Škriatkovia sú späť a ukryli poklady nevídanej hodnoty

Hrad, nočná Bratislava, poklad
ilustračné: depositphotos.com, pixabay.com

Tretí ročník úspešného projektu Objavuj poklady bratislavského regiónu odštartovali dnes. Všetci, ktorí sú hladní po zážitkoch z odhaľovania krás okolia Bratislavy, sa môžu tešiť na 300 pokladov ukrytých na 108 príťažlivých miestach. Navyše, úspešných nálezcov nečaká len dobrý pocit z hľadania, ale aj 94 okamžitých a 206 zlosovateľných cien.

O výhercoch troch automobilov Volkswagen na mesiac a ďalších hodnotných ocenení sa rozhodne losovaním na Vajnorskej šarkaniáde 10. októbra.

Bratislava, Podunajsko, Malokarpatsko a Záhorie sú plné atraktívnych pamiatok, kultúrnych či historických objektov. Práve tu a v týchto chvíľach škriatkovia z organizácie Turizmus regiónu Bratislava poctivo zakopali posledné z troch stoviek pokladov.

Každý piatok k nim na webstránke www.objavujpoklady.sk odhalia 75 súradníc, a je len na hľadačoch, ktoré z krásnych miest objavia cez víkend. Hra je ako stvorená pre rodiny s deťmi, športovcov a aktívnych ľudí, ktorí toto spojenie turistiky a zábavy určite ocenia.

Okrem množstva turistických zážitkov súťaž láka i pozoruhodnými cenami. Nedočkaví milovníci adrenalínu sa už teraz môžu tešiť na okamžité výhry, napríklad jednorazový vstup na lezeckú stenu K2, jazdu na motokárach, pre rodiny s deťmi škriatkovia pripravili rodinnú vstupenku do ZOO, labužníkom ulahodí degustácia vín vo Vieche malých vinárov.

Najväčšiu radosť však budú mať výhercovia z nevídaných hlavných zlosovateľných cien. Na pochôdzky po kraji sú ako stvorené tri automobily Volkswagen Golf na mesiac, pre odvážlivcov je pripravený let balónom, pre pôžitkárov víkendový pobyt v Hoteli Divoká Voda a jedinečná degustácia v tme v Malokarpatskom múzeu.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk