Ukradli vám bicykel? Možno je jeden z týchto nájdených práve váš. Polícia hľadá oprávnených majiteľov

Kolaz bratislava kradez bicykel.jpg
Foto: www.facebook.com - koláž BratislavaDen.sk

Polícia v Bratislave žiada verejnosť o spoluprácu pri identifikácii majiteľov bicyklov, ktoré boli zadržané v rámci operatívno-pátracej činnosti. Ak patrí niektorý z bicyklov vám alebo poznáte majiteľa, neváhajte kontaktovať políciu.

Bratislavská polícia zaistila odcudzené bicykle a teraz sa snaží nájsť ich pôvodných a oprávnených majiteľov. Policajti Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II žiadajú verejnosť o spoluprácu pri stotožňovaní majiteľov bicyklov.

Bicykle boli zadržané v rámci operatívno-pátracej činnosti v sobotu 13. apríla o 2.15 hod. na Bebravskej ulici v Bratislave. Je možné, že jeden z bicyklov patrí vám, vašim známym alebo rodine. Každý tip alebo informácia môže byť kľúčom k rozlúšteniu tohto prípadu a vráteniu majetku jeho oprávneným vlastníkom.

Ak máte akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri identifikácii majiteľov zadržaných bicyklov, neváhajte kontaktovať políciu. Môžete na to využiť bezplatné číslo 158 alebo osobne navštíviť ktorékoľvek policajné oddelenie. Alternatívne je možné poslať správu na FB profile Polícia SR – Bratislavský kraj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk