Zaujímavá novinka Petržalskej plavárne, obzrieť si ju môžete už aj virtuálne

Petrzalska plavaren.jpg

Prvá verejná petržalská plaváreň má pre návštevníkov pripravený ďalší bonus. Do jej zákutí môžete nahliadnuť aj z pohodlia svojho domova. Každý, kto v nej ešte nebol, sa totiž môže po plavárni poprechádzať vďaka virtuálnej prehliadke, ktorá je ďalšou novinkou oficiálnej stránky Petržalskej plavárne.

Prehliadka sa začína pred budovou plavárne pohľadom na parkovisko a pokračuje recepciou, šatňami, sprchami a samotnými atrakciami. Stačí vždy kliknúť na fialovú bodku, ktorá vás posunie ďalej alebo si v ľavom hornom rohu kliknete na konkrétnu atrakciu.

Tiež sa môžete presúvať pomocou schematického náčrtu v ľavom dolnom rohu. Pri každej atrakcii sa môžete rozhliadnuť v rozsahu 360 stupňov. Môžete si objekty priblížiť alebo sa o nich dozvedieť viac informácií posunutím hľadáčika na červený kruh s písmenom „i“. Prehliadka je urobená v najvyššej možnej kvalite a umožní každému záujemcovi detailne sa oboznámiť s priestorom a usporiadaním plavárne.

Táto funkcia bude prínosom napríklad pre mamičky s deťmi, ktoré prídu do tohto priestoru po prvý raz, takže sa budú môcť vopred pripraviť a zorientovať. „Dúfame, že po virtuálnej prehliadke sa mnohí rozhodnú prísť do plavárne aj osobne a vyskúšať si všetko pohodlie a relax, ktorý ponúka,“ dodala manažérka plavárne Edita Širillová.

Oficiálna stránka plavárne bola spustená len nedávno, ale návštevnosť je vysoká. Medzi najvyhľadávanejšie údaje patrí aktuálna obsadenosť plavárne, koľko dráh v bazéne je rezervovaných, ale aj zásady správneho saunovania.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk