Slnko a Mars určia vývoj všetkých udalostí v roku 2022. Tento druh kombinácie umožní Škorpiónom slobodu rozhodovania a sebestačnosť. Energia Marsu bude odlišná oproti tej minuloročnej.  Vaša kontrolná planéta, drahí Škorpióni, stratí agresiu a radikálny postoj, ale naďalej bude mať na vás vplyv.  V praxi sa to prejaví tak, že problémy, ktoré nastanú, budú vyriešené ihneď bez toho, aby ste mali čas na rozhodovanie. V roku 2022 by ste nemali nechať nič nedokončené. Ak sa angažujete v dlhodobom projekte, ako napríklad vysokoškolské štúdium, mali by ste svoj cieľ rozmeniť na drobné. Celkovo sa zamerajte na ciele, ktoré sú viac realistickejšie.

Láska a vzťahy

Najviac dôležitých udalostí sa udeje v súkromnom živote. Horoskop na rok 2022 pripravil pre Škorpiónov zaujímavé situácie. Dočkáte sa zvýšenej pozornosti a záujmu od opačného pohlavia. To sľubuje veľa výhod a príjemných chvíľ, vrátane tých, ktoré sa týkajú oblasti obchodných záujmov. Avšak, ak už máte trvalého partnera a prehodnocujete svoj vzťah, budete musieť vynaložiť veľa úsilia na to, aby  táto zvýšená pozornosť doň nezasiahla. Buďte opatrní.

V rodine a vo vašom okolí sa môžu vyskytnúť konflikty, ktoré budete musieť vyriešiť. Pamätajte si však, že niektorí ľudia sa ľahšie zlomia ako ohnú.

Práca

Čo sa týka profesijnej  kariéry , ľudia narodení  v znamení Škorpión môžu dosiahnuť pozitívne zmeny. Využite kontakty, ktoré ste získali v minulom roku a bude sa vám dariť. Ak vlastníte svoju vlastnú firmu, existuje šanca na rozšírenie kvôli výhodnejšiemu umiestneniu podniku.

Ak ste zamestnancom, môžete očakávať  odmenu alebo zvýšenie platu. Čo je dôležité, o zvýšenie nežiadajte vy. Zostaňte pasívni a dôverujte si. Všetko ostatné bude vykonané prostredníctvom tlaku a vytrvalosti, ktoré vám dodá Mars. Hoci je tu jedna malá podmienka: mali by ste pre svojho zamestnávateľa urobiť niečo  prospešné. Napríklad úspešnú transakciu.

V roku 2022 platí pre znamenie Škorpión všeobecné pravidlo. Všetko bude fungovať, ak sa ujme vedenia . A to v každom procese. Dokonca aj keby ste nakoniec museli zapojiť iných účastníkov do toho, čo robíte, snažte sa nevzdávať vedúcich pozícií. Buďte pripravení na to, že niekedy emócie prevažujú nad zdravým rozumom a naopak, sú situácie, kedy musíte počúvať srdce a utlmiť svoju myseľ.

To všetko kvôli intrigám Mesiaca a Merkúra. Obaja sú v zlej konštelácii a môžu ľahko vytvoriť pozadie negatívnej energie. Majte na pamäti, že situácie, ktoré vytvorili, budú sporadické a vy budete môcť napraviť hádky alebo náhly konflikt.

Ostatné horoskopy nájdete tu: 

Pozitívnou správou je, že budete mať dostatok energie poraziť  aj oveľa silnejšieho nepriateľa ako ste vy.

Treba poznamenať, že rok 2022 je časom základných a významných udalostí pre všetkých Škorpiónov.  Nebuďte prekvapení, ak zistíte, že ste hlavnou osobou, ktorá sa podieľa na tom, čo sa deje. Napríklad si predstavte situáciu: vaša dospelá dcéra prehlasuje, že je tehotná, ale otec dieťaťa si ju nechce ani vziať, ani niesť zodpovednosť. Za takýchto okolností niet divu, že sa pokúsite nájsť zodpovedného muža a prinútiť ho, aby prevzal zodpovednosť. No, ak zvolíte správne slová, situácia môže skončiť svadbou. Škorpióni, v tomto roku vás čaká minimálne jedna hlavná udalosť. A na vašom rozhodnutí záleží , či dopadne dobre alebo zle.

Ak sa stane druhá možnosť, vyhľadajte radu a podporu  starších a múdrejších rodinných príslušníkov. Patrón roka  – tiger v každom smere schvaľuje vaše vznešené zámery a usporiada všetko tak, aby to fungovalo čo najlepšie. Hviezdy a ľudia budú počas tejto doby na vašej strane.

Zdravie

Ľudia narodení v znamení Škorpión sú nabití veľkou energiou a vitalitou. Môže to byť i na škodu. Bude vás to lákať riskovať a preceňovať svoje sily. Treba si na to dať pozor. Príslušníci tohto znamenia  patriaci do prvej dekády (24.10. – 2.11.) obzvlášť. Lebo aj vy, silní  Škorpióni,  si môžete zlomiť ruku či nabiť nos a nie ste nezničiteľní. Urán, špecialista na úrazy vkročí do vašich vôd začiatkom marca, takže buďte opatrní. Rovnako v mesiacoch  júl a august, kedy môžete byť viac ako inokedy vystavení bacilom a zápalom.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom