Vodič autobusu zažil krásny pocit na nový rok, deň mu zlepšili dvaja cestujúci

DPB nový rok
Foto: Gettyimages, Facebook/ Revízori Bratislava, Miro Rozsíval - koláž Bratislavadeň

Niektorí zamestnanci nemajú voľno v 1. deň nového roka a musia ho tráviť v práci. Príkladom sú vodiči v Dopravnom podniku Bratislava.

Na Silvestra, posledný deň v roku, je mnoho z nás s rodinou či priateľmi. Je to obdobie, kedy netrpezlivo odrátavame minúty do odbitia polnoci a následne si pripijeme na príchod nového roka. U niektorých trvajú oslavy do rána, iní sa musia pomaly chystať do práce.

Miro pracuje v Dopravnom podniku Bratislava ako vodič autobusu a hoci bol v nedeľu 1. januára štátny sviatok a víkend, musel pracovať. V práci začínal už o 3.45 hod.

Myslel si, že to bude služba ako každá iná, no príjemne ho prekvapili dvaja cestujúci. Ako prvý nastúpil do autobusu cez predné dvere starý pán a poprial Mirovi dobré ráno.

Keď vystupoval, slušne sa rozlúčil s vodičom. „Pán šofér, prajem vám všetko dobré do nového roku, hlavne veľa zdravia,“ povedal cestujúci.

Na nasledujúcej zastávke vystupovala mladá žena a taktiež popriala Mirovi všetko dobré do nového roka. Ako tvrdí, zostal v ňom po dnešnej službe krásny pocit. Niekedy stačí k príjemnejšiemu dňu naozaj málo.

Potešilo by aj vás prianie k novému roku od neznámych ľudí?

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk