Sú situácie, keď si uvedomíte, aké dôležité  je mať spoľahlivého partnera alebo dobrého priateľa. Jeho oporu budete potrebovať najmä na začiatku mesiaca.

Zdravie

Trápia vás čoraz častejšie bolesti hlavy a svalov. Je to preto, že nemáte kvalitný spánok. Doprajte si pravidelný relax.

Vzťahy

Cítite pevné spojenie so svojimi blízkymi. Zadané ženy vo vašom znamení sa svojho najdrahšieho nemôžu vôbec nabažiť. Ale pozor, nedokáže vám čítať myšlienky. Keď si niečo prajete, mali by ste byť samé aktívne. Koncom mesiaca budete potrebovať oporu blízkeho priateľa alebo partnera. Zistíte tak, či sú vašimi skutočnými priateľmi.

Peniaze a financie

Vašou silnou stránkou bude v nasledujúcich týždňoch plánovanie. Vedieť odhadnúť ten správny čas a správne miesto. Verte si.

Práca

V zamestnaní sa vám tento mesiac vyplatí seriózne a veľkorysé konanie. Zbavte sa malicherných výmen názorov. Náročnejšie úlohy najlepšie zvládnete od polovice mesiaca. Obráti sa na vás kolega, ktorý predtým vašimi názormi pohŕdal. Z jeho strany to bude skúška, ktorú zvládnete. Môže vás potom prekvapiť jeho reakcia. Nedajte to najavo.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom