Spoznajte svoje najtajnejšie vášne a skryté intímne túžby vášho partnera podľa vplyvu znamenia. To, aký ste v posteli, má do istej miery na svedomí práve dátum narodenia. Odhaľte svoj erotický horoskop.

Erotický horoskop Baran Muž

Sexualita muža Barana je nebeským darom. Ide o najvášnivejšieho muža zo všetkých znamení zverokruhu.  Ženy ho pre jeho erotickú charizmu milujú a to aj napriek jeho náladám mimo postele. Po noci strávenej s ním budete potrebovať deň voľna. Jeho silný a panovačný charakter sa ešte zreteľnejšie prejavuje v sexe – Baran je milovníkom drsného sexu, ktorý nevonia citlivosťou a romantizmom, pohybom vládne hrubosť, nestriedmosť a úplná dominancia.

Erotický horoskop Baran Žena

Žena narodená v znamení Barana je v posteli hotový tajfún. Jej sexualita sa nedá obmedziť  a dostane všetko, čo chce. Či po dobrom, alebo po zlom. Nebojí sa experimentovať, nemá žiadne predsudky a príslušníčky nežného pohlavia narodené v iných znameniach by sa mohli od nej učiť. Najmä čo sa týka sexuálnej slobody. Žena Baran je vášnivá a zmyselná, nehu však od nej nečakajte. Vie čo chce a presne vám povie, ako ju urobiť šťastnou.

Erotický horoskop Býk Muž

Muž narodený v tomto znamení je jemný, nežný milenec.  Niekedy je však plachý, preto sa mu páči, keď žena prevezme iniciatívu do vlastných rúk. Svoju plachosť však kompenzuje galantnosťou. Bude sa snažiť ženu urobiť šťastnou aj mimo spálne a zahrnie ju pozornosťou. Muž Býk si všíma, čo sa jeho milenke páči a snaží sa jej dať toľko orgazmov, koľko len dokáže. Býk je vášnivý a jeho sexualita je vysoká, preto mu nevadí experimentovať a vyskúšať si napríklad hranie rolí. Avšak toto neznáša – milovanie by nemalo byť vulgárne alebo neslušné, pretože sex je pre neho skutkom lásky.  Silnejšie pohlavie narodené v tomto znamení je tiež dosť pôžitkárske. Ak sa k sexu pridá vynikajúce jedlo, získate si ho takmer naveky.

Erotický horoskop Býk Žena

Žena narodená v znamení zverokruhu Býk je zmyselná a vášnivá priekopníčka v sexe. Avšak tak ľahko ju napriek tomu do postele nedostanete. Treba si ju získať a dobyť. Nečakajte však, že bude chladná, skromná a konzervatívna a jej obľúbená poloha bude misionárska. Práve naopak. Ochotne sa podujme na erotické experimenty, ale seba si váži oveľa viac ako sex. A ešte viac ako muža, ktorého nepozná. Pre ženu Býka je veľmi dôležitý nielen čin, ale aj scenéria, kde sa bude odohrávať milovanie: sviečky, romantická hudba, nádherná spodná bielizeň, tlmené svetlo – tieto maličkosti ju môžu nažhaviť oveľa rýchlejšie ako jej partnera.

Erotický horoskop Blíženci Muž

Muž narodený v znamení Blíženec dokáže oddeliť city od sexu. Milovanie je preň spôsob komunikácie. Je sebavedomý, zábavný a sexy. Vďaka tejto ľahkosti, s ktorou muž Blíženec pristupuje k sexu, získa všetko, čo chce. Dokáže zviesť absolútne každú ženu, no záleží najmä na nežnom pohlaví, do akej miery v ňom vzbudí vášeň. Ak sa stanete jeho milenkou, ktorá mu bude sľubovať zábavu a hravosť v posteli, vydrží pri vás, kým sa nezačne nudiť. Mužský Blíženec je prelietavý a neveru si vie sám pred sebou dobre ospravedlniť, takže výčitky svedomia nehrozia.  Veľmi veľa očarujúcich záletníkov pochádza práve z tohto znamenia zverokruhu.  Muž Blíženec je sexuálny dobrodruh a na sex bude veľmi rád vyhľadávať netradičné miesta. Ste viac konzervatívna a nerada experimentujete? Tak sa tomuto mužovi radšej vyhýbajte. Nebude vám to totiž v posteli zaručene klapať.

Erotický horoskop Blíženci Žena

Žena narodená v znamení Blíženec je veľmi náladová, preto i sexualita sa bude odvíjať podľa jej nálad. Môže zrazu splanúť ako zápalka alebo bude vyžadovať dlhú predohru. Ak chcete uspokojiť toto nežné pohlavie v milostnom živote, nechajte ho viesť, najmä počúvajte jeho túžby a tiež nemeňte tempo.  V každom prípade je sex so ženou narodenou v znamení Blíženec skôr ako vážna a jemná veda, ku ktorej treba pristupovať múdro, a nie ako päťminútový intímny vzťah, po ktorom sa môžete vypariť ako dym.  Žena Blíženec vie byť v sexe hravá a manipulatívna. Zväčša si to vďaka jej šarmu ani neuvedomíte, ale často vás dostanete presne tam, kde chce. Nerátajte však s dlhším vzťahom, pretože je nezávislá a prelietavá.

Rada na záver: Skúste sa s ňou najskôr porozprávať o tom, čo má v posteli rada a ako by ste sa mali správať – ​​zvýši to vaše šance stať sa jedným z najlepších milencov v jej živote.

Erotický horoskop Rak Muž

Muž narodený v znamení horoskopu Rak v prvom rade myslí na svoju partnerku a až potom na seba. Celý život hľadá ideál a očakáva od ženy, že bude dokonalá vo všetkom. No rovnaké nároky kladie aj na seba. Sex je pre neho posvätný. Vďaka tejto túžbe po dokonalosti v posteľných radovánkach sa za pár rokov môže ľahko stať sexuálnym guru a rozdávať cenné rady neskúseným v umení lásky. Milovanie s ním je nežné, jemné a romantické. Muž Rak býva pozorný a otvorený načúvať potrebám ženy. Neočakávajte však od neho hrubý sex či vášeň, ktorá nemá hraníc. Takisto známosť na jednu noc nie je nič pre neho. Silnejšie pohlavie narodené v tomto znamení zverokruhu je veľký romantik. Navonok pôsobia muži Raci rezervovane, dajte im však čas.  Keďže sex považujúe za dôležitý prejav lásky, neočakávajte, že sa s vami budú milovať hneď na prvom rande. Vyžadujú dôverný vzťah.

Erotický horoskop Rak Žena

Napriek vysokej sexualite ženy narodenej v znamení Rak je na prvom mieste pre ňu emocionálna a duchovná blízkosť, a nie sex. Račica je však veľmi náročná a ťažko sebe nájde rovnocennú osobu. Musíte ju rozmaznávať, hýčkať, získavať si jej dôveru, miluje dlhé predohry, maznanie a hry, takže potrebujete veľa trpezlivosti, aby ste si ju získali. Avšak stojí to za to. Žena Rak je skvelá milenka, ovláda zvádzanie a ťažko sa na milovanie s ňou zabúda. Aká bude ale v sexe, do veľkej miery závisí od jej partnera.  Slabšie pohlavie narodené v tomto znamení zverokruhu potrebuje viesť, je nežné, ženské a poddajné. Presne vycíti, čo po nej chcete a ak vám dôveruje, aj to od nej získate. Milovanie s ňou je veľmi  emotívne. Žena Rak takisto ako muži narodení pod týmto znamením netúži po známosti na jednu noc.

Erotický horoskop Lev Muž

Muž narodený v znamení Lev sa ľahko nechá zviesť. Stačí, keď mu budete lichotiť a chváliť ho. Jeho veľké ego býva mnohokrát dôležitejšie ako čokoľvek iné. Na druhej strane sa ženu, ktorú miluje, snaží urobiť šťastnou. V sexe takisto. No len dovtedy, dokedy mu to vyhovuje. Muž Lev je príliš sebavedomý a veľmi vášnivý. Neznesie odmietnutie. To je pre silnejšie pohlavie narodené v tomto znamení zverokruhu najhoršia porážka. Dokáže si udržať svoj status playboya až do vysokého veku, a skutočne môže byť mimoriadne dobrým milencom, ale, samozrejme, vrtkavým. Mužská sexualita má vždy prednosť pred pocitmi a počas sexu často myslí iba na seba.  Muž Lev považuje sex vo vzťahu za veľmi dôležitý, preto ak vám to s ním v posteli neklape, bude hľadať útechu v náručí inej.

Erotický horoskop Lev Žena

Žena narodená v znamení zverokruhu Lev je veľmi náročná milenka. Sexualita tejto dámy je z nej cítiť na kilometre, preto to mnohí vzdajú a neodvážia sa k nej ani priblížiť. Správa sa ako kráľovná, no zmení sa na hravé mačiatko. Ak samozrejme ona chce. V sexe si však mnohokrát presadzuje svoje a očakáva od partnera, že jej to samozrejme splní. Môže sa niekedy správať povýšenecky a chladne, no keď sa jej podvolíte, dokáže sa rozpáliť. Bude sa s vami hrať ako mačka s myšou.  Mimochodom, veľa ľudí si myslí, že ženy v tomto znamení sú frigidné, ale v skutočnosti je pre nich jednoducho ťažké nájsť partnera, ktorý by im vyhovoval.

Ak si chcete získať Levicu, musíte zaútočiť na jej ego, chváľte jej krásu, povahu, oblečenie, no jednoducho všetko. Svoju hodnotu totiž často meria cez pochvalu.

Erotický horoskop Panna Muž

Podľa muža narodeného v tomto znamení zverokruhu vzťahy ho stoja veľa energie a času, preto sa im radšej vyhýba. Na druhej strane sex je pre neho zdrojom potešenia a sebapoznania. Aj keď na prvý pohľad sa správa odmerane a chladne, sexualita muža Panny je taká vysoká, že sa niekedy javí ako závislý na sexe. Toto silnejšie pohlavie chce byť však pripravené a vsádza na istotu. Na sex sa snaží pripraviť pomocou špeciálnej literatúry a erotických filmov, aby si to potom mohol vyskúšať v praxi. A robí to, samozrejme, nielen pre seba, ale aj pre ženu, ktorú miluje. Pozná ženské telo a všetky erotogénne zóny, takže jeho milovaná môže každú noc dosiahnuť ten najsladší vrchol.

Muž Panna vás môže v posteli často skúšať a vymýšľať na vás rôzne praktiky. To neznamená, že by ich mal rád, len preveruje vašu poddajnosť. Je veľmi dobré, ak mu poviete, po čom túžite, muž Panna vám s radosťou vyhovie. A aj preto, že by nezniesol  vaše sklamanie.

Erotický horoskop Panna Žena

Žena narodená v tomto znamení zverokruhu môže mať niekedy problém uvoľniť sa v posteli a podľahnúť vášni. A to napriek jej sexualite, ktorú z nej cítiť na kilometre. Je to preto, že vždy chce mať všetko pod kontrolou a ovládať sa. Neznesie pocit, že sa môže ocitnúť situácii, kde sa prestane kontrolovať. Nikdy neprekročí svoju individuálnu hranicu prípustnosti, aj keď ju jej zvedavosť bude tlačiť k erotickým novinkám. V sexe je Panna nežná a poddajná. Nečakajte od nej výbuchy nekontrolovanej vášne a poškrabaný chrbát. Iba ten šťastný, ktorého miluje z celej duše, môže prebudiť oheň v jej vnútri. Žena Panna je dosť opatrná a pred hocikým sa len tak ľahko neotvorí. A platí to nielen v posteli, ale i mimo nej.

Erotický horoskop Váhy Muž

Muž narodený v znamení zverokruhu Váhy je ideálny zvodca a v láske dosť prelietavý. Jeho sexualita je silná a rád si vychutnáva milovanie. Niekedy mu stačí málo, aby lákaniu podľahol. Na začiatku románika je pre muža Váhy dôležitejší sex ako intimita, všetko sa však časom zmení. Iba jedna vec zostáva vo vzťahu nezmenená: jeho vlastná rozkoš je pre neho vždy na prvom mieste, takže mužom Váham bude jedno, koľko orgazmov žena zažila, alebo či ich vôbec zažila. Našťastie občas počúva aj rady svojich mileniek,  takže môžete prevziať iniciatívu a stať sa jeho prísnym učiteľom sexu.

Muž Váhy miluje správnu atmosféru na milovanie a všetko okolo. Je to romantik, sviečky, hudba, sexi spodná bielizeň. To všetko mu pomáha očariť ženu tak, že na milovanie s ním nikdy nezabudnete. Toto silnejšie pohlavie potrebuje mať pocit rovnováhy aj v posteli, takže nevadí mu ani podradená úloha či naopak dominantná pozícia počas milovania.

Erotický horoskop Váhy Žena

Žena narodená v znamení horoskopu Váhy stelesňuje zmyselnosť. Je to šikovná, nežná zvodkyňa , talentovaná herečka, ktorá rada experimentuje. Čo je prekvapujúce, táto žena nikdy o sebe v sexe nepochybuje. A nadšená reakcia muža ju ešte viac rozpáli. Nemyslite si však, že ste si ju získali na dlhšie. Pre ňu osobne je nový milenec akousi „skúškou“, a ak sa partnerovi všetko páči, usudzuje, že to zvládla na jednotku a jej záujem opadá. Váhy predstavujú sentimentálne znamenie, ktoré vyžaduje od svojho partnera ustavičnú pozornosť. Chcete si ju získať a nažhaviť? Budete k tomu musieť nachystať všetko to divadlo okolo ako napríklad sviečky, hudba, ruže, dlhá predohra a krásna spodná bielizeň. Vynikajúcim milencom pre ženu Váhy je napríklad muž Lev. Spojí ich emocionalita oboch znamení, ktorá im dá energiu na milostné radovánky.

Erotický horoskop Škorpión Muž

Zdá sa, že tento chlapík je na posteľných radovánkach priam závislí. Sex na raňajky, obed a večeru – takto ukazuje svoje pocity muž Škorpión.  Ale jedno sa musím Škorpiónom priznať – je jedným z najlepších milencov. Sexualita tohto muža je ako hurikán, ktorým zvalcuje svoju partnerku  a neprestane, kým sa ňou nenasýti. Vášnivý, emocionálny a v posteli nepredvídateľný, urobí pre svoju ženu čokoľvek, čo chce, takže jej sexuálne túžby sú prvou vecou, ​​na ktorú sa na prvom rande pýta. V spálni pre neho neexistujú žiadne zákazy a dokonca aj slovo „nie“, ktoré povedala jeho milenka, vždy vníma ako „áno“. Potrebuje úplne ovládnuť svoju partnerku a cítiť jej pokoru, ale nie plachosť.

Zaujímavosťou je, že muž narodený v znamení Škorpión šikovne predstiera, že sex je to jediné, čo ho zaujíma na jeho milovanej. V  skutočnosti, ak sa naozaj zamiluje, túži po deťoch a vážnejšom vzťahu. Tomuto  príťažlivému mužovi plnom sexuálnej energie ženy ľahko podľahnú, ale pozor, Škorpión vás chce celú a hneď. A to aj s vašimi obavami a zábranami. Nič ho pred tým nezastaví.  Preto mu skôr bude vyhovovať  submisívna milenka ako dominantná.

Erotický horoskop Škorpión Žena

Žena narodená v znamení Škorpión je hotová femme fatale. Svojou sexualitou vás zrazí na kolená a jednoducho jej nedokážete odolať. Myslíte si, že ste ju dobyli a ovládli? Ste na omyle, to ona si vybrala vás. Vášnivá a očarujúca zvodkyňa sa snaží zaujať dominantné postavenie, ale robí to takým rafinovaným spôsobom, že si ani neuvedomíte jej nadvládu nad vami. Erotický podtext  Škorpiónky cítiť úplne vo všetkom.  V spôsobe komunikácie,  v pohyboch, správaní, v hlase, vo vzhľade. Je ťažké nájsť muža, ktorý by takej žene odolal. Keď ste zažili aspoň raz milovanie s touto ženou,  už nebudete schopný vnímať ostatné dámy ako sexuálny objekt.

Divoký temperament , bohaté skúsenosti, fantázia  spôsobia, že milovanie so  Škorpiónkou bude nielen zaujímavé a vášnivé, ale nabité aj adrenalínom. Žena v tomto znamení zverokruhu začína so sexom príliš skoro, preto je veľmi skúsená.

Erotický horoskop Strelec Muž

Energický a vášnivý muž narodený v znamení zverokruhu Strelec je skutočný majster sexu. Jeho sexualitu a taktiež aj jeho rušný život plný dobrodružstiev  mu môže závidieť akékoľvek iné znamenie. Strelec ukáže svojej milenke všetky svoje triky a zväčša ju naučí aj niečo nové. Nepoužívajte však milostné radovánky ako spôsob manipulácie alebo zbraň. Z duše nenávidí, ak niekto jeho slobodu obmedzuje  a v žiadnom prípade nechce byť pre niekoho „sexuálnou hračkou“.

Muž narodený v tomto znamení je dosť prelietavý, ženy často strieda a rád objavuje niečo nové. Môže za to i jeho temperament a zvedavosť, ktoré ho nútia zablúdiť do náručia novej milenky. Jeho posteľné víťazstvá sú pre neho ozdobou, s ktorými sa rád chváli pred ostatnými mužmi. Strelec potrebuje od svojej partnerky spätnú väzbu, lebo rád sa učí a zlepšuje nielen v ostatných oblastiach, ale aj v posteli. Sex berie ako zábavu, je veľmi hravý. A ak máte milenca narodeného v tomto znamení zverokruhu, pripravte sa na nečakané milostné polohy či miesta na milovanie.

Erotický horoskop Strelec Žena

Na rozdiel od mužského predstaviteľa tohto znamenia zverokruhu, žena Strelec berie milovanie trošku vážnejšie. Je to pre ňu spôsob ako ukázať svoje pocity a nie akt potešenia.  Sex bez lásky je pre ňu nezaujímavý. Preto radšej pred každým milostným aktom si to tisíckrát premyslí, či to naozaj potrebuje. To však neznamená, že je chladná a frigidná. Naopak. Žena Strelec je v posteli energická a temperamentná. Často môže neistého partnera vydesiť , preto potrebuje sebavedomého muža, ktorý vie čo chce a ako ju spraviť šťastnou. Slabšie pohlavie narodené v tomto znamení zverokruhu hľadá milenca, ktorý sa jej vyrovná.

Žena Strelec rada experimentuje, je to vietor, ktorý nedokážete skrotiť, býva niekedy bláznivá a pojašená. Hravosť jej určite nechýba. Niektoré príslušníčky tohto znamenia hľadajú stále nové obete, ktoré podľahnú ich šarmu. Mnohokrát si neuvedomujú, že to čo im v sexe chýba, je práve láska.

Erotický horoskop Kozorožec Muž

Muž narodený v znamení zverokruhu Kozorožec napriek predstieranému chladu býva dosť citlivý. Sex podľa neho nie je vo vzťahu tou najdôležitejšou vecou. Oveľa dôležitejšie je duchovné spojenie, pozitívne pocity z komunikácie a emocionálna pripútanosť.  Sexualita Kozorožca je celkom závislá od jeho partnerky. Ak je do nej skutočne zamilovaný, stane sa tým najvášnivejším a najsnaživejším milencom, inak bude sex s ním „bez chuti“ a mechanický. Tomuto mužovi chýba potom i spontánnosť. Všetko si vopred naplánuje, lebo si chce byť istý, aby nezlyhal. Dokonca aj k sexu pristupuje zodpovedne. Všetko chce mať pod kontrolou, od začiatku až po koniec milostného aktu.

Kozorožec napriek tomu privíta, ak mu jeho milenka pripraví prekvapenia, samozrejme, nemali by byť nad rámec toho, čo je povolené. K svojej partnerke býva veľmi pozorný a miluje sex s milovanou ženou. Uvíta priamočiarosť, preto mu prezraďte svoje sexuálne fantázie, ak na ne nepríde sám. Rád vám ich totiž splní.

Erotický horoskop Kozorožec Žena

Sexualita ženy Kozorožca nemá nič spoločné s jej rezervovaným správaním na verejnosti. Má ohromujúce libido a výdrž, ktorú by ste pri tomto type ženy určite nehľadali. Za zatvorenými dverami spálne dokáže veci, ktoré od nej absolútne nečakáte. Prirodzene potrebuje rovnako horlivého a skúseného milenca. Inak je veľmi nedôverčivá a pôsobí naozaj chladne.  Žena narodená v tomto znamení horoskopu potrebuje čas, kým sa vám odovzdá. Je však plná rozporov. Milovanie považuje za dôležitú vec a to až tak, že môže odmietnuť muža, s ktorým si v milostných radovánkach nerozumie, aj keď ho miluje celým svojim srdcom. Väčšinou nemá rada prekvapenia a drží sa radšej konvenčných osvedčených spôsobov, s ktorými si je istá, že ju privedú k rozkoši.

Žena Kozorožec obľubuje, keď ju muži dobýjajú. Ďalšie prekvapenie tohto nežného pohlavia –  sex býva pre ňu potešením a dokáže ho oddeliť od lásky. Takže nie sú pre ňu cudzie vzťahy na jednu noc.

Erotický horoskop Vodnár Muž

Muž narodený v znamení Vodnár miluje ženy, ktoré môže dobýjať. Jeho individualita a energia vás ľahko očaria. Sexualita tohto muža, rovnako ako jeho vnútorná sila, jednoducho priťahuje opačné pohlavie. Nečakajte od neho konvenčné správanie. Silnejšie pohlavie narodené v znamení Vodnár má veľmi bujnú fantáziu, čo sa odrazí i v posteli. Dámy niekedy nedokážu ani pochopiť, čo presne vo Vodnárovi našli.  Neprekáža mu románik na jednu noc, v ktorom môže experimentovať a vychutnávať si slobodu vlastnej voľby. Samozrejme, ak v tejto dobe nemá vážny vzťah.

Muž Vodnár je skvelý zabávač a v posteli vás rád prekvapí zakaždým novými „trikmi“. Keďže jeho fantázia a vynaliezavosť je obrovská, jeho partnerka sa určite nudiť nebude.  Ani on neznáša nudu. Zároveň sa „prispôsobí“ každej novej vášni: ak to jeho milenka vyžaduje, bude nežný a v inom vzťahu zas divoký a vášnivý. Napriek svojej vysokej sexuálnej aktivite nepreferuje sex. Na to, aby žena Vodnára zaujala v intímnom zmysle, musí ho zaujať aj inteligenciou či osobnosťou. Neberie ju totiž len ako sexuálny objekt. Muž Vodnár sa rád pred milostným aktom rozpráva a svoje city vyjadruje inak. Takisto aj milovanie s ním bude zakaždým iné. Jeho partnerka by mala vedieť , čo chce a aj taktne mu to povedať.

Tento muž preferuje rovnosť pohlaví a k ženám je veľmi tolerantný. Ak je treba, vie predstierať rozkoš, no na druhej strane, dámy, tešte sa. Dokáže vo vás vyvolať niekoľko orgazmov krátko za sebou. Jeho nesmierna zásoba erotických fantázií vás zaručene prekvapí.

Erotický horoskop Vodnár Žena

Žena narodená v znamení Vodnár berie sex ako jedno veľké dobrodružstvo. Potrebuje stále nové veci a veľa zmien. Toto slabšie pohlavie miluje v posteli experimentovať a rutina v nej zabíja vášeň. Napriek vysokej sexualite ženy Vodnára nie je pre ňu sex ani zďaleka na prvom mieste, oveľa bližšie má k rozhovoru s partnerom od srdca k srdcu alebo zaujímavému večeru v spoločnosti  jeho priateľov. Napriek tomu, ak je pre milenca sex veľmi dôležitý, urobí všetko pre to, aby ho potešila, ale v jej prípade to bude skôr povinnosť než túžba. Občas rada dominuje, ale nebráni sa ani podriadenej roly v posteli.

Žena Vodnár bude miešať rozum aj do milovania. Všetko rada analyzuje, rozoberá a najmä svoje pocity i myšlienky. Nebráni sa nevšedným praktikám, ktoré iné znamenia budú považovať za perverzné. Na druhej strane dokáže byť dlhší čas sexuálne zdržanlivá. Ak sa vám podarí v tejto dáme vzbudiť záujem, odmietnutie bude znášať len veľmi ťažko.

Žena narodená v znamení Vodnára rada flirtuje a ešte radšej ako sex má dlhé intelektuálne rozhovory. Opačné pohlavie priťahuje svojou originalitou a nezávislosťou. Pôsobí sebavedome a napriek tomu, že sa nerada viaže, dokáže byť verná. Neskôr sa však pravidelný sex môže zmeniť na rozhovory pri sviečkach.

Erotický horoskop Ryby Muž

Muž narodený v znamení horoskopu Ryby je na milovanie pripravený takmer vždy. Nikdy to nezáleží od ženy, pretože, ak je pripravený na sex, neprijíma žiadne výhovorky. Keď ho potom odmietnete, budete to mať s ním ťažké. Muž Ryby je v posteli hravý a rád experimentuje. Čo je prekvapujúce, často sa za to hanbí a nedokáže povedať, čo má pri milostnom akte naozaj rád. Mnohokrát je potom na žene, aby zistila sama, čo ho skutočne vzrušuje. Mužom narodeným v tomto znamení skôr vyhovuje podriadená pozícia pri sexe. Vyhľadávajú preto milenky, ktoré presne vedia čo chcú a navyše ešte aj zistia, čo chcú tiež oni. Hra na mačku a myš je ich obľúbenou.

Muž narodený v znamení Ryby býva od prírody masochista. Keďže sa to v spoločnosti odsudzuje, skrýva väčšinou tieto túžby hlboko vo svojou vnútri. Ale vo svojich tajných sexuálnych fantáziách si predstavuje dominantnú milenku s bičom v rukách. Jeho pozitívnou vlastnosťou je, že býva veľmi kreatívny, máva niekoľko mileniek naraz a búrlivý milostný život. To však neplatí, ak je zamilovaný. Vtedy vie byť verný jedinej do konca svojho života. Muž Ryby je ako voda. Dokáže sa plne prispôsobiť potrebám partnerky, je veľmi citlivý a pozorný. No niekedy vám môže jeho citlivosť liezť na nervy.

Erotický horoskop Ryby Žena

Žena narodená v znamení Ryby je v posteli veľmi vnímavá,  beznádejne romantická, citlivá duša a sex berie ako hru lásky. Jej sexualita je veľmi vysoká. Získate si ju krásnymi slovami a romantickými gestami. Žena Ryby potrebuje počuť komplimenty a správnu atmosféru, aby sa odovzdala posteľným radovánkam. Pokojne preto zapnite romantickú hudbu, použite omamnú vôňu a ozdobte posteľ lupeňmi ruží – takejto atmosfére toto nežné stvorenie narodené v znamení Rýb neodolá.

Žena Ryby celý život hľadá pravú lásku a dá prednosť vážnemu vzťahu pred krátkodobými sexuálnymi románikmi na jednu noc. Jej kreativita sa prejaví aj v posteli. A tiež  v zvádzaní. Určite v nej nenájdete dominu, ktorá plieska bičom. Potrebuje nežnosť a pozornosť a rovnakú nehu vie dať i partnerovi.  Ak si ju získate, bude sa snažiť urobiť všetko, čo vám vidí na očiach, zachová vám vernosť, pretože láska je pre ňu životne dôležitá.

Toto slabšie pohlavie je ako hudobný nástroj a záleží len na jej partnerovi, aké tóny zo seba vydá. V prípade, ak sa pri vás neuvoľní, budete mať z nej len bezduché telo. Dá prednosť nežnej intimite pred vulgárnym teatrálnym vyvádzaním v posteli.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom