V stredu popoludní vyvrcholil konflikt dvoch mužov strelným zranením jedného z nich

Policia raneny muz strelba krpz bratislava.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

V bratislavskej Dúbravke sa strieľalo, zasahovala pri tom polícia.

Polícia prijala na operačnom stredisku oznam o ranenom mužovi. Podľa informácií polície malo v stredu krátko pred 13.00 hod. dôjsť ku konfliktu dvoch mužov na ulici M. Sch. Trnavského v Bratislave. Konflikt mal vyvrcholiť streľbou a zranením jedného z mužov.

Postrelený bol muž, ktorý vnikol na cudzí pozemok. Zranený z miesta ušiel a ranu si chcel ošetriť sám, pretože ho hľadala polícia.

Podľa doterajších informácií Bratislavčan spozoroval na svojom pozemku neznámeho muža, ako odnáša košík s kvetmi. Po hádke vystrelil varovný výstrel do vzduchu z legálne držanej zbrane. Pri následnom fyzickom útoku vyšiel zo zbrane výstrel a nevítaného návštevníka zasiahol do nohy. Zranený muž ušiel a policajti ho našli v jednej z chatiek.

Pri lustrácii sa zistilo, že je na neho vydaný príkaz na dodanie do výkonu trestu pre podvod. Zranený muž skončil v nemocnici. Polícia v prípade začala trestné stíhanie vo veci ublíženia na zdraví.

Ako dodala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, presné okolnosti tohto skutku sú predmetom vyšetrovania a vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu momentálne nie je možné poskytnúť.

Policia raneny muz strelba.jpg
Zdroj: KR PZ Bratislava

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk