Bratislavaden.sk
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Horoskop pre 18. týždeň (03.05. - 09.05.) pre znamenie Lev

Nespoliehajte sa iba na svoje okolie a venujte viac pozornosti svojej rodine. Vhodný týždeň na plánovanie rodinných aktivít. Koncom týždňa vás čaká zaujímavá návšteva, ktorá vás môže trochu vyviesť z miery.

Zdravie

Počas nasledujúcich dní pozor na úrazy. Vyhýbajte sa radšej náročným športovým aktivitám.

Vzťahy

Cítite, že partner sa od vás začína vzďaľovať. Je to tým, že ste ho prestali počúvať. O lásku sa treba aj starať, inak jej farby vyblednú. Na nezadaných môže tento týždeň doľahnúť viac ako inokedy pocit samoty. Koncom týždňa stretnete niekoho, kto vám možno otvorí oči. Avšak mali by ste byť viac otvorení prijímať nové informácie.

Peniaze

V nasledujúcich dňoch sa vám podarí výhodne nakúpiť. Či už to bude darček pre vašich najdrahších alebo potrebná vec do domácnosti, zoženiete to lacnejšie a vo veľmi dobrej kvalite.

Práca

V práci nastanú zmeny, ktoré môžu ovplyvniť váš pracovný kolektív. Možno príde nový kolega, alebo vám navrhnú prácu na inom oddelení. Niektorí ľudia sa k vám začnú správať akosi inak. Čo ak sú za tým klebety, ktoré šíri váš obľúbený spolupracovník? Buďte ostražití najmä začiatkom týždňa.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika
Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.