Zaujíma vás vaše okolie okom fotografa? Prihláste sa do súťaže Ružinovská ekologická fotografia 2015

fotografia, Ružinov
Marián Valovič: Spravme niečo pre seba, I. kat. Foto: ruzinov.sk

Fotografie dokumentujúce životné prostredie v Bratislave a jej okolí, súčasnú podobu mesta a jeho okolia či vzťah obyvateľov k verejnému priestoru môžu autori prihlásiť do 10. mája 2015 osobne alebo mailom.

Ružinov vyhlásil 10. ročník fotografickej súťaže Ružinovská ekologická fotografia. Autori sa môžu do súťaže zapojiť do 10. mája 2015. Stačí vytvoriť dokumentárne fotografie na jednu z troch tém: Životné prostredie v Bratislave a jej okolí, Súčasná podoba mesta a jeho okolia a Vzťah obyvateľov k verejnému priestoru. Najlepšie práce budú v júni vystavené v nákupnom centre Eurovea.

Do súťaže je možné prihlásiť najviac tri fotografie alebo kolekciu maximálne piatich snímok. Fotografie môžu byť farebné alebo čiernobiele s rozmermi aspoň 24×18 centimetrov. V samostatných kategóriách budú súťažiť deti do 16 rokov, mládež do 21 rokov a dospelí nad 21 rokov.

Snímky svojho okolia či prírody môžu súťažiaci doručiť do 10. mája osobne do podateľne miestneho úradu Ružinov na Mierovej 21, označiť ich treba nápisom Referát životného prostredia – REF 2015. Súťažné fotografie môžu záujemcovia poslať aj mailom vo formáte JPG na adresu sadilekova@gmail.com. Odborná porota ocení autorov najlepších fotografií, osobitnú cenu získa snímka zobrazujúca prostredie Ružinova.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk