V Chorvátsku zomrela mladá trénerka Diana, precvičovala jogu aj v Bratislave

úmrtie Diana Hochi
Foto: Instagram/di_hochi - koláž BratislavaDen.sk

Diana Hô Chí bola známa aj zo sociálnych sietí. Osudným sa jej stalo potápanie na dovolenke.

Keď odchádzala na dovolenku k moru s priateľom, nikomu ani len nenapadlo, že sa mladá a krásna inštruktorka jogy a fitnes trénerka už nikdy nevráti. Diana Hô Chí pôsobila aj na sociálnych sieťach a sledovali ju ženy po celom Slovensku.

Milovníčka športu

Diana precvičovala jogu aj v Karlovej Vsi a jej cvičenia boli v tohtoročnom programe karloveského športového leta. Hodiny mladej inštruktorky boli vždy plne obsadené.

Mala vietnamské korene a od malička milovala pohyb. Diana si aj v 39 rokoch udržiavala perfektnú postavu a dbala na zdravý životný štýl. Diváci ju mohli vidieť niekoľkokrát v Teleráne na Markíze.

úmrtie Diana Hochi
Foto: Instagram/di_hochi

Tragické potápanie

Diana pridávala na svoj profil na sociálnej sieti fotografie a videá, ktoré ukazovali jej záľubu v potápaní. To sa jej, žiaľ, aj stalo osudným.

Len pred pár dňami napísala k jednej fotografii z Chorvátska, na ktorej si užívala oddych s priateľom, že sa dokázala potopiť až 30 metrov pod hladinu.

úmrtie Diana Hochi
Foto: Instagram/di_hochi

Mladá inštruktorka sa venovala freedivingu (potápanie na jeden nádych) len pár mesiacov. Začala navštevovať kurzy potápania svojho priateľa i napriek tomu, že sa bála vody.

Podľa potápača, ktorý sa vyjadril pre web cas.sk, ide o veľmi rizikový štýl potápania, pretože pri opakovanom ponáraní môže prísť k tzv. sambe, keď príde k odpadnutiu pod vodou.

Posledný ponor vzal Diane život. Našli ju na hladine a nedýchala, nepomohol ani následný pokus o resuscitáciu. Diana po sebe zanechala dospelú dcéru.

úmrtie Diana Hochi
Foto: Instagram/di_hochi

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk