalite Sadu Janka Kráľa, najstaršieho verejného parku v strednej Európe. Neďaleko bytovky sa nachádza aj nábrežie Dunaja či jedno z najväčších nákupných bratislavských centier.

V projekte sú stále na predaj voľné byty. Najmenšie 2-izbové byty majú celkovú výmeru približne 56 metrov štvorcových. Najväčší 4-izbový byt má výmeru 667 metrov štvorcových. Novostavba má 16 poschodí.

Nový byt Rytmusa
S partnerkou Jasmínou Alagič. Foto: Instagram/rytmusking

Výhľad na hrad

Nie je známe, na ktorom poschodí si rodina kúpila byt. Fotografia z balkóna však prezrádza, že pravdepodobne ide o vyššie poschodie, pretože dovidieť ponad stromy až na Bratislavský hrad.

Video zachytáva záber na svetlú kuchyňu so stoličkami. V byte sú veľké francúzske okná, vďaka ktorým je celý priestor presvetlený.

Kuchyňa je prepojená s obývačkou. Obývačke dominuje veľký hnedý gauč do tvaru písmena L.

Nový byt Rytmusa
Obývačka. Foto: Instagram/rytmusking

Z obývačky sa dá vyjsť na balkón, ktorý poskytuje výhľad na celý park ako na dlani. V diaľke vidieť okrem hradu aj televíznu vežu Kamzík či neďaleké administratívne budovy. Raper uzavrel, že byt je síce nový, ale s rodinou sa do neho nesťahuje.

Nový byt Rytmusa
Výhľad z balkóna. Foto: Instagram/rytmusking
Nový byt Rytmusa
Výhľad z balkóna. Foto: Instagram/rytmusking

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk