Strašná tragédia: Električka zrazila 14-ročného chlapca, hrozivé detaily nehody

Kolaz bratislava nehoda elektricka.jpg
Foto: ilustračné, Hasičský a záchranný zbor, maps.google.com

Bratislavskí policajti sa zaoberajú hroznou nehodou, pri ktorej došlo k tragickej zrážke električky a mladého chlapca.

Vo štvrtok krátko po 15.00 hod. došlo k hroznej tragédii. Neďaleko zastávky MHD Odbojárov na Vajnorskej ulici zachytila električka MHD človeka. Ako informuje polícia, chlapec na mieste zraneniam podľahol.

Bratislavskí policajti na mieste dokumentovali okolnosti dopravnej nehody. Presné príčin a okolnosti, za akých došlo k tejto dopravnej nehode polícia vyšetruje.

Ako informoval portál noviny.sk, malo ísť o 14-ročného chlapca a v meste bola dopravná špička. Električka smerujúca na Trnavské mýto zastavila na zastávke Česká a všetci cestujúci museli vystúpiť.

Po vystúpení cestujúcich sa však všetkým naokolo naskytol šokujúci pohľad. Pod koľajami električky uvideli nohu,“ informoval portál. Podľa svedkov nehody mal mal chlapec kapucňu a podľa jedného z vodičov aj slúchadlá, keď sa snažil prejsť zo strany na stranu.

Záchranári okamžite mladíka ratovali, avšak zachrániť sa ho už nepodarilo. Pod električkou mal byť potom zakliesnený ešte niekoľko hodín a vyslobodzovanie bolo náročné, za pomoci špeciálnej techniky.

Hovorca Dopravného podniku Bratislava Martin Chlebovec sa k nehode vyjadril: „Ide už o tretiu nehodu s chodcom. Bohužiaľ, táto sa skončila tragicky. DPB aj touto cestou vyjadruje ľútosť a úprimnú sústrasť pozostalým.“

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk