Ak ste  sa narodili v tretej dekáde vášho znamenia, môže sa vám podariť počas nasledujúcich dní splniť si dávny sen. Pomocou stretnutia s inšpiratívnou osobou si navyše môžete zlepšiť i vzťahy s rozhádanými príbuznými či susedom.

Zdravie

Pripravte sa na problémy, ktoré sa budú týkať hrubého čreva, žalúdka a v prípade mužov prostaty. Je tu i náchylnosť k pohlavným chorobám.

Vzťahy

Najpriaznivejším dňom týždňa je pondelok. Vtedy sa bude vo vašom znamení nachádzať Slnko, ktoré vám dodá neodolateľnú príťažlivosť a s ňou spojenú zvýšenú dávku sebavedomia. Budete sa cítiť mocní a v prípade nezadaných to môže medzi vami a opačným pohlavím vážne zaiskriť. Nechajte sa unášať na vlnách lásky a vášeň. Zaslúžite si to rovnako ako iní, ak nie viac.

Peniaze

Myslíte tento týždeň na úver? Mali by ste sa najskôr poradiť so svojim partnerom. Ak ste sami, oslovte priateľov, pretože sa vám zíde nestranný pohľad. Treba si tiež dobre dohodnúť stratégiu splácania, aby vás to nestálo veľa energie. Mal by s tým súhlasiť najmä váš partner.

Práca

Počas tohto týždňa by ste si mali uvedomiť, že výnimočné príležitosti chodia len raz za život. Chopte sa všetkých ponúk, ktoré sa vám teraz otvárajú, inak sa vaše sny rozplynú. Taktiež treba správne pochopiť posolstvo hviezd, ktoré vás nabáda k všetkým veľkým činom, ktorým veríte a pre ktoré by ste mali byť aj schopní tento týždeň niečo vykonať. Buďte však otvorení náznakom a ľuďom, ktorí teraz môžu vstúpiť do vášho života, najmä v profesijnej oblasti.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom