Prečo má niekto harmonický vzťah, so svojim partnerom si rozumie a iný prežíva tragédiu plnú búrok a nedorozumení? Sú na vine hviezdy? Prečítajte si partnerský horoskop, s akým partnerom vám to bude klapať a komu sa radšej vyhnúť.

Partnerský horoskop žena Baran a muž Baran

Barani prežívajú lásku veľmi vášnivo. Zväčša sa zamilujú na prvý pohľad. Ak aj uzatvoria manželstvo, nikdy sa nevzdávajú svojich priateľov a pokračujú tak, ako by boli slobodní. V dlhodobom vzťahu sa prejavia ich diktátorské návyky. Barani milujú výzvy, tak ak im ukážete, že si vás celkom podmanili, stratia o vás záujem.

Žena Baran a muž Baran budú prežívať lásku plnú vášne a nepredvídateľnosti, v ktorej bude málo nežnosti ( hoci Barani považujú nežnosť za celkom niečo iné ako napríklad nežnosť podobná horúcej láve a podobne). Obaja sú výbušné povahy a ak sa im stretnú pohľady a preskočí iskra, buďte si istí, že tie iskry budete počuť, nielen vidieť. Obaja vedia, že chcú len jeden druhého. Manželstvo dvoch Baranov by malo byť relatívne pevné. Keď si však odmyslíme množstvo hádok spôsobených bojom o moc, ale bez toho by ich to zas nebavilo. Ak sa dvaja Barani rozhodnú, že chcú byť spolu do konca svojich dní, potom… Potom im to s najväčšou pravdepodobnosťou  vydrží veľmi dlho.

Kompatibilita – 91 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Býk

Ona môže zostať pri ňom aktívna, on pokojný ale zase vytrvalý. Ak preskočí medzi nimi iskra, začína sa boj dvoch tvrdohlavých ľudí.  Napriek tomu sa môžu milovať vrúcne. Muž Býk má rád jej  energiu a žena Baran v ňom nájde stabilitu, ktorú potrebuje. Po čase ju práveže táto stabilita a najmä jednotvárnosť  zas môže začať nudiť.  Jeho zase znervózňuje jej impulzívnosť, veď načo plytvať energiou na hlúposti?

Čo sa týka financií, bude to vrieť. Muž Býk je totiž šetrný a žena Baran rada míňa. Zavalí ho svojimi emóciami a on sa nebude ani unúvať na to reagovať a zostane pokojný. Žena Baran jeho pokoj nikdy nepochopí a bude sa naň urážať. On zas nechápe, čo je na tom nepochopiteľné. A takto dookola. Ale ako sa hovorí, aspoň sa nenudia. Vzťah medzi ženou Baran a mužom Býkom presne vyjadruje film „Skrotenie zlej ženy“ . Ďalšie komentáre sú zbytočné.

Čo sa týka manželstva, ťažko povedať, kto bude skôr chcieť uzatvoriť tento zväzok. Skôr žena Baran. Chce byť vždy a vo všetkom prvou a jedinou, preto svoje práva na muža Býka bude chcieť mať na papieri. Rodinný život nebude taký jednoduchý, ako si budú predstavovať: rozdiel v temperamente sa prejaví veľmi skoro. Prirodzená trpezlivosť muža Býka však dokáže zmierniť akékoľvek hádky. On sa totiž pre záujem rodiny obetuje a bude chcieť uzavrieť zmier. To však neplatí o nej. Ak chcú, aby im to fungovalo, mala by sa žena Baran vždy snažiť byť zdržanlivejšia a pochopiť podstatu konfliktu, ktorý vznikol práve teraz a tu. Muž Býk by zas mal byť všímavejší k jej reakciám. Ak sa o to pokúsia, môžu žiť šťastne až do smrti.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Blíženec

Čo vznikne, keď sa zmieša ohnivé znamenie so vzdušným? No bude to zaujímavé. Vzdušné znamenie horoskopu Blíženec môže nechať ženu Barana vzplanúť, ale zároveň uhasiť jej plameň. Vzťah ženy Barana a muža Blíženca nemožno nazvať veľmi blízkym a úprimným. Muž Blíženec nie je schopný takých vášnivých citov ako žena Baran a ženu Baran zas jeho povaha dokáže rozpáliť len nakrátko a potom vychladne. Toto krátke trvanie emócií je to, čo majú spoločné. Ich vzťah sa však nedá nazvať ľahkomyseľným, ale… bude tu chýbať povestná hĺbka. Toto možno vyhovuje mužovi narodenom v znamení Blíženec, no žena Baran bude v takomto vzťahu nespokojná.  Budú chvíle, keď môže vzplanúť láskou a on tu práve vtedy pre ňu nebude, lebo nechce. Ide o pomerne komplikovaný vzťah a neštandardnú lásku, ale so silnou túžbou (s najväčšou pravdepodobnosťou ženy Barana) má tento vzťah všetky šance na prežitie.

Keď  žena Baran a muž Blíženec uzatvoria manželský zväzok, ich boj ani zďaleka nekončí. Žena Baran si bude obhajovať svoje práva na jeho úplné vlastníctvo, on bude všetkými možnými spôsobmi odolávať pokusom nechať sa spútať. Manželstvo nebude považovať za niečo, čo môže obmedziť jeho lásku k slobode. Celkovo takáto rodina zažije veľa iskier – vďaka žene Baran a dostatok zvratov a zmien – vďaka nemu. Ak budú mať deti, určite sa nebudú nudiť.  Žena Baran a muž Blíženec sa môžu stále rozchádzať a dávať dokopy. Môže to dokonca zájsť až k rozvodu. Bude to však žena Baran, ktorá sa bude snažiť napriek všetkému zachovať manželstvo.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Rak

Tento vzťah je založený na tom, že muž sa nechá viesť. Ona je tvrdohlavá a bystrá a muž Rak je nerozhodný a citlivý. Zväčša mu vyhovuje, že má pri sebe silnú ženu, ktorá ho bude povzbudzovať. No hádkam sa aj tak nedá vyhnúť. Ale prekážať im to až tak nebude. Na prvý pohľad to môže vyzerať, že je to všetko na pleciach muža Raka. On prejaví prvý city, organizuje stretnutia a stará sa o vzťah. Pravda však môže byť niekde inde. Žena Barana sa v takomto vzťahu stáva ešte mocnejšou a aktívnejšou, pretože muž Rak jej pokojne prenechá opraty.

Ale zase pozor. Muž Rak napriek svojej mierumilovnej a emotívnej povahe nenechá so sebou mávať. Neakceptuje hrubosť a hlúposť. Nakoniec to môže byť tak, že v tomto vzťahu žena Baran plní rozmary svojho nežného milenca bez toho, aby o tom vedela. Je to šikovné však? Tak kto vlastne koho ovláda?

Toto manželstvo bude pomerne šťastné. Sú na to hneď dva dôvody. Žena Baran túži svojho drahého vlastniť, robiť s ním všetko, tráviť s ním každú sekundu svojho života a ich láska bude hlboká, lebo obaja dokážu prežívať vrúcne city. Muž Rak zas potrebuje po svojom boku cítiť stabilitu a istotu. Treba počítať s tým, že sa to nezaobíde bez hádok. No práve tieto hádky budú takým stimulom, korením, ktoré ich vzťah oživí. Žena Baran a muž Rak si budú môcť navzájom dať to, čo by sami nikdy nedostali.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Lev

Obe tieto znamenia sú ohnivé. Čo to znamená? Rýchlo vzplanú, ale aj rýchlo vyhoria.  Žena Baran sníva o niekom takom vznešenom ako je ona sama. To môže nájsť práve v mužovi Levovi. Elegantný, srdečný, pozorný, aktívny a optimistický muž narodený v tomto znamení sa bude snažiť dobyť jej srdce. Ona nie je žiadny nežný kvietok, ktorý sa rýchlo nechá opantať a on zas zbožňuje výzvy a nie je typ, ktorý sa rýchlo vzdáva. Túto hru obaja milujú.

Títo dvaja sa teda rozhodne nebudú nudiť. Obaja sa vrhajú do vzťahu s horúcou hlavou, nevšímajú si nikoho naokolo, okrem svojej lásky. Hlavným problémom v ich vzťahu bude žiarlivosť: obaja sú veľmi majetnícki.

Žena Baran bude na muža Leva žiarliť, pretože sa rád ukazuje v spoločnosti. On potrebuje pozornosť, a aj keď mu to bude prekážať na jednej strane, na druhej bude rád, že má oň jeho milovaná taký záujem.

Ak sa muž Lev a žena Baran rozhodnú uzavrieť manželstvo, bude to u nich vyzerať ako v správnej talianskej rodine. Veľa emócií, málo konštruktívnosti. Čím dlhšie sa poznajú, tým budú ich hádky miernejšie, no na začiatku rodinného života to bude riadna búrka. Žena Baran určite rozbije riad a muž Lev sa bude snažiť upokojiť svoju hysterickú manželku. O ich manželskom živote bude možné nakrútiť film, nejakú ľahkú, vtipnú komédiu. Obaja sa budú správať, ako keby boli na divadelnom predstavení. Pokoj v tomto manželstve bude vzácnosťou.

Kompatibilita – 97 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Panna

Tento vzťah bude celkom zaujímavý. Ona bude oheň a muž Panna je zas hasiacim prístrojom. Žene Baran jeho prílišná racionalita nebude vyhovovať. Muž Panna zas nemá rád prekvapenia a nadmernú agresivitu – a žena Baran je zosobnením tohto všetkého. Samozrejme, je neskutočne sexi, to oceňuje. Ale jej sexualita je pre neho ako keby nadštandardná a muž Panna sa uspokojí aj s jej menšou dávkou. Žena Baran je zvyknutá zaplniť celý priestor sama sebou – je bystrá, vášnivá, nemožno si ju nevšimnúť, nemožno ju zanedbať.

Muž Panna túži však po nežnejšej a jemnejšej žene, nie po takomto ohnivom hurikáne. Aby tiež nevyžadovala veľa pozornosti, potom sa o ňu nemá problém postarať a bude k nej pozorný. No žena Baran nebude čakať, bude si chcieť zobrať všetko hneď a zaraz. Narazí ale na problém. Muž Panna sa len tak ľahko nevzdá. Ak zvolí taktiku poslušnosti, nevydrží to dlho. Nepatrí totiž medzi tých, ktorí sú zvyknutí potláčať svoju vôľu (a vo vzťahu s touto ženou to bude treba urobiť). Ak budú chcieť zostať spolu, budú musieť obaja spraviť kompromisy a možno to nie je to, o čom obaja snívali.

Manželstvo týchto dvoch znamení je problematické, pretože nevedia spolu komunikovať.  Žena Baran bude trvať na svojom, jej túžby budú často iracionálne. Muž Panna bude zas vyžadovať dodržiavanie pravidiel a predpisov. Je veľmi praktický a racionálny a ona koná príliš impulzívne. Mohlo by to fungovať jedine vtedy, ak obaja nájdu zlatú strednú cestu. Čiže jediná možnosť, vďaka ktorej môžu žiť v šťastnom manželstve, je tá, v ktorej žena Baran obmedzí svoju iracionalitu a túžbu svojho partnera vlastniť. Muž Panna by zas mal byť tolerantnejší k výstrelkom svojej impulzívnej emancipovanej manželky.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Váhy

Aj keď to bude vyzerať  celkom netradične, silná žena a poddajný muž, im dvom to môže vyhovovať. Muž Váhy je stvorený na to, aby ukázal žene Baran, čo je skutočná láska a neha. Obaja zosobňujú opačné princípy. Pýtate sa, ako to môže fungovať?  Jej impulzívnosť a neochota podriadiť sa ho priťahujú. Žena Baran je aktívna, dominantná, on pasívny (v tom najkrajšom zmysle slova). Keď sa stretnú, muž Váhy bude čakať, kým ona prevezme iniciatívu.

Môže ju dokonca prinútiť, aby mu venovala pozornosť, ale on prvý určite nezačne. V žene Baran to prebudí zvedavosť a tento zdržanlivý muž plný tajomstiev ju bude priťahovať. Keď obaja pochopia, že sú do seba bezhlavo zamilovaní, potom sú pripravení vo vzťahu pokračovať: ona bude aktívne vyhľadávať jeho pozornosť a on jej ju ochotne poskytne. Na prvý pohľad sa toto správanie muža Váhy môže javiť skôr ženské.  No nie je to pravda. On sa len šikovne prispôsobuje zvláštnostiam temperamentu svojej vášnivej partnerky.

Títo dvaja môžu vytvoriť harmonické manželstvo. Vďaka takmer úplnému vzájomnému porozumeniu budú môcť žena Baran a muž Váhy vybudovať silné zázemie pre rodinu. Je pravda, že budú aj problémy. Kvôli horúcej povahe ženy Barana sa manželia môžu často hádať – diplomacia muža Váhy nebude vždy stačiť.  Preto by sa ona mala naučiť robiť ústupky. Muž Váhy sa zas musí naučiť byť pevnejší, brániť svoj názor, aby odolal náporu manželky.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Škorpión

Žena Baran patrí do kategórie tých žien, ktoré nezvyknú dlho čakať a prevezmú iniciatívu do svojich rúk a muž Škorpión patrí k typom mužov, ktorí milujú, keď žena vie, čo chce a je sebavedomá.  Keďže obom znameniam zverokruhu – Baranovi aj Škorpiónovi – vládne vášnivý Mars, môže medzi nimi vzplanúť horúci vzťah. Zvyčajne si jeden druhého všimnú veľmi rýchlo. Obaja cítia, že ich k sebe niečo priťahuje.  Randenie dlho nenaťahujú a idú hneď na vec, a to aj napriek tomu, že muža Škorpióna baví  hra na mačku a myš. Pri tejto žene mu to chýbať nebude.

Žena Baran ho fascinuje svojou otvorenosťou a priamočiarosťou. On zas rozumie jej túžbam a koná rozhodne. Negatívnou stránkou tejto lásky je, že vzťahu bude chýbať stabilita – ale kto povedal, že ju potrebujú?

Žena Baran a muž Škorpión uzatvárajú manželstvo pomerne často. Priťahuje ich to k sebe takou silou, že sa rozhodnú stráviť spolu celý život. Jedinou nevýhodou ich rodinného života bude neschopnosť robiť kompromisy (a v rodinnom živote sa bez kompromisov ďaleko nedostanete). Obaja sú vášniví, svojhlaví, takže to bude talianska rodina: s hlasnými hádkami a rovnako hlasnými zmiereniami.

Kompatibilita – 76 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Strelec

Týchto dvoch čaká vášnivá láska, pretože obaja sú ohnivé znamenie. Jediný rozdiel je v tom, že žena Baran predstavuje spaľujúci jasný oheň, ktorý môže zahorieť veľmi mocne. A muž Strelec je teplý plameň, ktorý príjemne horí. Mužovi Strelcovi môže jej tlak prekážať. Uprednostňuje totiž menej komplikovanejšie vzťahy. Žena Baran na druhej strane vyžaduje od partnera plné nasadenie, úplné splynutie. Bezhlavo sa zamiluje a to isté očakáva aj od svojho partnera.

Muž Strelec sa však do dlhodobého vzťahu veľmi nehrnie a netúži potom odovzdať sa na celý život iba jednej žene. Aj keď ide o ženu Barana. To sa nežnejšiemu pohlaviu samozrejme nepáči a bude urazené. Žena Baran chce všetko a hneď, inak sa necíti dostatočne milovaná a potrebná. Muž Strelec potrebuje voľnosť vo vzťahoch a žena Baran ho dusí svojou láskou. Ak však ona trochu uvoľní zovretie a on trochu obmedzí svoju slobodu, môžu mať dlhý a silný vzťah.

Manželstvo týchto dvoch môže byť šťastné. Obaja sú aktívni, energickí a majú podobné hodnoty. Túžia po spoločnom vášnivom dobrodružstve.  Môžete si byť istí, že svoje deti budú viesť k aktívnemu športovaniu. Rozhodne sa s nimi nikto nudiť nebude. Najmä ich potomkovia si to užijú.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Kozorožec

Muž Kozorožec je pre ženu Baran „suchár“, ale práve tejto žene sa môže podariť prebudiť v ňom lásku.  Jemu sa, samozrejme, nemusí páčiť jej priamosť, ale ona dosiahne cieľ: muž Kozorožec sa zamiluje. Práve ona mu dokáže ukázať silu a intenzitu lásky a vášne. Je nepravdepodobné, že by niekto iný dokázal tak dobre demonštrovať muža Kozorožca, jeho bystrú povahu, skrytú nielen pred zvedavými očami, ale niekedy aj pred sebou samým.

Muž Kozorožec môže svojej partnerke poskytnúť spoľahlivosť, ktorú žena Baran vždy hľadá. Sníva o tom, že láska bude navždy a partner narodený v znamení Kozorožec bude oddaný a emocionálne stabilný.  Ich láska dokáže prekonať tisícku bariér, vďaka ktorým bude len silnejšia. Jediným problémom tohto páru je, že obom chýba neha a jemnosť. Deficit sentimentality však nemusia pociťovať.

Muž Kozorožec  berie manželský zväzok veľmi vážne. Kým sa ožení, všetko si dôkladne premyslí. Určite nie z lásky na prvý pohľad. Potrebuje preveriť partnerku, spoznať ju zvnútra aj zvonka. Žena Baran sa často ponáhľa s legalizáciou vzťahu, pretože si chce rýchlo „zaviazať“ svojho milovaného, ​​stať sa súčasťou jeho života, jeho rodiny. Tento nesúlad môže byť dôvodom nedorozumení. Ona čaká ponuku na sobáš a on ju bude všemožne odkladať. Ak je však ich vzťah overený časom a samotný muž Kozorožec sa ponáhľa oženiť sa so svojou tvrdohlavou priateľkou, nemôže existovať lepšia voľba pre ideálny rodinný život.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Vodnár

Tento vzťah je otázny a záleží na žene Baranovi, či sa jej podarí udržať slobodymilovného muža Vodnára. Ona je bystrá a asertívna a on je nepredvídateľný vetroplach. Žena Baran a muž Vodnár sa absolútne nechápu. Každý chce niečo iné. Žena Baran hľadá lásku, on chce priateľstvo. Keď je pripravená posunúť sa vo vzťahu ďalej, muž Vodnár sa zľakne a doslova od nej utečie. Nepotrebuje nikoho vlastniť , na rozdiel od nej. Ich vzťah bude ako hra na mačku a myš a ona bude samozrejme mačkou.

Žena Baran bude nenávidieť nespoľahlivosť svojho partnera. Bude jej veľmi prekážať, že tento muž nedokáže dodržiavať pravidlá. A on neznáša akékoľvek zákazy a obmedzenia. Sú pre neho zbytočné a nezmyselné. Najmä tie, ktoré nevymyslel on. Sú dva spôsoby, ako rozvíjať ich vzťah: buď ju omrzí behať za ním a snažiť sa posunúť ich lásku na vyššiu úroveň a rýchlo sa rozídu, alebo jej muž Vodnár dá náskok a vytvorí zdanie poslušnosti – potom šance na dlhý vzťah sú dosť vysoké.

V prípade uzavretia manželstva a založenia rodiny, bude všetka ťarcha zodpovednosti a tiež moc na žene Barana. To však neznamená, že ju muž Vodnár poslušne nasleduje, ale jeho takéto povinnosti zdržujú a odvádzajú od vyšších cieľov.  Ponúkne jej tisíce šikovných riešení a nápadov, ako by to malo vyzerať, ale sám sa k ničomu nebude mať.  Ich rodina môže byť vzorom matriarchátu, ale často si ani nikto nevšimne, kto je v tejto rodine na čele.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Baran a muž Ryby

Spojenie muža Ryby a ženy Barana bude spojenie ďalších protikladov. On je uzavretý a pasívny, ona otvorená a aktívna. Pre ženu Barana je mimoriadne ťažké uvoľniť sa. Muž Ryby vie o relaxe všetko. Vo vzťahu sa môžu jeden od druhého učiť a vzájomne sa dopĺňať. On ju upokojuje a ona jeho povzbudzuje k činnosti. Niekedy to však môže vyvolať napätie a v tejto láske sa striedajú fázy aktivity a nečinnosti – obaja tento rytmus milujú.

Muž Ryba nenápadne vycíti moment, keď sa žena Baran potrebuje upokojiť, prestať sa ukazovať a len tak mlčať. Žena Baran zas vidí, keď potrebuje jej partner  dobyť energiu. Tu doslova platí, že protiklady sa priťahujú. Môžu prežiť úprimnú lásku – ona vášnivú a on jemne nežnú. Obaja potrebujú stabilitu a vážia si svoj vzťah. Uvedomujú si, že sa oň treba starať.

Manželstvo medzi ženou Baran a mužom v znamení Ryby je skvelý nápad. Faktom je, že obaja si vzájomne dokážu dať, čo od dlhodobého vzťahu očakávajú: žena Baran je horúcim jadrom, na ktorom stojí  rodina, a muž Ryba sa stará o útulnú atmosféru v rodine a sleduje, či ide všetko správnym smerom.  Deti v manželstve medzi ženou Baran a mužom v znamení Ryby vyrastajú vo fyzickom pohodlí (za ktoré je zodpovedná ona) a v psychickom (tu má na starosti muž Ryba).

Kompatibilita – 87 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Býk

Býk je znamenie, ktorému prináleží prvok zeme. Nemá rád zmeny, je lenivý, pasívny, miluje stabilitu. Ak je spokojný, čo sa týka materiálneho zabezpečenia, bude verný, zodpovedný a zásadový. V láske je pozorný a štedrý.

Spojenie rovnakých znamení Býk je napriek absolútnej zhode dosť komplikované. Každý svoju vôľu môže presadzovať inak. Vzťah ženy Býk a muža Býka nebude veľmi búrlivý. Aspoň zo začiatku určite. Keďže obaja sú dosť ostýchaví a pasívni, ťažko si predstaviť, kto z nich prvý spraví krok a osloví toho druhého. Kto z nich nadviaže rozhovor? Všetko však môže byť oveľa jednoduchšie: samotné vyššie sily si dohodli za nich stretnutie, museli ich zraziť na chodníku, aby nadviazali spolu rozhovor. Znie to ako z románu? Nuž je to tak. Títo dvaja sa budú mať radi, ale nie hneď. Obaja si všimnú, akí sú si podobní: tvrdohlaví, pomalí, múdri, rozvážni.

Niekedy im to však trvá veľmi dlho, kým sa navzájom spoznajú. Až sa to môže zdať ich okoliu celkom hlúpe. No keď si uvedomia, že našli v tom druhom svoje zrkadlo, zamilujú sa. Veď sa nedá nemilovať niekto, kto je ich vlastnou kópiou? Pozor na konflikty. Ak vzniknú, môžu trvať nekonečne dlho. Je to kvôli ich tvrdohlavosti. Ani jeden z nich nechce spraviť prvý krok na uzmierenie.

Manželstvo muža Býk a ženy Býk môže byť šťastné, pevné a dlhé. Ak by im aj niečo nevyhovovalo, obaja sú príliš rodinne založení a príliš leniví, aby niečo vo svojom živote menili. Radšej sa budú snažiť zachrániť svoj vzťah. Ich láska bude silnieť, ich materiálne blaho porastie, ich plány sa splnia. Jediná vec je, že sa môžu navzájom strašne nudiť. Muž ani žena narodená v tomto znamení nie sú príliš nápadití a niekedy sa berú príliš vážne, takže problém s nudou môže byť dosť veľký.

Kompatibilita – 87 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Baran

Ona je tvrdohlavá a pokojná, on výbušný ale tiež tvrdohlavý. Kto  z nich ustúpi? Alebo podarí sa mu prebudiť v nej iskru, ktorú vnútri skrýva? Žena Býk je pre muža Barana veľkou výzvou, lebo sa nenechá len tak ľahko zviesť. Zničí tak všetky jeho plány dobyť ju. Zatiaľ si ho omotá a on si až po čase uvedomí, že nevie bez nej žiť. Žena Býk vie byť tak nežná a podmanivá – zdá sa, že v sebe spája to, čo mužovi Barana práve chýba. Kde on utráca, ona šetrí; on sa rúti vpred, ona s flegmatickým pokojom vyčkáva.

Ich vzťah môže byť plný lásky, ak obaja pochopia, že chcú byť spolu a urobia jeden pre druhého ústupky. Žena Býk by sa mala stať otvorenejšou a menej tvrdohlavou. Muž Baran by mal byť  naopak trpezlivejší, možno sa dokonca vďaka svojej partnerke naučí čakať. A bude si musieť počkať – žena Býk je totiž jednou z tých, ktoré majú na všetko čas.

Manželstvo muža Barana a ženy narodenej v znamení Býk nemusí byť až tak zlý nápad. Obaja totiž hľadajú stabilný vzťah, sú rodinne založení a radi dokončia, čo začali. Túžba po veľkom materiálnom bohatstve, ktorú má žena Býk, nie je mužovi Barana celkom jasná, napriek tomu sa jej ako muž snaží vyrovnať. Ich manželský zväzok slúži jeho rozvoju, stáva sa úspešným mužom. Jej stačí zostať v jeho tieni a podporovať ho v jeho úspešnej kariére. Žena Býk bude šťastná, ak ju materiálne zabezpečí a ona sa postará o vytvorenie útulnej rodinnej atmosféry.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Blíženec

Toto je veľmi komplikované spojenie dvoch ľudí s odlišným temperamentom, ale zase nie celkom stratené. Žena Býk je praktická a veľmi realistická, muž Blíženec ľahkovážny dobrodruh, ktorému zásady nič nehovoria. Muž Blíženec sa môže ľahko zamilovať do ženy Býka. A ona do neho, pretože jej ustavične nadbieha a nenecháva ju bez dozoru – a to sa jej páči, zbožňuje totiž pozornosť. On ju rozosmeje dávkou vtipov, ona jeho niečím podstatnejším. Ich pár bude celkom harmonický: ona sa vďaka nemu nebude nudiť, no jeho bude hriať láska a neha – taká hmatateľná a materiálna, akú mu vie dať len žena Býk.

Na uzavretí manželstva bude s najväčšou pravdepodobnosťou trvať žena Býk. Aj keď existujú zodpovední muži Blíženci, ale tí sú skôr vzácnou výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo. Žena Býk potrebuje manželstvo a rodinu viac ako on. Samotná povaha Blížencov nevyhľadáva dlhé a trvalé vzťahy. Znamenie Blížencov je znamením nestálosti. Ale je to práve žena Býk, ktorá môže tohto neposedného prieskumníka prinútiť, aby sa usadil. Ak majú deti, žena Býk sa o ne rada fyzicky postará a ocko Blíženec ich poučí a zabaví – ako kedysi zabával ich mamu, snažiac sa upútať jej pozornosť.

Kompatibilita – 73 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Rak

Žena Býk a muž Rak si určite dokážu vytvoriť pevný a dlhodobý vzťah, pretože majú toľko spoločných bodov. Obaja sa snažia mať okolo seba pokojných ľudí a vytvoriť harmonický a pokojný vzťahy. Žena Býk a muž Rak sa k sebe fenomenálne hodia: jeden v druhom nachádzajú to, čo hľadajú. On v nej získava starostlivú a lojálnu ženu, ktorá akceptuje jeho emócie a meniacu sa náladu (nie však príliš – len to, čo treba). Ona v ňom nachádza tichého a jemného muža, ktorý ju podporuje. Ich láska je tichá a stabilná, napriek zriedkavým hádkam a konfliktom. Tie najčastejšie vznikajú preto, že muž Rak chce, aby žena Býk reagovala rýchlejšie na jeho rozmary (ktoré on nepovažuje za rozmary), a je zvyknutá situáciu zvažovať dlho a veľmi premyslene – v deväťdesiatich prípadoch zo sto sa situácia dokáže vyriešiť sama, zatiaľ čo ona sa stále len rozhoduje.

Ich rodina bude dokonalá. Žena Býk aj muž Rak sa snažia o pokojný rodinný život a v manželstve hľadajú pokojný prístav lásky. Obaja sa budú snažiť zabezpečiť si útulné hniezdo a budú sa starať o svoj vzťah. Muž Rak bude zodpovedný za atmosféru v rodine a žena Býk obklopí všetkých členov rodiny skutočnou, fyzickou starostlivosťou. Deti narodené v rodine ženy Býka a muža Raka budú vyrastať v atmosfére lásky a blahobytu. Mimochodom, Rak bude presne ten otec, ktorý dovolí všetko – na rozdiel od mamy Býka.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Lev

Partnerský vzťah týchto dvoch je spojením ohnivej vášne a pozemskej vyrovnanosti. Aj keď, nebude to až tak ľahké a oboch čaká dlhá cesta…

Žena Býk a muž Lev spolu vychádzajú dobre. On vnáša do jej života oheň, ktorý jej chýba,  ona ho drží pri zemi a učí praktickosti. Niekedy ju jeho emócie vyvedú z miery, žena Býk totiž neznáša krik a hádky. Všetko chce riešiť pokojným rozhovorom a keď sa jej niečo nepáči, uzavrie sa do seba. To zas vytáča do nepríčetnosti muža Leva, ktorý nechápe, ako môže zostať v určitých vypätých situáciách pokojná a flegmatická.  Ich zmierenie bude búrlivé (žena Býk sa v tom naučí nájsť zvláštne potešenie). Ak sa naučia balansovať medzi búrkou a pokojom, dokážu si svoj vzťah udržať na dlhú dobu.

V manželstve nájdu to, čo hľadali: žena Býk predstavuje stabilitu a je oporou celej rodiny, muž Lev je stelesnením lásky a srdečnosti. Tak ako vo väčšine rodín, aj medzi nimi vzniknú hádky a konflikty: výbušnosť muža Leva sa len tak ľahko nedá ovládať, a napriek tomu sú schopní udržať si stabilný rodinný  život na veľa rokov. Deti v ich rodine dostanú od mamy všetko, čo potrebujú: jedlo a čisté oblečenie (aj mimoriadnu nežnosť). Od otca pozornosť a rozvoj ich osobnosti a talentov. Muž Lev je veľmi hrdý na úspechy svojich detí, preto ich bude všemožne podporovať a rozvíjať ich schopnosti.

Kompatibilita – 88 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Panna

Títo dvaja sú si tak podobní. Obaja totiž chcú dlhodobú a úprimnú lásku. Vzťah medzi dvoma predstaviteľmi zemského prvku sa vyznačuje vzácnou stabilitou a stálosťou. Žena Býk a aj muž Panna potrebujú veľa času, aby sa otvorili partnerovi a začali mu dôverovať. Preto, ak už sa raz otvoria, mali by si čím skôr uvedomiť, že sú si navzájom súdení a nestrácať čas. Niekedy sa totiž môžu rozísť zo strachu pred sklamaním. Muž Panna a žena Býk sú si podobní: obaja milujú žiť tu a teraz, poznajú hodnotu peňazí, vážia si jednoduché pozemské radosti.

Žena Býk obklopí muža Pannu láskavosťou a starostlivosťou, on sa jej odvďačí jemnou láskou, starostlivosťou a činmi, ktoré si zaslúžia jej uznanie. Obaja sú praktickí a nie sú zvyknutí plytvať svoju energiu na malichernosti – to ich veľmi zbližuje a robí ich vzťah ešte pevnejším. Čo im vo vzťahu môže chýbať, je ohnivá iskra a zvláštna zmyselnosť vlastná predstaviteľom vodného živlu. Niekedy bude potrebné, aby svoj život trochu spestrili, lebo po čase sa môžu uzavrieť do seba a izolovať jeden od druhého.

Manželský zväzok týchto dvoch pozemských znamení zverokruhu by mal byť viac ako ideálny. Žena Býk sa nikam neponáhľa, uprednostňuje otvorený vzťah, ale muž Panna berie formality vážnejšie. Nakoniec si však i ona uvedomí, že manželstvo jej môže poskytnúť väčšie záruky. Spoločne si nasporia na dom, auto a mnoho iného – radi tvrdo pracujú a zariaďujú si život. Deti v tejto rodine majú veľké šťastie: ich rodičia ich obklopia láskou, stabilným rodinným prostredím a starostlivosťou.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Váhy

Ona je pozemská a praktická, on je vznešený idealista. Podarí sa jej „zniesť ho na zem“ alebo on ju prinúti zhodiť bremeno pozemských starostí? Medzi ženou Býk a mužom Váhy vzniká láska celkom prirodzene, pretože obom znameniam vládne Venuša – planéta lásky a romantiky. Veľmi rýchlo nájdu spoločnú reč: obaja túžia po príjemnej spoločnosti, staromódnom dvorení a po romantickom rande pod hviezdami. Rozdiel medzi nimi je v tom, že žena Býk je materiálnou stránkou Venuše: ide o pozemskú, zmyselnú lásku, ktorá potrebuje dotyk a pocit pokoja a stability po boku milovanej osoby.

Muž Váhy zosobňuje ľahkú, vzdušnú stránku Venuše: jeho láska je duševná a vznešená. Radšej hovorí, spieva, píše poéziu o láske bez toho, aby sa dotkol objektu svojej lásky. Ako teda tieto rozdiely fungujú v praxi? Môžu zažiť krásny pocit zamilovanosti, pretože obaja rýchlo nájdu spoločný jazyk. Muž Váhy a žena Býk si rozumejú a majú blízko k prirodzenej kráse a harmónii. Nevýhodou môže byť, že tam, kde žena Býk potrebuje konať, muž Váhy bude pod jej oknom spievať serenády.

Čo sa týka uzatvorenia manželstva, obaja s tým nemajú problém. Pre Býka aj Váhu je dôležité, aby tvorili pár. V tomto prípade je formálne manželstvo potrebnejšie pre muža Váhy, zatiaľ čo žena Býk sa uspokojí s jednoduchým spoločným bývaním. Ak sa rozhodnú vziať, ich manželstvo bude silné z toho dôvodu, že ani ona, ani on sa nechcú hádať a narúšať harmóniu. Konfliktom sa však ani oni nevyhnú, no pôjde o tichú výmenu názorov. Nechcú totiž, aby ich deti vyrastali v disharmonickom rodinnom prostredí. Svojim potomkom sa budú snažiť vštepiť lásku ku kráse, umeniu a kreativite.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Škorpión

Ide o protiklady. Ona nemá rada konflikty a hlučné hádky, on práve bez nich nevie žiť. Podarí sa im nájsť niečo spoločné? Nie je prekvapujúce, že sa do seba zamilujú. Žena Býk sníva o zmyselnom mužovi – ona sama má často problém prejaviť emócie, dať priechod všetkému, čo je hlboko v jej vnútri. Muž Škorpión jej dá možnosť pozrieť sa na to, čo ona sama pred sebou skrýva. Dá sa povedať, že jej predstaví jej skrytú stránku – nežnú, vášnivú, premenlivú, nevyrovnanú a idealistickú.

Muž Škorpión zas potrebuje spoľahlivú podporu, ženu, ktorá dokáže zastaviť búrku jeho citov jednoduchou rozumnou frázou. Občas potrebuje uzemniť. Ich vzťah bude bohatý na emócie, niekedy nestabilný kvôli povahe muža Škorpióna, inak hlboký a nežný. A vždy budú mať čo jesť –  a to zas vďaka žene Býk.

Žena Býk chce nepochybne jasný a jednoduchý vzťah, preto sa podvedome snaží o manželstvo. Aj muž Škorpión ako predstaviteľ vodného živlu túži po rodine, v ktorej sa stane milujúcim manželom a možno aj otcom. Ak sa vzťah medzi ženou Býk a mužom Škorpiónom úspešne vyvinie, týmto dvom neostane nič iné, len sa vziať. Samozrejme, že ich rodinný život nebude bezproblémový: temperament muža Škorpióna sa prejaví, ale trpezlivosť a pokoj manželky Býk dokáže vyrovnať akékoľvek rozpory. V tomto partnerstve je lojalita a oddanosť na prvých miestach. Môžu tak vytvoriť pekný vzťah až do svojej smrti. Zväčša to tak aj plánujú.

Kompatibilita – 98 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Strelec

Žena Býk očakáva od lásky niečo viac. Chce dlhodobú známosť. Trvá jej dlhší čas, kým začne svojmu partnerovi celkom dôverovať. Až potom sa bezhlavo vrhne do vzťahu. Muž Strelec je celkom iný, je optimistický a nepokojný. Nemá veľmi rád prísne rámce a túži po otvorenom vzťahu. Jedine tak sa môže uvoľniť a prejaviť sa čo najviac. Tento zásadný rozdiel  vyvoláva medzi nimi hlavný konflikt. Muž Strelec a žena Býk budú s týmto rozdielom bojovať a preto nebudú vo vzťahu spokojní. V láske hľadajú iné veci a od partnera očakávajú to, čo im nevie dať. Pre ňu spoľahlivosť, pre neho sloboda. Nič však nie je stratené a oni môžu nájsť  kompromis (najmä ak budú mať to šťastie, že sa do seba veľmi zaľúbia), ale spočiatku bude pre nich ťažké dosiahnuť vzájomné porozumenie.

Muž Strelec si cení svoju slobodu, preto určite nepatrí k tým mužom, ktorí by sa ponáhľali so skladaním manželského sľubu. Vo všeobecnosti sa mu nepáči všetko, čo obmedzuje jeho slobodu, a manželstvo je v jeho chápaní najväčšie zlo. Hoci ak sa pevne rozhodol, že by ste mu mali patriť až do konca jeho (alebo vašich) dní, on sám vás požiada o ruku. Žena Býk je práve jednou z tých, ktoré dokážu muža Strelca k tomuto rozhodnutiu jemne, ale vytrvalo priviesť. A bude si myslieť, že patrí výlučne jemu. Rodinný život ženy Býka a muža Strelca bude vďaka nemu zaujímavý a rušný. Na druhej strane bude rodina pevná a odolná, samozrejme, najmä vďaka nej.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Kozorožec

Obe tieto zemské znamenia si budú veľmi rozumieť. Muž Kozorožec a žena Býk vedia vytvoriť silné puto a dlhý vytrvalý vzťah bez vyčerpávajúcich emocionálnych otrasov (sami si však neuvedomujú, že niekedy im práve tieto otrasy tak chýbajú). Kým sa jeden druhému otvoria, bude im to trvať nejaký čas. No ak prelomia svoju nedôverčivosť a uzavretosť, môžu prežiť lásku, ktorá im vydrží až do konca života.

Žena Býk oceňuje pohodlie vo vzťahu: fyzické a psychické, je dôležité, aby sa mohla úplne uvoľniť vedľa svojho milovaného. Muž Kozorožec sa nemôže pochváliť schopnosťou obklopiť svoju milovanú viditeľnou láskou: vo svojich emocionálnych prejavoch je veľmi zdržanlivý. Ale čím viac času strávia spolu, tým odvážnejšie sa bude cítiť vedľa ženy Býka, najmä preto, že vie byť trpezlivá a láskavá. Ich vzťah bude jemný, romantický a s najväčšou pravdepodobnosťou veľmi dlhý.

Žena Býk a muž Kozorožec môžu mať takmer ukážkové manželstvo. Plusom tohto vzťahu je, že nezomrú od nudy, ako môže hroziť pri spojení dvoch Býkov. Postará sa o to muž Kozorožec . Aby spoločný život skutočne vyhovoval obom, je dôležité nájsť rovnováhu medzi prácou a zábavou, stabilitou a hľadaním niečoho nového.

Žena Býk a rovnako i muž Kozorožec majú tendenciu upínať sa na materiálne statky. V honbe za niečím, čo sa dá výhodne kúpiť a rovnako výhodne predať, strácajú veľa energie a často i náladu a pozitívne emócie. Pre oboch je dôležité pamätať na to, že dobré manželstvo nie je založené len na materiálnych hodnotách.

Kompatibilita – 89 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Vodnár

Žena narodená v znamení Býk a muž Vodnár sú veľmi odlišní. Ona je zvyknutá pevne stáť oboma nohami na zemi, myslieť jasne a vecne, on stále lieta v oblakoch, nezaujíma sa o materiálne statky. Ak ich zasiahne láska, navzájom sa nebudú chápať. Najmä pre ženu Býk sú jeho hodnoty absolútne nezrozumiteľné. No nie je to až tak stratené. Muž Vodnár je plný nápadov, neustále potrebuje nové podnety, žena Býk tiež, len o tom nič netuší. A keď sa stretnú, objaví túžbu po nových myšlienkach, dobrodružstvách. On zas zistí, že má v sebe skrytú potrebu po fyzickej prítulnosti a hrejivej istote, ktoré mu môže poskytnúť náruč ženy Býk. Láska týchto dvoch je éterická, ale silná, veľmi materiálna, ale aj vznešená.

Napriek spomínaným protikladom ich manželstvo môže byť relatívne šťastné. Málokedy sa však rozhodnú ísť obaja pred oltár. Zväčša spolu nažívajú bez akýkoľvek formalít. Hlavné je, že sa cítia spolu dobre a nepotrebujú k tomu papier. Všetko nakoniec bude stáť na žene Býk. Ak sa ona rozhodne legalizovať ich vzťah, muž Vodnár nebude proti tomu namietať.  V ich rodine s najväčšou pravdepodobnosťou nebude prísne rozdelenie rolí: obaja budú robiť, čo môžu a čo ich baví. Nakoniec  z nich môže byť dobrý príklad skutočného partnerstva, v ktorých nikto neriadi a obaja sú šťastní.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Býk a muž Ryby

Žena Býk a muž narodený v znamení horoskopu Ryby sa k sebe celkom dobre hodia. V tejto dvojici si vymenia úlohy. Žena bude tou starostlivou oporou, tým pevným chrbtom, ktorá bude vládnuť vzťahu. Muž Ryby sa napriek svojej príslušnosti k silnejšiemu pohlaviu vyznačuje zvýšenou sentimentálnosťou, veľmi intenzívne cíti svoje vlastné emócie a emócie iných ľudí, či nevyjadrené túžby. Žena Býk takýto dar najčastejšie nemá, preto ju inštinktívne priťahujú obzvlášť citlivé povahy. Muž Ryba však napriek svojej emotívnej povahe nie je žiadnou padavkou. Presne vie, ako jemne ovládať túžby a emócie iných ľudí. A samozrejme i svoju milovanú. Tak kto koho vlastne ovláda?

Žena Býk ho obklopuje teplom a starostlivosťou, vďaka nej budú mať vždy čo jesť, kde spať a z čoho žiť. Nakoniec sa nedá povedať, že by si úplne prehodili úlohy, no rozdelenie povinností v prípade tejto dvojice nie je celkom tradičné: to, čo má robiť muž, zvyčajne vykonáva žena a naopak. Je dobré, ak túto zvláštnosť obaja chápu a navzájom sa neosočujú.

Ak sa týmto dvom podarilo spoznať sa natoľko, že sa rozhodnú prežiť spolu zvyšok života, je pravdepodobné, že sa vezmú. Žena Býk to myslí s manželstvom obzvlášť vážne a tohto citlivého muža sa nebude chcieť vzdať.  Mužovi narodenom v znamení Rýb môže po čase prekážať jej necitlivosť voči jeho potrebám. Bude sa cítiť málo milovaný a môže sa pokúsiť prinúť svoju drahú polovičku k rozvodu. Má dve možnosti, buď sa stane milujúcim nežným manželom, alebo z nej vyžmýka všetku životnú energiu. Muž Ryba je niekedy jednoducho neznesiteľný. V každom prípade žena Býk si s ním poradí. Nepatrí totiž k tým ženám, ktoré je muž Ryba schopný zlomiť.

Kompatibilita – 91 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Blíženec

Znamenie Blíženec je vzdušným znamením. Sú to premenlivé, náladové, ale veľmi spoločenské bytosti. Človek tohto znamenia sa rýchlo zamiluje, ožení, vydá, rozvedie a znovu ožení a vydá. V láske hľadá komunikáciu a túžbu lepšie spoznať človeka. Vlastne celkovo vášeň a blízkosť sa vnímajú ako doplnok ku komunikácii. Vo vzťahu Blíženci potrebujú slobodu a hľadajú spriaznenú dušu, spoločníka na dobrodružstvo a cestovanie. Život s nimi nie je nikdy nudný, hoci inteligencia a starostlivosť nemôžu vždy nahradiť hlbokú emocionalitu, ktorá je tomuto znameniu cudzia. Pohŕdajú konvenciami a pravidlami, nie sú nároční v každodennom živote a nezaujímajú ich až tak materiálne statky. Vernosť od nich nečakajte. Manželstvo berú na ľahkú mieru, aj keď dokážu byť starostliví. Ak prepadnú stereotypu, vo vzťahu pravdepodobne dlho nevydržia.

Dvaja Blíženci budú milovať zábavu, komunikáciu a spoločnosť. Toto spojenie nebude mať dlhé trvanie, lebo obaja potrebujú ustavičnú zmenu. Preto charakteristickým znakom všetkých vzťahov tohto znamenia zverokruhu je ich krátke trvanie a ľahkosť, ktorú možno nazvať aj nespoľahlivosťou.  Blížencov však veľmi netrápi, čo si okolie myslí o ich krátkych láskach – oveľa dôležitejšie je pre nich, aké zaujímavé a bohaté tieto vzťahy budú. A ak sú krátke, no zapamätateľné, nevadí, hlavné je, že Blížencov nikto v tomto vzťahu nedrží nasilu. Keď sa stretne žena Blíženec a muž Blíženec, všetko vyššie uvedené sa stane pravdou dvakrát.

Dvaja Blíženci sa spolu nikdy nebudú nudiť. Ich spoločná túžba po dobrodružstve a dostatok nápadov sa postarajú o to, že ich stretnutia budú intenzívne a rande romantické. Negatívom ich vzťahu bude, že obaja nie sú zvyknutí robiť dôležité rozhodnutia, občas budú hádzať zodpovednosť jeden na druhého.

Manželstvo týchto dvoch bude buď veľmi rýchle, alebo sa im doň nebude chcieť . Dvaja Blíženci si síce rozumejú bez slov, ale ani jeden  z nich nechce prevziať zbytočnú zodpovednosť, ktorá vyplýva z manželstva. Nakoniec bude musieť prevziať  zodpovednosť za hlavu rodiny muž Blíženec, ale nebude to preň vôbec ľahké. Na vytvorenie rodiny je preto lepšie, ak si žena Blíženec hľadá stálejšieho partnera, aby ju dokázal vyvážiť. Nič však nie je stratené. Aj Blíženci dokážu vytvoriť trvalý vzťah. No bude to v zrelšom veku, keď sa už obaja naučili prevziať zodpovednosť za seba a za svojich blízkych.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Baran

Títo dvaja môžu vytvoriť zaujímavý pár, ona je nepolapiteľná a nestála, on vášnivý a impulzívny. Z toho vyplýva, že vzťah medzi ženou Blíženec a mužom Baran nemôže byť tichý a pokojný.  Toto nežné pohlavie dráždi Barana „ženským správaním“. Napína jeho nervy svojou nestálosťou a neschopnosťou upútať sa na jednu osobu – teda na neho. To všetko muža Barana zúrivo rozčuľuje, no nemieni ustúpiť.

Ona ho však dokáže upokojiť svojimi trikmi, alebo je to skutočne jej osobnosť? Ťažko povedať.  Muž Baran na jednej strane vie byť rozzúrený, na druhej strane takéto naťahovanie a udobrovanie miluje. Dokonca ešte viac ako žena Blíženec. Niekedy túži po ľahkom a nekomplikovanom vzťahu a dokonca chce byť radšej sama. Dá sa povedať, že vzťah medzi ženou Blíženec a mužom Baranom je založený najmä na mužovi – na jeho iniciatíve a vytrvalosti. A dokedy vydržia jeho nervy.

Ak sa vezmú, muž Baran bude neustále v strehu a bude ustavične na svoju ľahkomyseľnú ženu žiarliť. Zo začiatku sa jej to bude dokonca páčiť,  ale svojej slobody sa aj tak nebude chcieť vzdať.  Nemá rada nátlak, ktorý bude na ňu muž Baran vyvíjať.  Ženu Blíženec s Baranom čaká ťažké manželstvo a bude s ním ustavične bojovať o priestor a svoju slobodu.  Vzťah môže vydržať dlho len vďaka veľkej láske k spoločným deťom, alebo k jej Baranovi.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Býk

Žena Blíženec a muž Býk sú výrazné protiklady. Podarí sa im nájsť harmóniu? On hľadá stálosť a istoty, ona je nestála a istoty mu pravdepodobne nikdy nedá. Vzťah medzi ženou Blíženec a mužom Býk sa vyznačuje jednoduchosťou a určitým chladom. Žena Blíženec bude od tohto zdržanlivého muža očakávať ohnivé vyznania lásky. Muž Býk je ale zdržanlivý a skúpi na slová. Vo vzťahu jej bude chýbať komunikácia.

Pre oboch to bude celkom zaujímavé, kým sa neminie zdroj inšpirácie ženy Blížencov, a keď sa tak stane, bude hľadať  náruč niekoho iného, alebo len niekoho, s kým sa môže úprimne porozprávať. Muž Býk sa zas dobije inak, uzavrie sa do seba a bude chcieť byť sám. Ak mu žena Blíženec dokáže byť verná a postačia jej rozhovory s priateľmi, ich vzťah môže trvať veľmi, veľmi dlho, a to aj napriek rozdielom v temperamente.

Ich manželstvo môže byť veľmi silné. Žena Blíženec má schopnosť prispôsobiť sa akejkoľvek povahe partnera a muž Býk má, ako sa hovorí, zlatý a trpezlivý charakter. Roly v rodine budú rozdelené tradičným spôsobom, ale ak muž Býk úspešne zapadne do obrazu ideálneho manžela, ktorý zabezpečuje a chráni svoju rodinu, potom je pre ženu Blíženca ťažké byť dobrou gazdinkou. Je zvyknutá robiť len to, čo ju zaujíma – a domáce úlohy sú príliš nudné.

Kompatibilita – 73 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Rak

Žena Blíženec je ľahkovážna, nestála. Rak je plachý, vnútorne rozporuplný. Ich zoznámenie sa môže veľmi skoro rozvinúť do milostného románika. Cítia sa obaja skvelo. Témy rozhovorov nikdy nedochádzajú (vďaka nej), atmosféra je presýtená nehou a náklonnosťou (vďaka nemu). Nevýhodou môže byť, že ich hodnoty sú stále mierne odlišné. Ak je žena Blíženec naladená na neviazaný a krátky vzťah – rýchlo ju unaví nuda a monotónnosť. Muž Rak zas hľadá hlboké a trvalé spojenie. Kde ona chce prestať, on sa rozhodne ísť ďalej. Vtedy môžu nastať prvé veľké nedorozumenia. Mužovi Rak môže chýbať  jej láska a náklonnosť, pretože žena Blíženec nie je zvyknutá prejavovať svoje city vášnivo, živo. A muž Rak, hoci má výbornú intuíciu a cíti emócie iných ľudí, predsa len by chcel väčšiu istotu v citovej sfére. Chcel by od nej počuť vyznanie lásky, ale to táto žena nerobí rada.

Ak sa vezmú, ich manželstvo pravdepodobne nebude ukážkové. Žena Blíženec nie je veľmi dobrá v úlohe manželky a milenky a muž Rak chce mať typickú rodinu, v ktorej sa žena správa tradičným spôsobom. Žena Blíženec neznesie takýto nátlak dlho. Nečudo. Predstavám muža Raka o šťastnom a správnom manželstve je veľmi ťažké vyhovieť. Na druhej strane, znamenie Blíženec je veľmi prispôsobivé a ktovie, možno sa Rakovi podarí manželke vnútiť a vštepiť svoje názory na ich rodinný život, ktorému sa rada podriadi.

Kompatibilita – 67 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Lev

Vzťah živej a spontánnej ženy Blíženec a bystrého ambiciózneho muža Leva je veľmi svieži a zaujímavý. Nebude v ňom miesto pre nudu a stereotyp. Obaja milujú zábavu a spoločnosť. Ona navyše vyhľadáva možnosť rozhovorov a baží po nových informáciách. S najväčšou pravdepodobnosťou sa stretnú v situácii, keď obaja budú robiť to, čo sa im páči: pozerať film, počúvať hudbu svojej obľúbenej kapely, užívať si vystúpenie alebo sa zabávať na niekom večierku.

Muža Leva očarí svojim milým spoločenským správaním. On upúta jej pozornosť  už len svojou prítomnosťou. Typický muž Lev totiž púta pozornosť každého a v každej spoločnosti je neprehliadnuteľný. To zaujme jej zvedavosť a bude ho chcieť bližšie spoznať. Muž Lev bude elegantný gentleman, ktorý je pripravený splniť akúkoľvek túžbu svojej dámy. A žena Blíženec je sladká a nesmelá, hanblivá a jemná, veľmi zhovorčivá a niekedy zábavná. Ich láska môže trvať veľmi dlho, pretože obaja, žena Blíženec a muž Lev, sú pripravení urobiť vzťah krajším.

Ak sa vezmú, tak to bude spojenie dvoch slobodných a otvorených osobností. Žena Blíženec však bude túžiť po slobode o niečo viac. Muž Lev, často týraný svojou žiarlivosťou, bude rád, že teraz jeho milovaná patrí len jemu. Pre ženu Blíženec však formalizácia vzťahu pravdepodobne nič neznamená. S najväčšou pravdepodobnosťou bude nadväzovať rozhovory a dokonca i flirtovať s každým, kto je pre ňu zaujímavý. Nebude jej prekážať, že sa to jej manželovi vôbec nepáči. Navyše sa z nej nestane klasická gazdiná a usilovná manželka – jednoducho to nemá v povahe. No, muž Lev tiež nie je bez chýb: chce žiariť a byť  stále stredobodom jej pozornosti.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Panna

Merkúr, planéta, ktorá vládne znameniu Blížencov aj znameniu Panny, diktuje svojim zverencom zvláštny postoj k láske – intelektuálny. Žena Blíženec a muž Panna si okamžite nájdu spoločné témy na rozhovor, hoci ich záujmy sa môžu nachádzať v celkom iných oblastiach. Obaja si cenia intelektuálnu úroveň jeden druhého, preto budú zo seba nadšení. Ich romantický vzťah sa bude rozvíjať pomaly, ale isto. Je dosť možné, že k láske sa dostanú len cez priateľstvo.

V ich vzťahu nie je vylúčená žiarlivosť – hoci obaja sú celkom rozumní a majetnícke city nepovažujú za hodné pozornosti. Faktom je, že okruh obdivovateľov ženy Blížencov je skutočne veľmi veľký a muž Panna sa môže pri pohľade na to množstvo mužov okolo nej dosť znepokojovať. Žena Blíženec sa nedá nazvať príliš vernou, takže podozrenia muža Panny nemusia byť neopodstatnené. Navyše ich vzťah bude dosť chladný a bude mu chýbať citové teplo.

Rodinný život ženy Blížencov a muža Panny bude pokojný a vyrovnaný.  On sa stane ideálnym manželom: inteligentný, stabilný, pracovitý. Ona však ideálnou manželkou len tak ľahko nebude. Zostane preň večnou múzou. Ak ju miluje viac ako život, odpustí jej zlé hospodárenie a nezodpovednosť. Nakoniec, keďže sa rozhodol oženiť sa s ňou, s najväčšou pravdepodobnosťou čoskoro precitne. Žena Blíženec však vie ako na neho. Svojho manžela podporí, inšpiruje a nenechá ho dlho smútiť. Možno to bude preň dôležitejšie ako teplá večera a čisté trenky.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Váhy

Žena Blíženec je nestála, otvorená, inteligentná, priateľská. Neznáša tiež nudu. Presne ako muž Váhy. Budú ich preto spájať najmä dlhé živé rozhovory. Jeho slabosťou sú intelektuálne, sofistikované dámy, preto táto žena bude preň ideálnou. Oddajú sa romantickým rozhovorom, láske k umeniu a nepotrebujú k tomu budovať ani veľké statky.

Láska ženy Blížencov a muža Váh bude ako z filmu: všetko je nežné, romantické a dokonca elegantné a nikto sa pritom nenudí. Užívajú si jeden druhého. Ich vzťah nie je síce príliš hlboký, nežiarlia na seba a neovládajú ich ani majetnícke city. Aj keď im chýba divoká vášeň, nehy je v nich viac než dosť.

Manželstvo medzi ženou Blíženci a mužom Váhy bude nekomplikované ako oni sami. So sobášom neotáľajú veľmi dlho. Často sa zoberú aj po mesiaci známosti a nad budúcnosťou veľmi nerozmýšľajú. A mnohokrát neoľutujú. Žena Blíženec bude nezvyčajnou manželkou, no určite sa nedá nazvať praktickou a šetrnou gazdinkou. Svoje nedostatky zakryje svojou ženskosťou, vie svoju drahú polovičku rozveseliť, keď je potrebné, vypočuť ho a poradiť mu. Muž Váhy tiež nezastáva typickú úlohu silnej hlavy rodiny. Vie však udržať vyrovnanú atmosféru, za čo budú vďační všetci členovia rodiny. Ich manželstvo je skutočne priateľské a partnerské. Nenájdete v ňom vodcu, ani toho, čo sa nechá len viesť. Títo dvaja spolu dosahujú ciele bez zbytočných búrlivých emócií.

Kompatibilita – 89 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Škorpión

Muž Škorpión rád vyvoláva scény a všetko dramatizuje. Žena Blíženec to naopak neznáša.  Tento vzťah bude plný protikladov. Buď budú obaja prežívať intenzívnu lásku, alebo bude povrchná. Nič uprostred. Podľa toho, kto bude vo vzťahu silnejší. Ona sa bude usilovať, aby ich vzťah bol viac menej priateľský. Nehľadá hĺbku, prehnané emócie a žiadne žiarlivé či vášnivé scény. Muž Škorpión nemôže žiť bez neustáleho tepla emócií a vášní. Žena Blíženec nikdy nepochopí svojho partnera, prečo by mala robiť z ničoho drámu, a muž Škorpión nezdieľa jej lásku k rýchlym, povrchným citom.

Čo sa týka žiarlivosti, pri takejto žene sa môže muž Škorpión priam utrápiť. No v tom je ten paradox. Práve to potrebuje, pretože rád prežíva silné city. Žena narodená v tomto znamení mu zas dáva veľa dôvodov na žiarlivosť. Stále má okolo seba ľudí, s ktorými rada komunikuje a dokonca aj flirtuje, pretože vtom nevidí nič zlé. Všetko teda do seba zapadá. Ona dáva dôvod na žiarlivosť a on žiarli. A každý je šťastný (aj keď sa muž Škorpión snaží predstierať, že je nahnevaný mučeník).

Ak sa tí dvaja vezmú, vždy bude v ich rodine miesto pre búrlivé emócie a niečo nové a zaujímavé. Žena Blíženec bude manželkou, ktorá podporuje svojho manžela vo všetkom a vzťah nebude zbytočne komplikovať. Je pravda, že nebude príliš starostlivou manželkou – je pre ňu oveľa zaujímavejšie zúčastňovať sa na spoločenskom živote. Muž Škorpión tiež nie je manžel, ktorý by trval na dodržiavaní rodinného poriadku. Je dosť emotívny a je nepravdepodobné, že bude vyžadovať dodržiavanie akýchkoľvek pravidiel v rodine – všetko bude tak, ako sa to páči jej členom. Deti narodené žene Blíženec a mužovi Škorpión dostanú veľa lásky a náklonnosti.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Strelec

Muž Strelec a žena Blíženec sú dva protiklady, ktoré sú napriek tomu k sebe priťahované obrovskou silou.  Ona je živá a spontánna, on je stelesnením úspechu a optimizmu. Muž Strelec sa na svet pozerá všeobecným pohľadom,  ona zbožňuje konkrétne. Pre neho je dôležité vidieť celý obraz, ona obdivuje aj jednotlivé detaily. Dokonale sa dopĺňajú vo všetkom, aj v láske. Ich romantický vzťah môže byť nezvyčajne jemný, príjemný. Muž Strelec sa k žene Blíženec správa otcovsky, chráni ju pred ťažkosťami života. Žena narodená v tomto znamení zverokruhu ho zabáva, inšpiruje a nenechá ho, aby sa nudil.

Táto dvojica môže vytvoriť celkom šťastný pár. V ich vzťahu nebudú takmer žiadne problémy. Obaja sú nastavení na to, aby sa vzájomne chránili, správali sa k sebe jemne, láskavo a úprimne. Avšak ani táto láska sa nezaobíde celkom bez problémov. Muž Strelec a žena Blíženec majú celkom odlišné vnímanie sveta. To, čo sa pre jedného zdá veľmi dôležité, druhý to považuje za maličkosť.

No napriek tomu sa obaja k sebe hodia. Rozdiely im neprekážajú. Muž Strelec a žena Blíženec dokážu vytvoriť harmonickú rodinu a môžu prežiť spolu šťastný vzťah. V ich dome bude vždy slnečno. Nebudú sa navzájom s ničím trápiť, aj keď sa ich názory na niektoré veci líšia. Žena Blíženec vždy nájde dôstojný kompromis. Navyše dokáže presvedčiť kohokoľvek a najmä svojho milovaného manžela o svojej pravde tak, že ju prijme za svoju.

On ju bude rozmaznávať a odpustí jej slabé kulinárske zručnosti a márnotratnosť. Ona mu prepáči jeho neschopnosť počúvať iných a najmä ju. Taktiež sa povznesie nad jeho túžbu vnucovať jej svoje názory a vlastnú pravdu. Však on o tom ešte síce nevie, ale za chvíľu svoj názor predsa zmení…

Kompatibilita – 98 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Kozorožec

Toto veľmi nie je šťastné spojenie. Ona je ľahkovážna, trochu povrchná, on prísny a zásadový. No napriek tomu ich to k sebe bude priťahovať. Prečo? Muž Kozorožec je síce uzavretý a nedôverčivý, no túto ženu si k sebe dokáže pustiť a otvoriť sa jej. Žena Blíženec sa pri ňom zase bude snažiť byť viac zodpovednejšou a držať sa pri zemi.

Hlavným problémom ich vzťahu bude, že žena Blíženec neprijme pravidlá muža Kozorožca. On je jedným z tých, ktorí vytvárajú tieto pravidlá, a ona je jednou z tých, ktorí pravidlá zásadne nedodržiavajú. Pravdepodobne budú mať medzi sebou veľa hádok a konfliktov, v ktorých bude prísny muž Kozorožec karhať svoju partnerku ako malé dieťa. Treba však myslieť na to, že muž Kozorožec sa nerád opakuje, preto po čase môže svoju ženu začať ignorovať. Ak sa žena Blíženec neunaví z tejto nudy a života podľa Kozorožcovho plánu, nerozídu sa. Ak muža Kozorožca neprestane baviť  jej márnomyseľnosť a neustála zmena plánov, nerozídu sa. Ale ak im to aj vydrží, po čase sa môžu obaja začať vo vzťahu nudiť a nebudú sa cítiť pohodlne.

Napriek všetkému sa môžu vziať. Na uzatvorení manželstva pravdepodobne bude trvať viac muž Kozorožec, keďže je stelesnením formálnosti, poriadku a stability. Sobáš však nevyrieši problémy, ktoré boli a aj budú trvať naďalej. Jej kategorické odmietanie noriem a pravidiel a jeho úzkoprsosť , prehnaná zásadovosť a neschopnosť užívať si života ich môžu rozdeliť. Samozrejme, ak sa veľmi milujú, ich manželstvo môže vydržať dlho.

Kompatibilita – 78 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Vodnár

Obaja patria k elementu vzduch, preto sú si veľmi podobní a môžu si rozumieť. Dokonca sa hovorí, že Merkúr je mladším bratom Uránu. Merkúr vládne znameniu Blížencov a Urán vládne Vodnárom. Vzťah medzi ženou Blíženec a mužom Vodnárom je teda rovnaký ako medzi Merkúrom a Uránom. Sú k sebe priateľskí a ich vzťahom nebudú otriasať vášnivé emócie. Títo dvaja sú si duševne blízki, nájdu si k sebe rýchlo cestu. Dve spriaznené duše, ktoré sa budú priťahovať doslova od prvých sekúnd stretnutia. Láska ženy Blíženca a muža Vodnára bude trochu intelektuálna, chladná, ale bude v sebe zahŕňať skutočnú krásu vesmíru.

Keďže obaja uprednostňujú rozum nad emóciami a nemajú veľký záujem strácať čas hádaním sa pre maličkosti, bude sa ich láska navonok javiť ako veľmi harmonická. Tento pár sa bude vždy zdať veľmi optimistický, stále mladý a nezaťažený silnými emóciami. Muž Vodnár a žena Blíženec milujú rozhovory, obaja radi objavujú nepoznané a sú veľmi zvedaví. Stále sa spolu budú učiť nové veci a podporovať sa navzájom.

Ak spoločne vstúpia do stavu manželského, bude to nekonfliktné manželstvo, v ktorom sú si manželia navzájom rovnocennými partnermi. Nedôjde k jasnému rozdeleniu rolí: budú spolu budovať kariéru, upratovať byt, vychovávať deti (keď na to príde). Obaja sa budú rešpektovať navzájom a chápať jeden druhého. Žena Blíženec nebude manžela obťažovať zbytočnými problémami. Svoju energiu si jednoducho dobije v spoločnosti priateliek či kamarátok. Muž Vodnár na druhej strane nebude trvať, aby sa zaťažovala veľkou starostlivosťou o domácnosť. Sám totiž nenávidí povinnosti, tak preto svoju manželku chápe.

 Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Blíženec a muž Ryby

Žena Blíženec a muž Ryby môžu vytvoriť celkom pekný vzťah, no budú si musieť poradiť s niekoľkými problémami. Obaja sa radi zabávajú. Zbožňujú romantiku, kreativitu a pocit zamilovanosti. Zdá sa, že budú tvoriť skvelý pár. Avšak priateľská a veľmi živá osobnosť ženy Blíženec je v rozpore s jeho osobnosťou. Ona potrebuje byť v spoločnosti a stretávať sa aj s inými ľuďmi. Muž Ryby je však naopak veľmi tichý, depresívny a uzavretý sám do seba. Najšťastnejší je so svojou partnerkou. Žena Blíženec chce tohto tichého muža priviesť do spoločnosti a tu začína konflikt.

Možno je jeho takzvaná uzavretosť a chladnosť  len trikom, aby spoločensky aktívna žena zamerala všetku svoju pozornosť na neho a na budovanie ich spoločného vzťahu. Muž Ryby vie citovo vydierať a manipulovať. A ako sa vlastne títo dvaja spoznajú? Ona vie ukecať aj skalu a dokáže zbúrať múry, ktoré si on staval okolo seba celý život. Ženu Blíženec  tento muž zas zaujme práve svojim neprístupným správaním.  Je dosť zvedavá, takže bude chcieť spoznať tohto tajomného citlivého chlapíka. Muž Ryba sa zamiluje pomalšie, žena Blíženec rýchlejšie (spravidla).

Spomínané rozdiely im však nemusia brániť vytvoriť nekonfliktné manželstvo. Obaja sa nesnažia byť zaviazaní, najmä citmi. Veď sú také prelietavé. No je málo pravdepodobné, že sa títo dvaja rozhodnú uzavrieť manželstvo. Na čo, keď im je spolu dobre aj bez zbytočných formalít? Spoločné bývanie je pre nich skôr nepríjemnou nevyhnutnosťou ako príjemnou črtou rodinného života: žena Blíženec ani muž Ryby nechcú predsa strácať čas riešením nudných „pozemských“ záležitostí. Hoci, ak sa žena Blíženec rozhodne, že chce zažiť rolu ideálnej manželky, zhostí sa jej, nie však nadlho. Muž Ryba bude nežný manžel, niekedy však dosť nudný.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop  žena Rak a muž Rak

Ak sa stretnú Rak s Račicou, zdá sa, že sa našli tí praví. Môže to byť pravda, ale aj nemusí.  Žena narodená v znamení Rak a muž Rak si nepochybne rozumejú. Ich intuícia a cítenie sú natoľko vyvinuté, že ani nemusia vysloviť svoje túžby: obaja sa v tom istom momente cítia rovnako. Rande tých dvoch je priam dokonalé. Nezaobíde sa to bez sviečok, vína, romantiky na morskom pobreží a podobne. Presne takto si to aspoň predstavujú, aj keď všetko spomenuté je na plátne kina či domáceho televízora. Iba muž narodený v znamení zverokruhu Rak môže pochopiť ženu z tohto znamenia. Konkrétne jej lásku k vankúšom, teplu domova a rodiny. On sám to totiž vyhľadáva a potrebuje.

Každý vzťah má aj svoje negatívne stránky. V prípade týchto dvoch môže byť na škodu prílišná sentimentalita a nerozhodnosť.  Obom chýba cieľavedomosť a vytrvalosť pri dosahovaní svojich snov. V prípade ženy takáto povaha nie je až tak prekážkou. Horšie je, že istá rozhodnosť sa očakáva najmä od muža, aby prevzal úlohu hlavy rodiny, rozhodol o dôležitých veciach a postaral sa o budúcnosť. Muž Rak môže byť pre svoju príliš citlivú povahu odsúdený okolím. Ako prvá ho však odsúdi práve jeho partnerka narodená v znamení zverokruhu Rak.

Keďže Rak je veľmi rodinne založené znamenie, obaja sa budú hrnúť do manželstva a nebudú nič odkladať na neskoršie. Takisto nebudú čakať so založením rodiny. Budú mať rovnaké plány, rovnaký pohľad na to, aké by malo byť manželstvo. Napriek prekážkam vedia vytvoriť dlhotrvajúce manželstvo a nedokážu jeden bez druhého žiť. Problémy môžu byť s praktickou stránkou života: oni sami si len zriedka zabezpečia všetky materiálne potreby, s ktorými počítajú.

A opäť bude trpieť s najväčšou pravdepodobnosťou muž Rak: očakáva sa od neho totiž iniciatíva a prejavy skutočných „mužských“ vlastností, pričom vo vnútri je jemný, zraniteľný a nepraktický.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Baran

Žena narodená v znamení Rak je nežná, vtipná, citlivá, hanblivá a sexi zároveň. Muž Baran je silný, odvážny, aktívny a ohnivý! Už chápete, prečo o sebe snívajú? Navzájom sa dokážu krásne doplniť.

Medzi týmito dvoma vznikne skutočná láska. Toto je spojenie nehy a sily, ale nie všetko je také nekonfliktné a sladké. Žene narodenej v znamení Rak nevyhovuje hluk a rozruch, ktorý dokáže narobiť okolo seba muž Baran. Viac sa jej páči tiché útočisko: mäkké prikrývky, bylinkový čaj a žiadne emocionálne výbuchy, hádky a výkyvy. Žena Rak chce viac pokoja a stability, muž Baran zase bude od nej vyžadovať ženskú nestálosť, aby ju mohol dobýjať. Môže sa začať pri nej čoskoro nudiť. Muž narodený v tomto ohnivom znamení jednoducho potrebuje výzvy. Žena Rak je zase verné, citlivé znamenie a vyhľadáva teplo rodinného krbu, kde bude dokonalou gazdinkou. Potrebuje partnera, aby sa oň mohla starať, splniť mu všetky jeho túžby a zato bude očakávať od neho istoty. Preto po čase bude nepokojná a sklamaná.

Ak sa predsa len rozhodnú vziať, môže to byť na dlho. Pretože žena Rak je v princípe zameraná na dlhý rodinný život s jedným partnerom. Ale muž Baran nehľadá ženu, ale milenku. Preto, kým si ju získa, je na koni, no po navlečení prsteňa na prst ženy Raka ho môže prestať zaujímať. Toto je najväčšia skúška ich manželstva: po dobrovoľnom odovzdaní sa žena Rak riskuje, že už v mužovi Baran nebude vyvolávať emócie, ktoré boli na začiatku, v štádiu randenia, dvorenia a dobýjania jej srdca.

Ide v princípe o najčastejší vzťahový problém, no vo dvojici žena Rak a muž Baran sa prejaví veľmi silno. Ak však táto nežná a verná žena cielene podnieti manželov záujem i po sobáši, podarí sa jej vybudovať pevné manželstvo, v ktorom on bude dobrým manželom a ona úžasná manželka. Dá sa teda povedať, že tento vzťah bude založený na úsilí ženy Rak. Ide o typický rodinný model, v ktorom je žena citovým jadrom a muž cieľavedomou hlavou rodiny, ktorá sa ju snaží zabezpečiť po materiálnej stránke.

Kompatibilita –91 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Býk

Na prvý pohľad sa môže zdať, že títo dvaja sú pre seba ako stvorení. Ona je nežná, rodinne založená. On tiež potrebuje rodinu, je starostlivý a pokojný.

Žena Rak a muž Býk sú k sebe priťahovaní akousi silou. Láska medzi nimi vzniká prirodzene a nie je ničím výnimočná. Obaja sú zástancami pokojného životného štýlu, radi čas trávia doma a sú sentimentálni. Žena Rak nájde v mužovi Býk spoľahlivú oporu, o ktorej vždy sníva. Muž Býk sa zase zamiluje do jej nežnosti, láskavosti a starostlivosti. No i tomuto páru hrozia problémy.

Žene Rak môže po čase chýbať odhodlanie a začne jej prekážať, že jej partner je nepriebojný. Radšej ustúpi, ako by zbytočne vyvolával konflikty. Veď na čo sa vzrušovať.  Muž Býk si nemusí nič dokazovať. Jemu zas vadia partnerkine výkyvy nálad. Ak sa však naozaj milujú a vážia si svoj vzťah, so všetkým si, samozrejme, poradia. Navyše v ich vzťahu je oveľa viac plusov ako mínusov.

Muž Býk a žena narodená v znamení Rak môžu vytvoriť ideálne manželstvo. Táto príslušníčka nežného pohlavia je príkladom vzornej manželky: je milá, citlivá, jemná, starostlivá gazdinka. Muž Býk je skutočným živiteľom rodiny, dobrým, starostlivým a múdrym manželom. Ich rodina bude tradičná, je dosť možné, že manželka sa venuje deťom a domácnosti a manžel zarába a stará sa o materiálnu stránku rodiny. Ich deti budú vychovávané v láske a v materiálnom blahobyte, o ktoré sa bude snažiť postarať muž narodený v znamení zverokruhu Býk.

Obaja budú pravdepodobne vyhľadávať dom v ústraní, aby mohli žiť oddelene od všetkých. Potrebujú si svoje súkromie ochrániť pred zvedavými zrakmi okolia.

Kompatibilita –93 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Blíženec

Muž Blíženec dokáže rýchlo očariť ženu Rak najmä svojim vtipom a šarmom. Jemná a poddajná príslušníčka tohto znamenia ho zas zaujme nežnosťou a komunikatívnosťou. Preto romantický vzťah medzi ženou Rak a mužom Blíženec nie je až taký neobvyklý. Faktom je, že sa navzájom priťahujú tým, že obaja chápu svoje premenlivé nálady, radi komunikujú, mávajú podobné záujmy a tiež vášnivo potrebujú kontakt s ostatnými. Hoci sa žena Rak často javí ako nespoločenská, utiahnutá do seba, v skutočnosti túži po stretnutí s niekým, kto ju prinúti otvoriť sa okoliu. A muž Blíženec je práve ten, kto to dokáže.

Obaja môžu vytvoriť zaujímavý vzťah plný rozhovorov o svetských veciach. Budú sa navzájom rešpektovať, spoznávať a prenikať do samotných zákutí duše (samozrejme v otázkach pochopenia vlastnej duše a duše niekoho iného bude žena Rak vynikať nad svojim partnerom). Ich vzťah bude najmä romantický: žena Rak aj muž Blíženec milujú ľahkosť, hravosť a pestrosť, nikdy ich neomrzí potešiť jeden druhého.

Manželstvo týchto dvoch bude pripomínať študentskú lásku. Žena narodená v znamení zverokruhu Rak môže byť po čase nešťastná, pretože bude túžiť po spoľahlivejšom manželovi, ktorý sa o ňu a ich budúce deti postará. No muž Blíženec tieto jej požiadavky pravdepodobne nesplní. Je ľahkovážny, nezodpovedný a prelietavý. Ťažko ho udržať na jednom mieste. No v prípade, ak bude k tejto citlivej žene cítiť silné puto, dokáže sa o ňu postarať.

Obaja sa môžu vzájomne  dobre dopĺňať. Ona, ktorá na neho doma čaká s jedlom a teplou posteľou, a on, ktorý sa každý večer vracia k nej a prináša so sebou nové čerstvé dojmy, s ktorými sa rád podelí so svojom drahou polovičkou.

Kompatibilita –77 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Lev

Obaja sú veľmi rozdielni. Ako ich živly. Žena Rak je jemná a nežná, poddajná. On je naopak výbušný a egocentrický. No napriek tomu sa k sebe môžu veľmi priťahovať a vytvoriť pekný vzťah. Muž Lev ju priťahuje tým, že je celkom odlišný od nej. A on zas hľadá to najlepšie. Čiže ženu narodenú v znamení Rak, ktorá je príkladom ženskosti. Je tichá a pokojná, sentimentálna a milá. Muž Lev je vznešený a hrdý. Ťahá ich to k sebe, pretože jeden druhého navzájom nedokážu pochopiť. Muž narodený v znamení horoskopu Lev sa v tomto páre stáva stredobodom príťažlivosti: je to on, kto udáva tón vzťahu a diktuje pravidlá, podľa ktorých sa budú rozvíjať. Žena Rak poslušne nasleduje, kam ju nasmeruje muž Lev. A láska samotná, samozrejme.

Nie je to nič neobvyklé a žene z tohto znamenia to celkom vyhovuje. Nečinnosť je jej povahe vlastná. Ona nebude iniciovať stretnutia a všetku aktivitu prenechá mužovi Lev. Vo vzťahu ženy Raka a muža Leva sú teda úlohy rozdelené veľmi prirodzene a harmonicky: ona stelesňuje výlučný ženský princíp, on je mužný, silný a iniciatívny.

Čo sa týka názoru na manželstvo, opäť sa prejaví ich rozdielnosť. Žena Rak túži po manželskom zväzku a rodine. Muža Leva viac zaujíma dobývanie ženy ako udržanie ich vzťahu. Keďže títo dvaja majú celkom odlišné ciele, môže sa stať, že nedospejú k žiadnemu kompromisu.  Muž Lev síce môže byť touto predstaviteľkou nežného pohlavia očarený natoľko, že ju bude chcieť úplne vlastniť, no môže sa ju pokúsiť získať aj bez formalít. Vyhrá ten, koho vôľa bude silnejšia. A nie je pravda, že to bude muž Lev, pretože žena Rak dokáže prekvapiť. Ak sa vezmú, bude to spojenie dvoch silných osobností, pričom jeho sila bude vonkajšia, svetlá, trochu okázalá a jej sila bude tajná, skrytá, no nie menej mocná.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Panna

Žena narodená v znamení Rak je ideálna manželka, on je podľa mnohých najlepší manžel. Príliš dokonalé, však? Ich vzťah sa môže rozvíjať ako v typickom romániku. Dlhé rande, prechádzky pri mesačnom svetle atď. Ona miluje všetko nežné, staromódne, on sa bude správať ako muž z romantických filmov. Žena Rak aj muž Panna sú dosť zmyselní, takže toto bude skutočná hlboká láska. Problémy môžu niekedy vzniknúť v dôsledku nerovnomerného rozloženia emocionality medzi nimi. Žena Rak je veľmi premenlivá, zdá sa, že má obavy zo svojich citov, no nie vždy to dáva najavo. Muž Panna je zdržanlivý, emocionálne pomalý. Nechápe, prečo jeho partnerka berie všetko príliš vážne.

Ako už bolo spomenuté, obaja vo všeobecnosti snívajú o manželstve. Žena Rak sa stane výbornou manželkou, ktorá bude s radosťou  riadiť domácnosť a starať sa o deti.  Muž narodený v znamení Panna bude vedieť zas zabezpečiť rodine slušný život. Rozdelenie rolí v tejto rodine je tradičné, takže sa stačí držať zvolenej cesty, a bude všetko skvelé.

Je nepravdepodobné, že v manželstve medzi ženou Rakom a mužom Pannou dôjde k veľkým hádkam a konfliktom – žena Rak môže upokojiť akýkoľvek škandál, ale muž Panna urobí všetko potrebné, aby nedošlo k škandálu.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Váhy

Muž narodený v znamení Váhy a žena Rak milujú obaja lásku. No každý iným spôsobom. Ich vzťah bude nežný, pretože obaja sú skutoční romantici. Jej hĺbavá introvertná povaha bude vyvážená jeho ľahkou náturou hľadajúcou harmóniu vo vonkajšou svete. Muž Váhy miluje všetko krásne  a harmonické. Obaja sú vo vzťahu k sebe veľmi taktní a navzájom sa rešpektujú.

Možno by obaja chceli mať aktívnejšieho (muž Váhy) a serióznejšieho, spoľahlivejšieho (žena Rak) partnera, no keďže sú zaľúbení, snažia sa to, čo im chýba, vidieť jeden na druhom. Ak je ich láska silná, potom sa im to dokonca podarí. Je však vysoká pravdepodobnosť, že to nebude trvať dlho.

Ak sa vezmú, potom budú klady a zápory ich manželského života približne rovnaké ako vo vzťahu pred manželstvom. Budú sa zaujímať jeden o druhého a navzájom sa milovať, ale je nepravdepodobné, že si budú vedieť zorganizovať svoj život tak, aby sa cítili pohodlne. Taktiež žene Rak a mužovi Váhy bude chýbať elán, energia – obaja budú potrebovať vonkajšiu podporu.

Žena Rak sa stane klasickou manželkou: dobrou gazdinkou a jemnou starostlivou matkou. Muž Váhy však pre ňu nebude celkom ideálnym manželom, po akom túži a sníva. Je len na nej, či sa s týmto faktom zmieri.

Kompatibilita – 94 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Škorpión

Spojenie nežnej ženy Rak a vášnivého muža Škorpióna bude zaujímavé. Obom môže chýbať zlatá stredná cesta, na ktorej by sa stretli a pochopili svoju rozdielnosť. Napriek tomu sa budú milovať bez absolútneho pochopenia. Jeho hlboká emocionalita bude nasledovať jej sentimentálnu túžbu. Ich láska bude skutočne krásna: žena Rak do nej vnesie pokoj, zmyselnosť, starostlivosť a náklonnosť a muž Škorpión rozdúcha vášeň a urobí všetko pre to, aby sa cítila milovaná a najžiadanejšia. Naozaj vedia, čo je láska, a nič materiálne ich v skutočnosti nezaujíma. Aj keď na druhej strane obaja zbožňujú drahé darčeky – samozrejme ako prejav veľkej lásky.

Žena Rak a muž Škorpión dokážu vytvoriť dlhodobý vzťah, o ktorý sa budú spoločne starať. Môžu vytvoriť ideálnu rodinu, o ktorú sa bude snažiť najmä žena Rak. Urobí všetko, ak nie ešte viac, aby sa jej manžel cítil čo najlepšie. Muž Škorpión ocení jej lojalitu a túžbu chrániť seba a svojich blízkych. Jedným so záporných aspektov môže byť, že obom bude chýbať racionalita a triezva vypočítavosť: len na láske sa rodina postaviť nedá – ale to si obaja, samozrejme, nepriznajú.

Hlavné slovo v ich rodine bude mať láska a emócie, ktoré často ustúpia zdravému rozumu. Niekedy by obaja potrebovali triezvy nadhľad a nebrať samých seba vážne. Žena Rak po čase môže vyhorieť a bude hľadať na svojom manželovi chyby, ktoré jej predtým nevadili. A bude jej chýbať najmä spomínaná racionalita.

Kompatibilita – 91 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Strelec

Títo dvaja sú nezlučiteľní. Kým žena Rak túži usadiť sa a mať deti, muž Strelec len začína žiť slobodumilujúci mladícky život. Aj keď sa táto príslušníčka slabšieho pohlavia bude silou mocou snažiť k sebe pripútať muža Strelca, bude pravdepodobne neúspešná. Podstatou muža Strelca je, že ho nemožno zviazať, sloboda je to, čo najviac miluje. Žena Rak chce mať stabilný vzťah (hoci ona sama sa vyznačuje mimoriadne nestabilnou psychikou) a pre muža Strelca sa „stabilný vzťah“ rovná „reťazi“. Nenávidí všetko, čo mu zväzuje ruky.

Muž narodený v tomto znamení potrebuje mať každý deň nejaké nové vzrušenie. Inak sa čoskoro začne nudiť. Jeho partnerka zas očakáva pokojnejšieho a spoľahlivejšieho partnera. Môžu sa snažiť nadviazať a udržiavať vzťah, ak je medzi nimi silné puto lásky, ale bude to pre nich veľmi ťažké. Určite sa to nezaobíde bez toho, aby si navzájom neublížili. No netreba sa vzdávať. Láska dokáže zázraky a tí dvaja si môžu nájsť nakoniec k sebe cestu a vytvoriť trvalejší vzťah.

Ak žena narodená v znamení Rak vynaloží dostatok úsilia, môžu sa dokonca i vziať. Faktom je, že muž Strelec sa kategoricky nechce viazať žiadnymi zväzkami, najmä nie manželstvom. Miluje slobodu vo všetkom, aj vo vzťahoch. Tomu však nebráni žiť s jednou ženou a viesť s ňou spoločnú domácnosť, no nie je to jeho cieľom a niekedy veľmi silno zatúži po zmene. Žena Rak môže byť zas v takomto manželstve nešťastná, pretože je vnímavá a cíti že jej manžel rodinu nepotrebuje ako ona. Cíti, že nepotrebuje ani ju.

Kompatibilita – 70 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Kozorožec

Zvláštnosťou tohto vzťahu je, že napriek tomu, že sa milujú, utekajú jeden pred druhým. Ich povahy sú úplne odlišné. Vzťah ženy Rak a muža Kozorožec je vzťahom skutočnej ženy a skutočného muža. Ona je nežná, mäkká a poddajná, on je spoľahlivá skala. Muž Kozorožec ju očarí svojou vážnosťou, odhodlaním – nebojí sa pri ňom ničoho, cíti sa bezpečne, a to je pre predstaviteľov znamenia Raka to najdôležitejšie. Navyše v ňom nájde aj chápavého a verného spoločníka, občas emotívneho, ale takmer vždy nepochopiteľného.

Keďže majú málo spoločného, dlho si budú k sebe hľadať cestu. Sú to úplné protiklady. No nakoniec výsledok ich hľadania stojí za to. Romantický vzťah ženy Raka a muža Kozorožca je klasický a môže byť príkladom pre ostatné páry. Žena Rak bude srdcom ich vzťahu a bude zodpovedná za emocionálne pozadie, keďže muž Kozorožec nie je schopný navonok prejaviť svoje city a nevyzná sa ani v jej emóciách. Za to sa postará o ideálne podmienky na to, aby ich láska rástla a silnela.

Ak sa vezmú (čo je veľmi pravdepodobné), budú mať ideálnu rodinu. Žena Rak bude môcť vytvoriť z ich domu teplé hniezdočko lásky podľa svojich predstáv, zatiaľ čo muž Kozorožec zarába peniaze, aby zabezpečil rodine všetko potrebné. Ich úlohy budú rozdelené prirodzeným spôsobom, pretože ona je ideálna manželka a on je stopercentný manžel.

Práve v rodinných vzťahoch sa obaja budú môcť čo najúplnejšie realizovať, pretože znamenia Raka a Kozorožca potrebujú rodinné šťastie a profesionálny úspech. Ten vďaka stabilnej a a šťastnej rodine dosiahnu omnoho ľahšie.

Kompatibilita – 96 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Vodnár

Žena Rak a muž Vodnár chápu lásku každý trochu inak. Pre ňu je láska úzke spojenie dvoch ľudí, ktorým na sebe záleží. Prejavuje sa najmä starostlivosťou a jej výsledným cieľom je založenie rodiny. Muž narodený v znamení zverokruhu Vodnár vníma lásku ako spojenie dvoch slobodných osobností, ktoré sú spolu len šťastné. Určite musia byť priateľmi – teda správať sa k sebe už nie ako muž k žene, ale ako človek k človeku.

Zjednodušene povedané, žena Rak hľadá ochranu a rodinný prístav. Hľadá muža, ktorý v nej vidí ženu. Zatiaľ čo muž Vodnár hľadá zaujímavú osobnosť a je mu dokonca jedno, akého pohlavia bude. Vyzerá to tak, že to budú mať spolu naozaj ťažké, aj keď sa to zo začiatku tak javiť nemusí. Žena Rak sa v ňom môže snažiť prebudiť skutočne mužské vlastnosti a muž Vodnár sa v nej bude snažiť nájsť zaujímavú osobnosť, ktorá v nej naozaj existuje, ale často o nej samotná predstaviteľka Raka netuší.

V tomto vzťahu celkovo môže chýbať hlboká láska, ktorej deficit pocíti najmä žena Rak. Chcela by mať totiž tradičnú rodinu, v ktorej je manžel živiteľom, ochrancom, hlavou rodiny a ona poslušnou manželkou a strážcom rodinného krbu. Muž Vodnár sa ale väčšinou takouto predstavou nenadchne, rád by videl svoju manželku ako priateľku. Vo všeobecnosti sú ich názory na rodinný život veľmi odlišné a na udržanie manželstva budú musieť vynaložiť veľa úsilia.

Ak sa navzájom skutočne milujú, pravdepodobne budú schopní nájsť kompromis, no zrejme to nebude vyhovovať ani jednému.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Rak a muž Ryby

Obaja patria k vodnému živlu, takže rozumejú jeden druhému. Vzťah ženy Rak a muža Ryby bude romantický, hlboký a zaujímavý. Pre ňu aj pre neho je láska zmyslom života. Obaja sú pohltení vlastným citovým svetom a prežívaním emócií. Napriek tejto podobnosti bude medzi nimi veľa rozporov, pretože obaja sú zložité povahy a len tak ľahko sa neotvoria jeden druhému.

Žena Rak bude neustále vyžadovať od svojho partnera ochranu a starostlivosť – muž Ryba nepatrí k tým, ktorí sú zvyknutí niekoho ochraňovať. Skôr sa môže zľaknúť  očakávaní svojej partnerky. Taktiež bude potrebovať praktickú pomoc, ktorú mu ani jeho milovaná predstaviteľka znamenia Rak nedokáže poskytnúť. Budú sa musieť naučiť trpezlivosti a zodpovednosti, aby svoje problémy neprehadzovali na partnera, ale aby prevzali zodpovednosť a vyriešili ich sami.

Ak sa zoberú, bude to len z lásky. Napriek tomu, že muž Ryba nie je vzorný manžel, ich manželstvo bude celkom fungovať. Samozrejme, každú chvíľu môžu čeliť problémom, ktoré sa netýkajú emocionálnej sféry, ale napríklad materiálnej. No láska bude silnejšia. Ich deti dostanú množstvo pozornosti a podpory ich talentov. Predstavitelia živlu vody celkovo venujú svojim deťom veľa energie a času, pretože v nich vidia svoje pokračovanie. Ich svetonázor, predstava výchovy a dokonca aj koníčky sú do značnej miery rovnaké, takže žena narodená v znamení Rak a muž Ryby môžu vytvoriť mimoriadne silnú a stabilnú rodinu.

Kompatibilita – 90 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Lev

Toto znamenie elementu ohňa si nevie predstaviť svoj život bez lásky. Zamilovaný Lev sa celkom zameria na objekt lásky a zabúda na všetko, čo je okolo neho. Príslušníci tohto znamenia zverokruhu veria, že je to navždy a zakaždým ide o tú pravú či pravého. Lev potrebuje obdiv, komplimenty, darčeky. Stáva sa večným romantikom milujúcim prekvapenia.

O ľudí narodených v znamení zverokruhu Lev sa treba starať celý život, čím sa na neurčito predlžuje obdobie sladkého dvorenia. Potom zostanú verní a prejavia tie najlepšie charakterové vlastnosti. Po založení rodiny stanovujú pravidlá práve oni. Lev vyžaduje plnenie svojich požiadaviek, preberá zodpovednosť za všetkých členov rodiny a takmer vždy hrá toto znamenie v rodine úlohu diktátora, ktorého musia všetci  poslúchať.

Žena Lev potrebuje podporu, materiálne bohatstvo, aby sa cítila chránená pred chudobou a ponížením. Rozkvitá v pohodlí. Treba ju rozmaznávať a zabávať. Detská úprimnosť pri prejavovaní citov z nej robí úžasnú milenku. Vzťah s ňou je vždy plný živých dojmov a dobrodružstiev. Muž Lev miluje riziko a vzrušenie, je pripravený experimentovať v intimite a miluje lásku. Keď je zaľúbený, je pripravený na veľké gestá a nečakané činy.

Vzťah medzi dvoma Levmi je ako divadlo. Spojenie kráľa a kráľovnej. Obaja milujú lásku a seba až príliš. Žena Lev v mužovi Lev vidí svoju mužskú verziu. Ten pohľad ju očarí a uchváti. Muž Lev to vníma rovnako, preto ich cit bude dosť  intenzívny a veľmi skoro sa do seba zamilujú. Takáto podobnosť však môže spôsobiť problémy: Nezvládnu svoj egoizmus a budú medzi sebou súťažiť, kto z nich je úžasnejší. Muž narodený v znamení Lev a rovnako aj žena Levica sú príliš tvrdohlaví a ani jeden z nich neustúpi. Pravdepodobne budú potrebovať niekoho iného, ​​kto bude schopný vyriešiť ich problémy.

Ak sa vezmú dvaja príslušníci narodení v znamení Lev, vytvoria taliansku rodinu plnú okázalých scén. Hádky, hlasné rozhovory, smiech, plač budú na dennom poriadku. Obaja sú zvyknutí vyjadrovať svoje názory hlučne, ale priamo. Táto skutočnosť má aj pozitívnu stránku. Aspoň v sebe nebudú dusiť problémy a budú sa ich snažiť vyriešiť okamžite.

Napriek častým hádkam a stretom (opäť kvôli ich spoločnému vášnivému temperamentu) môže byť ich rodinný zväzok veľmi silný. Po hlasnej hádke totiž dôjde k hlasnému zmiereniu – vtedy pochopia, že sú pre seba stvorení. Problémy v rodinnom živote môžu nastať, keď jeden z manželov musí kvôli partnerovi obetovať vlastné záujmy. Napríklad, ak sa jeden z nich musí presťahovať, pretože manžel alebo manželka si našli dobrú prácu v inom meste. Keďže Levy  nie sú zvyknuté podriaďovať sa, bude to pre jedného z nich ťažké. Ale ak sa dokážu naučiť ustupovať, ich manželstvo môže byť veľmi dlhé a príjemné.

Kompatibilita – 87 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Baran

Obaja vedia, čo chcú. Preto dlho neváhajú, či byť spolu alebo nie. Žena Lev a muž Baran sa do seba okamžite zamilujú. Najskôr vzplanie on, no ona ho hneď nasleduje. Ich láska bude vášnivá, jasná a veľmi impulzívna. Bude tu miesto pre všetky odtiene pocitov a emócií a budú ich môcť prejaviť tak otvorene, ako by to nedokázali s inými partnermi. Ak porovnáme povahu Barana a Leva, potom ich spoločným impulzom je iskra, z ktorej všetko začína. A táto iskra vytvára rovnomerný jasný plameň, ktorý sa rozhorí pomaly, ale vydrží horieť dlho.

Muž Baran s najväčšou pravdepodobnosťou iniciuje zoznámenie – nič ho nestojí urobiť prvý krok (a dokonca tisíc ďalších, pretože miluje výzvy) a žena Lev sa postará o to, aby sa ich city stali silnejšími, trvalými a nežnými. Keďže táto príslušníčka nežného pohlavia túži po pozornosti a hýčkaní, nájde v mužovi Baran ideálneho partnera, ktorý ju bude rozmaznávať.

Ak je ich vzťah dostatočne pevný a zaujímavý, manželstvo uzavrú pomerne rýchlo. Muž narodený v znamení Baran bude vášnivo túžiť svoju milovanú vlastniť, preto trvá na formalizácii vzťahu. Žena Lev sa tiež nebráni tomu, aby dostala ďalšie potvrdenie, že je milovaná a bude milovať navždy. Deti v manželstve budú obklopené pozornosťou – niekedy až nadmernou. Nikdy sa však so svojimi rodičmi nebudú nudiť.

Možno obom po čase, keď upadne zamilovanosť,  bude v manželstve chýbať určitá emocionálna stabilita, ale to by sa vekom malo stratiť. Takisto žena Lev bude chcieť niekedy viesť rodinu a môžu preto nastať konflikty, ktoré však ich lásku len posilnia a posunú na inú úroveň.

Kompatibilita – 99 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Býk

Vzťah medzi ženou narodenou v znamení Lev a mužom Býkom nebude celkom jednoduchý a ideálny. On ju priťahuje svojou emocionálnou zdržanlivosťou a vonkajším pokojom. Muža Býka zas fascinuje jej osobnosť. Žena Lev  vie, ako zapôsobiť najmä na toho, kto ju zaujme. Málokto odolá jej šarmu. Jedna vec ju však znepokojuje: jeho zmyselná nepreniknuteľnosť. Zdá sa, že čím viac sa ona snaží preniknúť do jeho duše a myšlienok, tým viac sa vzpiera a tým vyššia je medzi nimi stena (samozrejme, obrazne povedané).

Ak sa medzi nimi vytvorí romantický vzťah, potom obaja zvyčajne cítia, že stále je medzi nimi niečo nepreniknuteľné. Takisto sa necítia uvoľnení a sami sebou. Žena narodená v znamení zverokruhu Lev sa musí stále kontrolovať, aby nechtiac nezranila tohto neprístupného muža, a muž Býk je v strehu, lebo sa bojí odhalenia. Neznáša tiež jej teatrálne výstupy, ktoré považuje za zbytočné a nezmyselné.

Manželstvo muža Býka a ženy Lev bude od začiatku zápasiť s problémami a bude ťažké ho udržať pohromade. No napriek tomu to môže fungovať. Žena Lev môže byť ideálnou gazdinkou a muž Býk si veľmi cení pohodlie a útulnosť ich spoločného domova. On sám bude tiež dobrým manželom: pracovitý a starostlivý, hoci od neho nemožno očakávať jasné emócie a hlučné prejavy pocitov. Toto bude žene Lev veľmi chýbať a bude si myslieť, že je nemilovaná.

Z hľadiska rozdelenia rodinných rolí je tento zväzok ideálny, ale manželia pravdepodobne nebudú spolu vychádzať. Môže za to z časti nezlučiteľnosť ich temperamentov. Ona si chce všetko vyjasniť a riešiť, on sa chce uzavrieť do seba, aby mal od všetkých pokoj, no uteká najmä pred svojou drahou Levicou.

Kompatibilita – 91 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Blíženec

Tento pár sa môže pochváliť tým, že spolu nájdu východisko z každej situácie: vďaka nevyčerpateľnému nadšeniu ženy Lev a výborným nápadom muža Blíženca. Levicu očarí svojim zdanlivo nedosiahnuteľným šarmom, ale jej neodolá. Žena narodená v znamení zverokruhu Lev je zvyknutá dostať to, čo chce, pretože hlavnou charakteristikou znamenia Leva je všadeprítomná láska, schopná robiť zázraky. Jedným z týchto zázrakov bude ich spojenie: ženy Lev a muža Blíženec. Neustále bude pred ňou unikať a ona, rozohnená, ho bude vášnivo prenasledovať. Tento pár zažije toľko rozchodov a opätovných vzplanutí , že sa to nebude dať už spočítať.

Muž narodený v znamení Blíženec je prirodzene prefíkaný a aj keď to tak nebude navonok vyzerať, presne dostane ženu Lev tam, kde chce. Takýto vývoj udalostí predvídal a naplánoval vopred, pričom svojimi zmiznutiami podnietil najmä jej milostný zápal. Obaja sa vzájomne dopĺňajú: žena Lev je vášnivá, on je éterický. Ona je zameraná na jediný cieľ, muž Blíženec je nestály a nedokáže sa sústrediť na jednu vec. Vzťah ženy Lev a muža Blíženec bude všetko, len nie rutinný. Nudiť sa spolu určite nebudú. Keďže obaja neznášajú rutinu a stagnáciu na jednom mieste, ich vzájomná láska ich bude napĺňať a môže vďaka tomu silnieť a vydržať dlho.

Manželstvo medzi ženou Lev a mužom Blíženec môže byť celkom úspešné: ona je vzorná hostiteľka a kreatívna žena, on intelektuál, ktorý si vie nájsť cestu takmer ku každému. V ich rodine zavládne atmosféra lásky a porozumenia, pretože žena Lev aj muž Blíženec si vážia jednoduchý a trvalý vzťah. Práve žena narodená v znamení Lev je jedna z mála, ktorá dokáže k sebe pripútať tohto prelietavého muža doteraz úspešne unikajúceho všetkým záväzkom.

Kompatibilita – 68 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Rak

Spojenie týchto dvoch je spojenie ohňa a vody. Je teda veľký predpoklad, že tento vzťah bude zmyselný a horúci, no nie jednoduchý. Žena narodená v znamení Lev hľadá vo vzťahu celkom odlišnú vec, akú hľadá muž Rak. Ona potrebuje otvorené a jasné pocity. On zas vyžaduje hĺbku a nehu. Muž Rak je naladený na intímnejšie vzťahy, keďže veľmi ťažko sa druhým otvára, ak sa už zamiluje, berie vzťah veľmi vážne. Pre ženu Leva nie je až také dôležité cítiť hlboké duchovné spojenie, skôr potrebuje intenzívne emócie, ktoré ju k jej partnerovi priťahujú.  A samozrejme vyžaduje i vášeň, ktorá by nemala chýbať ani v posteli.

Ich rozdielne vnímanie lásky im bráni pochopiť jeden druhého. Hoci snaha a záujem obom nechýba. Spoločné majú však to, že muž Rak i žena Lev sa skôr riadia citmi ako rozumom. Preto v tomto milostnom romániku nebude chýbať romantika, v ktorej sa obaja nájdu. Medzi nimi dvoma to skôr vyzerá na dlhé randenie alebo nezáväzný flirt. V prípade vážnejšieho vzťahu sa musí žena Lev i muž Rak viac snažiť.

Ak títo dvaja uzavrú manželstvo, môže sa im podariť prežiť pekný spoločný život. Stále však budú mať problémy spojené s odlišnými očakávaniami. Muž Rak je vynikajúci manžel a otec. Je rodinne založený, no chýbajú mu vlastnosti, ktoré od neho jeho partnerka očakáva ako od muža. Nie je príliš tvrdý a praktický a zarábanie peňazí zvyčajne nie je zahrnuté v jeho rebríčku hodnôt. Žena Lev je naopak náročná, vyžaduje luxus a hýčkanie. Chce od svojho manžela, aby sa o ňu postaral a rodinu dobre finančne zabezpečil.

Kompatibilita – 71 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Panna

Opäť ide o spojenie dvoch protikladov. Ona je vášnivá, on chladný. No i tu však platí, že protiklady sa priťahujú. Láska medzi ženou narodenou v znamení Lev a mužom Panna nezačne okamžite: najmä jemu bude trvať dlho, kým sa na ňu pozrie a pochopí, že k tejto bystrej a asertívnej žene niečo cíti. Muž Panna sa zvyčajne bojí silných pocitov: považuje nadmerné emócie za príčinu všetkých problémov a ona to vo svojich prejavoch rada preháňa.

Postupne sa však môžu po čase zblížiť. Muž Panna sa vďaka ohnivej povahe Levice začne meniť na príjemného človeka. Dokonca v sebe objaví stránku, o ktorej pred stretnutím s touto energickou ženou netušil. Žena Lev mu ukáže, čo je láska. Je pozorná a presne vie, čo na neho platí. Vie to tak dobre, že dokonca tento zvyčajne opatrný muž, si prestane dávať pozor, aby sa nepopálil. Levica dávkuje svoje emócie postupne a obdivuje jeho vyrovnanosť a praktickosť – čo jej zjavne chýba.

Ich ľúbostný vzťah môže byť veľmi krásny. No obaja by nemali zabudnúť, akí sú rozdielni. Ak sa budú držať zlatej strednej cesty, dbať, aby partnera nezranili a tolerovať odlišnosť jeden druhého, môžu to dotiahnuť ďaleko. Ďalším rizikom môže byť, že žena Lev stratí trpezlivosť a budú jej chýbať emócie, ktoré by dostala od vášnivejšieho partnera.

Ak sa muž narodený v znamení zverokruhu Panna a žena Lev zosobášia, ich manželstvo bude dlhé. Hlavne kvôli tomu, že muž Panna v zásade neinklinuje ku krátkodobým vzťahom a ak hovoríme o manželstve, tak jeho rozhodnutie založiť si rodinu bude veľmi, veľmi vyrovnané. Žena Lev je, samozrejme, emotívnejšia, no i pre ňu je rodina vážna a dlhodobá záležitosť. Aj keď bude do vzťahu s chladným a drsným partnerom vynakladať dosť veľa úsilia, ešte stále bude mať dosť energie.

Žena Lev vie byť vzornou manželkou, no stále bude vyhľadávať spoločnosť, kde by vynikala. Muž Panna sa stane vynikajúcim manželom: pracovitým a serióznym, schopným naplánovať si život na ďalšie roky. Možno sa s ním niekedy bude trochu nudiť, ale to nie je dôvod na prerušenie takého silného a stabilného vzťahu.

Kompatibilita – 86 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Váhy

Muž narodený v znamení Váhy a žena Lev sú dostatočne odlišní, aby upútali pozornosť toho druhého a zase dosť podobní na to, aby mohli spolu úspešne fungovať. Vzťah medzi týmito dvoma bude celkom harmonický. Venuša a Slnko, ktoré vládnu znameniam Leva a Váh, dodajú tomuto páru lásku a porozumenie, náklonnosť a nehu. Žena Lev môže byť niekedy príliš netrpezlivá, ale muž Váhy ju vždy dokáže upokojiť. Na druhej strane, muž Váh potrebuje vášnivejšiu, rozhodnejšiu partnerku, pretože sám často trpí svojou nerozhodnosťou. Pomôže mu urobiť konkrétny krok, keď si už vybral smer a postrčí ho, keď to bude potrebovať.

Muž Panna ju zas dokáže uvoľniť, upokojiť a vyriešiť konflikt, ak je treba. Hádky v tejto dvojici budú minimálne, pretože muž Váh veľmi trpí na akúkoľvek disharmóniu, najmä na disharmóniu vo vzťahoch, takže sa bude snažiť konfliktom predchádzať.

Manželstvo bude s najväčšou pravdepodobnosťou iniciovať muž narodený v znamení Váhy. Vďaka vplyvu Venuše je presvedčený, že vzťah treba formalizovať. Viac ako žena Lev sníva o samotnom obrade a o tom, čo bude po ňom – ​​o šťastnom rodinnom živote. Muž Váhy je pripravený urobiť všetko pre to, aby jeho manželstvo bolo dlhé a pevné.

Žena Lev bude vynikajúcou hostiteľkou: dom bude žiariť čistotou a bude vkusne zariadený. Príslušníčka tohto znamenia je tiež veľmi kreatívna v dizajne interiéru. Obaja milujú umenie, hudbu a krásno, takže čo sa týka vkusu, budú si veľmi rozumieť. Ich deti budú mať dostatok pozornosti, nehy a lásky. Rodičia vynaložia maximálne úsilie, aby podporovali ich prirodzený talent.

Kompatibilita – 79 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Škorpión

Ženu Lev a muža Škorpióna čaká veľmi zaujímavý, hlboký a intenzívny vzťah. Obaja sú vášniví, impulzívni a emotívni. Žena Lev miluje byť pre svojho partnera jediná a muž Škorpión urobí všetko pre to, aby tento pocit zažívala neustále. Obklopí ju starostlivosťou a pozornosťou, stane sa pre neho zdrojom energie – a to nielen emocionálnej. Problémy môžu nastať kvôli tomu, že žena narodená v znamení zverokruhu Lev a muž Škorpión hľadajú v láske rôzne veci. Ona chce obdiv a pozornosť, on hĺbku a vášeň.

Muž Škorpión môže byť časom sklamaný túžbou svojej milovanej po vonkajšom lesku. Žena Lev očarená pozlátkou totiž často prehliada skutočné bohatstvo, ktoré sa skrýva v srdci muža Škorpióna. Jej zas môže vadiť prílišná izolácia jej partnera od spoločnosti. A taktiež jeho hrdosť a prehnaná žiarlivosť ženu Lev privádza do šialenstva. Ak sú ich city veľmi silné, napriek rozdielom si dokážu poradiť s čímkoľvek. Obaja sú veľmi bystré osobnosti, môžu mať spoločné záľuby, najmä v oblasti umenia a športu.

V prípade týchto dvoch nečakajte pokojné manželstvo. Muž Škorpión aj žena Lev majú výbušnú povahu, takže nuda to nebude. Môžu sa tiež často prieť, kto v rodine bude rozhodovať o dôležitých veciach. Čo sa týka spoločných financií, žena Lev dokáže byť vynikajúcou manželkou: je veľmi hospodárna a vie, ako správne rozdeľovať materiálne zdroje. Muž Škorpión nie je najpragmatickejší manžel na svete, ale urobí všetko preto, aby jeho rodine nič nechýbalo. Ak im to bude klapať aj po sexuálnej stránke ( čo s veľkou pravdepodobnosťou bude), môže ich čakať dlhé manželstvo.

Kompatibilita – 98 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Strelec

Obaja sú nezávislí, bystrí a sú si v mnohom veľmi podobní. Vzťah medzi ženou Lev a mužom Strelcom prebieha bez väčších problémov. Dokonale si rozumejú, preto si nerobia zbytočné ilúzie. Obaja sú aktívni – fyzicky aj emocionálne, takže sa spolu určite nudiť nebudú. Ona ho očarí svojou elegantnou zmyselnosťou, on rozšíri jej obzory o svete a o nej samej. Spolu sú schopní akéhokoľvek dobrodružstva, pretože milujú riziko a nové zážitky.

Problémy nastanú vtedy, keď si uvedomia, že sú obaja dosť veľkí egoisti. Levica môže zatúžiť po pokojnejšej partnerovej povahe, ktorá by ju občas skrotila. Muž Strelec môže tiež snívať o menej komplikovanom dievčati, ktoré nevyžaduje toľko pozornosti ako žena narodená v znamení Lev. Tieto problémy môže preklenúť iba silná láska, inak budú večne nespokojní. Veď nenadarmo sa hovorí, že láska je slepá.

Ak uzavrú manželstvo, s najväčšou pravdepodobnosťou sa im ho podarí udržať dlho. Obaja berú rodinné väzby vážne a zodpovedne, takže zriedkavé konflikty a hádky neovplyvnia ich túžbu byť spolu. V ich dome zavládne príjemná atmosféra: obaja milujú, keď sa môžu vrátiť zo svojich dobrodružných ciest do teplého prístavu ich lásky. Deti ženy Lev a muža Strelec budú vyrastať obklopení pozornosťou. Rodičia budú všemožne ich talenty podporovať. Najmä žena Lev je schopná venovať celý svoj život svojim deťom. Muž Strelec zas bude nadšený, že sa môže so svojimi deťmi podeliť o zážitky a životné skúsenosti.

Kompatibilita – 90 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Kozorožec

Vzťah ženy Lev a muža Kozorožca je plný vášne a komplikácií. Po prvé,  ona je vášnivá a objekt svojej lásky túži vlastniť. On je chladný a zaujatý najmä sám sebou, uzavretý a nedôverčivý. Svoje vnútro dobre skrýva aj sám pred sebou. Muž narodený v znamení Kozorožec sa potrebuje ovládať a mať pod kontrolou všetky svoje emócie. Na svoje okolie, i na ženu Lev pôsobí arogantným a chladným dojmom. Bude trvať dlho, kým v ňom spozná zraniteľnú, sentimentálnu povahu, ktorá sa skrýva za touto škrupinou nedôvery a skepticizmu.

Ich vzťah môže byť takmer dokonalý. No musia prelomiť počiatočné bariéry a začať si dôverovať. Žena Lev nebude naň žiarliť kvôli každej sukni a nebude v napätí, že je v jeho živote aj iná žena.  A muž Kozorožec si dovolí byť vedľa nej nežný a mäkký. Ich láska bude dlhá a silná: žena narodená v znamení zverokruhu Lev ani muž Kozorožec nevyhľadávajú krátke známosti. Ak sa tento naoko chladný muž raz svojej milovanej otvorí a začne jej dôverovať, bude to preň na veľmi dlho, ak nie do konca jeho života.

Muž Kozorožec patrí medzi mužov, ktorí berú manželstvo veľmi vážne. Nebude robiť neuvážené rozhodnutia, a tak ho bude musieť žena Lev veľmi opatrne viesť k tomu, aby sa vzali. Neakceptuje žiadny tlak. Na myšlienku svadby musí prísť sám. Našťastie sa žena Lev vie správať jemne a múdro, ak potrebuje dosiahnuť svoje. Inak by jeho srdce nikdy nezískala.

V rodinnom živote sa títo dvaja dopĺňajú: muž narodený v znamení Kozorožec je prísny, chladný , ona je naopak ozdobou každej spoločnosti. Žena Lev robí svojmu manželovi veľkú službu a predstavuje ho rôznym ľuďom, pretože sám to kvôli svojej uzavretej povahe nedokáže. Muž Kozorožec so svojou zdržanlivosťou potrebuje takúto reklamu. Je to úžasný manžel, ktorý rodine poskytuje všetko potrebné, a ona je manželkou, ktorá napĺňa manželstvo láskou a zvláštnou citovou silou, vďaka ktorej vydrží dlhé roky. Niekedy môže tejto vášnivej žene chýbať  záujem zo strany muža Kozorožca  a pozornosť. Časom môže nadobudnúť pocit, že sa snaží iba ona a cíti sa nemilovaná. Nemusí to byť však pravda.

Kompatibilita – 76 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Vodnár

V tomto vzťahu chcú byť obaja stredobodom vesmíru. Ona je egoista, on altruista. Muž narodený v znamení Vodnár v iných ženách hľadá predovšetkým priateľku. V Levici však vidí ženu, s ktorou si dokáže predstaviť trvalejší vzťah. Medzi ženou Lev a mužom Vodnárom sa rozvinie často najnežnejšia láska, aká môže medzi dvoma ľuďmi opačného pohlavia  existovať.

Táto vášnivá žena oceňuje jeho oddanosť a on je jeden z mála, ktorý jej dokáže túto oddanosť venovať. Ona mu to opláca svojou pozornosťou a láskou. V tejto dvojici sú úlohy rozdelené tak, že žena Lev žiari a muž Vodnár odráža jej svetlo. A zväčša sú obaja šťastní a spokojní. Ani jeden nemusí zo seba robiť toho, kým nie je. Môžu byť sami sebou a toto je jasný dôkaz toho, že ide o zdravý vzťah.

Ak sa vezmú, ich manželstvo môže trvať dlho. Žena narodená v znamení Lev a muž Vodnár, napriek výraznému rozdielu v temperamente, sú k sebe veľmi príjemní a tolerantní. Nebudú sa navzájom nudiť, pretože muž Vodnár bude chcieť často tráviť čas sám so svojimi koníčkami, alebo s rovnako zmýšľajúcimi priateľmi (ktorých má mimochodom milión) a žena Lev to bude môcť využiť. Bude mať čas na zoznámenie sa s potenciálnymi novými obdivovateľmi. Stále je veľmi ješitná a potrebuje mať okolo seba pozornosť. Keď sa večer opäť stretnú v spoločnej posteli, pochopia, ako si chýbali.

Muž Vodnár niekedy zatúži po slobode, čo môže ohroziť ich manželstvo. Ak je ich láska pevná, rozchod môže ešte viac rozdúchať plameň ich lásky, z ktorej bude ich manželstvo silnieť.

Kompatibilita – 97 %

Partnerský horoskop žena Lev a muž Ryby

V prípade týchto dvoch znamení ide takisto o spojenie odlišných osobností. Ona je vášnivá a odvážna, on je bojazlivý a nežný.  Vzťah medzi ženou Lev a mužom Ryby bude komplikovaný, ale zaujímavý. Žena narodená v znamení Lev zažije pri tomto mužovi to, čo sa jej pri iných znameniach takmer nikdy nestáva. Muž Ryby totiž dokáže odolať jej šarmu, a keďže je zvyknutá na veľkú pozornosť a svoju neodolateľnosť, ocitne sa v rozpakoch.  Ďalším zvláštnym správaním ju úplne vykoľají. Muž Ryby totiž nielenže nie je ohúrený Levicou, ale starostlivo skrýva všetky emócie( niekedy aj pred samým sebou ), sleduje a vyčkáva.

Toto správanie ju ešte viac vyprovokuje a  záhadný chlapík narodený v Rybách bude pre ňu veľkou výzvou. Žena Lev sa snaží preto dostať tomuto mužovi pod kožu a sama sa doň nakoniec môže zamilovať.

Tu sa začína ich vzťah, v ktorom sa muž Ryby cíti ako dobývaný darček a žena Lev pôsobí ako akási dobyvateľka jeho srdca. Ona, samozrejme, bude trochu sklamaná, že neprejavuje aktivitu, ktorú očakáva od svojho partnera ako od muža. No v tomto vzťahu nebude spokojný ani muž Ryby a tiež mu bude niečo chýbať. Možno rozumné praktické rady, ktoré sú jednoducho životne dôležité.

V prípade uzavretia manželstva týchto dvoch bude hlavou rodiny samozrejme Levica. Toto “slabšie“ pohlavie vezme moc do svojich rúk a úspešne povedie svojho manžela, ktorému to nebude prekážať. Muž Ryby, obdarený svetskou prefíkanosťou a múdrosťou, však vie, že v skutočnosti v pozadí svoju drahú polovičku riadi. Žena narodená v znamení Lev sa miluje predvádzať  a potrebuje obdiv okolia. Jej manžel to naopak neznáša, takže jej to dopraje. Vďaka tomu, že muž Ryby znesie čokoľvek – jeho trpezlivosť je priam anjelská – ich rodina bude silná. No svoju ruku k dielu priloží aj žena narodená v znamení Lev a to najmä vďaka jej pozoruhodnému  kuchárskemu talentu.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Panna

Znamenie zverokruhu Panna sa rada stará o svojich blízkych. Je to zemské znamenie, ktoré vyniká svojou praktickosťou. Príliš hlboké emócie však od Panny nečakajte. Je pre ňu ťažké prejaviť emócie a samota týmto ľuďom nerobí problém. Po svojom boku potrebujú sebavedomého partnera, ktorý stojí pevne na nohách.  Vie sa o nich postarať a zabezpečí jej istoty.

Mnohí využívajú ochotu Panny obetovať sa. Muž a žena tohto znamenia milujú presnosť a poriadok v partnerovi, predvídateľnosť konania, emocionalitu a rešpektujú silu. Na svoju lásku majú príliš vysoké požiadavky, ktoré splní len málokto. Preto  radšej zostávajú sami a slobodní. Panna je veľmi milá v komunikácii, ale ak chce zapôsobiť na ostatných, dokáže unavovať svojou zhovorčivosťou.

Človek narodený v znamení Panna neustále analyzuje a kontroluje ostatných, je pedantný a vyberavý, čo vytvára určité ťažkosti v spoločnom živote. Problémom môže byť tiež jeho racionálny postoj k láske, ktorý nie každému znameniu vyhovuje.  Panna vníma lásku ako pocit bezpečia a istoty, vzájomnej dôvery a tolerancie.

Muž narodený v znamení Panna a tiež žena Panna sú si navzájom tak podobní, že si jeden druhého určite všimnú. Otázne je, či dokážu vôbec k sebe navzájom cítiť lásku. Napriek tomu môžu mať vzťah.  Po prvé, obaja sú založení dosť materiálne a po druhé sú veľmi inteligentní. Budú sa jeden o druhého zaujímať. Vášeň v tomto vzťahu v žiadnom prípade nečakajte.  Postačí im komunikácia, vzájomný rešpekt a dôvera, ktorá medzi nimi vznikne najmä vďaka ich podobnosti. Keďže myslia rovnako a majú rovnaké ciele, môžu vytvoriť  dlhý a úprimný vzťah. Po čase však môže nastať nuda. Aj keď obaja milujú predvídateľnosť , vo svojom vnútri túžia po niečom výnimočnom a magickom.

V prípade týchto dvoch to bude dokonalé manželstvo. Žena a muž Panna si starostlivo naplánujú život, šetria peniaze, uzatvárajú manželstvá a dokonca aj manželské zmluvy. Mimochodom, je nepravdepodobné, že by sa žena Panna urazila, ak jej muž Panna ponúkne uzavretie takejto dohody, pretože sama dokonale chápe, že v tomto svete je potrebné sa poistiť. Dokonca sa z ekonomických dôvodov zaobídu aj bez honosnej svadby. Ich rodinný život bude čo najstabilnejší: kúpia si auto, byt, pošlú deti do prestížnej školy. Nuž, celkom nuda, ale oni už niečo vymyslia.

Kompatibilita – 75 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Baran

Ona je pozemská a on ohnivý. Keď sa spoja, dokážu prenášať hory. Alebo?

Vzťah medzi ženou v znamení Panna a mužom v znamení Baran môže byť živý, ale stabilný. Panna sa postará o stabilitu a on prinesie iskru a vášeň. Toto je spojenie Zeme a Ohňa – kreatívne, ale stabilné spojenie dvoch najsilnejších prvkov. Spolu sú títo dvaja schopní dokázať veľa. Dôležité však je, aby pochopili, že by mali byť spolu, a to nebude také ľahké.

Žena Panna sa vyznačuje nedôverčivosťou, je skeptická voči láske, takže muž narodený v znamení Baran bude musieť  tvrdo pracovať, aby si získal jej srdce, alebo teda aspoň jej dôveru. Tomu však vôbec neprekáža, keďže miluje výzvy. Tento chlapík presne vie, ako dosiahnuť vzájomné sympatie – sám sa pritom okamžite zamiluje. Problémy môžu nastať kvôli rozdielom v temperamentoch: on je pripravený na čokoľvek, ona stále len premýšľa a analyzuje situáciu. A nakoniec rozumne vyhodnotí, čomu venuje pozornosť.

Manželstvo medzi ženou v znamení Panna a mužom v znamení Baran bude silné a šťastné. Samozrejme, budú sa často hádať, pretože ani ona, ani on nie sú natoľko citliví, aby dokázali pochopiť jeden druhého. Žena narodená v znamení Panna sa postará o rodinné pohodlie a muž Baran prinesie do vzťahu vášeň. Po čase im však môže chýbať sentimentalita a duchovný rozmer vzťahu.  A tiež pochopenie a partnerov rešpekt, keďže sa nedokážu vcítiť jeden do druhého.  Nemusí to byť však celkom stratené. Po dlhých rokoch manželstva sa žena Panna a muž Baran zblížia natoľko, že sa ich vnútorné svety navzájom prepoja.

Kompatibilita – 71 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Býk

Ide o prakticky zmýšľajúcich ľudí, ktorí sa môžu dlho hľadať, kým jeden druhého objavia. No keď sa nájdu, môžu vytvoriť stabilný vzťah. Žena narodená v znamení Panna a muž Býk milujú pohodlie a materiálne zabezpečenie. Sú si veľmi podobní. Obaja neradi obetujú svoje pohodlie a pohodu, neznesú nadmerné emócie a veľmi si rozumejú i po intímnej stránke. Ich lásku však v žiadnom prípade nemožno nazvať  vášnivou. Skôr ide o stabilne horiaci plameň, ktorý sa síce pomaly rozhorí, ale zato nadlho a rovnomerne.

Muž narodený v znamení zverokruhu Býk sa s potešením postará o svoju nedostupnú a chladnú partnerku Pannu. Tejto žene totiž trvá, kým sa zamiluje. Ak vôbec. Avšak Býk má dostatok trpezlivosti a svojou nežnosťou dokáže prelomiť múry nedôverčivosti, ktoré si jeho milovaná postavila okolo seba. Jediným negatívom ich vzťahu je nedostatok samotných emócií, pred ktorými sa obaja chránia. Mali by byť otvorenejší jasným citom, pretože robia ich lásku a život samotný krajším.

Muž narodený v znamení Býk a žena Panna môžu vytvoriť dokonalé manželstvo. No presnejšie takmer dokonalé. Žena Panna sa stane vynikajúcou manželkou: hospodárnou a milujúcou svoju rodinu. Trpezlivo sa bude starať o svojho manžela a deti, nebude presadzovať svoje potreby a sťažovať sa na únavu – fyzickú aj morálnu. Muž Býk bude vynikajúci manžel: bude schopný poskytnúť rodine všetko potrebné a ešte o niečo viac. V posteli si budú rozumieť, lebo obaja vedia o telesných radovánkach veľa.

Ich rodina bude silná, ale je možné, že jemu, a po čase aj jej, bude v manželstve vždy chýbať vášeň a zmyselnosť. Môže sa stať, že ju budú hľadať mimo svoj vzťah, a to môže znamenať začiatok konca ich stabilného rodinného života.

Kompatibilita – 69 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Blíženci

Obom vládne Merkúr. Jej planéta je obdarená zdravou praktickosťou a skepticizmom, on zas disponuje taktom, komunikatívnosťou a nekomplikovanou povahou. Ak sa žena Panna a muž Blíženec milujú, nepochybne si navzájom rozšíria svoje obzory o svete a sebe samom.  Obohatia sa navzájom. Muž Blíženec sa naučí, že musí byť rozumnejší. Žena Panna si od neho „vyzdvihne“ otvorenosť  a schopnosť riešiť situácie s nadhľadom. Jeden o druhého sa budú zaujímať a pravdepodobne ich bude tiež spájať veľa spoločných koníčkov.

Vzťah týchto dvoch bude ako vzťah dvoch spriaznených duší, ktoré si rozumejú. Ani v tomto spojení však nehľadajte veľa vášne a búrlivých emócií.  Merkúr nie je príliš romantický. Vždy sa však budú mať o čom rozprávať, preto im nehrozí nuda.

Muž Blíženec sa vyznačuje určitou povrchnosťou a žena Panna tiež nepatrí medzi precitlivené príslušníčky nežnejšieho pohlavia. Ich spojeniu chýba zmyselnosť a spomínaná vášeň. Obaja si  z toho však hlavu robiť nebudú. Problémy môžu nastať vtedy , ak muž Blíženec zatúži po zmene, pretože neznáša stereotyp.

Ak sa vezmú, môžu si vybudovať silnú rodinu. Veľkým plusom je, že obaja – žena Panna aj muž Blíženec – dokážu dať emócie do úzadia a riadia sa skôr rozumom. Spoločne môžu diskutovať o dôležitých otázkach týkajúcich sa ich manželstva, robiť dôležité rozhodnutia. Žena Panna sa bude snažiť o maximálnu stabilitu, ale muž Blíženec túto stabilitu bude podkopávať.  Nemôže si jednoducho pomôcť. Takto funguje. Muž narodený v znamení zverokruhu Blíženec potrebuje len nové svieže dojmy, pretože neznáša rutinu.

Tu môže dôjsť ku konfliktu medzi nimi a kvalita ich rodinného života závisí od toho, ako pozorne si všímajú potreby toho druhého. Čo sa týka ich spoločných potomkov,  budú vyrastať v prostredí, kde sa ich inteligencia môže rozvíjať naplno. Otec i mama ich budú učiť, ako myslieť a ako využiť svoje poznatky a vyťažiť zo života vždy to najlepšie.

Kompatibilita – 75 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Rak

Dokonalý vzťah? Spojenie medzi predstaviteľmi zemských a vodných prvkov sa vyznačuje mimoriadnou hĺbkou a nežnosťou. Zdá sa, že partneri, ktorí sa v nich nachádzajú, sú jeden pre druhého stvorení. Žena narodená v znamení zverokruhu Panna  disponuje sebadisciplínou, inteligenciou a stálosťou citov. A práve takú partnerku muž narodený v znamení Rak potrebuje. Hľadá totiž starostlivosť a stabilitu.

Dá sa povedať, že ich láska bude niekedy pripomínať vzťah medzi matkou a synom, avšak muž Rak zväčša v každom vzťahu vždy zastáva pozíciu syna a vzťahy so ženou Pannou v tomto smere pravdepodobne nebudú iné. Môže sa stať jeho vernou družkou, ale bude jej chýbať chlapská rozhodnosť. Muž Rak zas niekedy zatúži po väčších prejavoch emócií a môže mu prekážať partnerkina upätosť a chlad. Je na nich, do akej miery tieto rozdiely dokážu tolerovať. Možné problémy môžu napraviť prostredníctvom intímnej lásky, kde obaja dokážu vnímať potreby jeden druhého a plne ich uspokojiť.

Ich rodinný život bude celkom šťastný. Muž Rak sa postará o bohatosť citov a zahrnie svoju partnerku a deti láskou.  Žena narodená v znamení Panna bude tvorcom domáceho pohodlia. Spoločne môžu vytvoriť hniezdo, v ktorom sa budú obaja cítiť bezpečne, útulne a radi sa doň budú vracať. No nečakajte, že ideálna manželka v podobe ženy Panny dokáže zmeniť muža Raka na ideálneho partnera. Vždy mu bude chýbať rozhodnosť a typicky mužské vlastnosti. Avšak aj keď nebude pánom v dome, nepokazí to obraz ich krásneho manželstva.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Lev

Vzťah medzi ženou narodenou v znamení Panna a mužom Levom nebude jednoduchý. Ona je veľmi pracovitá, hanblivá i skromná. Preto nechápe jeho potreby predvádzať sa pred druhými či jeho túžbu po sláve. Muž Lev nikdy nebude skromný i hanblivý a preto svoju vyvolenú takisto nechápe.  Možno sa budú najprv navzájom priťahovať práve týmito protikladmi, ale v budúcnosti ich to môže otravovať. Muž Lev sa môže cítiť frustrovaný, pretože sa ženu Pannu bude snažiť nadchnúť pre spoločnú vášeň, ale často jeho snaha nedokáže prelomiť chlad. Jeho partnerka  potrebuje zas chápavého partnera, ktorý sa nesnaží za každú cenu upútať jej pozornosť, správa sa k nej nežne a keď potrebuje jeho žena relaxovať o samote, dokáže sa s pochopením stiahnuť.

Muž Lev si čoskoro uvedomí, že si jeho polovička neváži, čo jej môže dať – a to ho zraňuje. Je urazený, hrdý a zranený. Cíti sa nepochopený. Kto muža narodeného v znamení Lev pozná, nedokáže pochopiť ako sa to tejto tichej žene podarilo – nahnevať a rozhádzať tohto sebavedomého chlapíka. Väčšinou vzťah ženy Panna a muža Leva nedopadne dobre. Obaja sa v ňom necítia šťastní a trápia ich rozdielne temperamenty partnerov.

Ak sa vezmú, ich manželstvo môže byť dosť silné, ale obaja na udržanie zväzku musia vynaložiť obrovské úsilie. Žena narodená v znamení Panna môže byť vynikajúcou manželkou: verná, hospodárna, múdra. Muž Lev na ňu bude hrdý, no vždy mu na nej bude chýbať niečo zaujímavé, čím by sa mohol pochváliť svojmu okoliu. Je pre neho príliš obyčajná, takže občas zatúži po zmene. Jeho manželka nikdy nepochopí, prečo s ňou manžel nie je úplne spokojný, veď pre rodinu robí tak veľa. Medzi očakávaniami a realitou je rozpor, takže títo dvaja si musia dôkladne premyslieť, než formalizujú svoj vzťah.

Kompatibilita – 73 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Váhy

Oboch spája láska k poriadku a harmónii. Obaja milujú umenie, sú bystrí a vynaliezaví. Budú mať veľa spoločných koníčkov. Ak však chcú prežiť títo dvaja vážny vzťah, bude to najmä na pleciach muža narodenom v znamení Váh. Žena Panna nie je zvyknutá preberať iniciatívu v otázkach lásky. Muž Váhy je naopak v tomto doma. Vytvorí potrebnú atmosféru, aby sa mohla uvoľniť a cítiť sa v jeho spoločnosti ľahko a príjemne. Ostýchavá a hanblivá Panna pri tomto chlapíkovi zhodí zábrany.

Nerozhodnému príslušníkovi narodenom v znamení zverokruhu Váhy bude zas imponovať, že táto žena nebude mať problém urobiť za neho rozhodnutie alebo vždy dobre poradiť, pre ktorú možnosť sa rozhodnúť.  Bude ju za to nesmierne milovať.

Spolu môžu vytvoriť harmonické pokojné manželstvo založené na vzájomnej tolerancii a pochopení. Bude v ňom však chýbať iskra. Keďže sa konfliktom obaja snažia vyhnúť, žiadne výbuchy vášne u nich doma nečakajte. Problémy môžu nastať práve kvôli nedostatku emócií, pred ktorými sú často ostražití: predsa len niekedy treba trochu ohňa. Pocítia to najmä v intímnom živote, kde muž Váhy môže zatúžiť po novom vzrušení v náručí inej. Žena narodená v znamení Panny bude potom zatrpknutou a arogantnou. Zostane mu do konca života verná, aj keď on ju môže podvádzať.

Žena Panna patrí medzi takmer dokonalé manželky, ktoré pedantne dbajú, aby bolo o  blízkych dobre postarané. Je milá a šetrná. Muž Váhy naopak nie je typickou hlavou rodiny. Je nerozhodný a nestojí si až tak pevne za svojim názorom. Napriek tomu svoju manželku a deti dokáže obklopiť starostlivosťou a láskou, takže nikoho nenapadne mu niečo vyčítať. Ich spoločný domov bude čistý (vďaka nej) a krásny (vďaka nemu). Napriek hroziacej nude spolu môžu prekonať pokušenia ( teda najmä v prípade Váh) a vytvoriť dlhotrvajúci vzťah.

Kompatibilita – 74 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Škorpión

Láska týchto dvoch je veľmi zaujímavá a bude pripomínať hru na mačku a myš. Ona je praktická ale chladná. U neho sa bude chlad striedať s vášňou. Vzťah medzi ženou Pannou a mužom Škorpiónom je pomerne hlboký (vďaka nemu) a stabilný (vďaka nej). Žena Panna je priťahovaná jeho vášňou – má to, čo jej chýba. Svojho partnera sa snaží dôkladne študovať, najprv ju bude odrádzať, no stane sa pre ňu tak neodolateľný, že ju to bude k nemu stále znova a znova priťahovať. Mužovi Škorpiónovi imponuje jej pedantnosť   – taký poriadok už dlho nevidel. Ich temperamenty sú rôzne: ona je pokojná a dôsledná, on vo vnútri vrie.

Muž narodený v znamení Škorpión miluje na nej jej intimitu a pokoj, ktorý z nej vyžaruje. Dokáže krotiť jeho temperament, ak je treba. Takisto je odolná voči jeho snahám, čo v ňom zapaľuje ďalší záujem o toto zaujímavé nežné stvorenie. Pôsobí nedobytne, ale to len naoko. V skutočnosti má žena Panna už od prvého stretnutia s týmto chlapíkom v hlave plán ako na neho. A všetko jej do bodky vychádza. Slabšie pohlavie narodené v znamení Panna si vie všetko vypočítať tak, že on sám sa zaľúbi viac, ako by mal, a tak ho dostane presne tam, kde ho chce mať. Tu sa ponúka otázka – kto z nich je teda prefíkanejší a má celý vzťah pod kontrolou?

Po vydaji sa žena Panna prestane snažiť o pozornosť manžela. Je si ním natoľko istá a má pravdu. Ako predstaviteľka zemského znamenia berie manželský zväzok veľmi vážne a nevera neprichádza do úvahy. Muž Škorpión je nepochybne schopný byť oddaným a verným manželom. Napriek svojej láske zvádzať všetkých a všetko miluje ženu Pannu hlboko a až do konca, takže svoju manželku nepodvedie.

Títo dvaja budú mať takmer dokonalé manželstvo: ona vie byť nežnou milenkou, strážkyňou krbu, on je vášnivý a milujúci. Navzájom sa dokážu podporiť a dopĺňať.

Kompatibilita – 98 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Strelec

Ona je pokojná a na všetko má čas. On je plný energie a všade sa ponáhľa. Zhodne sa ich tempo niekedy? Láska medzi ženou v znamení Panny a mužom v znamení Strelca je zriedkavý jav. Príslušníčka nežnejšieho pohlavia narodená v tomto znamení zverokruhu si za partnera spravidla vyberá niekoho serióznejšieho, vážnejšieho, tichšieho a nenápadnejšieho.

Muž Strelec na ňu síce okamžite zapôsobí svojím „energickým prejavom“: je nápadný, hlasný a veselý, ale sama sa môže zľaknúť jeho energie.  Je to škoda, pretože ako sa často ukazuje, práve takého muža potrebuje. Žena Panna je príliš upätá, pohltená svojou pedantnosťou a zodpovednosťou. Tieto vlastnosti jej bránia užívať si život naplno a upadá do depresie. Muž narodený v znamení Strelec v nej dokáže rozdúchať iskru a ukáže jej aj druhú, veselšiu stránku života. Vie ako ju rozveseliť a odvrátiť pozornosť od tvrdosti skutočného sveta. Ona ho naopak správne uzemní a vďaka nej objaví praktickú stránku veci.

Mnohokrát sa však stáva, že sa najskôr nepochopia a neuvedomia si, čo jeden druhému môžu dať.  Ak vzťahu dajú šancu a navzájom sa lepšie spoznajú, môžu byť spolu šťastní.

Manželstvo týchto dvoch bude celkom fungovať, aj keď zo začiatku to tak nemusí vyzerať. Čas však overí ich lásku. Muž Strelec sa zvyčajne pri tejto žene nebojí formálnych záväzkov. Je pre neho zväčša jediná, s ktorou si trúfa založiť rodinu. Nemusí sa obávať o svoju povesť – žena Panna bude úžasnou manželkou, ozdobou svojho manžela. Bude zvládať domácnosť a budovať kariéru a on jej v tom pomôže.

Toto manželstvo býva málokedy bezdetné. Žena Panna bude svojim deťom vštepovať lásku k práci a skromnosti a muž Strelec ich zabaví vynikajúcim zmyslom pre humor a nevyčerpateľným optimizmom.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Kozorožec

Ak sa títo dvaja rozhodnú dať dokopy, môže ísť o stelesnenie praktickosti a stability. Vyzerá to na peknú nudu. Keď sa stretnú žena Panna a muž Kozorožec, uvedomia si, že presne jeden druhého hľadali. Také bezpodmienečné porozumenie, spoločný svetonázor, rovnaké hodnoty: rodina, práca, zdravie a vzájomné pochopenie asi nenájdu v žiadnom inom znamení. Obaja pristupujú k vzťahom absolútne zodpovedne: neuznávajú zradu a neveru, flirtovanie s niekým pred partnerom. Zdalo by sa, že by nemali byť žiadne problémy.

Faktom však je, že prílišná prísnosť a nadmerný pokoj majú často škodlivý vplyv na emocionálnu stránku ich života a zbavujú spojenie ženy Panny a muža Kozorožca sviežosti, ľahkosti a zmyslu pre novosť. Obaja by mali byť spontánnejší, živší – ale takéto výbuchy iracionality sú pre nich ťažké. Keďže nemajú po svojom boku partnera, ktorý by ich k tomu motivoval, môžu prežiť život vo vzťahu, ktorý ich ťahá dolu.

Žena Panna a muž Kozorožec, aj keď pôsobia ako dvaja odmeraní suchári, v hĺbke svojej osobnosti túžia po iskre, ktorú si navzájom nevedia dať. Snaha zachovať si chladnokrvnosť  a nedať najavo svoje emócie ich však núti správať sa odmerane, aj keď vo vnútri to môžu cítiť inak. Ak sa tieto znamenia dajú dokopy, prežijú život bok po boku vo vzornom manželstve, ale celkom bez vášní. Práve vášeň je hnacím motorom našich životov.

Muž Kozorožec je pracovitý a spravodlivý. Žena Panna je dobrá gazdinka, praktická a pokojná. Rodinný život dvoch predstaviteľov elementu zeme je naoko dokonalý: žiadne škandály, obaja žijú v hojnosti, slušne vychované deti. Ale manžel Kozorožec je často príliš prísny a suchársky a manželka nie je koketná.

Jedného dňa si muž Kozorožec začne uvedomovať, že mu niečo podstatné veľmi chýba. Ak sa obaja nechajú vyslobodiť, uvoľnia svoje emócie (a, samozrejme, mala by začať práve žena Panna), ich manželstvo bude citovo pevnejšie a bohatšie, rodinný život zažiari novými farbami a obaja môžu byť  spokojní. A potom ich vzťah nemusí byť ohrozený neverou.

Kompatibilita – 62 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Vodnár

Ona stojí pevne na nohách. On večne lieta v oblakoch. Obaja hľadajú vo vzťahu rozdielne veci. Milostný vzťah medzi ženou Pannou a mužom Vodnárom môže byť plný romantiky – no len ak sa dostanú tak ďaleko. V skutočnosti muž Vodnár nepredstavuje pre ženu narodenú v znamení Panna vzor ideálneho muža. Spočiatku mu nedôveruje.  Je totiž pre ňu veľmi labilný a nezodpovedný. Správa sa nevypočítateľne a je príliš utáraný. Žena Panna miluje všetko predvídateľné, vo vzťahu hľadá istoty a nie prázdne sľuby a vzdušné zámky, ktorých má muž Vodnár postavených vo svojej mysli viac než dosť. Dá sa povedať, že ich vzťah je pre ňu výzvou: ako sa vyrovná s niečím, čo vôbec nezapadá do jej harmonických životných plánov? Preto sa o neho bude veľmi zaujímať.

Vedľa muža Vodnára sa bude žena Panna cítiť ako vo svojej najkrajšej fantázii – tento predstaviteľ silnejšieho pohlavia totiž presne vie, ako ju urobiť šťastnou. Ak si žena Panna dovolí relaxovať, dostane jemného a verného milenca, ktorý jej poriadkumilovnému a usporiadanému životu dá zmysel.

Muž Vodnár nepatrí k tým, ktorí sa snažia formalizovať vzťah so svojou milovanou. Žena Panna zas manželský zväzok vyžaduje. Je pre ňu dôležité, aby bolo všetko legálne, priveľmi dbá na tradície a poriadok. V ich rodinnom živote bude ona zodpovedná za pohodlie, on – za smer, ktorým sa uberajú. Žena Panna je ideálna manželka, zatiaľ čo muža Vodnára možno len ťažko nazvať ideálnym manželom. Svoju polovičku však zahrnie priateľstvom a  jeho nekonfliktná povaha si poradí s hroziacimi problémami. Keď je treba, rozveselí ju a bude s ňou viesť nekonečne dlhé intelektuálne debaty. Vďaka svojej hravosti si ľahko nájde cestu aj k svojim deťom. Ona si ho za to bude vážiť.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Panna a muž Ryby

Aj v tomto vzťahu ide o spojenie protikladov. Ona predstavuje stelesnenie praktickosti a rezervovaného správania. Všetko potrebuje mať vopred naplánované. V prípade muža Ryby sa to v žiadnom prípade nedá povedať. Nemá rád žiadne plány, je spontánny a precitlivený. Napriek tomu v tomto vzťahu bude vodcom on.

Za všetkou jeho jemnosťou a neistotou sa bude skrývať cielený vplyv na city a emócie ženy Panny. Nie že by bol taký intrigán a manipulátor. Hoci… Vo všeobecnosti bude ich vzťah v jeho rukách. Ak by to bolo na žene Panne, dali by si zbohom po prvom rande.  Navonok bude mať samozrejme všetko na starosti ona. Praktická, trochu panovačná, naoko bude pôsobiť nežne a akoby vzdialená od reality.

Muž Ryby môže byť však niekedy sklamaný jej rezervovanosťou a odstupom, ktorý si stále od neho drží. Prestane sa jej dvoriť, a to zas bude stimul pre ňu. Až potom sa o neho začne zaujímať. Muž Ryby sa nebude ponáhľať: nech sa sama žena Panna rozhodne, či je do neho bezhlavo zamilovaná. A často ju dostane presne tam, kde ju chce mať. Do svojich sietí lásky. Tak kto je tou skutočnou ulovenou rybou?

Žena Panna sa bude so sobášom ponáhľať hlavne keď zistí, akého psychoanalytika vo svojom mužovi získa. Zostáva veľmi málo: presvedčiť ho, aby jej sľub manželský sám navrhol, a najlepšie bez toho, aby mu to povedala. Istá šanca tu je. Muž Ryby patrí totiž k jedným z tých, ktorí dokážu pochopiť túžbu svojej ženy po vydaji. Bez problémov ju požiada o ruku a spolu vytvoria rodinu, ktorá môže vyzerať navonok šťastne.

Ťažkosti začnú potom, keď toto nežné pohlavie zistí, že muž narodený v znamení Rýb sa vyhýba zodpovednosti. S najväčšou pravdepodobnosťou bude musieť práve ona riadiť všetko v rodine. Ale asi na to bola pripravená. Roly v ich rodine budú rozložené netradične, no kto povedal, že vždy a vo všetkom treba dodržiavať tradíciu?

Kompatibilita – 67%

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Váhy

Predstavitelia vzdušného znamenia Váhy svoje rozhodnutia dôkladne zvažujú, preto v otázkach lásky dlho váhajú, kým sa rozhodnú. Rovnováha, harmónia, vzájomný rešpekt sú hlavné hodnoty, ktoré človek Váhy vo vzťahu hľadá. Potrebuje partnera, ktorý sa mu postará o materiálne blaho. Starostlivo udržiava rovnováhu vo vzťahoch, ale pozor, požaduje rovnosť vo svoj prospech. Teda najmä vtedy, keď sa mu to hodí.

Muž Váhy a ani žena narodená v tomto znamení neznesie hrubosť a agresivitu. Obaja potrebujú partnerské vzťahy, hoci na vyvolenú alebo vyvoleného často kladú prehnané nároky. Človek tohto znamenia si hľadá rovnocenného partnera predovšetkým intelektuálne a duchovne. Oceňuje dobrý vzhľad a správanie. Láska tohto vzdušného znamenia je doslova umením. Človek Váhy býva veľkým idealistom a romantikom. To isté platí i v manželstve. Váhy si zvyknú svojho partnera idealizovať,  väčšinou sa preto sklamú a stiahnu do seba.

Ak je vzťah harmonický, potom osobnosť narodená v znamení zverokruhu Váhy dáva milovanej osobe veľa energie, trávi s ňou všetok voľný čas a podporuje ju v kariére. Váhy vyžadujú krásne a teatrálne gestá a prejavy náklonnosti. Priam lipnú na partnerovej pochvale. Na jednej strane hľadajú pevný vzťah, na druhej strane radi flirtujú a koketujú. Absolútnu vernosť od nich nečakajte. Okrem erotickej a sexuálnej stránky oceňujú, ak má ich partner spoločné záujmy a dobrý vkus.

Znamenie zverokruhu Váhy je znakom lásky, krásy a harmónie. Preto ak dve Váhy pochopia, že sa milujú, dochádza k zdvojnásobeniu lásky, krásy a harmónie. Možno to znie ideálne, ale všetkého veľa škodí. Veď skúste vydržať taký náklad šťastia. Dve Váhy budú k sebe tak pozorné, ako je to len možné. Maximálna nežnosť, romantika – toho všetkého je v ich vzťahu viac než dosť. No čo im bude chýbať, je pevná pôda pod nohami (dve Váhy sú dvojitá nerozhodnosť v pozemsky naliehavých otázkach) a vášeň (nie sú zvyknuté živo vyjadrovať svoje emócie).

Žena a aj muž narodení v znamení Váhy sú v sexe veľmi hanbliví. Radšej počkajú, kým partner urobí prvý krok. Preto môže dôjsť k nedorozumeniam: každý bude čakať na iniciatívu toho druhého a aj tu bude chýbať spomínaná vášeň.

Ak sa žena Váhy a muž narodený v znamení zverokruhu Váhy zosobášia, pôjde o takzvané „vznešené manželstvo“, v ktorom sa budú obaja snažiť o rovnosť a harmóniu. Hlavnými hodnotami budú vzájomný rešpekt a neha, harmónia ľudských pocitov. V takomto manželstve nechcú silné a hlučné emócie, ale je tu vítané tiché šťastie. Dve Váhy dokážu udržať rodinu pohromade na dlhé roky a najčastejšie na celý život.

Kompatibilita – 91 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Baran

Žena narodená v znamení Váhy je veľmi jemná a diplomatická. Muž Baran je stelesnenie netrpezlivosti a túžby. Keď sa títo dvaja stretnú, najskôr si vôbec nerozumejú. Ona sa hnevá na jeho prehnanú priebojnosť, netaktnosť a nedostatok diplomacie, a muža Barana táto nerozhodná žena zase nezaujme. Je pre neho príliš éterická a chýba mu u nej aj vášeň. No to sa po čase môže zmeniť a čím hlbšie do seba nahliadajú, tým viac rastie ich vzájomný záujem. Ich láska spontánne vzplanie a pohltí ich. Potom sa tento vzťah vyvíja podľa klasického vzoru: on sa ju snaží dobývať a žena narodená v tomto znamení sa nechá dobyť.

Žena Váhy patrí k tým príslušníčkam nežného pohlavia, ktoré rady flirtujú a sú trpezlivé, muž Baran je priamy a neznáša čakanie. Jej vládne romantická Venuša, jeho zas ovláda náruživý Mars. Ich vzťah bude plný svetlých chvíľ. Čo je však isté, nebude vôbec nudný.

V sexe bude najviac iniciatívny práve muž narodený v znamení Baran. Žena Váhy dokáže nenápadne vytvoriť zaujímavú atmosféru – pre seba aj pre svojho milenca, a muž Baran, ktorý okamžite pochopí, po čom jeho milenka túži, nebude otáľať s plnením jej snov. Ich sexuálny vzťah možno nazvať skutočne harmonickým. Možno je to jedna z mála kombinácií zverokruhu, v ktorej sa obaja partneri cítia v posteli skvele.

Manželstvo v prípade týchto dvoch bude prirodzeným pokračovaním ich vzťahu.  No nemusí to byť vždy nevyhnutnosť. Tu sa môžu totiž stretnúť s problémom.  Žena Váhy sníva o láske a rovnocennom partnerstve. Muž Baran túži vlastniť toho, koho miluje. Formalizácia vzťahu často „utlmí“ vášeň a romantiku – a to je to najhoršie, čo sa im môže stať. Títo dvaja sa rozhodnú randiť, ​​kým nezomrú, namiesto toho, aby sa vzali a stratili oheň, ktorý medzi nimi horí.

Ak sa však vezmú, všetko môže dopadnúť viac než úspešne. Časté hádky, rozchody na jednej strane a sladké vášnivé zmierovanie na strane druhej  – to všetko pomôže udržať plameň ich lásky.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Býk

Títo dvaja sú si tak podobní, pretože obaja túžia po láske a harmónii. Obom znameniam zverokruhu vládne planéta Venuša. To znamená, že ich hlavný cieľ – hľadanie lásky a harmónie – je spoločný. Ľahko sa do seba zamilujú, trávia spolu veľa času bez pocitu nepohodlia. Zaujímavé je, že žena Váhy ovláda duševnú harmóniu, jej láska je vzdušná, nekomplikovaná. A muž Býk má na starosti fyzickú stránku lásky. Je starostlivý a vytvára telesnú harmóniu. Vo všeobecnosti je tento pár obklopený láskou vo všetkých jej podobách.

Avšak ako to chodí, ani tento vzťah neobídu problémy. Obaja sú trochu nerozhodní a neradi preberajú iniciatívu – obmedzuje ich Venuša. A v situácii, keď si treba vybrať, to na seba nikto nevezme. Samozrejme, Býk bude trpieť viac, pretože od muža sa očakáva, že bude pevnejší a rozhodnejší. Ak navzájom pochopia svoje povahové črty a prijmú ich, ich vzťah má veľkú šancu.

V posteli obaja oceňujú pôžitky akéhokoľvek charakteru, najmä sexuálne. A predsa, muž Býk bude v tejto oblasti dominantnejší, „nastaví“ intímny život páru. Žena narodená v znamení Váhy môže byť zas veľmi očarujúca, vytvorí správnu atmosféru a zvedie  svojho milovaného iba svojím vzhľadom.

Ich manželstvo bude tiché a pokojné – priam stelesnenie sna o ideálnom rodinnom živote. Muž narodený v znamení Býk bude vynikajúci manžel, ktorý dokáže poskytnúť rodine všetko potrebné. Žena Váhy nie je príliš praktická, v dome bude hrať úlohu múzy, ale nie veľkej gazdinky. Bude skôr „ozdobou“ rodiny. To však tomuto príslušníkovi silnejšieho pohlavia neprekáža.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Blíženec

Obe tieto znamenia sa radi vznášajú v oblakoch, avšak niekedy potrebujú stáť pevne nohami na zemi. To môže byť pre nich problém. Láska medzi ženou narodenou v znamení Váhy a mužom Blíženci nevzplanie okamžite, hoci si jeden druhého ihneď všimnú. Žena Váhy je len ťažko prehliadnuteľná, zväčša býva centrom pozornosti. Táto príslušníčka slabšieho pohlavia je očarujúca,  jemná a atraktívna. Muž Blíženec sa veľmi rád zoznamuje s takýmito slečnami – a ju zas určite tento zhovorčivý mladík zaujme.

Vzťah ženy Váhy a muža Blíženec sa vyvinie pomerne rýchlo, keďže obaja patria k živlu vzduchu. Bude im spolu príjemne. Prvé problémy sa objavia vtedy, keď si obaja uvedomia, najmä žena Váhy, že im chýbajú istoty, stabilita a spoľahlivosť toho druhého.

Sex medzi ženou narodenou v znamení Váhy a mužom Blížencom bude zaujímavý a živý. Obaja sú veľmi vnímaví k potrebám toho druhého. Mužovi Blíženec môže chýbať vášeň, avšak spolu to vedia nahradiť dlhými romantickými rozhovormi.

Manželstvo týchto dvoch bude nekomplikované. Obaja sa však nechcú obťažovať každodenným životom: ani ona, ani on neradi vedú domácnosť. Na druhej strane milujú pohodlie, najmä žena Váhy. Po čase jej môže prekážať nezodpovednosť jej manžela. Čo je však isté, nudiť sa spolu určite nebudú. V ich rodine bude veľa radosti, zaujímavej zábavy a rozhovorov. Môžu pozývať hostí, ísť do prírody a cestovať, ísť do kina a divadla. Oboch to však po čase môže lákať k nevere.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Rak

Obaja sú veľmi láskaví a poddajní. Žena Váhy a aj muž narodený v znamení zverokruhu Rak sú pripravení uhádnuť partnerove túžby, byť jeho spriaznenou dušou vo všetkom, doslova s ​​ním splynúť. Ľahko sa však môže stať, že vo vzťahu nasmerujú svoju energiu zlým smerom. S najväčšou pravdepodobnosťou bude žene narodenej v znamení Váhy prekážať, že sa muž Rak snaží nájsť nitky, za ktoré ju môže ovládať. Preto sa môže v tomto vzťahu cítiť nespokojne a nepochopená.

Muž narodený v znamení Rak zas od svojej milovanej očakáva oddanosť. Takisto v posteli môžu nastať problémy.  Najmä preto, že ich očakávania nezodpovedajú realite. Žena Váhy očakáva od svojho milenca rázne rozhodné konanie a ona sa mu zas bude zdať neprítomná duchom.

Ak sa vezmú, bude to večný boj o záchranu ich manželstva. Žena narodená v znamení zverokruhu Váhy a muž Rak sú nastavení na dlhý vzťah založený na dôvere. Rodina je pre tohto muža celkovo najdôležitejšou vecou v živote. Obaja sa budú veľmi snažiť hrať klasické roly manželov. Niekedy ale len snaha nestačí a nemusia vždy uspieť. Muž narodený v znamení Rak je veľmi jemný, citlivý a nežný, nemá tendenciu prejavovať hrubú chlapskú silu. V prípade, ak to jeho manželka narodená v tomto vzdušnom znamení očakáva, mala by sa rozlúčiť s podobnými ilúziami.

Muž Rak chce zase od svojej drahej polovičky, aby bola starostlivá gazdinka. Potrebuje, aby ho podporila a povzbudila, ak je treba. No s najväčšou pravdepodobnosťou bude potrebovať podporu ona sama.

Kompatibilita – 78 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Lev

Obaja sa veľmi dobre dopĺňajú. Ona má rada jeho oheň, on zbožňuje jej éterickú krásu. Vzťah medzi ženou Váhy a mužom Levom je veľmi sľubný. Každý z nich v ňom nachádza to, čo hľadá. Žena Váhy očakáva od muža odvahu, asertivitu, cieľavedomosť a rozhodnosť, ktorej má muž narodený v znamení Lev na rozdávanie.  On v nej vidí „vzdušné“ dievča, o ktoré chce bojovať. Žena Váhy sa bude chcieť o svojho milovaného starať, pretože jej lichotí jeho záujem. Bude sa mu snažiť prispôsobiť. Pozor však. Mužovi narodenom v znamení zverokruhu Lev sa to bude najskôr páčiť, no neskôr sa môže začať nudiť.

Faktom je, že muž Lev býva nastavený na nezávislejšiu partnerku, ktorá chce zostať sama sebou a slobodná. Nesnaží sa mu vo všetkom prispôsobiť. Žena narodená v znamení zverokruhu Váhy sa vzdáva príliš rýchlo, no napriek tomu ju má rád. Niekedy sa mu dokonca zdá, že trochu viac ako ona jeho. Stane sa pre neho ideálom. On sám však pre ženu Váhy nie je tou najlepšou voľbou, lebo nechápe jeho samoľúbosť. Môžu zostať spolu, ak zatvorí oči pred tendenciou muža Leva byť stále v centre pozornosti (čo ju mimochodom núti žiarliť), hoci sa jej to veľmi nepáči.

V sexe si budú obaja vyhovovať. Žena Váhy v ňom získa dominantného a vášnivého milenca. On v nej objaví zmyselnú  milenku, ktorá v ňom dokáže rozdúchať spomínanú vášeň.

Manželský život muža Leva a ženy Váhy môže byť takmer dokonalý. Od tejto príslušníčky nežného pohlavia však nečakajte, že bude dobrou manželkou. Skôr sa bude zaujímať o komunikáciu s okolím, bude riešiť nálady svojho manžela alebo detí. Bude ich motivovať a inšpirovať, ale starostlivosť o domácnosť ju až tak nebaví. Muž Lev vie byť naproti tomu dobrým manželom, starostlivým ochrancom a živiteľom, s ktorým sa dá zároveň i porozprávať. Možno v ich manželstve bude o čosi menej nežnosti, ale to nie je žiadna veľká prekážka, ktorá by dokázala rozbiť vzťah ženy Váhy a muža Leva.

Kompatibilita – 89 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Panna

Žena Váhy je nenapraviteľná romantička a muž narodený v znamení Panna je zas praktický puntičkár, ktorý všetko berie príliš vážne. Na prvý pohľad to vyzerá, že títo dvaja nedokážu nájsť ani spoločnú reč.  Obaja však milujú tradície, sú sentimentálni a konzervatívni. Žena Váhy a muž narodený v znamení Panna snívajú o tom, že všetko bude vyzerať a prebiehať ako v starých čiernobielych filmoch.  Preto tento praktický chlapík svojej nežnej dáme dopraje dlhé dvorenie plné darčekov a pozornosti. Presne také, aké táto príslušníčka slabšieho pohlavia narodená v znamení Váhy potrebuje. Za takýto prístup mu bude vďačná, pretože ona sama oceňuje krásu a hľadá harmóniu vo všetkom.

Jediné, čo jej v tomto vzťahu bude chýbať, je mužské odhodlanie a vášeň. Žena Váhy býva zvyknutá reagovať na prejav iniciatívy, potrebuje vidieť, že jej partner je schopný prekonávať prekážky. Muž Panna sa neponáhľa s prejavom agresie, aj keď je v dobrej forme. V tomto prípade pôjde skôr o vzťah, ktorému bude chýbať iskra, vášeň a energia.

Tento pár čaká tiché, pokojné a takmer dokonalé manželstvo. Z muža narodenom v znamení Panna sa stane dobrý manžel, ktorý rodine zabezpečí všetko potrebné, svojej žene zostane verný a bude tiež veľmi starostlivý. Žena narodená v znamení zverokruhu Váhy urobí všetko pre zachovanie pokoja i harmónie v rodine a bude v tom úspešná. Keďže nepatrí medzi praktické gazdinky, môžu nastať problémy. No stále to nemusí narušiť ich rodinné šťastie natoľko, aby sa rozišli.  Obaja si totiž cenia harmonické vzťahy medzi sebou oveľa viac ako všetko ostatné.

Väčším problémom v tomto manželstve je skôr chlad, ktorý po rokoch medzi nimi môže nastať. Navzájom sa môžu odcudziť natoľko, že sa z nich stanú iba spolubývajúci, ktorí sa síce nehádajú, ale k sebe navzájom necítia nič.

Kompatibilita – 85 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Škorpión

Ona je špecialistka na vonkajšiu harmóniu, on je špecialista na vnútornú disharmóniu. Zdá sa, že majú o čom diskutovať. Muž narodený v znamení Škorpión a žena Váhy milujú lásku. Len každý z nich ju chápe trochu inak. Podľa neho je láska vášnivá, žiarlivá, nebezpečná a priebojná. Podľa nej ide o jednotu duší a harmonické porozumenie. Žena Váhy hľadá vo vzťahu nehu, on potrebuje vášeň. Vedia sa však navzájom doplniť a obohatiť svoj vzťah, no najskôr sa musia spoznať a pochopiť vnútorný svet toho druhého.

Problémy vo vzťahu medzi ženou narodenou v znamení zverokruhu Váhy a mužom Škorpiónom sú spôsobené tým, že ju môžu uraziť jeho impulzy a tvrdé slová, ktoré sú zamerané na vyvolanie živej emocionálnej reakcie svojej vyvolenej. Žena Váhy nechápe svojho partnera, prečo tak vášnivo reaguje na banálne veci. Jeho správanie považuje za nerozumné a dokonca neslušné. Muž Škorpión sa rozruší kvôli tomu ešte viac. Môže sa stiahnuť do seba a možno sa so svojou milovanou dlho nerozpráva.

Keď sa konečne rozhodnú o problémoch diskutovať, ukáže sa, že ani jeden nechcel tomu druhému ublížiť, len dávajú najavo svoje city rôznymi spôsobmi. Ak budú k sebe navzájom otvorení, muž Škorpión sa naučí byť zdržanlivejší a ovládať svoje emócie a žena Váhy si dovolí byť vášnivejšia a impulzívnejšia, môžu byť spolu šťastní.

Čo sa týka intímneho života, žena Váhy nájde v tomto vášnivom milencovi poklad. Muž Škorpión ju dokáže zbaviť zábran a naučí ju, aby bola sama sebou. Oboch potom čaká oceán vášne a nehy.

Manželstvo medzi ženou Váhy a mužom Škorpiónom určite nebude tiché. Ona sa síce bude veľmi snažiť, aby bola rodina pokojná, no muž Škorpión potrebuje dramatické situácie a náhle zmeny ako vzduch. Jeho drahej polovičke nezostane nič iné, ako sa svojmu manželovi prispôsobiť. Žena Váhy sa preto po čase môže cítiť v tomto zväzku nekomfortne, no napriek tomu bude odhodlaná udržať tento vzťah za každú cenu. Často ju bude poháňať strach zo straty partnera. Ak ho prekoná, môže svoje šťastie hľadať v náručí iného, čo znamená koniec ich manželstva.

Kompatibilita – 64 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Strelec

Títo dvaja budú mať veľmi pozitívny vzťah, ona je večná romantička, on je nenapraviteľný optimista. Obaja si vážia harmóniu vo vzťahu a nevyhľadávajú zbytočné hádky. Ak medzi ženou narodenou v znamení Váhy a mužom Strelcom vznikol vzťah, bude veľmi zaujímavý. Faktom je, že žena Váhy aj muž narodený v znamení zverokruhu Strelec milujú nové zážitky a sú mimoriadne láskaví k tým, ktorých milujú. Preto sa ich pár odlišuje od ostatných: sú stále spolu a stále hľadajú niečo nové a zaujímavé. Hlavným iniciátorom všetkých dobrodružstiev bude pravdepodobne muž Strelec. No nebude za ním zaostávať ani jeho milovaná. Okrem toho bude strážkyňou duchovného spojenia. Takto potiahne ich pár vpred a to zabezpečí stabilitu a pevnosť ich vzťahu.

V intímnom živote bude s najväčšou pravdepodobnosťou žena Váhy hrať úlohu múzy, inšpirátora – vie ako zapáliť jeho plameň svojimi nevinnými gestami a sladkým úsmevom. Obaja sa dokážu priťahovať veľmi dlho  a v intímnom spojení budú cítiť priam duchovné spojenie.

Čo sa týka manželstva, bude sa oň snažiť najmä žena narodená v znamení Váhy. Aj keď svoje túžby po rodine verejne nevyjadruje. Kto sa však nechce viazať, je určite muž Strelec. Jeho povaha – dobrodružná a nezávislá – vyžaduje rozmanitosť a rodinný život ho desí svojou predvídateľnosťou a nedostatkom dostatočného osobného priestoru.

Okrem toho sa muž Strelec bojí zostať iba s jednou partnerkou. Čo ak sa zamiluje do inej, ​​keď je ženatý? Žena narodená v znamení Váhy sa takýchto domnienok nebojí, je si istá svojou láskou a nemá strach, že by ju zradili city. Muž Strelec poháňaný náhlym impulzom sa napriek tomu môže uchádzať o ruku svojej vyvolenej. Ak sa im spolu podarí zahnať stereotyp a muž Strelec sa nebude vo vzťahu nudiť, majú všetky šance na dlhý a šťastný život.

Kompatibilita – 88 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Kozorožec

Vzťah medzi ženou narodenou v znamení Váhy a mužom Kozorožec môže byť veľmi romantický. Tento uzavretý chlapík môže práve pri takejto jemnej a pôvabnej žene prežívať harmóniu a šťastie. Dôležité pre neho je, že jeho milovaná nevybočuje z obrazu jemnej mladej dámy a nesklame ho. Muž narodený v znamení zverokruhu Kozorožec vie byť veľmi prísny a vzťah s ním je dosť zložitý a napätý. Len malý počet žien dokáže vydržať takú emocionálnu záťaž.

Žena Váhy býva veľmi tvárna, zdá sa, že ju napĺňajú emócie iných ľudí a začína ich považovať za svoje. Problém môže spočívať v tom, že muž Kozorožec často srší zlými emóciami a náladami. Býva mnohokrát depresívny. Po čase môže jeho partnerka prijať tieto emócie za svoje a takisto podľahnúť týmto náladám. Vo všeobecnosti môže byť ich vzťah pre ňu dosť vyčerpávajúci, ale pre lásku je to ochotná pretrpieť.

V posteli môžu niekedy nastať problémy, pretože žena Váhy nie vždy dokáže pochopiť svojho veľmi uzavretého milenca – stále je naladená na impulzívnejšieho a extrovertnejšieho partnera, ktorý v sebe nič neskrýva. Sexu bude chýbať tiež zmyselnosť. Napriek tomu môžu spolu zažiť krásne intímne zblíženie, najmä vtedy, ak budú k sebe navzájom otvorení a lepšie spoznajú potreby toho druhého.

Ak sa vezmú, urobia všetko pre to, aby bol ich rodinný život dlhý a šťastný. Žena narodená v znamení Váhy sa môže stať vynikajúcou manželkou, len jej bude chýbať šetrnosť. Muž Kozorožec bude dobrým manželom – spoľahlivým a veľmi rozvážnym. Neskôr jeho manželke môže prekážať jeho chladnosť a prísnosť. Manžel Kozorožec jej zas bude vyčítať, že nie je až taká dobrá gazdinka, akú by chcel. Potom len roky spoločného života im umožnia lepšie sa pochopiť a prispôsobiť sa jeden druhému – on je tu pre ňu a ona pre neho.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Vodnár

Obaja patria k vzdušným znameniam, ktoré nemajú radi komplikované a zložité vzťahy. Milujú ľahkosť i jednoduchosť a často majú hlavu v oblakoch. V láske hľadajú harmóniu. Preto sa žena narodená v znamení zverokruhu Váhy a muž Vodnár k sebe mimoriadne hodia. Ich láska bude uvoľnená, ľahká a príjemná. Nebudú sa navzájom otravovať nezmyselnými emóciami a tvrdeniami, skôr si budú užívať to, čo majú. Žena Váhy a muž Vodnár milujú skôr duševne ako emocionálne.

To znamená, že veľa o láske premýšľajú, o tom, čo je za ňou. Dávajú jej veľký zmysel. No na druhej strane citom neprepisujú až tak veľký význam. Žena Váhy a muž narodený v znamení zverokruhu Vodnár milujú skôr hlavou a nie srdcom. Bez ohľadu na to, ako chladne to môže znieť, ale takýto „spôsob lásky“ sa často ukazuje ako oveľa efektívnejší – pomáha udržiavať vzťahy na dlhú dobu bez toho, aby ich ničili zbytočné hádky a emocionálne útoky.

Tento prístup sa bude prejavovať aj v intímnom živote.  V posteli im bude chýbať vášeň, pretože i tu milujú viac hlavou ako srdcom. Ich častou predohrou budú dlhé rozhovory, pozeranie filmov či počúvanie hudby.

Ženu Váhy a muža Vodnára čaká úspešné manželstvo. Musia byť však naň obaja pripravení. To znamená, že musia byť dostatočne emocionálne zrelí, aby formalizovali svoj vzťah a začali rodinný život. Vďaka svojmu intelektuálnemu prístupu vo všetkom si budú môcť vypracovať správnu stratégiu správania – ako medzi sebou navzájom, tak aj s rodičmi, alebo so svojimi deťmi.

Žena narodená v znamení Váhy nebude klasickou manželkou, ktorá sa stará o domácnosť (pokiaľ sa to netýka interiéru) a muž Vodnár sa pravdepodobne nebude venovať kariére a otcovstvu (aj keď stať sa môže čokoľvek). S najväčšou pravdepodobnosťou pôjde o rodinné spojenie dvoch slobodných osobností, ktoré si iba robia, čo chcú a pritom sa stále milujú.

Kompatibilita – 96 %

Partnerský horoskop žena Váhy a muž Ryby

Žena Váhy a muž narodený v znamení Ryby môžu spolu vytvoriť krásny pár. Ona je nežná a bezkonfliktná, on subtílny a chápavý.

Obaja si jeden druhého veľmi rýchlo všimnú. Tomuto citlivému mužovi sa páči jemná a nežná príslušníčka nežného pohlavia narodená v znamení Váhy, ktorá vie, ako nájsť spoločnú reč. Ju zas tento galantný a vnímavý chlapík zaujme natoľko, že sa rozhodne objaviť tajomnú stránku osobnosti, ktorú skrýva pred svetom.

Ich vzťah môže byť ukážkový: nikto na nikoho netlačí (nátlak je v rozpore s povahou Váh aj Rýb), spoločne sa navzájom hlbšie rozvíjajú a študujú. Na prvý pohľad to vyzerá priam ideálne. V skutočnosti sa často stáva, že všetky tieto úžasné vlastnosti páru, ktorý tvorí žena narodená v znamení Váhy a muž Ryby, môže skaziť lenivosť a túžba spoľahnúť sa na niekoho silnejšieho – emocionálne aj finančne. Ak to nezoberú do vlastných rúk, ich vzťah sa môže rozpadnúť, aj keď ich spája veľká láska. Obaja však musia byť k sebe úprimní.  Len úprimnosť pomôže žene Váhy a mužovi Ryby udržať si lásku jeden k druhému.

V intímnom živote sa môžu vyskytnúť problémy. Žena Váhy je poddajná a od svojho milenca očakáva väčší tlak a iniciatívu. Muž Ryby zas nechce viesť, ale radšej sa túži podriadiť vôli svojej partnerky. Preto ich intímny život, aj keď ich bude spájať  najnežnejší cit, môže byť neúplný.

O uzavretie manželstva sa bude snažiť predovšetkým žena narodená v znamení Váhy. Nebude to mať však ľahké. Muž Ryby môže byť proti, pretože odmieta prevziať akúkoľvek zodpovednosť a záväzky. Radšej sa nenápadne vyparí. Príslušníci narodení v tomto vodnom znamení sa celkovo neradí podriaďujú, preto sa im manželstvo javí ako niečo, čo môže obmedzovať ich slobodu a plynú im z takýchto zväzkov pre nich zbytočné povinnosti.

No ak sa predsa len vezmú (a bude to najmä vďaka veľkej láske, ktorá ich spája), obaja môžu byť takmer dokonalými manželmi. Aj keď žena Váhy nie je veľmi praktická gazdinka – našťastie muž Ryby patrí k tým, ktorí nepotrebujú každý deň  teplú večeru.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Škorpión

Škorpión je typicky vodné znamenie zverokruhu, ktoré disponuje hlbokou emocionálnou povahou. Vášeň, sex, láska zaujímajú v jeho živote dôležité miesto. U partnera hľadá vernosť a originalitu, miluje energických, emotívnych ľudí. Sexuálna rovnováha a harmónia znamenajú pre Škorpióna veľa. Vášnivo sa zamiluje a vytrvalo hľadá predmet lásky. Snaží sa ho úplne privlastniť, je žiarlivý a podozrievavý, ak cíti nebezpečenstvo. Disponuje brilantnou intuíciou, ktorá málokedy zlyháva. Radí mu najmä pri výbere správneho partnera.

Znamenie Škorpión je tolerantné voči nedostatkom, ale ak raz jeho city k danej osobe vychladnú, nie je možné ich obnoviť. Samotný Škorpión však nemá rád zmeny, spravidla zostáva verný svojmu vyvolenému či vyvolenej. Človek narodený v tomto znamení  žije intenzívnym citovým životom, navonok však nedáva nič najavo.

Mnohé fantázie osoby narodenej v znamení Škorpión zostávajú nenaplnené, čo vedie k tomu, že začne o sebe pochybovať.  Títo ľudia vyžadujú stálosť, starostlivosť a zmyselnú harmóniu. Zmyselnosť nahrádza sexualitu až časom. Škorpión sa celý život zdokonaľuje, prechádza rôznymi štádiami osvojovania si vlastnej energie, postupne odhaľuje hĺbku svojich citov a snaží sa o dokonalú harmóniu vo vzťahoch.

Emocionálne vyspelý  Škorpión postupne objavuje povahu svojich citov, je schopný dlhodobých väzieb, neúnavne mení povahu svojho partnera. Ak bol zradený, pravdepodobne sa pomstí a bude veľmi krutý.  Ak však je jeho život harmonický, stáva sa spoľahlivým a starostlivým partnerom, ktorý sa snaží potešiť svoju lásku a verne chráni svojich blízkych pred nepriazňou osudu. Vie sa úplne odovzdať tomu, koho miluje, a na oplátku očakáva rovnakú náklonnosť.

Dvaja Škorpióni  predstavujú dve emocionálne sopky plné vysokých očakávaní.  Keď sa ocitnú vedľa seba, je nepravdepodobné, že by odolali pokušeniu ochutnať jeden druhého. Prekvapivo, vzťahy medzi ženou Škorpiónom a mužom Škorpiónom nie sú nezvyčajné.  Je to najmä preto, že iba Škorpión Škorpiónovi dokáže dať také emócie, aké očakáva. Láska ženy Škorpióna a muža Škorpióna je láskou napríklad herečky a režiséra. Ona je vášnivá, bystrá, rozporuplná, on je navonok chladný a vnútri horúci.

On cez ňu realizuje svoje vlastné sny, ona jeho energiu spája so svojou a vďaka tomu zažíva úžasnú silu. Obaja sa milujú tak veľmi, že sú pripravení zabiť sa, a to je možno hlavný problém ich vzťahu. Prílišná emocionalita oboch nevyhasína, nedelí sa, ale len znásobuje. Nakoniec jeden z nich zhorí alebo vyhasne. Ale kým sa tak stane, zažívajú nesmiernu spaľujúcu lásku, ktorá nemá obdoby.

Ak chcú títo dvaja vstúpiť do stavu manželského , musia obaja na sebe tvrdo pracovať. Manželstvo je vážna vec, znamená stabilitu a dodržiavanie dohôd. Škorpióni sú extrémne nestabilní ľudia. Vedia však sľúbiť a tieto sľuby dodržať za každú cenu. Ak sa teda dvaja Škorpióni pri jednom zo svojich výbuchov naozaj nezabijú a rozhodnú sa uzavrieť manželstvo, môžu si vybudovať a udržať rodinu až do konca svojich dní. Mimochodom práve v prípade dvoch Škorpiónov platí, že ani smrť ich nerozdelí….

Kompatibilita – 94 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Baran

Obaja sú vášniví a vedia, čo chcú. Dôležité je však, že chcú to isté. Vzťah ženy Škorpióna a muža Barana bude určite veľmi intenzívny. Vládne im Mars, planéta akcie, vášne a dokonca aj agresivity. Preto je nepravdepodobné, že by ich láska bola jednotou dvoch sŕdc – skôr ide o ich nútené prímerie uprostred nepriateľstva. Obaja majú záujem „zajať“ partnera, podrobiť si ho a celkom privlastniť.

Muž Baran si však chce privlastniť telo tejto vášnivej ženy a jeho milovaná túži naopak získať  jeho dušu a podvedomie. Telo ju až tak nezaujíma. Títo dvaja bojujú na rôznych frontoch: muž Baran sa uchádza o jej priazeň, koná priamo a neznesie ústupky, doslova ju núti byť s ním. Ona naopak ide na neho veľmi prefíkane a nepozorovane. Získa si ho tým, že splní jeho najtajnejšej sny a on sa jej za to celkom poddá, pretože tejto osudovej žene nedokáže odolať. Obaja si teda podriaďujú vôľu svojho partnera, ale rôznymi spôsobmi. Čo sa týka sexuálnej stránky, títo dvaja prežijú najvášnivejší sex zo všetkých znamení

Ak sa muž narodený v znamení Baran a žena Škorpión rozhodnú uzavrieť manželstvo, určite nepôjde o bezpečný prístav. Obaja nie sú zvyknutí držať svoje emócie na uzde a pre seba, aj keď treba uznať, že žena Škorpión je v tejto veci inteligentnejšia. Muž Baran má na druhej strane často neznesiteľnú povahu – byť jeho manželkou je predsa len namáhavé. Rodinu sa im podarí udržať až vtedy, keď príslušníčka tohto znamenia pochopí, že manželove emócie sú intenzívnejšie a neoplatí sa jej ho provokovať. Nebude to však pre ňu ľahké, preto nemusí byť v tomto vzťahu šťastná.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Býk

Láska týchto dvoch je plná protikladov. Ona predstavuje stelesnenie vášne, on je  absolútny pokoj. Navzájom sa veľmi potrebujú, no na začiatku to väčšinou o sebe nevedia.

Vzťah muža Býka a ženy narodenej v znamení Škorpión je priam elektrizujúci. A to je práve chyba. Prečo? Rozdielnosť temperamentov  ich od seba na začiatku vzďaľuje. Tento prirodzený temperament príslušníčky tohto znamenia sa totiž prejavuje vo všetkých aspektoch jej života. Ona jednoducho nevie byť pokojná. Muž Býk ju už len svojou prítomnosťou dokáže upokojiť, urobiť jej „osobnosť“ tichšou a jemnejšou. Obdivuje ju a fascinujú ho najmä jej hlboké emócie. No práve toto ho odrádza. Akokeby sa bál priblížiť a popáliť sa. Ani žena Škorpión ho k sebe hneď nepustí. Javí sa jej príliš materiálny a nudný. Bojí sa, že uhasí jej oheň.

Títo dvaja si až časom uvedomia, že sú polovicami jedného celku, a že na seba pôsobia liečivo. Ich vzťah sa rozvíja čo najpomalšie, napriek jasnému temperamentu ženy Škorpióna. Toto je hlboká, pravá láska, ktorá je, žiaľ, dosť zriedkavá: je ťažké si ju všimnúť a ľahko ju odplašiť. Čo sa týka intímneho života, navzájom si veľmi rozumejú. Žena Škorpión aj muž Býk sú dosť uzavretí vo všetkom, čo súvisí s ich intímnym životom, takže všetko, čo sa deje v ich posteli, je zahalené rúškom tajomstva a skryté pred zvedavými pohľadmi.

Ak sa naozaj milujú, vezmú sa. Žena narodená v znamení Škorpión a rovnako muž  Býk sú na seba dosť naviazaní a chcú si svoj vzťah udržať na celý život. Ona miluje jasnejšie a údajne silnejšie, on nerád niečo mení. Preto s najväčšou pravdepodobnosťou uzavrú manželstvo, aby konečne upevnili to, čo sa medzi nimi vyvinulo. Ich deťom nebude nič chýbať : matka im poskytne emocionálnu starostlivosť, otec fyzickú a materiálnu. Žena Škorpión a muž Býk môžu vytvoriť silnú a nežnú rodinu, je to jedna z najlepších možností zverokruhu – samozrejme nie bez ťažkostí, ale stojí to za to.

Kompatibilita – 60 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Blíženec

Muž narodený v znamení zverokruhu Blíženec nevyhľadáva vôbec hlboké emócie a sám ich nevie poskytnúť. Obaja sú preto veľmi rozdielni. Vzťah ženy Škorpióna a muža Blíženca bude zvláštny. Bude trochu kostrbatý, nedokončený a nedokonalý. Ona túži po hĺbke, on je veľmi povrchný. Ona chce veci zdramatizovať a vyjasniť – on sa konfliktom väčšinou vyhýba. Ak sa predsa len do seba zaľúbia, obaja budú musieť výrazne zmeniť svoje očakávania a túžby. Žena narodená v znamení Škorpión sa musí viac upokojiť, nevyvolávať zbytočne konflikty, nesnažiť sa „dostať sa pod kožu“ svojmu márnomyseľnému partnerovi.

Bude to práve ona, kto bude bojovať o srdce tohto slobodumilujúceho mládenca, keďže človeka Blíženca je vo všeobecnosti ťažké naladiť na vážnu známosť. Predstaviteľ tohto vzdušného znamenia je dosť komunikatívny a vie byť milý a priateľský. No je pre neho veľmi ťažké sledovať pocity iných ľudí, nezaujíma sa o ne. Napriek tomu títo dvaja si môžu užívať vzájomný kontakt. Vždy však budú cítiť, že im niečo chýba.

Ak sa vezmú, je nepravdepodobné, že by mali klasické manželstvo. Žena Škorpión sa stane starostlivou manželkou. No nečakajte to od tohto chlapíka, ktorý neznáša stereotyp.  Jeho túžba po všetkom novom a neznámom, po nových ľuďoch a známostiach bude silnejšia ako túžba nájsť domov, a to ženu Škorpióna neskutočne nahnevá. Toto zvodné nežné pohlavie napriek svojim vnadám v ňom zväčša nedokáže vzbudiť pocit domova. Najmä  ak v ňom nie je a nikdy nebol – muž Blíženec bude len ešte viac vzdorovať.

Láska a čas však dokážu urobiť svoje, a dokonca i v prípade týchto dvoch. Môžu si na seba zvyknúť a tak svoj vzťah udržať na dlhšie obdobie.

Kompatibilita – 58 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Rak

Muž narodený v znamení Rak a žena Škorpión si budú dokonalé rozumieť, pretože obaja sú citliví, zmyselní, nežní a vášniví. Obaja tiež milujú lásku. Preto ich romantický vzťah bude veľmi hlboký. Od prvých minút zoznámenia sa väčšinou o seba navzájom veľmi zaujímajú, keďže sú si neskutočne podobní. Obe znamenia patria k živlu Vody, čo znamená, že hybnou silou v ich živote bude láska vo všetkých jej prejavoch.

Žena Škorpión sa vyznačuje veľkou vášňou a pomerne silnou vôľou. To posledné je pre muža narodeného v znamení zverokruhu Rak veľmi príťažlivé.  Tento príslušník silnejšieho pohlavia hľadá partnerku, ktorá disponuje pevnou vôľou najmä preto, že jemu samému chýba.  Táto silná vôľa ho pomôže postaviť sa na nohy, dať sa dokopy  – navonok aj vnútorne. Muž Rak je zas pripravený zahrnúť svoju milú láskou a nehou. Vie totiž veľa o emóciách a vnútornom svete.  Ani tento vzťah nie je bez konfliktov. Dokážu sa pohádať do krvi a potom zas uzmieriť. Ak však medzi nimi panujú silné city, nič ich len tak nezlomí. Žena Škorpión a aj muž Rak sú nastavení na dlhodobé vzťahy a často v nich pokračujú, aj keď sa mali pre ich dobro už dávno skončiť.

Sex medzi ženou Škorpiónom a mužom Rakom bude zmyselný, zaujímavý, intenzívny. Obaja prikladajú veľký význam svojmu intímnemu životu, najmä žena Škorpión, pre ktorú je sex vyjadrením vášne a hlbokých emócií.

Žena narodená v znamení  Škorpión a tiež muž Rak sú zvyčajne veľmi citliví na tému rodiny. Obaja snívajú o tom, že nájdu miesto na Zemi, kde by si mohli oddýchnuť a byť sami sebou. Preto sobáš nebudú odkladať. No postačí im aj neformálne spolužitie. Ak sa milujú, deti budú samozrejmosťou, pretože obaja o nich snívajú. Žena Škorpión svoje deti zahrnie vrelými citmi, no nerada robí domáce práce. Rovnako ako muž Rak. Preto môžu nastať problémy s delením rolí v rodine. Táto príslušníčka nežného pohlavia netúži po úlohe klasickej manželky a muž Rak sa tiež bude vyhýbať  bežným predstavám o manželovi.

Kompatibilita – 89 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Lev

Týchto dvoch spája vášeň a inteligencia. Môže však hroziť, že sa navzájom spália? Mali by byť opatrní. Žena Škorpión a muž Lev sa zdajú byť pre seba stvorení. Dlho si hľadajú partnera, pretože sa neuspokoja s hocikým. Obaja sa tiež nenechajú odradiť prvým odmietnutím a v prípade neúspechu sa tak ľahko nevzdajú. Pomaly dobýjajú svoju lásku, kým si ju celkom nezískajú.

Ich techniky a metódy milostného dobýjania a flirtovania sú si dosť podobné. Snažia sa na seba upútať pozornosť toho druhého. A potom mu prenechajú voľnú ruku, aby si ich objekt lásky myslel, že dobyvateľom je on. Táto taktika je typická najmä pre ženu narodenú v znamení Škorpión. Muž Lev je vo veciach lásky viac otvorenejší. Jeho povaha býva tiež priateľskejšia a optimistickejšia. Žena Škorpión si ho získa svojou srdečnosťou. Ich vzťah je presýtený pravou láskou, v ktorom ani jeden z nich nepochybuje o partnerovej oddanosti.

Sexuálny život ženy Škorpióna a muža Leva sa nikdy nestane prázdnym a nezaujímavým, pretože obaja sú dosť kreatívni. Jediné, čo im môže chýbať, je trpezlivosť, ale vôbec si na nej nepotrpia.

V manželstve medzi ženou Škorpiónom a mužom Levom bude veľa emócií. Pozor ale, nejde vždy o pozitívne city. Keďže manželstvo znamená určitú stabilitu, obaja budú mať ťažkosti. Dôvodom je, že žene Škorpiónke, a tiež mužovi narodenom v znamení Lev, chýba trpezlivosť a pokoj, aby riešili problémy ticho a metodicky. Vášeň, ktorá ich kedysi spájala, bude často pôsobiť ako ničiteľ rodinnej harmónie a pokoja v manželstve.

Ak sa obaja naučia regulovať mieru svojho citového vzrušenia, prestanú trvať na svojom a začnú partnera počúvať, majú veľké šance vytvoriť stabilné dlhoročné manželstvo. Ich spoločné deti bývajú veľmi talentované, dobromyseľné a srdečné – rovnako ako samotní milovaní rodičia.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Panna

Ona je najvášnivejšia predstaviteľka zverokruhu, on je najpragmatickejší zo všetkých znamení. Čo majú spoločné? Žena narodená v znamení Škorpión a muž Panna sa práve vďaka rozdielom veľmi dobre dopĺňajú. Ona má v sebe emocionalitu a úprimnosť, ktorá jej partnerovi chýba, on je hlasom rozumu a oporou vzťahu. Na prvý pohľad vyzerajú ako dve polovice celku. No nie je to také jednoduché a ich vzťah môže byť naplnený častými konfliktami.

Muž Panna nenávidí zákernosť a klamstvo svojej milovanej. Nevie tiež pochopiť, prečo žena Škorpión robí zakaždým scény, ktoré podľa neho nemajú zmysel. Nedôveruje jej. Ona sa zas nevie zmieriť s chladom a nedôverčivosťou svojho partnera. Nedostupnosť muža v znamení Panna ženu narodenú v tomto citlivom a vášnivom znamení veľmi ničí. Partnerov chlad ju zraňuje. K svojmu životu potrebuje prejavy lásky, ktoré od svojho drahého málokedy dostane.

Ak sa zosobášia, muž Panna môže byť vynikajúci manžel: starostlivý, pracovitý a verný. Ale žena Škorpión pravdepodobne nebude tichou a usilovnou manželkou: je príliš emocionálna a nepredvídateľná. Rozdielnosť temperamentov môže v tomto manželstve spôsobovať vážne problémy, ktoré zapríčinia, že nebudú spolu šťastní. Manželova nedôvera, puntičkárstvo a chlad a na druhej strane prehnaná citlivosť jeho partnerky a iracionálne správanie. Dokážu spolu fungovať až vtedy, keď si toto budú navzájom tolerovať. Môže ich to stáť však šťastie.

Kompatibilita – 76 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Váhy

Žena Škorpión je snáď najvášnivejšou ženou, akú muž Váhy vo svojom živote stretol. On je zas oproti nej nesmelý, plachý a diplomatický. Možno aj vďaka tomu si hneď všimnú jeden druhého. Celkovo sú žena Škorpión a muž Váhy naladení na lásku, no každý trochu odlišne. Ona je ako jasný plameň, ktorý oboch pohltí, a v ktorom obaja často zhoria. Pre muža Váhy je láska nežná, romantická sila, ktorá povznáša. Taktiež potrebuje slobodu a nezávislosť. Tento fakt je aj hlavným zdrojom konfliktov medzi nimi.

Tam, kde sa žena Škorpión bude správať majetnícky, muž Váhy bude brániť slobodu jednotlivca. Príslušníčka narodená v tomto znamení si len málokedy prizná chybu a urobí krok vpred na uzmierenie. Napriek tomu môžu mať dlhý a hlboký vzťah, ktorý sa však nedá nazvať ľahkým a bez konfliktov. Veľa nezhôd môžu ale vyriešiť v spálni pomocou nežného a vášnivého sexu.

Váhy sú znamením, ktoré pristupujú ku vzťahom zodpovedne. Rovnako aj k manželstvu.  S najväčšou pravdepodobnosťou teda vzťah potvrdia sobášom. Ale aj žena Škorpión bude túžiť po vydaji, aby mala svojho milovaného pri sebe až do konca života potvrdeného aj na papieri. Obaja môžu vytvoriť  harmonickú a silnú rodinu, v ktorej sa budú navzájom podporovať. Muž Váhy uhasí jej oheň, ak je príliš spaľujúci, a žena Škorpión ho nakazí svojou charizmou, posilní jeho dôveru v seba a pomôže mu napredovať. Deti narodené v takomto manželstve dostávajú bystrú a citlivú matku a jemného chápavého otca.

Kompatibilita – 77 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Strelec

Milostný vzťah medzi ženou Škorpiónom a mužom Strelcom bude veľmi zaujímavý. Ona je plná hlbokých emócií, on preferuje voľnosť a ľahkosť. Obaja budú bojovať o pozornosť toho druhého a povestná iskra nepreskočí hneď. Dôvod je celkom jednoduchý. Žena narodená v znamení Škorpión je femme fatale, ktorá býva zvyknutá na to, že môže očariť každého. Doslova preniká do duše a podrobuje si vôľu svojho milenca. Len veľmi emocionálne silné a nezávislé mužské osobnosti jej dokážu odolať – napríklad muž narodený v znamení zverokruhu Strelec.

Tento chlapík celkovo nerád niekoho poslúcha a nechá si hovoriť do svojich životných plánov. Tejto podmanivej žene bude vzdorovať zo všetkých síl. Čo, mimochodom, len podnieti jej záujem. Keď ju omrzí naťahovať sa s ním, urazí sa a stiahne sa do seba. To zas zaujme muža Strelca, ktorý sa počas dobýjania tohto vášnivého stvorenia môže doň zamilovať. Ak sa tak stane, žena Škorpión ho už zo svojej náruče nepustí.

V posteli si títo dvaja budú rozumieť. Obaja sú vášniví, aktívni, takže ich sexuálny život bude veľmi intenzívny. Žena Škorpión ľahko vytvorí tú správnu atmosféru a muž Strelec prevezme iniciatívu vášnivého milenca.

Ich manželstvo bude dosť rušné a plné dramatických scén. Takže klasickú pokojnú rodinu pravdepodobne nečakajte. Obaja majú sklon k dráme. Najmä žena Škorpión je zdrojom búrlivých emócií. Je ťažké si ju predstaviť v úlohe manželky, ktorá je vždy pripravená vypočuť a ​​upokojiť svojho manžela a ostatných členov rodiny, hoci je dosť obetavá, pokiaľ ide o ľudí, ktorých miluje.

Svoje chyby má aj muž Strelec, ktorý pre ňu nebude spoľahlivou oporou. Jednoducho nebude schopný vydržať všetku emocionálnu záťaž, ktorú sa naňho jeho partnerka snaží zvaliť. Ak sa však veľmi milujú, nájdu spôsoby, ako predchádzať rodinným konfliktom.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Kozorožec

Žena Škorpión je najvášnivejšia zo všetkých dám zverokruhu. Muž Kozorožec je najuzavretejší a najprísnejší muž, akého kedy stretnete. Podarí sa jej ho presvedčiť, aby sa jej otvoril? Možno to dokáže iba ona a nikto iný…

Ich vzťah je úprimný a skutočný. Faktom je, že prebudiť lásku muža Kozorožca nie je také ľahké a je to práve žena Škorpión, ktorá sa k nemu dokáže dostať. Má potrebnú silu charakteru, znásobenú hĺbkou citov. Jej vášeň vystačí obom. Muž Kozorožec sa stáva pokojnejším a vyrovnanejším, pretože určite vie, že je milovaný. Práve žena Škorpión dokáže prejaviť úprimnosť svojich citov tak, že o nich nebude nikdy pochybovať.

Vášnivé vyznania, randenie a sladká domáca romantika – muž Kozorožec si zrazu uvedomí, že toto všetko sa stalo neoddeliteľnou súčasťou jeho života. On jej zase za to dodáva pocit istoty a stability – možno jediné, čo jej v tomto premenlivom a nestabilnom svete tak veľmi chýba. Ich sexuálny život je bohatý na experimenty a ich blízkosť je skutočne hlboká.

Ak sa vezmú, žena Škorpión bude zodpovedná za emocionálnu stránku v rodine (ktorú niekedy rozprúdi – taká je jej povaha) a muž Kozorožec za materiálne blaho a budúcnosť. On má všetko vypočítané, ona sa spolieha na city a intuíciu. Zdá sa, že toto je ideálne rozloženie rolí v rodine.

Deti narodené v takomto manželstve pocítia pozornosť a starostlivosť mamy aj otca: muž Kozorožec aj žena Škorpión sa mimoriadne zaujímajú o osud svojich potomkov a vynakladajú maximálne úsilie, aby ich deti dostali všetko, čo potrebujú. Muž Kozorožec je prísny, ale spravodlivý otec a žena Škorpión je zmyselná matka, pripravená urobiť pre svoje deti čokoľvek. Je nepravdepodobné, že sa rozvedú: obaja sa príliš pevne držia toho, čo je im drahé.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Vodnár

Žena Škorpión a muž Vodnár na seba okamžite upozornia. Je tu šanca, že si budú spolu rozumieť, pretože obaja sú cieľavedomí, nerozvážni a vážia si vnútornú slobodu jednotlivca. Jeho fascinuje odvaha a citlivosť tohto slabšieho pohlavia. Ženu Škorpióna budú zase zaujímať jeho myšlienky o živote a vesmíre, o nových technológiách a nezvyčajnej hudbe, ktorú má rád.

Muža narodeného v znamení Vodnár zaujme jej sexualita – niet divu, veď ide o ženu narodenú v znamení Škorpión. Práve vplyv muža Vodnára vnesie ľahkosť do príliš hlbokých citov jeho partnerky.  Urobí ich krajšími a ušľachtilejšími. Obom sa im podarí vybudovať celkom pekný vzťah.

Ani táto láska sa však nezaobíde bez konfliktov.  Muž Vodnár nemusí mať vždy pochopenie pre prehnané emocionálne výbuchy svojej milovanej. Bude sa mu zdať, akokeby ani nebola z tohto sveta. Na druhej strane to robí ich vzťah ešte zaujímavejším. Pre oboch predstavuje spoločné spolužitie výzvu, ktorá ich ešte viac zblíži.

Po intímnej stránke si budú rozumieť. Muž Vodnár totiž neznesie nudu, preto bude vymýšľať experimenty a sex so ženou Škorpión snáď ani zlý nemôže byť.

Ich manželstvo nemožno nazvať super stabilným a tu je dôvod, prečo. Žena Škorpión potrebuje partnera, ktorý jej poskytne istoty a dokáže ju upokojiť. Keď je treba, správne ju uzemní. Muž Vodnár vôbec nepatrí k typickým predstaviteľom hlavy rodiny. Materiálne bohatstvo ho nezaujíma a vôbec nie je praktický. Viac ako istoty miluje slobodu. Mužské znamenie Vodnár rado lieta v oblakoch a stavia vzdušné zámky. Ona zase nezosobňuje obraz ideálnej manželky, pani domu a matky. Môže sa síce stať dokonalou  manželkou aj matkou, no nie je to presne to, o čom sníva. Záleží len na nich, aké kompromisy sú ochotní spraviť.

Kompatibilita – 88 %

Partnerský horoskop žena Škorpión a muž Ryby

Obaja sú zmyselní, vášniví a nežní. Romantika medzi týmito dvoma bude priam nekonečná. Láska medzi ženou Škorpiónom a mužom Ryba nie je nezvyčajná. Okamžite sa do seba zamilujú, pretože cítia spriaznenosť duší. Obaja patria k vodnému živlu, ktorý obdarúva svojich predstaviteľov hĺbkou a jemnosťou citov, takže o láske vedia veľa. Žena Škorpión bude, samozrejme, vo svojich citoch priamočiarejšia a vášnivejšia, muž Ryby bude jemnejší a komplikovanejší. Budú sa o seba skutočne zaujímať.

Nevýhodou je, že takáto sila citov sa prejavuje nielen pozitívne ale deštruktívne. Napríklad žiarlivosťou, ktorá bude stáť za mnohými konfliktami. Obzvlášť žiarlivá bude žena Škorpión. Faktom je, že muž narodený v znamení Rýb má rád pozornosť nežného pohlavia, a preto ho to môže lákať flirtovať aj s inými ženami. To jeho milovanú bude privádzať do zúrivosti.

Obaja môžu vytvoriť silné manželstvo, ale to neznamená, že atmosféra v rodine bude vyrovnaná a stabilná. Faktom je, že ani žena narodená v znamení Škorpión, ani muž Ryby nie sú ideálnou manželkou a manželom. Ona nerada robí domáce práce – uprednostňuje svet kreativity a emócií. Príslušník znamenia Ryby sa zase nevyznačuje veľkou praktickosťou, takže je nepravdepodobné, že sa naňho dá z materiálneho hľadiska plne spoľahnúť.

Môže to byť však pre nich určité pozitívum, pretože sa aspoň jeden na druhého nebudú príliš spoliehať , ale naopak, rozvíjať sa nezávisle od seba. Vďaka tomu dosiahnu všetko, po čom túžia. Ich deti budú vychovávané v atmosfére bezpodmienečnej lásky. To znamená v ideálnom prostredí na rozvíjanie svojich schopností.

Kompatibilita – 97 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Strelec

Muži a ženy narodení v znamení zverokruhu Strelec nemôžu žiť bez lásky. Tento cit je pre Strelca mimoriadne potrebný, aby sa neustále menil. Pohyblivé znamenie elementu ohňa sa líši od Barana a Leva. Láska Strelca je horúca, ale nerád ukazuje svoje city hneď na prvom rande. Na to si budete musieť ešte počkať. Človek v tomto znamení  je dobrodruh, dlho hľadá svoju lásku. Počas svojej cesty sa niekoľkokrát zamiluje, potom ho čaká dramatický rozchod. A po dlhej pauze sa opäť vrhá do náručia novej známosti. Alebo často i tej starej. Nakoniec, ak sa už Strelec konečne rozhodne, bude to preň skutočná láska.

K nevere sa okamžite prizná. Nedokáže totiž klamať. Ale aj bez horúcej lásky je Strelec skutočným priateľom a patrónom, ktorý pri vás zostane až do konca. No jeho negatívnou stránkou je, že partnera chce vlastniť. Žiarli na jeho vzhľad a chce tráviť s ním čo najviac času. Najideálnejšie je, keď majú spoločné koníčky a dokonca i spoločnú prácu. Ak chcete vyhrať slovný súboj nad Strelcom, musíte byť schopní počúvať a klásť správne otázky, ktoré vám pomôžu odhaliť jeho povahu. Strelec je ochotný, ak teda naozaj miluje, sa kvôli partnerovi zmeniť a zbaviť sa zlých návykov.  Títo ľudia nikdy neprestanú hľadať pravdu a zdokonaľovať samých seba.

Ak je partner pripravený tolerovať jeho hľadanie seba samého, potom môže byť  manželstvo so Strelcom dlhé. Harmóniu vo vzťahu však môže narúšať jeho sebeckosť, márnivosť, neúcta voči iným a obmedzovanie osobných slobôd. Na druhej strane Strelec miluje úprimne a vie, ako byť dobrým partnerom, rodičom, vychovávateľom. Svojim deťom ide pozitívnym príkladom, rozvíja v nich sebavedomie, nezávislosť a lásku k sebe samému. Keď treba, vždy je ich oporou a múdro im poradí.

Vzťah dvoch Strelcov je vzťah dvoch ľudí, ktorí sú navlas rovnakí. Je plný dobrodružstva, vzrušenia a slobody. Priťahuje ich to k sebe a chcú spolu tráviť všetok čas. Jeden v druhom vidia spriaznenú dušu. Muž Strelec a žena narodená v tomto znamení vedia, že obaja milujú zmenu, slobodu, cestovanie a dobrodružstvo. Vášeň pre všetko nové ich dokáže zviazať spolu na dlhý čas.

V prípade týchto dvoch však nečakajte romantickú lásku. Skôr bude silná a ideologická, intelektuálna jednota pre nich bude dôležitejšia ako emocionálna. Konflikt môže nastať vtedy, keď si každý z nich začne uvedomovať nedostatok zmyselnosti a intímneho zblíženia.

Manželstvo medzi dvoma Strelcami je zvláštny fenomén. V ich rodinnom živote bude všetko veľmi prísne a vysoko morálne, takže sa môžu nudiť. Budú príliš rozlietaní a pocítia nedostatok istôt. Muž Strelec a žena Strelec sa budú ustavične sťahovať a po čase sa môžu cítiť vo vzťahu nepohodlne.

Výhodou tohto manželstva bude spomínaná láska k cestovaniu, kde na cestách a prostredníctvom nových dobrodružstiev dokážu prekonať mnoho konfliktov.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Baran

Obaja sú bystrí a energickí. Môžu sa k sebe hodiť. Žena narodená v znamení zverokruhu Strelec a muž Baran si hneď jeden druhého všimnú. Sršia nevyčerpateľným optimizmom, energiou a tiež zvláštnou vášňou, ktorá sa prejavuje navonok. Muža Baran bude zaujímať, čo sa skrýva za jej úsmevom, a ona v ňom bude cítiť dobyvateľa.

V prípade týchto dvoch nejde o tichú a nežnú lásku. Ak ide o Barana, celkovo nikdy nečakajte, že bude niečo tiché a pokojné.  Táto žena bude pre neho veľkou výzvou, pretože miluje slobodu a nemieni sa len tak ľahko vzdať. Spočiatku nebude chápať, ako je to možné, že mu dokáže odolávať. No obaja sú si podobní. Žena narodená v znamení Strelec dobre totiž vie, že sa mu jednoducho nedokáže len tak ľahko podvoliť. Celá jej bytosť si bráni svoju nezávislosť. Takto môžu navzájom súperiť, kým sa jeden z nich nevzdá. V tomto súboji nečakajte porazených. Obaja budú víťazmi, pretože si jeden druhého zaslúžia. Žena Strelec a muž Baran môžu mať dlhý a silný milostný vzťah, no vždy im bude niečo chýbať.

V manželstve sa žena Strelec a muž Baran budú cítiť skvele, ich hodnoty a svetonázor sú veľmi podobné, takže ich názory na rodinný život sa budú do značnej miery zhodovať. Žena Strelec sa bude môcť stať vynikajúcou manželkou a milenkou, je veľmi aktívna. Pravda, nemala by sa obmedzovať len na úlohu manželky. Túži po spoločenskom živote, čo sa nemusí páčiť mužovi narodenom v znamení Baran. Muž Baran môže byť vynikajúcim manželom – bude sa však musieť naučiť trpezlivosti a porozumeniu, na ktorých je postavený rodinný život. Môže ich spájať láska k športu, turistike a k mnohým aktivitám, kde si môžu vybiť svoju energiu.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Býk

Muž Býk je pokojný a lenivý, preto ho obťažuje príval energie, ktorý srší zo ženy narodenej v znamení Strelec. Dokáže ho táto aktívna príslušníčka nežného pohlavia rozhýbať? Ťažko povedať. Každopádne vzťah medzi ženou Strelcom a mužom Býkom je spojením optimizmu a ľahostajnosti. Ona sa ho snaží povzbudiť k výkonom, ktoré vo všeobecnosti nepotrebuje. Na druhej strane, muž Býk vo svojom vnútri túži cítiť tento príval energie, dobrodružstva a slobody. A jedine táto žena ho motivuje, aby spoločne vyskúšali veľa nových zážitkov.  Táto túžba však pominie tak rýchlo ako rýchlo vznikla.

Z tohto dôvodu sa žena Strelec cíti opustená, nechápe, čo sa deje, prečo sa jej partner správa tak nepredvídateľne. Muž Býk zas  sám nechápe, prečo v ňom vzbudzuje smäd po niečom novom, sviežom, aktívnom, a prečo ho tento zápal tak rýchlo prechádza. Ich emocionálne režimy sa nezhodujú a bude pre nich dosť komplikované vybudovať si dlhodobejší vzťah.

Po sexuálnej stránke si títo dvaja môžu rozumieť, ale môže im v posteli chýbať nedostatok zmyselnosti a úprimnosti. Obaja sú síce nastavení na manželstvo, ale každý z nich od neho očakáva niečo iné. Aj keď žena Strelec sa až tak nesnaží s nikým viazať sobášom, miluje slobodu a je celkom spokojná s tým, že je slobodná.

Aj muž narodený v znamení Býk môže žiť bez formalizácie vzťahu – hlavnou vecou pre neho je mať útulný a príjemný domov. Po čase si ho môže chcieť poistiť. Preto bude pravdepodobne prvý on, kto začne rozhovor o svadbe. Žena Strelec to dokáže oddialiť na dobu neurčitú. No tento príslušník silnejšieho pohlavia sa nevzdáva. Nepatrí k tým, ktorí sa nechajú ľahko odbiť . To, čo chce, aj dostane, pretože je trpezlivý a vytrvalý.   A dostane – svoju milovanú ženu Strelca v úlohe svojej manželky. Je málo pravdepodobné, že bude z nej šetrná gazdinka, čo môže hnevať jej úsporného manžela. No snaha sa jej nemôže uprieť a urobí preto všetko potrebné.

Kompatibilita – 72 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Blíženec

V tomto prípade ide o veľmi priaznivé spojenie. Aj keď sú predstavitelia opačných znamení zverokruhu, vedia si nájsť spoločnú cestu, ktorá im bude obom vyhovovať.

Láska medzi ženou Strelcom a mužom Blížencom nevznikne okamžite. Potrebujú nejaký čas, aby sa na seba zahľadeli a zistili, čo ich k sebe priťahuje. Žena Strelec je bystrá, nezávislá, je stále na očiach. Muž Blíženec je priateľský, spoločenský, dokáže nájsť východisko z každej situácie. Žena Strelec potrebuje partnera, ktorý všetko rieši ľahšie a akosi praktickejšie ako ona. Jej pohľad je príliš všeobecný,  on zas vidí detailnejšie a konkrétnejšie. Budú si vyhovovať i po intímnej stránke. Sex medzi ženou Strelcom a mužom Blížencom sa bude vyznačovať vášňou a vynaliezavosťou.

Keď muž Blíženec pochopí, že túži po jeho blízkosti ( a on po jej), prevezme iniciatívu do vlastných rúk, aby sa dali dokopy. Vzťah medzi ženou Strelcom a mužom Blížencom bude harmonický, aj keď sa nedá vyhnúť konfliktom: koniec koncov, ide o odlišné znamenia zverokruhu.

Ak sa vezmú, bude to veľmi silné a harmonické manželstvo. Na začiatku však musia obaja popracovať na svojom vzťahu. Žena Strelec a muž Blíženec majú podobné predstavy o tom, aký by mal byť rodinný život: zábavný, určite nie nudný a bez citových búrok. No na úplnom začiatku spoločného života sa nie vždy budú vedieť na niečom dohodnúť. To sa prejaví najmä v bežnom živote. Chvíľu potrvá, kým si na seba úplne zvyknú.

Obaja si so svojimi deťmi budú veľmi rozumieť. Zo ženy Strelec sa stane výborná mama, ktorá sa o všetko dokáže postarať a muž Blíženec bude otcom, ktorého všetky deti zbožňujú – vždy vie vymyslieť nejakú zábavu a dobrodružstvo v podobe hier.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Rak

Ona je neúnavná optimistka, on skromný zvodca. Ako sa bude vyvíjať ich vzťah? Potreby lásky týchto dvoch predstaviteľov zverokruhu sú odlišné. Žena narodená v znamení Strelec sníva o rovnocennom partnerovi, ktorý má podobný svetonázor a záľuby. Rada by ho zobrala do hôr, na výstavu a podobne. On však nepatrí k tým, ktorí túžia po dobrodružstvách. Na prvom mieste sú preň city a intimita domáceho krbu. Muž Rak potrebuje partnerku, ktorá by ho viedla a usmerňovala. Nepatrí teda k typickému predstaviteľovi silnejšieho pohlavia a nevie byť pre ženu Strelec rovnocenným partnerom so svojim vlastným názorom.

Keď teda začnú chodiť žena Strelec a muž Rak, rýchlo si uvedomia (pri priaznivom vývoji ich romantického scenára), že jeden druhému nedokážu dať to, čo sa od nich očakáva. Ak budú chcieť vo vzťahu pokračovať, napriek rozdielom v očakávaniach a realite, budú musieť nájsť kompromis.

Čo sa týka manželstva, žena narodená v znamení Strelec môže byť tomuto mužovi dobrou manželkou. A dokonca sa nenechá vykoľajiť ani jeho obdobiami letargie a akéhosi nedostatku vôle. Rada ho bude inšpirovať, aby bol lepším mužom. Niekedy môže zájsť až tak ďaleko, že všetko zaň dosiahne sama. Muž Rak ju za to zahrnie láskou a starostlivosťou. Nebude si vedieť predstaviť život bez nej. Po čase však môže táto príslušníčka nežného pohlavia vyhorieť a bude jej chýbať rovnocenný partner, na ktorého by sa mohla spoľahnúť a ktorý by ju pre zmenu vystriedal v čele rodiny. Žena Strelec zatúži po slobode a nezávislosti a manželova láska ju začne dusiť. Pozitívnou stránkou vzťahu týchto dvoch bude, že dokážu vytvoriť útulnú rodinnú atmosféru, ktorú si dokážu udržať dlhé roky.

Kompatibilita – 71 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Lev

Žena Strelec a muž Lev sú si veľmi podobní. Keďže sú obaja predstaviteľmi živlu ohňa, ich emócie rýchlo vzplanú a potom horia rovnomerným plameňom. Žena Strelec je idealistka a v láske hľadá to najlepšie a najčistejšie. Rovnako ako muž Lev, no na rozdiel od nej je aj sebecký. Takže sa bude vo vzťahu považovať za najlepšieho a najdokonalejšieho. A najviac bude milovať sám seba.

To sa nebude páčiť žene narodenej v znamení Strelec, pretože túži byť s partnerom na rovnakej vlne. Potrebuje sa mu zdôveriť so svojimi názormi na svet, podeliť o svoje nápady a myšlienky, snažiť sa o rozvoj – vnútorný aj vonkajší. Potreby muža Leva sú oveľa obmedzenejšie. Sú zamerané najmä na jeho ego. Potrebuje byť milovaný a obdivovaný svojou polovičkou. Žena Strelec chce byť zas nezávislá. Tieto rozdiely budú zdrojom mnohých vášnivých sporov. Aj keď ich udobrovanie skončí zväčša impulzívnym sexom, musia prijať tento rozdiel, ak chcú zostať spolu. Potom dokážu vytvoriť dlhý a stabilný vzťah.

Ani po intímnej stránke to nebude úplne podľa ich predstáv. Muž Lev je egoista, pozerá na uspokojenie najmä samého seba. Ona zas vyžaduje viac ľahkosti a túži po väčšej fantázii svojho milenca.

Žena Strelec a muž Lev môžu mať celkom šťastné manželstvo. V zásadných otázkach sa budú zhodovať. V ich rodinnom živote však bude chýbať istá ľahkosť a zmyselnosť. Všetko budú brať obaja príliš vážne. Žena Strelec berie svojho manžela rovnocenne. On však bude chcieť byť jej vodcom.  To sa nebude páčiť jej ohnivej nezávislej povahe. Pravdepodobne obaja budú mať spoločné koníčky, ktoré ich budú spájať. S príchodom detí sa to môže zmeniť a navzájom sa môžu začať viac chápať.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Panna

V prípade týchto dvoch ide o spojenie odlišných temperamentov. Keďže sa protiklady priťahujú, vznikne medzi nimi veľmi rýchlo láska, v ktorej sa budú vzájomne dopĺňať. Ona je bystrá a cieľavedomá, on je praktický s triezvym pohľadom na svet.

Hlavným problémom muža Panny je, že mu často chýba chuť do života. Všetko vidí čierno a je veľký pesimista. Nevie sa radovať, zabávať a užívať si život. Chýba mu jednoduchosť a optimizmus. Toho všetkého má žena Strelec neúrekom. Práve ona ho dokáže rozveseliť, ukázať mu život z tej krajšej stránky a naučiť ho radovať sa z neho. Žena Strelec bude pre muža narodeného v znamení zverokruhu Panna akýmsi motorom, ktorý ho naštartuje na celý život. On sa s ňou zasa delí o svoju rozvážnosť: radí jej, aby bola zdržanlivejšia a opatrnejšia, keď si to situácia vyžaduje. Ich láska sa vyznačuje priateľstvom, spoluprácou, vzájomnou pomocou. A hoci medzi nimi nebude veľa vášne, budú si môcť skutočne dôverovať.

Muž Panna patrí medzi najlepších kandidátov na manžela. Žena Strelec si to veľmi dobre uvedomuje, pretože je bystrá a dokáže skvele vyhodnotiť vyhliadky do budúcna. Ak sa vezmú, s najväčšou pravdepodobnosťou to bude až do ich smrti. V ich rodinnom živote nebudú žiadne viditeľné nedostatky – možno okrem prílišného workoholizmu muža Panny. Ale to mu žena Strelec zas dokáže tolerovať. Obaja sa jeden druhému prispôsobia a postarajú sa o to, aby boli spokojní so svojím rodinným životom. Muž Panna nemá rád škandály a žena Strelec je zas optimistka, ktorá sa zameriava na to pozitívne. Čo ešte viac chcieť?

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Váhy

Láska medzi ženou Strelec a mužom Váhy bude celkom zaujímavá. Ona je najoptimistickejšou bytosťou pod slnkom. On je zas nežný diplomat. Nadchne ho jej elán a iskra, ktorú tak veľmi potrebuje. Žena Strelec zas hľadá v partnerovi rovnocenného spoločníka, s ktorým bude chcieť zdieľať svoje rozhodnutia a činy. Ich vzťah môže pokaziť fakt, že muž Váhy sa nebude zaujímať o sny svojej partnerky. Takisto je pre ňu veľmi rafinovaný. Príslušníčka nežného pohlavia narodeného v znamení Strelec túži po hravejšom a jednoduchšom partnerovi.

Ak sa vezmú, môžu vytvoriť pevné manželstvo.  Žena Strelec aj muž narodený v znamení Váhy si ctia tradície a ich názory na rodinu sú značne konzervatívne. No treba však poznamenať, že žena Strelec miluje slobodu a je niekedy ťažké ju motivovať, aby vstúpila do stavu manželského. Muž Váhy vďaka svojmu rečníckemu talentu vie však presvedčiť svoju milovanú, že práve sobáš s ním, je to jediné, čo jej k šťastnému životu chýba.

Žena Strelec bude vždy inšpirovať, podporovať svojho nerozhodného manžela. Muž Váhy zasa vynaloží maximálne úsilie, aby medzi nimi zavládlo úplné porozumenie, pretože neznáša konflikty.

V intímnom živote sa budú vzájomne dopĺňať, pretože žena Strelec bude vášnivá a iniciatívna, on bude poddajný a nežný. Podporí akýkoľvek návrh svojej ohnivej partnerky – a obaja si to užijú.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Škorpión

Muž narodený v znamení zverokruhu Škorpión a žena Strelec sú obaja vášniví a sebavedomí ľudia. V tomto smere si budú rozumieť. Ona na začiatku vzťahu môže byť síce trošku hanblivá, ale len na začiatku. Ich láska bude dosť intenzívna. Žena Strelec môže byť v rozpakoch z jeho sklonu všetko dramatizovať – ​​ona sama je, naopak, najoptimistickejšia zo všetkých predstaviteľov zverokruhu. No paradoxom je, že tento protiklad ich pritiahne. Budú sa totiž navzájom potrebovať. On potrebuje ju, aby vniesla trochu slnka do jeho života. Kto ho povzbudí, keď sa ocitne na dne? Predsa jeho milovaná. Ona zas potrebuje, aby jej jasný plameň občas niekto utlmil, a tým niekým bude práve jej partner Škorpión.

On je prefíkaný, ona priamočiara. Preto niekedy nechápe, prečo nemôže byť o niečo jednoduchší a otvorenejší. Jej priateľská povaha sa bude snažiť preniknúť do hĺbok duše a srdca Škorpióna, ktorý svoju síce pestrú paletu citov skrýva vo svojom vnútri. Táto žena sa často vo svojom partnerovi nevyzná. Jemu bude vadiť jej priamočiarosť a prostorekosť a niekedy až naivný optimizmus. Muž Škorpión sa ju bude na druhej strane snažiť chrániť, pretože jeho veľmi vnímavá intuícia včas rozpozná  každé nebezpečenstvo.

Napriek tomu, že sa budú vždy snažiť nájsť kompromis, je málo pravdepodobné, že ho aj nájdu. To im však až tak neprekáža. Veď samotný proces hľadania bude vzrušujúci!

Manželstvo medzi ženou Strelcom a mužom Škorpiónom môže byť veľmi pevné. Najmä vtedy, ak pred ním randili dostatočne dlho a ich láska je silná. V opačnom prípade budú ich odlišné svetonázory zdrojom častých konfliktov a môžu viesť až k zničeniu rodiny. Žena Strelec sa nechce viazať – k domu, manželovi, deťom. Má rada slobodu, aj keď v manželstve túto slobodu môže mať, ak nie je citovo pod tlakom.

Muž Škorpión od manželky bude vyžadovať dodržiavanie formalít a tradícií, takže na svoju ženu bude vyvíjať tlak, aby sa podľa nich riadila. Pravdepodobne sa mu nebude páčiť, ak jeho drahá polovička narodená v znamení Strelec bude budovať kariéru a na úkor nej bude zanedbávať domáce povinnosti. Je potom už na tejto slobodumilujúcej žene, či toto bude trpieť pre záchranu manželstva a zhostí sa úlohy domácej gazdinky. A ak nie, tak sa rozídu bez zbytočných výčitiek.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Kozorožec

Ide o dosť odlišné temperamenty. Žena Strelec potrebuje neustálu zmenu a napredovanie. Muž Kozorožec túži po stabilite a stálosti. Ona sa vyznačuje priateľskou povahou a neutíchajúcim prúdom optimizmu. Jeho povaha je oveľa viac temnejšia a pesimistickejšia. Muž Kozorožec je vytrvalý, trpezlivý a všetko dotiahne do konca. Navzájom sa priťahujú, pretože obaja sú cieľavedomí. Jeden druhého si naozaj zaslúžia.

Problémy nastanú vtedy, že ich metódy na dosahovanie spoločných cieľov sú diametrálne odlišné. Tam, kde je žena Strelec zvyknutá konať impulzívne, muž Kozorožec je mimoriadne opatrný: všetko si niekoľkokrát overí a premyslí. Žena Strelec mu na rovinu povie, keď sa jej niečo nepáči. Veď priamosť a úprimnosť je jednou z jej najhlavnejších povahových čŕt. Muž Kozorožec taký nie je, všetko drží v sebe, aby to potom vychrlil na svoju partnerku a to v tej najnevhodnejšej ( z pohľadu ženy Strelca ) chvíli.  Napriek ťažkostiam majú stále veľa spoločného a ak sa budú snažiť, nepochybne sa im podarí byť dlho spolu.

Ak sa vezmú, ich problémy sa buď ešte zväčšia, alebo naopak zmiznú. Samozrejme, všetko závisí od konkrétnych ľudí, od konkrétnej ženy Strelca a muža Kozorožca. Pravdepodobne ak sa už rozhodli pre takýto zodpovedný krok ( najmä teda opatrný Kozorožec ), budú sa snažiť predchádzať konfliktom. Žena narodená v znamení Strelec by sa mala postarať o to, aby bol v ich vzťahu poriadok. Muž Kozorožec bude potom vynikajúci manžel – verný a pracovitý. S príchodom detí sa z neho stane prísny, ale spravodlivý otec a  žena Strelec bude vynikajúcou matkou – veselá a zábavná, určite sa s ňou nebudete nudiť.

Kompatibilita – 79 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Vodnár

Títo dvaja sú veľmi podobní. Majú energické, impulzívne povahy a milujú slobodu. Je to vlastne spojenie slnka a vetra.

Vzťah ženy narodenej v znamení zverokruhu Strelec a muža Vodnára je vzťahom dvoch slobodných ľudí, ktorých neobmedzujú žiadne predsudky. Dokážu sa spolu celé hodiny rozprávať, vydať sa na nečakanú cestu, nechať sa unášať niečím novým a zaujímavým. Pre ženu Strelca je dôležité, aby jej partner zdieľal jej názory a svetonázor, muž Vodnár si potrebuje vo vzťahu zachovať svoju nezávislosť. Väčšinou sa im darí oboje, takže vzťah vydrží dlho.

V sexe budú obaja experimentovať  a objavovať nepoznané. Muž Vodnár neznáša stereotyp a rovnako i jeho milenka.  Možno nedosiahnu vrchol v sexuálnom živote, ako predstavitelia iných znamení, ale dôležitejší ako sex bude pre nich ich porozumenie mimo spálne. Muž Vodnár sa snaží nájsť hlboké priateľstvo – je pre neho oveľa cennejšie ako láska.

Ich manželstvo bude bez väčších konfliktov a relatívne stabilné. Budú schopní vytvoriť silnú rodinu, v ktorej sa bude každý cítiť pohodlne a útulne, a to aj fyzicky aj emocionálne (ale skôr emocionálne, pretože títo dvaja sa zväčša príliš nestarajú o materiálne pohodlie).

Ich deti budú vyrastať v príjemnom prostredí. Navyše budú mať stále čo robiť, pretože mama a otec určite niečo zaujímavé vymyslia (hlavne otec).

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Strelec a muž Ryby

Obaja uvažujú rovnako. Spoločný svetonázor pre nich znamená viac ako vášeň a príťažlivosť, preto je tam šanca, že si budú rozumieť. Žena Strelec a muž Ryby sú si veľmi podobní v tom, že viac než realite venujú pozornosť svojim myšlienkam a snom. Ak sú o niečom pevne presvedčení, len ťažko ich od toho niekto odhovorí. Táto spoločná povaha ich zbližuje, rozumejú si a cítia sa iní od ostatných ľudí, ktorí majú odlišné názory.

Muž narodený v znamení Ryby je veľmi prispôsobivý a potrebuje istoty v podobe lásky. Žena Strelec túži zase po niečom novom a dobrodružnom. Problémy môžu nastať vtedy, keď tomuto citlivému mužovi začne prekážať jej túžba po nezávislosti. On sa potrebuje pre ňu obetovať. Žena  Strelec  jeho obetu nepotrebuje. Jej priamočiarosť a úprimnosť často zraní city tohto príslušníka silnejšieho pohlavia.

Manželstvo bude pre oboch výzvou. Pre ženu Strelec je jej muž príliš pomalý, neistý a zaujatý sám sebou. Niekedy je ťažké ho rozhýbať a často je ťažkopádny.  Muž Ryby nebude pre ňu silnou oporou, akú by očakávala od manžela. Je príliš individuálny na to, aby sa podriadil klasickým predstavám o tom, aký by mal byť manžel. Jeho drahá polovička narodená v znamení Strelec túži po dobrodružstve a nemá rada stereotyp. Ani ona nebude typickou gazdinkou, ktorá sa nepohne od sporáka. Ak navzájom akceptujú svoje nedostatky, ich manželstvo môže byť pevné, no stále musia na sebe pracovať.

Kompatibilita – 71 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Kozorožec

Typicky zemské znamenie Kozorožec pristupuje k otázke partnerstva zodpovedne. Vôbec nevyhľadáva krátkodobé známosti a flirt. Na svoju vyvolenú a vyvoleného kladie príliš vysoké nároky. Kozorožec si v prvom rade hľadá partnera, ktorý je s ním schopný posunúť sa k vzdialenému vytúženému cieľu. Vyberá si pracovitého a čestného človeka, zväčša emotívnejšieho ako on sám.

Človek narodený v znamení Kozorožec len málokedy prejavuje svoje city, pretože nemá rád zbytočnú sentimentalitu. Na prvý pohľad pôsobí príliš prísne a odmerane. Na všetko sa pozerá s rozumom a prakticky. Hlboký cit v jeho prípade nahrádza triezve posúdenie partnerových kvalít. Manželstvo s ním je zväčša na celý život.

Ak sa týmto ľuďom nedarí v láske, venujú sa naplno svojej práci, kde nájdu zmysel života. Osamelosť znášajú pokojne. Kozorožec nemá rád hluk a neporiadok. Všetko si musí vopred naplánovať. Svojim blízkym zvyčajne organizuje život a preberá za nich zodpovednosť. Človek narodený v tomto znamení vyhľadáva stabilné vzťahy. Najlepším obdobím života pre Kozorožca je zrelosť, preto hlavný dar vo vzťahu dostane jeho partnerka od neho až po rokoch v podobe zabezpečenej staroby a usporiadaného života.

Kozorožec zostáva sexuálne aktívny až do vysokého veku. Tento človek je pripravený odpustiť chyby, ťažko však odpúšťa zradu. Býva veľmi žiarlivý a podozrievavý od prírody. Aby partner splnil jeho prísne požiadavky, musí sa neustále osobnostne rozvíjať, zostať verný a zároveň príťažlivý.

Vzťah muža Kozorožec a ženy Kozorožec je spojenie dvoch rovnakých ľudí, no každý ukazuje svoju rodovú rolu tak jasne, až sa zdá byť odlišná. Obaja sú praktickí, pracovití a navzájom sa potrebujú.

Milostný vzťah dvoch Kozorožcov je ako dobre prepracovaný filmový scenár. Ich rande je vždy dokonalé: more romantiky, všetko je zariadené na najvyššej úrovni, ona je v krásnych šatách, on s kyticou ruží. Na prvý pohľad sa môže zdať, že všetko je dokonalé. V skutočnosti im strašne chýba ozajstná intimita. Obaja sú veľmi uzavretí, potrebujú partnera, ktorý by ich dokázal uvoľniť a zmierniť ich prísnosť.

Kozorožci svoje súkromie chránia pred ostatnými. Nikdy neviete, čo vlastne prežívajú a čo si myslia. Aj keď sú vo vnútri nežní a láskaví, nikto to o nich netuší, lebo majú okolo seba postavený hrubý múr. Medzi ženou Kozorožcom a mužom Kozorožcom sa tak vytvorí dvojitá stena. Len čas a dlhé dôverné rozhovory, ako aj spoločne prekonané ťažkosti ich dokážu výrazne zblížiť a prinútiť odstraňovať bariéry.

Ich rodina sa stane takmer dokonalou. Peňazí bude určite dosť: obaja sú hrozní workoholici. Pravda, žena Kozorožec sa zväčša vzdá kariéry a venuje sa naplno rodine, no potom sa pre ňu budovanie vzťahov s manželom a deťmi stane prácou, ku ktorej bude pristupovať mimoriadne zodpovedne. Muž Kozorožec sa žení na celý život – manželstvo berie veľmi vážne a snaží sa ho udržať zo všetkých síl. Obaja chápu hodnotu vzťahov, preto ich budú neustále zlepšovať.

Kompatibilita – 84 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Baran

Žena narodená v znamení Kozorožec je skutočnou výzvou pre muža Barana. Je to snehová kráľovná, ktorá vo svojom srdci ukrýva vrúcne city. No to málokto vie. A kto iný dokáže roztopiť jej ľad, ako práve predstaviteľ tohto ohnivého znamenia? Muž Baran disponuje dostatkom temperamentu, na ktorý žena Kozorožec jednoducho musí zareagovať. Ide o ozajstného chlapa, akého si predstavuje vo svojich tajných predstavách. A on prekukne jej ľadovú ochranu pomerne veľmi rýchlo . Zistí, čo naozaj skrýva pred všetkými a dokonca aj pred samou sebou.

Oboch bude spájať niečo, čo nevedia definovať, hoci navonok budú vyzerať veľmi odlišne. Muž Baran v nej dokáže prebudiť skutočnú ženu, aj keď to s ňou nebude zo začiatku ľahké a mnohokrát ho odmietne. Žena Kozorožec bude musieť trochu zmierniť svoj odmietavý postoj, aby svojou, síce predstieranou, ľahostajnosťou, nezranila vášnivého Barana.

Žena Kozorožec  a tiež muž Baran túžia po manželstve, i keď často tvrdia opak. Motívy ich túžob sú však iné. Ona chce posunúť ich vzťah na vyššiu úroveň, chce zmeniť spoločenský status a začať novú éru svojho života. Dôvod muža Barana je oveľa jednoduchší. Chce len, aby táto žena bola jeho jediná. Manželstvom si muž Baran viaže (aspoň si myslí ) ženu Kozorožec k sebe – ale skutočnosť je iná.

Ich rodinný život nebude o nič pokojnejší ako ich vzťah pred svadbou, aj keď možno si roky predsa len vyberú svoju daň a títo dvaja si na seba zvyknú. Isté to však nie je. Sú dosť odlišní. Žena Kozorožec potrebuje pokoj. Muž Baran sa zas v takejto atmosfére nudí. Chce si bezstarostne užívať život , čo jeho konzervatívna a prísna polovička len ťažko chápe.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Býk

Muž Býk je vzorom stability a mieru. Ona je dokonalosť sama. Vyzerá to, že sú pre seba stvorení. Navzájom sa priťahujú najmä vlastnosťami, ktoré má ich partner, a ktoré by chceli mať aj oni. Žena narodená v znamení Kozorožec túži byť viac šetrná. Muž Býk zas obdivuje jej schopnosť všetko do detailu naplánovať. Obaja sú materiálne založení, takže sa budú snažiť zabezpečiť a zveľadiť svoj majetok. Vo vzťahu im môže chýbať romantika a hlbšie city. Ich láska preto navonok vyzerá ako láska z rozumu a je postavená viac na priateľstve. Zamilovávajú sa do seba veľmi pomaly, pretože sú spočiatku nedôverčiví a svoje city hneď nedávajú najavo. Muž Býk je však dobyvateľ, ktorému nechýba trpezlivosť a ona zas miluje byť dobýjaná.

Čo sa týka intímneho života, budú si celkom rozumieť. Žena Kozorožec potrebuje jemného a láskavého partnera, muž Býk potrebuje zmyselnú, vášnivú ženu, ktorá neskrýva svoje túžby. Obaja vedia vycítiť, čo ten druhý vyžaduje.

Žena Kozorožec a muž Býk dokážu vytvoriť silnú rodinu, v ktorej bude všetko naplánované na roky dopredu. Obaja sú racionálni, praktickí a dokonca pragmatickí. Ich deti budú dobre vychované, dobre oblečené a obuté, žena Kozorožec a muž Býk dajú svojim deťom všetko, čo potrebujú, aby z nich vyrástli múdri, slušní, krásni a zdraví ľudia. Jednoducho dokonalá rodina.

Kompatibilita – 86 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec muž Blíženec

Muž Blíženec je očarujúci vetroplach, do ktorého sa zamilujú takmer všetky ženy. No teda takmer všetky, okrem prísnej a nedôverčivej ženy narodenej v znamení Kozorožec. Takíto typ mužov jednoducho neznáša. Je pre ňu nezodpovedný a náladový, necíti pri ňom žiadne istoty, ktoré sú pre príslušníčku tohto zemského znamenia zverokruhu veľmi dôležité. Muža Blíženca jej chladný a odmietavý postoj však neodradí. Je nezávislá, tvrdohlavá, celkom odlišná od ostatných žien. Tým, že mu tak ľahko neodoláva, (teda aspoň naoko, lebo skutočnosť je často iná), ho čoraz viac zaujíma. Chce preniknúť pod jej ľadový pancier a zrazu sa ani nenazdá a už je do nej zamilovaný.

Žena Kozorožec je jedna z mála žien, ktoré si dokážu k sebe na celý život pripútať tohto prelietavého predstaviteľa mužského pohlavia. Preto ak sa ona rozhodne, vedia títo dvaja tak odlišní partneri vytvoriť dlhý  a šťastný vzťah. Pokiaľ však jej city budú vlažné a bude jej prekážať  jeho nezodpovedné správanie a nezáujem o budovanie spoločného majetku, nebude z toho nič.

Ak sa žena narodená v znamení Kozorožec teda rozhodne, ich vzťah skončí sobášom. Otázne je, či to bude pre ňu to pravé orechové a bude v takomto manželstve spokojná. Muž Blíženec je večné dieťa a všetka ťarcha zodpovednosti a dôležitých rozhodnutí bude spočívať na jej pleciach. No ak sa mužovi Blíženec podarí prekonať svoju infantilnosť a prelietavosť, rodinné vzťahy v tomto páre budú dosť vrúcne a silné. Žene Kozorožec bude však vždy chýbať spoľahlivosť, zmysel pre lojalitu a oddanosť od jej príliš „ľahkovážneho“ manžela.

Kompatibilita – 71 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Rak

Ide o dva protiklady, ktoré vnímajú svoju lásku rozdielne. Muž narodený v znamení Rak je citlivý, zmyselný a sentimentálny. Dokonca je niekedy hanblivý. Žena Kozorožec je tvrdohlavá, zameraná na rozumovú stránku a dôkladná, zo všetkého najviac oceňuje úspech a neznáša plytvanie časom. Ide teda o celkom odlišné povahy, a preto ich to k sebe tak ťahá.

Žena Kozorožec nestrpí záhaľku. Ponáhľa sa, aby ho vytiahla z jeho mäkkej postele a prinútila konať – ale on jej odoláva! Muž Kozorožec má na všetko čas a vôbec sa neponáhľa, aby zo seba urobil muža podľa predstáv svojej milovanej. Vyčkáva, kým ju unaví odolávať jeho takmer nepostrehnuteľnému šarmu a konečne sa zamiluje. Ich láska bude nežná a vášnivá – dokonca podľa nej môže vzniknúť romantický film. Buď obaja prežijú niečo krásne, alebo každý pôjde svojou cestou. No zakaždým to bude medzi nimi veľmi zaujímavé. A nakoniec sa určite vezmú.

Aj ich intímny život bude pestrý a bohatý – a čím bližšie k sebe budú mať, tým viac rozkoše obaja prežijú v posteli.

Manželstvo je najlogickejšia vec, ktorá môže vzísť zo vzťahu medzi ženou Kozorožec a mužom Rakom. On túži po rodine, ona miluje formality, takže sobáš je pre nich prirodzeným pokračovaním ich vzťahu. Rodinný život týchto dvoch bude priam ideálny. Žena narodená v znamení zverokruhu Kozorožec sa postará o to, aby jej manžel zaujal vysoké postavenie v spoločnosti, uplatnil sa v profesii a stal sa z neho slušný vzorný muž, ktorý napĺňa rodinný rozpočet. Muž Rak zasa bude vytvárať tú správnu atmosféru v rodine, sledovať smer, ktorým sa táto rodina uberá. Deti narodené v manželstve ženy Kozorožec a muža Raka budú mať istotu, pohodlie domova, veľa lásky a starostlivosti. Ich rodičia presne vedia, čo ich ratolesti potrebujú.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Lev

Žene narodenej v znamení Kozorožec bude prekážať časté predvádzanie sa muža Leva a jeho egocentrizmus. Ona nepotrebuje zbytočne pútať na seba pozornosť, preto tohto predstaviteľa silnejšieho pohlavia nevie pochopiť. Napriek tomu sa môžu do seba zamilovať. Obaja sú bystrí (no, muž Lev si myslí, že je bystrejší), ambiciózni (najmä žena Kozorožec, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá) a obaja sa vedia ukázať tomu druhému v čo najlepšom svetle. V ich láske bude veľká rivalita, túžba dokázať, kto je tu pánom situácie. Medzi mužom narodenom v znamení Lev a ženou Kozorožec bude láska, ktorá v žiadnom prípade nebude tichá. Tento boj ich zamestná natoľko, že zabúdajú na vzájomnú nežnosť.

Vzťah muža Leva a ženy Kozorožec sa posunie správnym smerom, ak sa obaja dokážu uvoľniť a brať život s väčšou ľahkosťou. Žiaľ zväčša pocit vlastnej nadradenosti je silnejší ako akékoľvek iné pocity medzi týmito dvoma.

Ak sa vezmú, budú mať taliansku rodinu. So všetkými emóciami a vášňami. Rozdiel medzi ženou Kozorožec a mužom Levom je však v tom, že jej city, hoci sú silné, bývajú ukryté hlboko v jej vnútri, zatiaľ čo on ich teatrálne vystavuje na obdiv svojmu okoliu. Presne vie, čím svoju drahú polovičku vytočí. Žena Kozorožec najskôr zachováva chladnú hlavu, po čase sa z nej stane nešťastná a mrzutá manželka, ktorú jej manžel nevie nechať na pokoji. Muž Lev sa tiež nebude cítiť v tomto manželstve šťastný. Chýba mu obdiv a pozornosť jeho polovičky a vyčíta jej málo záujmu o jeho podľa neho výnimočnú osobnosť. Tento vzťah väčšinou nemá dlhé trvanie.

Keď sa však rozhodnú napriek všetkým konfliktom zostať spolu, nebudú spolu celkom šťastní. Ale kto vie? Každý vzťah je predsa o kompromisoch.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Panna

Muž narodený v znamení Panna a žena Kozorožec sú obaja veľmi praktickí a racionálne založení ľudia. Podobajú sa aj v tom, že obaja hľadajú dlhý a stabilný vzťah. Neakceptujú neveru a nestálosť: láska by mala vydržať po stáročia. Napriek tomu, že aj medzi ženami narodenými v znamení Kozorožca a mužmi  Panna sa niekedy nájdu frivolní zástupcovia, nie je to nič iné ako maska. V skutočnosti si obaja cenia svoj čas a zdroje – materiálne aj emocionálne. Láska medzi nimi sa teda rodí pomaly.

Obaja trpia (alebo si užívajú) prílišné podozrievanie, dlho si ľudí preverujú a neochotne ich púšťajú dnu. Ale keď sa už niekomu podarí prekonať ich bariéry, myslia to s ním vážne.  Láska ženy Kozorožec vie byť potom plná vášne a nehy. To isté platí i v prípade jej partnera. Ich city sú skutočne hlboké a spoľahlivé. Čím viac času ubehlo od ich prvého stretnutia, tým sa k sebe správajú úprimnejšie, otvorenejšie a zraniteľnejšie.

Čo sa týka sexuálnej stránky, je pre oboch veľmi dôležitá. Vzťahy na diaľku by ich nepriťahovali, pretože sa svojej lásky potrebujú dotýkať a precítiť ju fyzickým dotykom. Tento pár je jedným z tých, ktorý si svoje sexuálne schopnosti dokáže zdokonaľovať roky. Jediným problémom môže byť nuda a nedostatok nových nápadov.

Žena Kozorožec a muž Panna vytvárajú väčšinou pevné manželstvo, ktoré bude trvať až do smrti. Iba málokedy sa stáva, že skončí skôr. Racionálnejšiu ženu a racionálnejšieho muža nájdete len ťažko. Samozrejme, že aj oni mávajú emocionálne výbuchy a ich činy nie sú vždy diktované rozumom, ale aj tak sa väčšinou spoliehajú na svoje racionálne myslenie. Obaja si svoj život dobre naplánujú a zvážia každý budúci krok. Ich rodinný život bude postavený na tradičných hodnotách, aj keď nie sú jasne deklarované.

Spoločné rodinné obedy a večere, pomoc starším v rodine, láska k práci a premyslená výchova detí – takto vyzerá ich každodenný stereotyp a hodnoty, ktoré obaja preferujú. Deti, ktoré sa narodenia v tomto  manželstve, budú obklopené láskou, ale ich výchova bude prísna.

Kompatibilita – 85 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Váhy

Muž Váhy si vie získať túto neprístupnú príslušníčku nežného pohlavia. Ona mu na oplátku venuje svoju pozornosť a pomáha mu napredovať životom. Najmä rozhodnúť sa v dôležitých otázkach. Románik medzi ženou Kozorožec a mužom narodenom v znamení zverokruhu Váhy je celkom bežný. Obaja si jeden druhého všimnú veľmi rýchlo. Jej sa páči jeho galantnosť a inteligencia. On prepadne jej imidžu dokonalej dámy, vždy upravenej a s uhladeným správaním. No jednoducho bez chýb.

Obdobie randenia sa môže ťahať roky: on miluje rande v staromódnom duchu – dlhé, nežné, nevinné. Žena narodená v znamení Kozorožec sa celkovo nikam neponáhľa. Aspoň má dostatok času spoznať svojho partnera lepšie. Musí predsa zistiť, či je hodný jej lásky a môže mu dôverovať. Ak sa tak stane, ich láska bude krásna ako z filmu. Žena Kozorožec a muž Váhy majú všetky šance na vybudovanie takmer ideálneho vzťahu, z ktorého však budú zimomriavky (zásluha ženy Kozorožec).

Sex medzi predstaviteľmi znamenia Kozorožec a Váh nebude veľmi vášnivý, ale rozhodne nežný a krásny. Obaja sa nikam neponáhľajú a jeden druhého si vedia do sýtosti vychutnať.

Muž Váhy sa snaží mať vždy nablízku verného a spoľahlivého partnera. Aj žena Kozorožec je doslova posadnutá túžbou mať stabilnú pôdu pod nohami. Preto je manželstvo dobrou šancou pre oboch, aby konečne našli to, po čom tak vášnivo túžia. V rodine ženy Kozorožca a muža narodenom v znamení zverokruhu Váh bude na jednej strane veľa poriadku a na druhej strane romantika. Prvú skutočnosť, ako asi tušíte, prinesie do vzťahu ona, druhú on. Ak si budú dobre rozumieť , prežijú svoj život iba vo dvojici a bez detí. Bude im totiž stačiť ich uzavretý malý svet.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Škorpión

Žena Kozorožec je stelesnením chladnej vášne. Je dokonalosťou sama o sebe, no často nemá kto roztopiť jej ľadový múr. Počkať, a čo muž Škorpión?

Medzi ženou Kozorožec a mužom narodenom v znamení  Škorpión vzniká vášnivá, všetko pohlcujúca láska, ktorej sa bez zábran oddajú. Ona je však zo začiatku opatrnejšia, najskôr trošku vyskúša, aby sa nepopálila, ale dlho tomuto mužovi nedokáže odolávať. Nezíska si ju však úplne. Žena Kozorožec sa stále bude snažiť stavať prekážky a on ich bude vytrvalo odstraňovať. Chlapík narodený v znamení zverokruhu Škorpión sa ju bude snažiť oslobodiť,  prinútiť ju byť tým, kým ju vidí. Ich spojenie je zamerané na vzájomný rozvoj – viac dovnútra ako do šírky. Po tom, čo sa do seba zaľúbili, sú schopní spoznať samých seba a nájsť vo vlastnom vnútri poklad.

Ich sex je skutočným aktom lásky a umenia. Všetko je veľmi zmyselné, erotické, odvážne a plaché zároveň. Žena Kozorožec má obrovský temperament, ktorý sa zdá byť skrytý, ale muž Škorpión presne vie, ako v nej prebudiť vášeň.

Muž Škorpión a žena narodená v znamení Kozorožec môžu mať nádherné manželstvo. Napriek tomu, že obaja sú skôr uzavreté osobnosti, razom sa stanú oveľa dôverčivejšími k svetu a k sebe navzájom. Ich deti budú vyrastať v atmosfére lásky a dôvery. Žena Kozorožec sa môže stať prísnou, ale spravodlivou matkou a muž Škorpión sa môže stať milujúcim otcom. Svoju lásku a rodinu si obaja budú strážiť a starať sa o ňu, pretože si obaja uvedomujú, že je to to najcennejšie, čo majú.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Strelec

Muž Strelec a žena Kozorožec  sú veľmi cieľavedomí a bude ich to k sebe priťahovať.  Cieľavedomosť je však asi to jediné, čo ich spája. Inak sú celkom odlišní. Vzťah medzi nimi je ako sopka: časté hádky, vášeň a silné city. Zdá sa, že z pokojnej a rozumnej ženy Kozorožca sa stal zúrivý uzlík nervov. Priamočiarosť a otvorenosť muža Strelca ju otravuje, ale zároveň priťahuje. Chce za každú cenu odhaliť, prečo sa tak správa. Jemu sa zas bude páčiť, že sa o neho tak zaujíma. Uvedomuje si totiž, že táto dáma nepatrí medzi ženy, ktoré sa dajú ľahko dobyť.

Žena narodená v znamení Kozorožec a muž Strelec dokážu vytvoriť silné spojenectvo. Zvyčajne ich k sebe spojí nejaký spoločný cieľ alebo rovnaké koníčky. Spolu sú nepremožiteľní. Ani sa nenazdajú a z tohto napríklad pracovného partnerstva vznikne silná láska. Bude v nej síce trochu menej nežnosti ako v prípade iných lások. Žena Kozorožec a muž Strelec sú však schopní udržiavať živý a vzrušujúci vzťah po dlhú dobu.

V sexe samozrejme povedie muž Strelec. Po prvé preto, že je to muž, a po druhé, pretože je Strelec. Je aktívny, bystrý, vyžaduje pozornosť na seba, svoje slová a konanie. Žena Kozorožec svoje skryté vášne odhaľuje naopak pomaly, ale o to vášnivejšie.

Uzavrieť manželstvo sa bude ponáhľať predovšetkým Žena Kozorožec, ktorá je zástancom všetkých formalít a starých tradícií. Cíti sa totiž pokojnejšie a istejšie. Muž Strelec je jedným z tých príslušníkov silnejšieho pohlavia, ktorí sa do sobáša nehrnú. Jeho nezávislosť je pre ženu Kozorožec výzvou. Dokáže ho skrotiť? Ak sa jej podarí muža Strelca citovo zviazať, dostane ho presne tam, kde chce a bude oslavovať víťazstvo. Muž Strelec vnesie ľahkosť do tohto vzťahu, vždy svoju milovanú polovičku rozveselí a ukáže jej spôsoby, ako si užívať život. Ona ho zas posunie vpred k ich spoločným cieľom.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Vodnár

Toto je veľmi zaujímavý pár. Žena narodená v znamení Kozorožec sa tohto muža snaží obmedzovať, no on sa jednoducho nijako obmedziť nedá. Znamenie zverokruhu Kozorožec patrí Saturnu – drsnej planéte zákazov a hraníc. Vodnárovi však vládne bezohľadný Urán, ktorému je to jedno. Viete si týchto dvoch spolu? Žena Kozorožec drží všetkých na uzde (mimochodom aj seba) a muž Vodnár je najslobodnejšie znamenie, ktoré určite netúži potom, aby bolo niekým alebo niečím obmedzované.

Túto konzervatívnu príslušníčku nežného pohlavia bude rozčuľovať jeho túžba po slobode (o ktorej, samozrejme, ona sama sníva) a on nebude chápať obmedzenia, ktorý si v hlave vybudovala. Ak sa však pokúsia jeden druhého pochopiť, hrozí, že ich vzťah bude trvať veľmi dlho. Obaja myslia celkom opačným spôsobom – možno práve preto sa jeden o druhého tak veľmi zaujímajú.

Žena Kozorožec a muž Vodnár sa k sebe pripútajú, pretože sú takí odlišní, ale aj podobní: obaja napríklad zbožňujú rozhovory, nové nápady a dobývanie výšok – vonkajších aj vnútorných.

Ak na sebe nebudú hľadať chyby viac akoby mali a nájdu spoločnú reč, pokojne sa môžu zosobášiť. Žena Kozorožec sa snaží dať každému vzťahu serióznosť a legalizovať ho. Pre ňu manželstvo predstavuje prirodzené pokračovanie milostného romániku a potvrdenie lásky.  Muž narodený v znamení Vodnár je zväčša vyrovnaný, aj keď sobáš nebude vyhľadávať prvý. Vie si totiž zachovať vnútornú slobodu a nezávislosť aj po vstupe do stavu manželského. Svoju milovanú preto požiada o ruku, ak je to pre ňu veľmi dôležité. Ich rodinný život bude zaujímavý a otvorený novinkám najmä vďaka mužovi Vodnárovi. Vďaka jeho nežnej polovičke bude zas stabilný.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Kozorožec a muž Ryby

Títo dvaja to budú mať vcelku komplikované. Muža narodeného v znamení Ryby zraňuje priamočiarosť a úprimnosť ženy Kozorožec. Je totiž zvyknutý vyhýbať sa priamym otázkam. Napriek tomu láska medzi týmito dvoma je celkom možná. Ženu Kozorožec priťahuje jeho jemná zmyselnosť. On zas potrebuje partnerku, ktorá berie ich vzťah vážne. V nej tiež nájde istotu a oporu, ktorú hľadá.

Ich vzťah je romantický a nežný. Žena Kozorožec chápe, že s týmto mužom môže skutočne relaxovať. Cíti, že to myslí s ňou vážne a nebude túžiť po inej žene (zástupcovia znamenia Rýb sú veľmi oddaní a verní).

Úskalia ich lásky spočívajú v odlišnom postoji k samotnému vzťahu. To, čo muža Ryby desí a bolí, vníma žena narodená v znamení zverokruhu Kozorožec ako niečo, čo nestojí za pozornosť – a naopak. Čaká ich dlhá cesta, kým sa naučia jeden druhého vypočuť a pochopiť, no keď dosiahnu vzájomné porozumenie, cena ich lásky vzrastie miliónkrát.

Manželstvo medzi ženou Kozorožec a mužom Ryby môže byť veľmi silné. Majú podobné hodnoty a prioritou je pre oboch rodina. S najväčšou pravdepodobnosťou neuzavrú manželstvo v mladom veku. Obaja totiž potrebujú čas, aby boli skutočne na sobáš pripravení. Žena Kozorožec bude výbornou manželkou, muž narodený v znamení Ryby, ak si v sebe vypestoval zmysel pre zodpovednosť, sa tiež môže stať dokonalým manželom. Každý z nich bude jedinečná osobnosť, preto ich deti v nich nájdu zaujímavé vzory.

Kompatibilita – 67 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Vodnár

Predstavitelia narodení v znamení Vodnár sú inteligentní individualisti. Je to typické vzdušné znamenie, ktoré miluje slobodu. Preto Vodnári nie sú naklonení ženiť sa a alebo vydávať príliš skoro. Najskôr si chcú užiť život a často uprednostňujú rokmi overené priateľstvá pred založením rodiny. Ani sex pre nich neznamená veľa a nepripisujú mu až takú dôležitosť vo vzťahu.

To však neznamená, že človek narodený v znamení Vodnár nedokáže vytvoriť šťastnú rodinu a vzťah. Naopak,  verne slúži záujmom rodiny a aktívne sa podieľa na výchove detí. Život s ním však nebude jednoduchý. Časté zmeny nálad, impulzívnosť, nezodpovednosť a nedôslednosť robia život s Vodnárom ťažkým, ale zaujímavým. Človek narodený v tomto znamení zverokruhu nemá rád stereotyp, ľahko sa prispôsobí zvykom partnera, ale vo všetkom bude silne zastúpená jeho individualita. Vodnár dlho necháva vyvolenú či vyvoleného v nevedomosti o plánoch na spoločnú budúcnosť. Manželstvo uzatvára, keď si je istý úprimnosťou priateľstva, ktoré cíti k svojej láske. V dome Vodnára je vždy zaujímavá živá atmosféra. Títo ľudia radi vychovávajú deti a často v nich vidia posvätný zmysel života.

Ak sa dvaja predstavitelia tohto vzdušeného znamenia dajú dokopy, vznikne z toho dvojitý hurikán. Vzrušujúci a nebezpečný. Planéta Urán, ktorá vládne znameniu Vodnára, ho zaväzuje milovať všetko zvláštne, nezvyčajné, originálne, odlišné a slobodné. Preto sa žena a muž Vodnár, ktorí sa budú určite odlišovať od ostatných, bezhlavo do seba zamilujú na prvý pohľad. Obaja sú príkladmi originality. Ich vzťah nemožno nazvať tichým a pokojným, nezaobídu sa bez náhlych zmien a nie vždy vedia prejaviť emócie tak, aby partnera neurazili.

Ale keďže sú odrazom jeden druhého, všetky prehrešky sa ľahko odpustia a zabudnú. Najdôležitejšia vec v ich vzťahu bude ich spriaznenosť duší a pevné priateľstvo. Milujú tiež romantiku a obaja oceňujú najmä priateľskú lásku, ktorá sa medzi nimi rozvinie.

Napriek tomu, že so sobášom môžu obaja otáľať, manželstvo uzavrú. Vodnár je mimoriadne romantické znamenie a manželstvo často vníma ako akési spojenie dvoch slobodných zamilovaných ľudí. Vytriezvenie prichádza hneď po svadbe, keď obaja budú musieť riešiť bežné veci. S tým totiž ich romantická duša nerátala. Pozemské problémy predstavujú pre Vodnárov niečo, s čím sa nechcú zaoberať. Avšak budú musieť, ak chcú prežiť a niečo jesť. Ani jeden z nich sa nebude naháňať za financiami a materiálnym bohatstvom a zodpovednosť budú zvaľovať jeden na druhého. Tieto problémy môžu vyriešiť tým, že požiadajú o pomoc iných ľudí.

Vodnári však napriek materiálnej núdzi dokážu vytvoriť v spoločnom domove správnu atmosféru a pokojný rodinný život bez problémov a domácich hádok. Zdá sa, že toto je ideálne manželstvo.

Kompatibilita – 77 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Baran

Ona je nezávislá a milujúca slobodu. On je bystrý, no veľmi majetnícky. Budú jeden v druhom hľadať to, čo im samým chýba. Žena narodená v znamení Vodnár je zvyknutá rozhodovať sa sama za seba. Zaujme ju jeho vytrvalosť, a to že sa nenechá len tak ľahko odradiť. Muž Baran si ju tým nakoniec získa. Táto slobodná predstaviteľka elementu vzduchu je pre ohnivého chlapíka očarujúca svojim zdanlivo okázalým chladom a originalitou. Žena narodená v znamení Vodnár muža Barana dokáže rozpáliť a vzápätí udusiť jeho plameň. Avšak jej prirodzená láskavosť jej nedovolí celkom zničiť jeho iskru.

Obrovským plusom vzťahu medzi ženou Vodnár a mužom narodenom v znamení Baran je, že táto romantika môže byť večná. Muž Baran bude teda veľmi rád pod jej oknami donekonečna spievať serenády a jeho milovaná bude nadšená z pocitu, že ju tak veľmi potrebuje. Ich vzťah sa vyznačuje vášňou (vďaka Baranovi) a nežnosťou (vďaka Vodnárke).

Manželstvo medzi ženou narodenou v tomto vzdušnom znamení zverokruhu a mužom Baranom je dosť pravdepodobné, vzhľadom na to, koľko úsilia Baran vynaložil na získanie jej pozornosti. O to viac sa bude snažiť, aby bola jeho definitívne a aj oficiálne na papieri. Jediným problémom je, že žena Vodnár neznáša formality a už vôbec by nechcela nikomu patriť. Tiež ju zvyčajne neláka typická ženská rola strážkyne kozuba, takže je nepravdepodobné, že by v nej muž Baran získal starostlivú manželku, aj keby jej dal svoje priezvisko. S tým sa musí jednoducho zmieriť. Ich deti však v nej budú mať hravú matku, ktorá originálnym spôsobom zabezpečí program celej svojej rodine. Nudiť sa s ňou teda určite nebudú.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Býk

Spojenie muža Býka a ženy Vodnár je spojenie stability a originality, spoľahlivosti a ľahkovážnosti. Vzťah medzi ženou Vodnár a mužom Býk je na jednej strane veľmi silný (muž Býk je verný), na druhej strane je veľmi pohyblivý, premenlivý, zaujímavý (vďaka neustále sa meniacim náladám ženy Vodnár). Jej zjavná nestálosť však muža Býka neodstrašuje – naopak, zdá sa mu príťažlivá a zaujímavá. Chápe, že v jej vnútri sa skrýva skutočná osobnosť, ktorú má záujem rozlúštiť a ktorej slobodu ho ani nenapadne obmedziť.

Žena Vodnár sa správa hravo, s týmto mužom sa cíti skutočne žensky. Chce ho zaujať – svojimi nápadmi, myšlienkami, objavmi. Ich vzťah je ľahký ako pierko, emocionálne sa nevyčerpávajú – o hlbokých citoch musí muž Býk naopak často iba snívať. Žena Vodnár a muž narodený v znamení zverokruhu Býk sa navzájom podporujú, ich láska je veľmi vrúcna a nežná. Aj ich sexuálny život bude celkom harmonický. Čím bližší a hlbší bude ich vzťah, tým dokonalejší bude intímny život: v tomto páre je sex od lásky jednoducho neoddeliteľný.

Žena narodená v znamení Vodnár a muž Býk môžu vytvoriť silnú rodinu. On sa stane dobrým manželom, ktorý sa zodpovedne stará o blaho rodiny. Svojou čestnosťou, vytrvalosťou a pracovitosťou zabezpečí svojim najbližším všetko, čo potrebujú. Žena Vodnár ho inšpiruje k veľkým výkonom a dodáva mu sebadôveru. Strávia veľa času cestovaním, naučia sa niečo nové a zaujímavé – nebude to nuda. Deťom narodeným v tejto rodine bude venovaná pozornosť, starostlivosť a bezhraničná láska. Jediný problém, s ktorým sa môžu stretnúť, je neochota ženy Vodnár vstúpiť do formálneho manželstva, pretože nadovšetko miluje slobodu!

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Blíženci

Obaja milujú slobodu a ľahkosť. Žena Vodnár inklinuje viac k nežnej láske ako k vášnivej, muž Blíženec tiež. Nepatrí k tým, ktorí sa trápia, či ich objekt záujmu miluje alebo nie. Je mu to v podstate jedno. Ona našťastie nepotrebuje byť dobývaná a radšej chce so svojim vyvoleným nadviazať priateľstvo. Ich romantika môže nabrať rýchly spád. Muž Blíženec a žena Vodnár si vždy nájdu spoločné témy na rozhovor, spoločné záujmy a záľuby. Ich vzťah bude vzrušujúci a bohatý na nové zážitky.

Veľmi pomaly, s nenápadnosťou, ktorá je im obom vlastná, sa navzájom spoznajú. Nebudú sa ponáhľať, aby sa k sebe obaja pripútali. Ich spojenie bude uvoľnené. Niekedy im však môže chýbať partnerova iniciatíva. V tomto vzťahu však bude prevládať viac pozitív ako negatív.

V posteli im to až tak klapať nemusí. No nebude im to prekážať, keďže oboch sexuálny život z fyzického hľadiska až tak nezaujíma.

Ani žena Vodnár, ani muž narodený v znamení Blíženec nemajú radi každodenný život a formality. Nie je jasné, čo ich môže prinútiť k sobášu, pretože ani materiálny zisk pre nich často nie je dostatočným podnetom na manželstvo (hoci najmä rozvážni muži Blíženci môžu byť, samozrejme, v pokušení). Vodnárku nemôžete nazvať typickou gazdinkou, hoci niekedy pre lásku dokáže robiť divy. A napríklad naučiť sa variť. Rovnako i muž Blíženec. Pravdepodobne sa nebude hrnúť opravovať pokazené veci v dome, ale zázraky sa môžu udiať aj v tomto prípade. S veľkou pravdepodobnosťou sa títo dvaja nezoberú. A to je pre nich dobre, pretože sú si príliš podobní.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Rak

Plány týchto dvoch sú celkom odlišné. Žena narodená v znamení Vodnár hľadá slobodu, muž Rak potrebuje bezpečie rodinného krbu. Môžu si vôbec spolu rozumieť? Istá nádej tu je. Ich vzťah sa bude vyvíjať veľmi pomaly. Jedným z dôvodov býva, že muž narodený v znamení Rak nevylieza okamžite zo svojej ulity. Je to najmä preto, že sa spočiatku bojí priamosti ženy Vodnára. Ani ju veľmi nezaujme nevýrazný príslušník tohto vodného znamenia. Avšak táto po originalite dychtiaca žena nakoniec objaví emocionálnu hĺbku muža Raka, ktorého bude inšpirovať svojimi nápadmi a vedomosťami.

Môžu sa spolu cítiť istý čas dobre. Spoločné randenie bude zahalené romantikou a nežnosťou, sentimentálnosťou, úprimnosťou. Čoskoro sa však žena narodená v znamení zverokruhu Vodnár začne nudiť a muž Rak bude z aktívnej komunikácie zas unavený. Zatúži po samote. Ak ich láska bude silná, neodradí ich to a môžu vytvoriť dlhodobý vzťah.

Čo sa týka manželstva, nebude to až tak romantické a ideálne. Faktom je, že žena Vodnár sa spravidla vôbec nechce vydávať a muž Rak sníva o rodine. Ak ich vrúcna láska je dostatočným dôvodom na uzavretie manželstva, budú mať dlhý šťastný rodinný život – on sa o to postará. Je ťažké nájsť nežnejšieho manžela, ako je muž narodený v znamení zverokruhu Rak. Na druhej strane nie je príliš praktický, takže mnohé záležitosti, ktoré by chcela Vodnárka presunúť na mužské plecia, si bude musieť vyriešiť sama. On jej to však vynahradí…

Kompatibilita  66 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Lev

Muž narodený v znamení Lev je silne majetnícky. Ťažko však vlastniť túto slobodu milujúcu ženu.  I v tomto vzťahu ale platí, že protiklady sa priťahujú. Muž Lev miluje výzvy a táto žena vytrvalo bojuje o svoju nezávislosť. Tento chlapík nevie prehrávať a nakoniec si jej srdce môže získať. Aspoň si to myslí, keďže vietor len tak ľahko nespútate.

Postupom času môžu nájsť zlatú strednú cestu – kde sa žena Vodnár necíti príliš stiesnene, ale zároveň pociťuje aj príjemnú emocionálnu väzbu. Muž Lev vyhľadáva práve takýto formát milostných vzťahov. Potrebuje totiž svoju milovanú ustavične dobývať, inak by ho začala táto láska nudiť.

Milostný život ženy Vodnár a muža Lev bude dokonalý. Ona doň prinesie fantáziu, on vášnivý zápal. Tomuto páru nikdy nedôjdu nápady, ako si spestriť sexuálny život a medzi partnermi nikdy nebude problém s nedostatkom túžby. Dá sa povedať, že ide o veľmi harmonický zväzok.

V manželstve sa táto príslušníčka znamenia Vodnár nespráva ako typická žienka domáca. Môže sa, samozrejme, snažiť predstierať, že je dobrou manželkou a usilovnou gazdinkou, no rozhodne jej to dlho nevydrží. Našťastie to muž Lev až tak nepotrebuje.  Dôležitejšie je pre neho, že má originálnu a výnimočnú manželku po svojom boku, ktorá ho dokáže vždy inšpirovať k veľkým činom.

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Panna

Aj v tomto vzťahu ide o dvoch ľudí, ktorí sú veľmi odlišní. Žena Vodnár sa musí cítiť slobodná, aby bola šťastná. Muž Panna potrebuje vo svojom živote poriadok a zmeny nálad tejto príslušníčky nežného pohlavia ho vyčerpávajú. I preto nenájdu okamžite spoločnú reč. Dokonca sa bude zdať, že sa jeden o druhého vôbec nezaujímajú.  Žene narodenej v znamení Vodnár sa zdá tento muž príliš nudný a jemu zas príde príliš zvláštna.

Postupom času sa však budú mať radi a začnú si všímať to hlavné. Žena Vodnár uvidí, že muž Panna je veľmi milý a praktický, on v nej zase objaví jemnú a romantickú povahu. Ak to spolu hneď na začiatku nevzdajú, postupom času si obaja uvedomia, že sa do seba zamilovali.

Žena Vodnár bude vo vzťahu veľmi úprimná až naivná. Muž narodený v znamení Panna bude túto jej naivitu milovať. Zaujme ochranársky až otcovský postoj. Niekedy mu však bude prekážať jej ľahkomyseľnosť. Ona sa však k jeho reptaniu bude správať blahosklonne – chápe, že ju chce chrániť a pomáhať jej.

Čo sa týka manželského zväzku, žena narodená v znamení Vodnár sa mu bude vyhýbať, keďže neznáša formality. Muž Panna očakáva stabilný a pevný vzťah. Nakoniec sa môžu zobrať, ale najmä vďaka jeho iniciatíve. Tento chlapík potrebuje svojej partnerke celkom dôverovať.  Žena Vodnár môže byť práve tou osobou, ktorú muž Panna túži nájsť. Dokáže sa ho totiž takticky pýtať na hocijaké problémy, odbúrava stres nenápadným rozhovorom. Muž Panna jej zas poskytne skutočnú, praktickú pomoc, keď je úplne stratená a nedokáže sa samostatne rozhodnúť.

V žene narodenej v tomto vzdušnom znamení nehľadajte praktickú  usilovnú gazdinku, jednoducho to nemá v povahe. Našťastie muž Panna bude výborný manžel. Dokáže sa ujať aj povinností svojej manželky – pomôže jej s domácimi prácami, alebo dokonca urobí všetko za ňu.

Ich manželstvo bude príjemné a šťastné – najmä ak v ňom budú deti. Vyrastú v talentované osobnosti – ako ich matka a budú rozvážni – ako ich otec.

Kompatibilita – 67 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Váhy

Obaja patria k živlu vzduchu. Žena Vodnár je trochu originálnejšia a slobodu miluje o niečo viac ako jej partner narodený v znamení Váhy. Ten totiž vyhľadáva hlbší vzťah. Ich láska bude nekomplikovaná a romantická. Budú schopní rozprávať sa hodiny o abstraktných témach, pričom si užívajú konverzáciu a jeden druhého. Ich rande bude čo najromantickejšie: na samom začiatku vzťahu a dokonca aj po dlhom čase. Obaja nie sú zvyknutí žiarliť a obmedzovať svojich partnerov, preto sa hneď zhodnú. Obaja od vzťahu očakávajú to isté.

Muž narodený v znamení Váhy býva zväčša prvý, kto si priznáva lásku. Často býva trochu staromódny, preto sa bude snažiť ich vzťah posunúť o niečo ďalej a uzavrieť so svojou milovanou manželstvo.

Žena Vodnár má vždy hlavu v oblakoch a často ani sama netuší, aké pocity práve prežíva. Muž Váhy môže svojej milovanej skladať básne a hudbu, a keďže žena Vodnár je skutočnou múzou, bude to chcieť robiť znova a znova. Medzi ženou narodenou v znamení zverokruhu Vodnár a mužom Váhy sa rozvinie nežná, krehká a nekonečne láskavá láska.

Obaja môžu vytvoriť silné manželstvo, v ktorom sa budú navzájom rešpektovať. Spájajú ich spoločné koníčky a nekonečné rozhovory, ktoré budú milovať. Ide o spojenie dvoch slobodných osobností, takže je nepravdepodobné, že dôjde k deleniu mužských a ženských rolí, tak ako je to bežné v iných manželstvách. Žena Vodnár sa môže stať dobrou manželkou a matkou, no svoj osud nevidí len v tomto. Muž narodený v znamení Váhy sa tiež nesnaží získať „ocenenie“ za najlepšieho manžela. Riešením môže byť, že si obaja podelia úlohy, keďže ich za nik iný nespraví. Ide o liberálne manželstvo, v ktorom sú obaja partneri rovnocenní.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Škorpión

Ona je nežná a on vášnivý. Obaja dokážu vytvoriť skvelý vzťah, no nebude to hneď zo začiatku jednoduché. Problém nastane najmä v tom, že žena narodená v znamení Vodnár je nezávislá a muž Škorpión zas majetnícky. Láska tejto príslušníčky nežného pohlavia býva povrchná, chladná a dosť vlažná. Avšak tento chlapík v nej dokáže prebudiť hlboké emócie, no bude sa musieť o to veľmi snažiť.

Keďže obaja majú odlišný postoj k láske, môžu sa objaviť problémy. Každý očakáva od vzťahu niečo iné. Tomuto mužovi po čase môže prekážať chlad ženy Vodnár. A ona zas nebude chápať jeho dramatické scény a žiarlivostné výstupy. Budú šťastní iba vtedy, keď sa im podarí nájsť zlatú strednú cestu. Ak sa im to nepodarí, užijú si aspoň jej hľadanie.

V posteli to budú mať divoké. Žena narodená v znamení zverokruhu Vodnár v spojenectve s mužom Škorpiónom ukáže svoju hlboko skrytú sexualitu – tento chlapík totiž prinúti každého, aby sa oslobodil. A muž Škorpión bude zase ohromený jej nečakanými nápadmi. Práve vďaka sexu si dokážu vyžehliť veľa nezhôd, ktoré im môže priniesť ich komplikovaný vzťah.

Obaja vytvoria búrlivé a emóciami nabité manželstvo. Ich odlišné očakávania urobia svoje a je na nich, či sa cez tieto problémy dokážu povzniesť. Muž Škorpión ako predstaviteľ vodného živlu stále sníva o bezpečnom prístave – v ktorom bude vytvárať emocionálne búrky. Žene Vodnár formality nič nehovoria, preto nechápe, prečo by mal jeden človek patriť druhému do konca života. Nerada sľubuje – takže pred svadbou bude unikať.

No nič nie je nemožné a ak si ju Škorpión nakoniec získa, nájde v nej nežnú manželku, ktorá bude prekypovať originálnymi nápadmi. Nečakajte však, že sa z nej stane výborná hostiteľka, no ani on nebude vzorný manžel. Ich rodinný život nebude ľahký, ale rozhodne sa nudiť spolu nebudú.

Kompatibilita – 89 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Strelec

Ide o spojenie dvoch takmer rovnakých ľudí. Obaja milujú slobodu, sú optimistickí, priateľskí a veselí. V každom hľadajú tú dobrú stránku. Takisto ich spája láska k cestovaniu a k novým veciam. Žena narodená v znamení Vodnár a muž Strelec dokážu vytvoriť vzťah, v ktorom je každý z nich rovnocenný. Nikto na nikoho netlačí, k ničomu sa neprikláňa, nevnucuje svoju vôľu. Faktom je, že žena Vodnár a muž narodený v znamení zverokruhu Strelec sú dvaja nezávislí ľudia, ktorí neznášajú rutinu a majetnícke pudy. Preto po prvé, v ich vzťahu nie je nuda. Ak majú pocit, že sa stereotyp stáva návykovým, rýchlo zistia, ako si spestriť život a vzťahy. A po druhé, nie sú žiarliví.

Samozrejme, muž v znamení Strelec si niekedy môže všimnúť, s akým záujmom sa iní muži pozerajú na jeho milovanú, no to ho skôr rozveselí, ako prinúti žiarliť. Sloboda je to, čo si v láske cenia nadovšetko a je dobré, že sa ich hodnoty zhodujú.

Čo sa týka uzavretia manželstva, obaja k svojmu šťastiu nepotrebujú žiadny papier. Niekedy sa však stáva, že sa môžu rozhodnúť pre sobáš, a v tom prípade neoľutuje ani jeden z nich. Ich vzťah bude pevnejší a dôveryhodnejší, spoločné bývanie ich ešte viac zblíži. Žena Vodnár sa síce nestane najlepšou gazdinkou na svete, no vždy si nájde spôsob, ako svojho manžela rozmaznávať. Muž Strelec tiež nie je vzorný manžel – je to dobrodruh, ktorý môže bežné starosti brať príliš na ľahkú váhu – no na druhej strane jeho manželka sa môže vždy spoľahnúť na jeho podporu a pomoc akéhokoľvek druhu. Ich spoločné deti zažijú šťastné detstvo, kde neplatia prísne pravidlá, no napriek tomu si každý z nich uvedomuje, kde sú jeho hranice.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Kozorožec

Ona je originálna, prelietavá a milujúca slobodu, on prísny, nedôverčivý a vážny. Dokáže si ju získať a zaujať? A on zas bude jej vedieť dôverovať? Všetko záleží na konkrétnych ľuďoch. Láska medzi ženou narodenou v znamení Vodnár a mužom Kozorožcom sa stane náhle. Aj keď sa zdá, že sú celkom rozdielni, obom vládne Saturn, prísna, tajomná planéta času a obmedzení. Ženu Vodnárku ovláda však aj Urán – planéta slobody a nových myšlienok. Konkrétne to znamená, že vnútorné obmedzenia, ktoré muža narodeného v znamení Kozorožec brzdia, ona už dávno prekonala a sú pre ňu cudzie. Toto je hlavný konflikt ich vzťahu.

Muž Kozorožec urobí všetko pre to, aby obmedzil romantické túžby ženy Vodnár. Pre jeho milovanú sú ale obmedzenia cudzie, pokiaľ si ich sama nezaviedla. V tomto vzťahu sa ju bude prísny a konzervatívny Kozorožec snažiť udržať: psychicky aj fyzicky – ona však bude bojovať do posledných síl, aby sa vymanila z týchto okov lásky. Vo chvíľach, keď sa obaja unavia a zvyknú si na seba, sa ich láska rozvinie do krásnej podoby. Žena narodená v znamení zverokruhu Vodnár a aj muž Kozorožec sú totiž naladení na hlboký a dôverný vzťah.

Ak sa títo dvaja rozhodnú uzavrieť manželstvo, pravdepodobne to bude navždy. Muž Kozorožec je všeobecne známy tým, že má sklon dodržať manželský sľub až do konca svojho života. Pre rozvod sa rozhodne len vtedy, ak sa vzťah úplne zrúti a už nie je nádej na opätovné stretnutie. Aj žena Vodnár berie manželstvo veľmi vážne, vo všeobecnosti je mimoriadne oddaná. V tomto mužovi nájde spoľahlivosť – niečo, čo jej veľmi chýba.

S príchodom detí sa muž Kozorožec stane prísnym, ale spravodlivým otcom, ktorý ich veľa naučí, a Žena Vodnár bude tou milovanou matkou, ktorá dovolí všetko (tak, aby to otec nevidel).

Kompatibilita – 92 %

Partnerský horoskop žena Vodnár a muž Ryby

Muž Ryby a žena narodená v znamení Vodnár majú podobné názory. Vďaka tomu si dokážu veľmi rozumieť. Najdôležitejšia vec, ktorú obaja v láske hľadajú, je hĺbka. Obaja sú dosť inteligentní na to, aby chápali vzťahy ako jednotu dvoch osobností, z ktorých každá sa stará o svoj rozvoj a to isté praje tej druhej. Neznášajú žiarlivosť, majetnícke pudy a tiež zbytočné konflikty. Niekedy ich vzťah môže byť trochu cynický, akoby chladný, pretože neriešené problémy môžu ich lásku zvnútra rozožrať. No to neznamená, že svojho partnera nerešpektujú a nezaujímajú sa oň. Práve naopak.

Žena Vodnár a muž narodený v znamení zverokruhu Ryby si budú musieť osvojiť živší a vášnivejší prístup k láske, aby si mohli vychutnať všetky jej čary. Toto je pre nich recept na šťastný  a bohatší život.

Manželstvo medzi ženou Vodnárkou a mužom Ryby bude veľmi nežné a silné. Obaja sa určite nebudú snažiť zastať úlohy ideálnych manželov, ktoré sú bežne zaužívané v spoločnosti – majú totiž úplne iné záujmy – ale ich rodina sa stane skutočne silnou. Žena narodená v znamení Vodnár je vždy ochotná podporovať svojho manžela a on zas dokáže vytvoriť atmosféru lásky a pokoja. Muž Ryby má pomerne často ťažkosti spojené s pragmatickou stránkou života. Jeho manželka je však pre neho veľkou inšpiráciou, vďaka ktorej si poradí s akýmikoľvek ťažkosťami.

Spoločné deti zahrnú láskou a budú v nich rozvíjať každý talent. Nezabudnú však pritom ani na seba, aby sa každý v rodine cítil pohodlne.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Ryby

Ľudia narodení v znamení zverokruhu Ryby sú veľmi emocionálni a citliví. Túžia milovať a byť milovaní. Precitlivenosť ich robí zraniteľnými voči negatívnym vplyvom ľudí a okolností. Ryby potrebujú prejavy nežnosti od partnera. Vedia počúvať, sú veľmi empatickí, intuitívni a prispôsobiví.

Osobnosti narodené pod týmto živlom patria medzi najmenej náročné, čo sa týka vzťahov. Citlivá povaha umožňuje Rybám prispôsobiť sa akýmkoľvek okolnostiam. Pocit lásky sa často zamieňa s ľútosťou a súcitom. Vo vzťahu si cenia emocionalitu, intimitu, sú pripravení odpustiť a sami potrebujú súhlas a odpustenie. Často žijú vo svete fantázie a imaginárnej lásky. Najmä vtedy, keď vzťah nefunguje podľa ich predstáv.

Ľudia narodení v znamení zverokruhu Ryby potrebujú s milovanou osobou splynúť. Ak niečo nie je v poriadku, nesnažia sa to zmeniť a na konflikty nereagujú agresiou. Jednoducho sa vytratia zo života, nevracajú sa do predchádzajúcich vzťahov. Ryby milujú sex a fyzické dotyky, no na druhej strane môžu  byť oddané platonickému pocitu, často si idealizujú partnera. Tieto bytosti majú celý arzenál trikov na upútanie pozornosti či sebaobranu a stávajú sa z nich skrytí manipulátori. Svoje skutočné pocity pred svetom skrývajú a partner mnohokrát netuší, čo sa odohráva v ich vnútri. Používajú rôzne masky. Sami sa nesnažia o oficiálny sobáš, sú odkázaní na názory iných a dôležitá je pre nich vytrvalosť zo strany partnera.

V prípade dvoch Rýb ide o spojenie dvoch nepolapiteľných a tajomných osobností. Láska medzi nimi je dosť komplikovaná, no vzrušujúca. Neptún, planéta, ktorá vládne znameniu Rýb, im diktuje byť akýmisi nežnými zasnenými milencami, snažiacimi sa čo najviac uspokojiť túžby svojho partnera. Keď sa žena v znamení Rýb a muž v znamení Rýb do seba zamilujú, začnú rozdávať to, čo má každý z nich v hojnosti. Je to ako nežný vzťah medzi dvoma tínedžermi: všetko je romantické ako v Rómeovi a Júlii, ale nie životaschopné. Prečo? Pretože žena narodená v znamení Ryby bude od svojho partnera očakávať silu a vytrvalosť – vlastnosti, ktoré jej citlivý muž Ryby nemá. Takisto i on bude hľadať u svojej milovanej výrazné povahové črty, ktoré ho dokážu potiahnuť vpred.

I v sexe obom bude chýbať vášeň a originalita. Žena Ryby by si mala hľadať silnejšieho, stabilnejšieho a dominantnejšieho partnera, o ktorého by sa mohla oprieť. Ak sa vezmú, budú mať veľké problémy s tým, čo sa bežne nazýva spoločný život v realite. Ani žena, ani muž Ryby nie sú zvyknutí venovať veľa času a pozornosti materiálnej stránke života. Sú ako hippies – uspokoja sa s málom. Obaja zväčša stavajú vzdušné zámky. Pokiaľ sa nerozhodnú mať deti, môže im to ako tak chvíľu fungovať. No len čo sa stanú rodičmi, príde na rad otázka, kto uživí rodinu. Obaja nie sú príkladmi zodpovedného postoja k životu, preto je pre nich lepšie vybrať si za manželských partnerov predstaviteľov zemských alebo ohnivých znamení zverokruhu.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Baran

Žena narodená v znamení Ryby je zasnená a romantická. Muž Baran je zas asertívny a odvážny. Skvelá kombinácia. Vzťah týchto dvoch bude bohatý, vášnivý a určite zaujímavý. Výborne sa k sebe hodia a to najmä vďaka rozdielnym temperamentom, ktoré sa však vhodne dopĺňajú. On je aktívny, ona pasívna. On je odvážny, ona sa takmer všetkého bojí. On rád napreduje a dobýja, ona čaká na dobytie. Vo všeobecnosti ide o veľmi harmonický pár, kde žena stelesňuje skutočne ženské vlastnosti a muž mužské.

Problémy môžu nastať v dôsledku niekedy nepotlačiteľnej asertivity muža Barana, ktorá sa na jednej strane mení na agresiu. A kvôli nadmernej pasivite ženy narodenej v znamení Ryby si niekedy nevšimne, kedy sa ich vzťah stane príliš nudným či problémovým. Je to aj vďaka tomu, že žena Ryby svoje pocity pred partnerom skrýva a na všetko reaguje vyrovnane a pokojne.

Sex muža Barana a ženy Ryby bude jednoducho úžasný. On je iniciátor, aktívny princíp, ona je prijímajúca, pasívna strana. Žena Ryby dokáže šikovne uvoľniť tohto temperamentného muža a umožní mu ponoriť sa do atmosféry intimity. Spoločne môžu títo dvaja stelesniť akúkoľvek zo svojich fantázií a túžob.

Žena narodená v znamení zverokruhu Ryby a muž Baran môžu mať dokonalé manželstvo. Táto príslušníčka nežného pohlavia však nie je príliš hospodárna a praktická manželka. Dokáže zabudnúť na naliehavé problémy a snívať celý deň, ale bude nežnou manželkou a matkou. Muž Baran je živiteľom, ochrancom svojej rodiny. Pravda, jeho agresivita ho niekedy predbehne, ale žena Ryba sa s tým dokáže vyrovnať tak, že v prípade potreby ho zahrnie náklonnosťou. Ich manželstvo môže vydržať veľmi dlho, najmä preto, že muž Baran len tak neopustí tú, ktorú si zvolil za svoju zákonitú.

Kompatibilita – 85 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Býk

Títo dvaja si dobre rozumejú. No niekedy sa žene Ryby môže zdať muž Býk necitlivý a hrubý. Ona je zas pre neho príliš nudná a nezaujímavá. Napriek tomu vzťah týchto dvoch môže byť romantický a veľmi nežný, pretože obaja sú dosť sentimentálni a hĺbaví. Navzájom zdieľajú túžbu po pokoji a pohodlí – duševnom aj fyzickom. Žena Ryba a muž narodený v znamení zverokruhu Býk sa budú vždy zhodovať v názoroch na relax a trávenie voľných dní. Chcú byť spolu, nechať sa hýčkať a rozmaznávať v pohodlí. Ani jeden z nich nevyhľadáva žiadne adrenalínové zážitky.

Ich vzťah sa vyvíja zväčša nasledujúcim spôsobom. Najprv zažijú tú najhlbšiu rozkoš, bude sa im zdať, že konečne našli partnera, ktorý si s nimi stopercentne rozumie. Potom sa však začnú nudiť, každý sa zatvorí do svojej ulity a možno sa od seba aj odvrátia – samozrejme, v prenesenom zmysle. Muž Býk bude stratený v emóciách svojej milovanej. Nevyzná sa v nej. Žena narodená v znamení Ryby nechá všetkému voľný priebeh a nebude sa snažiť o záchranu ich vzťahu. Vedľa seba potrebuje muža, ktorý by ich vzťah viedol – teda aspoň navonok. Príslušník silnejšieho pohlavia narodený v tomto znamení zverokruhu medzi takých mužov vôbec nepatrí. Radšej sa vzdá, aby vyvíjal prílišnú aktivitu. Prednejšie je preň jeho pohodlie.

Pre ženu narodenú v znamení Ryby je dôležité vedieť, že je žiadaná. Platí to aj v intímnom živote. Od muža Barana očakáva aktivitu a snahu. Vyžaduje do neho, aby bol iniciátorom. Muž Býk naopak koná slobodne, ale netlačí – nezasahuje do slobody niekoho iného, ​​najmä fyzickej. V tom mu chýba fantázia.

Muža Baran a ženu Ryby čaká pokojný rodinný život. Obaja nie sú ľudia, ktorí majú radi zmenu. Hoci je žena Ryby vo svojom vnútri úzkostlivá a zasnená, často premýšľa o tom, ako by veci mohli byť inak, no sama sa o nič nepričiní. Nie je dosť odvážna, aby začala niečo meniť. A muž Býk je ešte tvárnejší a stabilnejší vo svojich zvykoch a v postoji k ľuďom. Ak si ju vezme, tak to bude na dlho, ak nie na celý život.

Kompatibilita – 82 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Blíženec

Obaja sú podobní, no zároveň veľmi odlišní. Žena narodená v znamení Ryby je introvertná, tichá, pokojná a tajomná. Muž Blíženec je bystrý extrovert, potrebuje byť stále na očiach, túži po komunikácii a splynutí s ostatnými. Zdá sa, že sa dobre dopĺňajú. Spočiatku to tak aj je. Obaja majú pocit, že konečne našli toho, koho tak dlho hľadali. Ale čím viac času uplynie, tým jasnejšie sa vidia a odhaľujú sa predtým skryté nedostatky.

Žena narodená v znamení Ryby čoskoro zistí, že nie je to chlap v pravom slova zmysle, o ktorom vždy snívala. Od svojho partnera očakáva silu, asertivitu a iniciatívu. Ona tiež nezodpovedá jeho ideálu ženy. Nie je taká starostlivá, ako by si želal. Muž Blíženec tiež túži po aktívnejšej partnerke. Prekáža mu, že býva často smutná a depresívna. Dokážu však spolu vytvoriť dlhodobejší vzťah, no nebudú v ňom celkom spokojní. Táto nespokojnosť sa časom môže nahromadiť a brániť tak pozitívnemu rozvoju vzťahov.

Uzavretím manželstva sa ich problémy nevyriešia a zväčša v ňom nedokážu byť šťastní.  To čo chýba jeho manželke, zvykne muž Blíženec potom hľadať v iných ženách. Prílišná pasivita, sebeckosť, precitlivenosť a neschopnosť hospodáriť s peniazmi mu začne časom prekážať. Ani on nie je klasický manžel, ktorého potrebuje žena Ryby. Je málo praktický a nezodpovedný. Nedokáže svojej manželke poskytnúť istoty a oporu, akú celý život hľadá.

Na druhej strane žena narodená v znamení Ryby vie byť veľmi jemná. Svojho manžela vždy podporí, uvoľní a pohladí, ak je treba. Muž Blíženec môže byť zas dobrým otcom: veselým a chápavým a ich spoločné deti budú zahrnuté láskou.

Kompatibilita – 81 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Rak

Obaja, žena Ryby a muž narodený v znamení Rak, patria k elementu vody, ktorý určuje ich hodnoty a názory. Preto sú si podobní. To však môže byť aj ich mínusom. Snívajú o nežnom, hlbokom a dôvernom vzťahu, v ktorom sa môžu na jednej strane otvoriť a na druhej strane sa cítiť chránení. Obaja si môžu navzájom poskytnúť dôveru aj lásku, no s praktickou stránkou vzťahu to bude oveľa horšie.

Žena narodená v znamení zverokruhu Ryby a muž Rak sú tak trochu infantilní a nepraktickí, takže keď opadne obdobie romantického vzplanutia, môžu byť sklamaní, že nikto neberie na seba zodpovednosť a nespráva sa ako dospelý. Obaja sa radi nechávajú rozmaznávať  a potrebujú, aby ich niekto ochraňoval. Preto v skutočnosti podvedome túžia po silnejších partneroch, než sú oni sami.

Čo je však v tomto vzťahu veľkým plusom, je ich vzájomné porozumenie. Je im spolu príjemne a pohodlne, takže napriek vyššie uvedeným záporom dokážu vydržať spolu dlho. Pokiaľ samozrejme nebudú ignorovať problémy, ktoré napriek porozumeniu budú stále existovať.

Ich sexuálny vzťah bude hlboký, zaujímavý a pestrý. Fantázie ženy narodenej v znamení Ryby a muža Raka sú vždy veľmi nezvyčajné, ich sexuálne túžby sú založené na pevnom zmyselnom základe. Kvalita ich intímneho života však závisí od toho, ako dobre si rozumejú.

O rodine sníva ako žena Ryby, tak najmä muž narodený v znamení Rak. Vo všeobecnosti milujú všetko, kde môžu čerpať pokoj a cítia sa v bezpečí.  Rodina je presne také miesto. Možno sa zosobášia v pomerne skorom veku, ale čoskoro si uvedomia, že každý z nich potrebuje iného partnera, silnejšieho najmä duševne.

Ak uzavrú manželstvo v neskoršom veku, keď obaja načerpali dosť skúseností, budú mať oveľa väčšiu šancu na harmonické manželstvo. Žena Ryby a aj muž Rak získavajú múdrosť a potrebné skúsenosti s vekom, čo im umožňuje kompenzovať nedostatok iniciatívy a asertivity. Pre ženu narodenú v tomto vodnom znamení to však nemusí byť až taký problém, pretože sa vraj za svoju typicky ženskú povahu nemusí hanbiť.

Kompatibilita – 83 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Lev

Vo vzťahu medzi ženou narodenou v znamení Ryby a mužom Levom je veľa vášne. Jej neha a citlivosť sa spojí so silou a vášňou tohto sebavedomého chlapíka. Zdá sa mu nepolapiteľná a neodolateľne ženská. Na ňu pôsobí jeho kráľovské správanie a veľkorysosť. Presne takéhoto muža hľadá, pretože potrebuje byť chránená. Muž Lev je od prírody dosť netrpezlivý, no žena Ryby s ním šikovne manipuluje a sama akoby zo zákulisia ovláda jeho kroky, ako si získať jej srdce. O tom však muž Lev nemá ani poňatia a myslí si, že to je on, kto túto krehkú ženu ovláda.

V posteli si budú rozumieť. Žena narodená v znamení zverokruhu Ryby je jednou z tých, ktoré potrebujú priestor pre fantáziu: buďte si istí, že príde na to, ako a čím prekvapiť seba a svojho partnera. Muž Lev je zvyknutý v sexe dominovať, a to jej celkom vyhovuje.

Problémy v páre môžu nastať kvôli jeho žiarlivosti: žena v znamení Ryby mu dá na to veľa dôvodov. Na druhej strane je to práve žiarlivosť, ktorá dodá ich vzťahu dynamiku. Muž Lev, ak si chce pripútať svoju milovanú k sebe, je schopný i hory prenášať. A toto táto nežná osôbka práve potrebuje.

Ak sa vezmú, v ich rodine zavládne patriarchát. Rozdelenie rolí v rodine bude tradičné: manžel je zarábajúci a manželka je strážkyňou krbu. Nie je však isté, či sa s týmito rolami vyrovnajú. Muž Lev sa túži zaskvieť v každom smere. A bude túžiť zažiariť aj v spoločnosti.  Žena narodená v znamení Ryby sa potom môže začať nudiť, ak bude príliš často tráviť večery sama.

Napriek tomu sa im podarí vytvoriť harmonické manželstvo. Musia sa však najskôr naučiť akceptovať jeden druhého  a prijímať ho aj s jeho chybami. Potom bude ich manželstvo zväzkom dvoch ľudí, ktorí sa milujú a radi spoznávajú svet – či už spolu, alebo každý zvlášť.

Kompatibilita – 95 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Panna

Ona je zahľadená do seba, on je praktický a realistický. Majú vôbec niečo spoločné? Láska medzi ženou v znamení Ryby a mužom v znamení Panny je nezvyčajná, no celkom prirodzená vec. Faktom je, že patria k opačným znameniam zverokruhu, to znamená, že stelesňujú opačné princípy. Žena Ryby je éterická, nepraktická, precitlivená. Muž narodený v znamení zverokruhu Panna naopak stojí pevne na nohách, počúva hlas rozumu a koná racionálne. Napriek rozdielom, alebo práve vďaka nim, jeden druhého potrebujú. Tento chlapík s jej pomocou bude počuť hudbu svojej duše, ponorí sa do hlbín svojho podvedomia, uvoľní sa a upokojí sa. Ona sa zas naučí aspoň trochu žiť v realite a objaví v sebe i praktickú stránku.

Pozor však, ich láska je často veľmi krehká. Ľahko si môžu navzájom ublížiť neopatrnou poznámkou. Žena Ryby sa môže uzavrieť do seba a muž Panna nemá chuť riešiť iracionálne problémy svojej milovanej. Nevidí v tom totiž žiadny zmysel. Na druhej strane si práve títo dvaja dokážu navzájom dať to, čo jeden druhému chýba. Sú to skutočné protiklady, ktoré sa skvele dopĺňajú.

Rovnako i v posteli im to bude fungovať. Spolu zažijú intenzívny a bohatý intímny život. Obaja sa dokonale poznajú a plnia si navzájom túžby.

Manželstvo medzi ženou narodenou v znamení Ryby a mužom v znamení Panny môže byť veľmi úspešné. On predstavuje ideálneho manžela. Je pracovitý a verný, zodpovedný. Jeho milovaná sa môže stať nežnou manželkou, ktorá inšpiruje svojho manžela byť lepším a citlivejším. Ich domov bude plný lásky a bude predstavovať pokojný prístav, v ktorom každý člen rodiny nájde útočisko. Ani žena Ryby, ani muž Panna nemajú radi hlasné hádky a zdĺhavé konflikty. Deti v takejto rodine dostanú správny základ pre svoj rozvoj. Budú totiž vyrastať v dokonalej harmónii.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Váhy

Obaja sú nerozhodní a snažia sa o harmóniu. Žena narodená v znamení Ryby a muž Váhy rýchlo nájdu spoločnú reč: sú nastavení na veľmi taktnú komunikáciu, milujú krásu a lásku samotnú. Všade hľadajú, v každom človeku, zrnko romantiky, nehy a nakoniec ich nachádzajú jeden v druhom. Ich vzťah bude pevný, no zároveň aj krehký. A dôvodom je, že obaja potrebujú trochu iných partnerov. Žena Ryby čaká na niekoho, kto bude praktický – pretože ona taká nedokáže byť. Takisto i muž narodený v znamení Váhy sa vznáša v oblakoch a vôbec sa nestará, ako zaobstarať každodenný chlieb.

Muž Váhy potrebuje aktívnejšiu, cieľavedomejšiu partnerku. Väčšinou bez ohľadu na to, ako ich to k sebe ťahá, nedokážu v sebe nájsť tých, ktorých skutočne potrebujú. Hoci ak sú obaja presvedčení, že sa naozaj milujú a zmieria sa s faktom, že jeden od druhého nedostanú, čo očakávajú, ich vzťah má veľa šancí.

Manželstvo medzi mužom Váhy a ženou Ryby bude jemné a taktné. Obaja rešpektujú tradície a ctia si manželský zväzok, preto sa budú snažiť, aby ich vzťah bol dokonalý. Sami to však nezvládnu a budú potrebovať pomoc z okolia. Ani jeden z nich nie je praktický a nestará sa príliš o materiálnu stránku ich spoločného spolužitia. Obaja zastávajú pozíciu pozorovateľa, nasledovateľa a ani jeden nechce byť vodcom. To nebude vyhovovať najmä žene narodenej v znamení zverokruhu Ryby. Od svojho zákonitého očakáva pevnejší charakter a typicky mužské vlastnosti. Hoci vo svojom vnútri ho bude celkom chápať, pretože je rovnaká.

Muž Váhy si bude uvedomovať svoje nedostatky a bude to zraňovať jeho hrdosť. Môže byť preto po boku tejto pre neho príliš pasívnej ženy nešťastný.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Škorpión

Obaja sú dostatočne zmyselní a emocionálni na to, aby si dokonale rozumeli. Až sa zdá, že hranica, za ktorou sa ich rozdiely začnú prejavovať tak jasne, ani neexistuje. Vzťah medzi ženou narodenou v znamení Ryby a mužom Škorpiónom sa rozvíja rýchlo. Faktom je, že patria k elementu vody, čo znamená, že ich spoločnými hodnotami sú hlboká náklonnosť a blízky duchovný kontakt. Žena Ryby šikovne nadväzuje spojenie – tenučké, sotva viditeľné, ale obaja to dokonale cítia. Muž Škorpión pracuje na tom, aby bola ich láska jasná a vášnivá. V ich páre sa teda dosiahne taká plnosť pocitov a hlboká láska, ktorá sa zriedka vyskytuje v iných zväzkoch.

Ani tento ľúbostný vzťah sa však nezaobíde bez problémov. Tie prídu, keď budú obaja musieť riešiť  praktickú stránku spoločného života. Mužovi narodenom v znamení Škorpión a žene Ryby chýba logika a racionalita. Obaja myslia najmä srdcom a niekedy mi im uniká triezvy nadhľad na vzťah, ktorý sa medzi nimi odohráva.

Aj ich intímny život je veľmi hlboký a bohatý. Iniciatívu preberá najmä muž narodený v znamení Škorpión, zatiaľ čo žena Ryby túto iniciatívu šikovne preberá a jemne vedie svojho vášnivého milenca. V ich sexuálnom vzťahu rozhodne nebude nič zakázané a nevyskúšané.

Žena Ryby a muž Škorpión majú vynikajúce manželstvo. Obaja sa snažia založiť si rodinu, takže ak ich láska prejde skúškou sily (a muž Škorpión je fanúšikom takýchto skúšok), sobáš sa stane prirodzeným pokračovaním ich vzťahu. V manželstve sa samozrejme budú musieť obaja naučiť robiť rozumné rozhodnutia bez emócií (keď ide napríklad o rozdeľovanie rozpočtu či výchovu detí). Muž Škorpión si s tým poradí lepšie ako žena narodená v znamení Ryby. Ona sa stane jeho múzou a jemu nezostane nič iné, len zabezpečiť svoju rodinu po materiálnej stránke.

Kompatibilita – 100 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Strelec

Žena narodená v znamení Ryby a aj muž Strelec hľadajú v živote ideálneho partnera. Obaja nedávajú prázdne sľuby a uprednostňujú veľkú a čistú lásku. V skutočnosti však ani žena Ryby, ani muž Strelec často nedokážu nájsť ten pravý ideál, ktorý očakávajú. Keď sa stretnú, dlho si nedokážu dôverovať. Prejavuje sa to v tom, že každú chvíľu partnera kontrolujú, preverujú rôzne situácie, až kým nie sú presvedčení, že ich osud stojí pred nimi.

Žena Ryby sa až potom dokáže uvoľniť  a stane sa otvorenejšou voči tomuto veselému chlapíkovi narodenom v znamení Strelec. On jej zas občas dovolí, aby ho viedla. V tomto vzťahu si buď plne dôverujú, alebo naopak, neveria si ani nos medzi očami. V tom druhom prípade v takomto vzťahu dlho nezostávajú, pretože obaja príliš milujú slobodu na to, aby strácali čas s nevhodným partnerom.

V ich intímnom živote je veľa zmyselnosti a vášne. Neustále uponáhľaný muž Strelec si konečne môže oddýchnuť po boku tak pomalej, pokojnej a zmyselnej milenky, akou je žena narodená v znamení Ryby. Spoločne môžu splniť akúkoľvek svoju fantáziu: obaja majú veľmi radi všetko neobvyklé a snažia sa v posteli experimentovať.

Ak sa rozhodnú vstúpiť do manželstva, čaká ich veľmi neortodoxné manželstvo. Žena Ryby s najväčšou pravdepodobnosťou nebude chcieť stáť pri sporáku a hrať sa s deťmi. Rovnako muž Strelec sa nestane ideálnym manželom, na ktorého sa môžete vždy vo všetkom spoľahnúť. Napriek tomu prežijú každý deň svojho rodinného života zaujímavo. Budú ich spájať spoločné záujmy, ktoré im nedovolia nudiť sa. Muž Strelec si bude vážiť svoju ženu práve pre to, v čom je silná: schopnosť porozumieť a podporiť, rozveseliť, keď ho prepadne smútok. A žena Ryby sa zmieri s jeho nepokojom a občasnou povrchnosťou. Aspoň navonok to tak bude vyzerať.

Kompatibilita – 74 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Kozorožec

Medzi ženou narodenou v znamení Ryby a mužom Kozorožcom existuje zvláštne spojenie, jemné a predsa prekvapivo silné. Získať si dôveru tohto muža je veľmi ťažké. Avšak citlivé a empatické ženské stvorenie narodené v Rybách si ju získa tým, že sa prakticky o to nebude snažiť. Hneď odhalí, čo skrýva vo svojom vnútri a podarí sa jej dostať od naoko drsného a neprístupného Kozorožca všetko, čo potrebuje. Je to však najmä láska a harmónia, ktorú hľadajú vo vzťahu obaja.

Muž Kozorožec sa stará o svoju milovanú so všetkou obetavosťou, miluje nežne a spoľahlivo, ale zriedka. Preto vzťah medzi ženou Rybou a mužom Kozorožcom býva romantický a pokojný: obaja nie sú zvyknutí na búrky vo svojom osobnom živote.

V posteli zažívajú intímny a vášnivý sex. Obaja milujú dlhé predohry a vychutnávajú si blízkosť jeden druhého.

Obaja vnímajú manželstvo ako odmenu. Žena Ryby sa pre muža Kozorožca stane vernou manželkou (hoci o vernosti predstaviteľov znamenia Rýb sa dá diskutovať samostatne) a starostlivá gazdinka. Pre neho je prirodzené byť zodpovednou hlavou rodiny a spoľahlivým manželom – presne takého muža žena Ryby hľadá. Ich rodinný život bude v skutočnosti pripomínať veľmi tichý prístav, o ktorom každý sníva. Deti v tejto rodine budú vyrastať v atmosfére pohody a pokoja, žena narodená v znamení Ryby sa bude starať o ich duchovný rozvoj a muž Kozorožec zabezpečí všetko potrebné pre fyzický a duševný rast.

Kompatibilita – 93 %

Partnerský horoskop žena Ryby a muž Vodnár

Vzťah medzi ženou narodenou v znamení Ryby a mužom Vodnárom býva dosť zaujímavý. Obaja sa pohybujú trochu mimo tohto sveta a reality. Ona miluje samotu a pokoj a často sa utieka do svojich snových fantázií. Muž Vodnár je zas zahĺbený a premýšľa nad vecami, ktoré podľa neho majú skutočný zmysel. Tento pár je zaujímavý tým, že nemá lídra: všetky povinnosti si delia rovným dielom, každý robí, čo má rád a čo môže a chce. Ich spojenie je viac duchovné ako fyzické, cítia blízkosť jeden druhého, aj keď sú od seba ďaleko.

Žena narodená v znamení Ryby je v tomto páre zodpovedná za emócie, muž Vodnár za myslenie. Obaja sa uskromnia, nepotrebujú veľké materiálne statky, aby boli spolu šťastní.  I keď niekedy sa môže stať, že nemajú čo jesť.  Pri týchto dvoch dvojnásobne platí, že žijú iba zo vzájomnej lásky.

V posteli si budú plniť svoje sny a realizovať svoje najtajnejšie sexuálne fantázie. Žena Ryba a aj muž Vodnár majú veľmi dobre vyvinutú intuíciu, sú veľmi zvedaví a neznášajú nudu, takže experimentov v ich intímnom živote bude viac než dosť.

Toto manželstvo bude veľmi originálne. Ani to inak nejde, lebo je dosť nepravdepodobné, že spojenie ženy Ryby a muža narodeného v znamení Vodnár bude tradičné a rovnaké ako ostatné manželské zväzky. Obaja v ňom budú skutočnými rovnocennými partnermi, kde každý robí tak, ako situácia vyžaduje. Problémy môžu nastať vtedy, keď veľmi ženská príslušníčka znamenia Ryby bude musieť niekedy vziať na seba úlohu manžela. Jej drahý zákonitý má totiž hlavu v oblakoch, kde stavia vzdušné zámky a nemá čas zaoberať sa tak prízemnými vecami, ako je materiálne zabezpečenie rodiny. Napriek tomu ich deti vyrastú v prostredí, kde je dostatok lásky a všemocne podporované svojimi rodičmi.

Kompatibilita – 93 %

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom