Vaša nálada sa tento týždeň výrazne zlepší. Bude to mať súvis aj s udalosťami v práci. Niektorých z vás môže čakať počas nasledujúcich dní povýšenie alebo aspoň pochvala od nadriadeného. V tomto týždni sa niektorí z vás konečne zbavia energetického upíra vo svojom okolí. Hneď sa vám bude ľahšie dýchať.

Zdravie

Nemusíte sa báť, cítite sa veľmi dobre. Nebude mať na vás vplyv ani počasie. Tí staršie narodení z vášho znamenia by si mali dať pozor na úrazy rúk, najmä prstov. Preto keď budete napríklad narábať s nožom, majte sa na pozore.

Vzťahy

Partner je ako vymenený. Vás možno začne trápiť, čo sa za tým skrýva. Nemusíte za tým vidieť hneď niečo zlé. Iba reaguje na vašu dobrú náladu. Niektorí nezadaní sa môžu rozísť s dávnym kamarátom. Zo začiatku vás to môže trápiť, ale čas vám odhalí, čo teraz nevidíte. Jeho priateľstvo vám bolo na príťaž a iba vás energeticky vyciciaval. Do vašej rodiny možno pribudne nový člen.

Peniaze

Čaká vás menší finančný príspevok. Bude súvisieť s vašim postupom v práci, alebo tiež odmenou.

Práca

V zamestnaní sa vaša situácia výrazne obráti vo váš prospech. Hviezdy sľubujú úspech. Záleží však na vás, ako dokážete ponúkané možnosti zúročiť. Tí z vás, ktorí si hľadajú zamestnanie, budú tento týždeň bodovať. Ak už miesto máte, konečne budete zbierať pochvaly a ocenenia za vykonanú prácu. No ak ste zaháľali, nič nečakajte. Ani pečené holuby z neba nespadnú samé.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom