Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
cestovanie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
cestovanie www.gettyimages.com
16. septembra 2021 Správy od Diskusia()
reklama:
reklama:

Tvrdí, že cestoval časom. Podrobne zdelil, čo ľudstvo do roku 2045 čaká

Na internete existuje veľa teórií o konci sveta. Môžeme alebo nemusíme im veriť, ale jedno je isté, nikoho nenechajú pokojným. Sám Adam Archon sa to rozhodol skontrolovať, muž, ktorý tvrdí, že cestuje v čase! Adam Archon vysvetľuje, že sa podieľal na tajnom vládnom projekte a účasť na experimente mu umožnila presťahovať sa do budúcnosti až do roku 2045. Muž striedavo opisoval, čo tam videl. Používatelia internetu sú v šoku. Tvrdí, že cestoval časom. Čo videl?

Adam Archon nepochybuje, že cestovanie časom bolo objavené už v roku 1981. Muž sa rozhodol, že je na čase povedať ľuďom, čo videl, keď letel do budúcnosti. Má pre nás varovanie. Začal svoje proroctvo so Spojenými štátmi. „Poslednou prezidentkou Spojených štátov bude Yolanda Kingová (vnučka slávneho pastora a aktivistu za rovnosť). Je to najlepší vodca v histórii tejto krajiny. „Podľa Adamových správ môžeme mať dôvody na obavy. Čoskoro budeme svedkami zvýšenej aktivity lietajúcich predmetov pochádzajúcich z priestorov mimo našu planétu. Budete ich môcť pozorovať takmer v každom kúte Zeme.

Oficiálne potvrdenie existencie mimozemšťanov môžeme očakávať v roku 2028. „Nemôžem povedať, odkiaľ prídu, ale nejde o vesmír,“ vysvetľuje Adam. Za rok bude možné overiť vierohodnosť Adamových slov. V roku 2022 sa má objaviť robot, ktorý spôsobí extrémne emócie u ľudí na celom svete. Mnohí sa začnú obávať o svoj život. V roku 2033 sa objaví zariadenie, vďaka ktorému budeme poznať odpoveď na každú otázku. S týmto zariadením bude môcť hovoriť každý.

„Vo februári 2029 budú implantáty, ktoré budú implantované ľuďom. Aby som bol presný, tak do pravej ruky. Zariadenie bude nielen vykonávať platby, ale taktiež zlepší funkciu mozgu a zvýši našu odolnosť voči chorobám, „hovorí Adam. Implantáty spôsobia, že hotovosť bude prevedená na virtuálnu menu, ktorou sa už dnes zaoberáme. Adam verí, že v roku 2030 budú všetky krajiny zlúčené do jedného globálneho štátu. „Viem, že mnohí z vás mi neveria, ale som presvedčený, že hovorím pravdu.“

reklama:

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Bratislavy raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.