Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
referent
ilustračné: pixabay.com
11. apríla 2019 Správy BratislavaIné správy z Bratislavy od BratislavaDeň.skBratislavaDeň.sk Diskusia()

Stredisko kultúry v bratislavskom Novom Meste hľadá kultúrneho referenta

Stredisko kultúry, ktoré sa nachádza v Novom Meste, hľadá kultúrneho referenta. Ako sa uvádza na stránke tejto mestskej časti, miestom výkonu práce je Stredisko kultúry B-NM, Vajnorská 21, 831 03 Bratislava.

Podľa informácií, ktoré mestská časť zverejnila, kvalifikačným predpokladom uchádzačov je minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. K ďalším predpokladom na to, aby vás prijali, je ovládať počítač, konkrétne na pokročilej úrovni a mali ste vedieť pracovať s kancelárskym balíkom Microsoft Office (Word, Excel, Outlook). K ďalším predpokladom patrí správa webovej stránky a Facebooku.

Výhodou je znalosť cudzieho jazyka, no Nové Mesto neuvádza, akého konkrétneho. Ku kritériám a požiadavkám patrí taktiež samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup k práci, flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, bezúhonnosť, osobné a morálne predpoklady.

Náplň práce prijatého uchádzača bude zahŕňať toto:

  • organizačné zabezpečovanie a realizácia kultúrnych a spoločenských podujatí rozpočtovej organizácie,
  • zabezpečovanie propagácie kultúrnych podujatí rozpočtovej organizácie,
  • spolupráca s nezávislými médiami, zodpovednosť za prípravu mediálnych výstupov a propagácia rozpočtovej organizácie v médiách a na webovej stránke,
  • zodpovedanie za prípravu mediálnych výstupov v médiách, administratívne spravovanie webového portálu organizácie,
  • koordinovanie spolupráce a komunikácia s externými zložkami napomáhajúcimi propagande činnosti rozpočtovej organizácie,
  • navrhovanie koncepcie v oblasti rozvoja činnosti a zvyšovania efektivity fungovania rozpočtovej organizácie,
  • zabezpečovanie príslušnej administratívnej agendy.

„Plat bude zamestnancovi určený podľa príslušných platových tabuliek. Po ukončení 3-mesačnej skúšobnej doby mu bude priznané osobné ohodnotenie. O poskytovaných benefitoch budeme vybraných záujemcov informovať pri vstupnom pohovore,“ píše sa na webe Starého Mesta.

K požadovaným dokladom, ktoré je potrebné zaslať, patrí žiadosť o zaradenie do výberového konania, profesijný štruktúrovaný životopis, písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a referencie od bývalých zamestnávateľov.

„Žiadosť o zaradenie do výberového konania, spolu s požadovanými dokladmi, prosíme, zasielajte na adresu: Stredisko kultúry Bratislava – Nové Mesto, Vajnorská 21, 831 03 Bratislava, e-mail: [email protected] Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem,“ uviedlo záverom Nové Mesto.

Odporúčané články

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X