Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Kontrolná akcia na D1, Triblavina
Foto: ilustračné, SITA

Pre opravu vozovky diaľnice D2 v Bratislave obmedzia dopravu od štvrtka do 15. decembra

Národná diaľničná spoločnosť informovala, že oprava bude na viacerých častiach D2 v úseku križovatka Pečňa – štátna hranica Slovensko/Maďarsko vo vonkajšom jazdnom pruhu. 

Pre opravu vozovky diaľnice D2 v Bratislave v úseku križovatka Pečňa – štátna hranica Slovensko/Maďarsko obmedzia dopravu od štvrtka 28. novembra do nedele 15. decembra. „Oprava vozovky sa bude realizovať na viacerých častiach diaľnice D2 v predmetnom úseku vo vonkajšom jazdnom pruhu,“ informovala Národná diaľničná spoločnosť na svojom portáli.

Opravu začnú vykonávať od hraničného priechodu s Maďarskom v smere do Bratislavy na úseku v dĺžke dva kilometre (km 79 – 77). „Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu. V prípade nepriaznivých poveternostných podmienok sa práce nebudú vykonávať,“ uviedla NDS.

Čiastočná uzávierka

Diaľničiari tiež informovali motoristov o zmenách trvajúcej čiastočnej uzávery na križovatke Triblavina v úseku D1 Bratislava – Trnava. Dôvodom je prestavba dočasného dopravného značenia pre potreby výstavby križovatky Triblavina.

Od 28. novembra od 19.00 do 29. novembra do 10.00 budú prejazdné tri pruhy v smere Trnava – Bratislava a dva jazdné pruhy v smere Bratislava – Trnava. V piatok 29. novembra od 10.00 do 13.00 hod. budú prejazdné dva jazdné pruhy v obidvoch smeroch.

Od 29. novembra od 22.00 do 30. novembra (sobota) do 6.00 sa bude odstraňovať a realizovať vodorovné dopravné značenie a presmerovanie dopravy v smere Bratislava – Trnava do stavu umožňujúceho zimnú údržbu. V uvedenom smere bude prejazdný jeden jazdný pruh, smer Trnava – Bratislava bude bez obmedzení,“ priblížila NDS. V sobotu 30. novembra od 6.00 do 12.00 hod. je v pláne úprava zvislého dopravného značenia, oba smery budú prejazdné v troch jazdných pruhoch.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X