Pre opravu vozovky diaľnice D2 v Bratislave obmedzia dopravu od štvrtka do 15. decembra

Kontrolná akcia na D1, Triblavina
Foto: ilustračné, SITA

Národná diaľničná spoločnosť informovala, že oprava bude na viacerých častiach D2 v úseku križovatka Pečňa – štátna hranica Slovensko/Maďarsko vo vonkajšom jazdnom pruhu. 

Pre opravu vozovky diaľnice D2 v Bratislave v úseku križovatka Pečňa – štátna hranica Slovensko/Maďarsko obmedzia dopravu od štvrtka 28. novembra do nedele 15. decembra. „Oprava vozovky sa bude realizovať na viacerých častiach diaľnice D2 v predmetnom úseku vo vonkajšom jazdnom pruhu,“ informovala Národná diaľničná spoločnosť na svojom portáli.

Opravu začnú vykonávať od hraničného priechodu s Maďarskom v smere do Bratislavy na úseku v dĺžke dva kilometre (km 79 – 77). „Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu. V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok sa práce nebudú vykonávať,“ uviedla NDS.

Čiastočná uzávierka

Diaľničiari tiež informovali motoristov o zmenách trvajúcej čiastočnej uzávery na križovatke Triblavina v úseku D1 Bratislava – Trnava. Dôvodom je prestavba dočasného dopravného značenia pre potreby výstavby križovatky Triblavina.

Od 28. novembra od 19.00 do 29. novembra do 10.00 budú prejazdné tri pruhy v smere Trnava – Bratislava a dva jazdné pruhy v smere Bratislava – Trnava. V piatok 29. novembra od 10.00 do 13.00 hod. budú prejazdné dva jazdné pruhy v obidvoch smeroch.

Od 29. novembra od 22.00 do 30. novembra (sobota) do 6.00 sa bude odstraňovať a realizovať vodorovné dopravné značenie a presmerovanie dopravy v smere Bratislava – Trnava do stavu umožňujúceho zimnú údržbu. V uvedenom smere bude prejazdný jeden jazdný pruh, smer Trnava – Bratislava bude bez obmedzení,“ priblížila NDS. V sobotu 30. novembra od 6.00 do 12.00 hod. je v pláne úprava zvislého dopravného značenia, oba smery budú prejazdné v troch jazdných pruhoch.

Sledujte novinky z Bratislavy na Facebooku, Instagrame alebo ich odoberajte cez e-mail.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Sledujte nás na
Google News Bratislavaden.sk