Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 39. týždeň (21.09. - 27.09.) pre znamenie Lev

Máte veľké očakávania, a preto sa často sklamete. Začnite vnímať svet v reálnych farbách a tešte sa z toho, čo máte.

Zdravie

Napriek únave chcete zmeniť svoj životný štýl. Alebo už dlho bojujete s lenivosťou. Skúste osloviť priateľa alebo priateľku, či by nešli s vami do toho. Vo dvojici sa všetko robí ľahšie.

Vzťahy

Tento týždeň budete sklamaní. Vaše očakávania sa nesplnia. Ak ste počítali so záujmom zo strany opačného pohlavia , potom  bohužiaľ  na to zabudnite.  Ale dobrá správa je, prichádzajú ďalšie príjemné udalosti , ktoré ste nepredvídali. Môžete ich vidieť ako kompenzáciu , ale v skutočnosti je to oveľa väčšie šťastie. Niečo, o čom ste vždy v podvedomí snívali.

Peniaze

Podarí sa vám dobrý obchod, z ktorého budete profitovať dlhší čas. Konečne sa potvrdila vaša pravda.

Práca

Ak ste nadriadení alebo majitelia firiem, mali by ste prestať mať nereálne očakávania od vašich podriadených. Sú to len ľudia a tiež robia chyby. Ak ste v pozícii podriadených a pracujete vo finančníctve, podarí sa vám vynikajúci obchod. Prinesie vám to nielen zisk, ale aj uznanie pracovného okolia.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.