Tento týždeň prehodnotíte všetky vzťahy a budete sa ich snažiť dať do rovnováhy. Už nechcete ťahať za kratší koniec, dávať viac energie a záujmu ako druhá strana. Pripravte sa, že nie všetky putá ostanú také pevné.

Zdravie

Buďte opatrní a nepreceňujte počas nasledujúcich dní svoje sily. Hrozia vám totiž úrazy najmä rúk a nôh. Takisto sa môže objaviť bolesť hlavy či nespavosť.  Mladšie ročníky môžu potrápiť vírusové infekcie.

Vzťahy

Vo vzťahu vás môžu čakať mierne turbulencie a hádky. To preto, že už nechcete stále ustupovať a prispôsobovať sa. Najmä blízka rodina a deti budú protestovať, lebo to pre nich bude znamenať isté nepríjemné zmeny. Upratovanie tento týždeň prenechajte na nich a oddýchnite si. Psychiku posilnia aj časté prechádzky do prírody, ktoré majú upokojujúce účinky.

Peniaze

Čaká vás neutrálny týždeň. Možno vás to bude ťahať nakupovať, aby ste si spravili radosť a uvoľnili sa. Ak vám to pomôže zlepšiť si náladu, pokojne si malú drobnosť doprajte. Nezruinuje vás to.

Práca

V práci sa riaďte pravidlom dvakrát meraj a raz strihaj. Všetko si dobre premyslite, až potom konajte. Vyhnete sa možným chybám a nepríjemnostiam. Odvedená práca bude kvalitnejšia a aj vy sa budete cítiť lepšie. Doma vám to tento týždeň až tak neklape, preto ste možno roztržití. Nepúšťajte sa radšej do väčších a zložitejších projektov či úloh. Ak pracujete manuálne, pozor na úrazy.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom