Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Screenshot_6.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
BSK

Výzva na predkladanie projektov – žiadosti o NFP v rámci 2. kola výzvy Programu spolupráce INTERREG V-A SK-AT je možné predkladať najneskôr do 15. novembra 2017

PR: Žiadosti o NFP, ktoré budú predmetom výberu nadchádzajúceho Monitorovacieho výboru je potrebné predložiť do 15. novembra 2017. Všetky úplné žiadosti o NFP predložené do uvedeného termínu, ktoré zároveň spĺňajú spôsob a formu predloženia žiadosti o NFP definovanú v Metodike výberu projektov, budú predložené na výber Monitorovaciemu výboru (schválenie alebo neschválenie) v druhej polovici marca 2018.

Konzultácie zo strany Spoločného sekretariátu a zástupcov regiónov ponúkame pre každého záujemcu a to prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne. Okrem týchto konzultácií máte možnosť zúčastniť sa na tkz. Open Days, organizovaných na Spoločnom sekretariáte v Bratislave a vo Viedni v nasledujúcich termínoch:

18. a 19. októbra 2017 na tejto adrese: Kirchberggasse 33-35 (prízemie), 1070 Viedeň 
24. a 25. októbra 2017 na adrese Reding Tower – Račianska 153/A, Bratislava 830 03

V záujme rezervovania dostatočného času na konzultáciu vášho projektu Vás prosíme o potvrdenie zvoleného termínu na Spoločnom sekretariáte vo Viedni alebo v Bratislave.

Podrobnejšie informácie, ako aj kontaktné údaje nájdete na stránke www.sk-at.eu

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X