Že sú palety na vyhodenie? Rozhodne nie! Tu máte pár dôkazov o tom, ako ich môžete zaujímavo, netradične a tiež prakticky využiť na vašej záhrade.

2 / 3
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
reklama:
reklama:

Že sú palety na vyhodenie? Rozhodne nie! Tu máte pár dôkazov o tom, ako ich môžete zaujímavo, netradične a tiež prakticky využiť na vašej záhrade.

reklama:

Štýlový plot

Prečo kupovať pletivo, keď drevený plot vyzerá lepšie? A pre kupovať laty, keď vám poslúži stará paleta? Vytvorte si z nej plot, ktorým vymedzíte svoj pozemok a ktorým ukážete, že máte nielen nápad, ale aj štýl.

05.png

Unikátny záhony

Prečo vsádzať plodiny len do hliny, keď ich môžete sadiť do palety? Položte ju na požadované miesto, nasypte na nej hlinu a potom už môžete začať so stávkovaním. Až všetko vyrastie, bude to krása. A čo potom tá bohatá úroda? To uvidíte.

06.png

Miesto pre náradie

Stále sa vám náradia niekde váľa a nemáte ho kam dávať? Tak si dajte k stene paletu a potom ho môžete upratovať sem. Nebude sa vám nikde pliesť a pritom budete mať aj istotu, že bude vždy hneď po ruke.

07.png

Úrovňový kvetináč

Že na jednej ploche môžete mať iba jeden záhon? Rozhodne nie. Keď správne použijete drevo z palety, môžete ich vytvoriť hneď niekoľko. A to jednoducho nad sebou. Keď je osadíte, bude to vyzerať veľmi zaujímavo. Pozrite sa sami.

08.png

Záhradný nábytok

Máme tu tip posledný, a to na záhradný nábytok. Zabudnite na dnes hojne využívaný plast a využite radšej drevo. Samozrejme paletové. Pozrite sa s nami na to, čo všetko sa z neho dá vytvoriť. Je to unikátna!

09.png

Na úvod
1 / 2
Nasledujúce
reklama:
reklama:
05.png

Z kategórie Záhrada

Najčítanejšie za týždeň

Odporúčame

Copyright © BratislavaDen.sk Všetky práva vyhradené. BratislavaDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

Rozumiem

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies