V Devínskej Novej Vsi zlyhali pri oprave chodníka ďalší majstri: Pozrite sa, kde je diera ako svet

Prepadnutý chodník v Devínskej Novej Vsi

Na chodníku v Devínskej Novej Vsi bola sfušovaná ďalšia práca majstrov. V chodníku je hlboká diera, ktorá je pre chodcov nebezpečná.

Na prepadnutý chodník upozornila obyvateľka Devínskej Novej Vsi na Facebookovej stránke mestskej časti. Hoci bol na chodníku jemný snehový poprašok, ani ten nezakryl hlbokú dieru. Prepadnutý chodník sa nachádza na ulici Jána Smreka 9.

Prepadnutý chodník v Devínskej Novej Vsi

Už druhý prepadnutý chodník

V mestskej časti sa nejedná o prvý chodník s jamou. Ešte pred Vianocami sme upozornili na sfušovanú prácu majstrov. Chodník sa nachádzal na tej istej ulici. V diskusii pod fotografie chodníka jeden z obyvateľov napísal, že táto situácia sa deje už niekoľko týždňov a prepadnutých chodníkov je v okolí viac. „Chodníky sú nedokončené, samé krátery. Pred sviatkami to rýchlo zaliali betónom,“  napísala ďalšia obyvateľka mestskej časti.

Prepadnutý chodník v Devínskej Novej Vsi
Ďalší prepadnutý chodník sa nachádza v týchto miestach. Foto: Google maps

Prepadnuté chodníky sú nebezpečné a ľahko môže na nich dôjsť k úrazu. Príkladom môže byť i jama, ktorá sa pred časom nachádzala v Ružinove pri chodníku a spadol do nej chlapček. Problém s prepadnutými chodníkmi je dlhodobý a obyvatelia mestskej časti sa jasne zhodujú, že sfušovanú prácu by bolo potrebné napraviť. Čo si myslíte o tomto probléme vy?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk